Hledani fotbalovych sestav a zraneni

Více o tom, jak maximalizovat zisky a minimalizovat ztráty!

Moderátor: Moderátoři

Hledani fotbalovych sestav a zraneni

Příspěvekod kali » úte bře 02, 2004 23:32

Vzhledem k tomu, ze jsem byl jiz nekolikrat tazan, jak sehnat sestavy, informace o zranenich a suspenodovanych hracu, tak tady je kratke vysvetleni:

Rekneme, ze Vas zajima zapas Real Madrid - Celta Vigo

1. krok - podivejte se na stranky narodnich medii. Jako v CR zverejnuji media predpokladane sestavy, zranene, rozhovory s trenery atd., je tomu i ve svete. :wink:
Takze muj prvni krok smeruje napr. na denik elmundodeporte.elmundo.es
2. krok - neni to tady, ok, zkuste oficialni stranky jednotlivych klubu
3. krok - ani tady neuspeli? Zkuste spanelske diskuzni forum (popr.jine zahranicni)

Vse lze kombinovat s hledanim na zpravodajskych serverech. Napr. BBC, ci tiskove kancelare Reuters, CTK apod. Samozrejme CTK nezverejnuje sestavy Spanelu :D
kali
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod charra » pon bře 08, 2004 13:40

ad 3.krok:myslíš,že umím španìlsky???
charra
Host
Host

Příspěvekod zirkonxx » pon bře 08, 2004 21:48

charra píše:ad 3.krok:myslíš,že umím španìlsky???

a co takhle použít google jako pøekladaè ze španìlštiny do èeštiny by to mìlo jít :)
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
zirkonxx
Host
Host

Příspěvekod zirkonxx » pon bře 08, 2004 21:49

charra píše:ad 3.krok:myslíš,že umím španìlsky???

a co takhle použít google jako pøekladaè ze španìlštiny do angliètiny by to mìlo jít :)
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
zirkonxx
Host
Host

Příspěvekod kali » pon bře 08, 2004 23:18

prekladac je jedna varianta, ale hlavne!!!

Nemusis umet spanelsky abyses preklikal pres odkazy tipy Primera -> Real Madrid v Celta az k sestavam.

Tam mas napsano treba: Real - 11 jmen. A mas sestavu v kapse. :D
kali
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod nedo » úte dub 06, 2004 17:46

Tìch variant je samozøejmì nìkolik, ale pokud mne zajímá nìjaký zápas skuteènì blíž (pro pøíklad použiju kaliho fiktivní Real Madrid - Celta Vigo), tak se snažím získat co nejvíce informací na oficiálních klubových stránkách. Vìtšina klubù se následujícím zápasem zabývá a hodnì klubù má na svých stránkách i odkazy na neoficiální klubové stránky, na fóra svých fanouškù a podobnì. Navíc - VÌTŠINA evropských mužstev má svoje stránky v nìkolika jazykových mutacích.
Teï vás asi napadá otázka - ale kde na jednom místì mám klubové stránky z Evropy? Je to velmi jednoduché!!!
Na stránkách http://www.uefa.com je na horní lištì vpravo tapeta "Countries". Kliknu si na ni a po rozbalení kliknu na "Spain". Zde už se mùžu dostat na stránky Španìlské fotbalové asociace - ale ta mne nyní nezajímá. Kliknu tedy v pravo dole ve sloupci "League Clubs" na "Celta" a po naètení této stránky na "Website". A už se mi v novém oknì otvírá stránka klubu Celta Vigo. Možná se vá tento popis zdá ponìkud složitý, ale vìøte mi že je to VELMI jednoduché :wink:
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
nedo
Host
Host

Příspěvekod kali » úte dub 06, 2004 18:39

Jen bych upresnil, proc vyhledavam sestavy nejdrive pres media. Bohuzel, s rychlosti pripojeni co mam, se snazim vse najit pokud mozno pres jeden webik.

Co se klubovych webu tyce, vse co napsal Nedo, je pravda a je to nejucinnejsi zpusob jak najit info. Pro me bohuzel, znacne obtizne, nez bych prosel oficialni stranky klubu pro rekneme jedno kolo Spanelske ligy, bylo by uz davno dohrano :lol:

Tak mi napada, jde nekomu eurotel taky tak strasne pomalu jako mne?? S pribyvajicim poctem klientu je to cim dal tim nestabilnejsi :x
kali
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod jurjicek » úte dub 06, 2004 18:55

Mám stejný problém s eurotelem, nejsi sám. Sice je to nìkdy lepší, nìkdy horší ale celkovì se dá øíct, že ta rychlost nestojí za nic a už pomalu uvažuji o zmnìnì, bohužel nemám pevnou linku a tak to bude asi trochu problém. :roll:
jurjicek
Host
Host

Příspěvekod Gagin » úte dub 06, 2004 19:24

Já se jedinì pøidám, je to hrozný, strašnì pomalý, prostì už mì to ani nebaví! :cry:

PO 19:00 je to ještì horší! :?
Jenže co seženu takhle levnýho a 24 hodin dennì!
Gagin
Exmember
Exmember

Příspěvekod Gagin » úte dub 06, 2004 19:24

Já se jedinì pøidám, je to hrozný, strašnì pomalý, prostì už mì to ani nebaví! :cry:

PO 19:00 je to ještì horší! :?
Jenže co seženu takhle levnýho a 24 hodin dennì!
Gagin
Exmember
Exmember

Další

Zpět na Strategie sázení