Imaginarni prevod penez bez rizika

Více o tom, jak maximalizovat zisky a minimalizovat ztráty!

Moderátor: Moderátoři

Imaginarni prevod penez bez rizika

Příspěvekod -=Ondra=- » čtv led 12, 2006 17:14

Nazev tohoto tematu zni trochu jako z pohadky, ale neni tomu tak. O co se snazim? Dneska se bez pouziti prevodove stanice -MoneyBookers- pokusim prevest penize z jedne internetove sazkove kancelare do druhe. Konkretne bych rad prevedl nejake sve finance z SK BetAndWin do SK Pinnacle. Diky tomuto imaginarnimu prevodu nebudu muset davat na BetAndWin "withdraw" - vyber penez - a usetrim si tim mozna i par dni. Normalne bych tedy par dni (+/-3) cekal nez mi BaW posle penize na MB a z MB bych je poslal na Pinnacle. Tuto zdlouhavejsi proceduru se pokusim "obejit".

Jaky je hlavni duvod pro tento imaginarni prevod?
-> Prvni a jednoduchy - nechci cekat. Druhy duvod je kvuli BaW, ktera je na vybery dost citliva a bojim se pripadnych drsnych limitu. Treti duvod je ten, ze mi tento prevod muze prinest malicky profit.

Co je potreba pro tento imaginarni proces?
-> Jsou dve dulezite veci: 1) Idealni zapas, kde je kurzova rovina tak nastavena, ze clovek v podstate sazi sure bet. 2) Urcite sumy penez na obou SK.

Tento prevod penez jiz chystam delsi dobu a zrovna dneska se vyvrbil VYBORNY zapas v NBA! Jedna se konkretne o "Golden State Warriors - Phoenix Suns". Pro muj "prevod" pouziji sazku na Handicap, ktera se u Pinnaclu hodne vysvihla nahoru, takze mi dovoli, toto uskutecnit. Zaroven diky nulovemu posunu na BaW od vypsani ziskavam krasny surebet s moznym uskutecneni prevodu...,ale o tom az za chvili.

Zvolene sazky:
PINNACLE - Golden State Warriors +7,5 // 2.19
Bet&Win - Phoenix Suns -7,5 // 1.91

Rozlozeni vkladu:
Obrázek
Takze po nalozeni 150euro na Suns-7.5 jsem nalozil 126e na Pinnaclu na GSW+7.5.

Co z toho tedy vubec vznikne?
V podstate extreme malicky sure bet, ale podstata je nekde jinde - a to jest v onom imaginarnim prevodu. Abych shrnul dopady teto sazky v ruznych vysledcich zapasu: Pokud tedy domaci GSW vyhraji nebo prohraji MAXimalne o 7 bodu, tak tak se mi uskutecnuje CISTY prevod 150euro z BetAndWin na Pinnacle. Toto bude v podstate cisty prevod financi a nebude to surebet, ktery by neco vydelal. Pokud vsak nastane opacna situace a PhSUNS vyhraji o 8 a vice bodu, tak se prevod nepodari - neuskutecni a ja za tento "zmareny" pokus dostavam na ruku 10 euro cisto cisteho! Aneb sure bet... : )

Sumasumarum: bud se mi prevod uskutecni a bude to rychle, ciste, pohodlne a hlavne bez evidence u SK.. nebo se mi prevod "neuskutecni" a dostanu zadarmo 10euro aneb 300,- korun ceskych.

V praxi:
Obrázek
Jeste bych doplnil, ze chvili potom co jsem ja daval za 2.160 , tak se kurz dostal az na 2.190, na kterem tu ukazuji tento priklad. Ja jsem radeji nevahal a daval jsem 2.160, coz znamena, ze profit tak u me konkretni osoby nebude cinit 10euro ale 7e... Slo totiz o tom, ze nez jsem stacil ja potvrdit sazku, tak kurz sel 2.190->2.160. Z obavy pripadneho dalsiho snizeni jsem ozelel 3 eura a radeji podal. Nasledne kurz sel zpet na 2.190 takze stacilo jeste minutku chvili pockat, skoda - ale cert to vem. Kurz cestoval velice snatelne.. 2.090->2.120->2.140->2.150->2.190->2.160->2.190->2.180->2.140 (v tuto chvili) kurz dooporavdy cestoval kazdou druhou minut... Je to rychly u Pinny... Jinak zaroven bych jeste konstatoval, ze v tuto chvili slo BAW z handicapu -7,5 na -9,0. -9,0 zvedli a vypsali s kurzem 1.91 - a ted po to ce jsem dopsal tento prispevek hopsli na 1.95. Kazdopadne nepocital jsem to, ale s touto -9,0 lajnou by tento proces nebyl jiz tak bezrizikovy a vyhodny.
Naposledy upravil -=Ondra=- dne stř led 18, 2006 1:20, celkově upraveno 1
-=Ondra=-
Exmember
Exmember

