Stavba Fotbalového stadiónu v Edenu

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod lubosbart » čtv dub 17, 2008 15:18

Eden bude slavnostně otevřen 7. května v 19.00 hodin.
http://www.