Příspěvekod Rafael » čtv led 12, 2006 17:24

Ty seš kua koumes... :shock:
0,5/10 small
1/10 medium
1,5/10 big
Rafael
Exmember
Exmember

Příspěvekod kali » čtv led 12, 2006 17:43

Ekonomicke vzdelani nezapres :yes: :mrgreen:

Dobra myslenka, Ondro :thumbup1:
kali
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod bobos » čtv led 12, 2006 17:51

Moc pekne. :thumbup1:

Ja se uz 4 dny snazim o vyber z BaW, nenapsal jsem si pri registraci nikam ten "tajny kod" a bez nej me to nenechaji vybrat (nechapu proc tyhle obstrukce), zatim mi neodpovedeli a neposlali mi ho, klasika...ted se rozhoduju jestli vybrat vse nebo si nechat neco na "vypecene" kurzove ulety ktere se jim bezne stavaji, ale s takovouhle nemam moc naladu tam zustavat. :-(
bobos
Host
Host

Příspěvekod kali » čtv led 12, 2006 17:53

bobos píše:Moc pekne. :thumbup1:

Ja se uz 4 dny snazim o vyber z BaW, nenapsal jsem si pri registraci nikam ten "tajny kod" a bez nej me to nenechaji vybrat (nechapu proc tyhle obstrukce), zatim mi neodpovedeli a neposlali mi ho, klasika...ted se rozhoduju jestli vybrat vse nebo si nechat neco na "vypecene" kurzove ulety ktere se jim bezne stavaji, ale s takovouhle nemam moc naladu tam zustavat. :-(

po mne nikdy zadny kod nechteli :roll:
kali
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod -=Ondra=- » čtv led 12, 2006 17:55

kali píše:
bobos píše:Moc pekne. :thumbup1:

po mne nikdy zadny kod nechteli :roll:

Ja taky zadny kod nikde nevyplnoval.. o co jde? :shock:
-=Ondra=-
Exmember
Exmember

Příspěvekod bobos » čtv led 12, 2006 18:06

Obrázek

No ja neznam tu "osobni odpoved" u tretiho bodu. :-/
bobos
Host
Host

Příspěvekod kali » čtv led 12, 2006 18:09

aha...tak ted je to jasne... vzdy volim jmeno matky apod... protoze kdyz bych zvolil tajny kod, tak az budu vybirat nebudu sure vedet jaky je :D
kali
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod bobos » čtv led 12, 2006 18:14

kali píše:aha...tak ted je to jasne... vzdy volim jmeno matky apod... protoze kdyz bych zvolil tajny kod, tak az budu vybirat nebudu sure vedet jaky je :D

To je rozumne, ja tomu moc neprikladal vahu pac heslo nezapomenu, takze to ze to ted chteli me fakt prekvapilo... :oops:

No uvidime kdy odpovi, davam tomu cca tyden. ;-) (koho by bavilo dostavat kazdy den mail se stejnym obsahem, ze? ;-))
bobos
Host
Host

Příspěvekod AMZ » čtv led 12, 2006 18:31

-------------------------------------------------------------

To, co zde dopodrobna rozepsal -=Ondra=- je geniálnì jednoduché.

Nìco podobného jsem použil jednou, když jsem na stránkách BA opsal nìjaký kód a dostal zdarma deposit od nepøíliš dùvìryhodné sázkovky. Vsadil jsem pár zápasù za vysoké kurzy a vyhrál nìjaká Eura. Problém byl ale s jejich výbìrem, vùbec neodpovídali na e-maily.

Tak jsem udìlal v podstatì to samé, co -=Ondra=-. Nebyl to ale SURE BET, protože tá sázkovka mìla omezenou nabídku a povedlo se mi to navíc až napodruhé. Ztratil jsem pøi "pøevodu" sice èást vyhrané sumy, ale hlavní èást výhry byla pøesunuta na bezpeènìjší místo u solidní sázkovky.

Mimochodem u Betandwinu mám také zbyteènì moc penìz, takže uvažuji o pøevodu, ale asi ještì vyèkám. Za mìsíc zaèíná druhá øada VyVolených a chtìl bych proto z Betandwinu ještì nìco vydolovat. U první øady VyVolených ty jejich sázky byly doslova zlatý dùl.

Pozn.:

Návod, který zde uveøejnil -=Ondra=- by rozhodnì nemìl nikam zapadnout. Zaøaïte ho stálé èelní místo.

AMZ
Host
Host

Další

Zpět na Strategie sázení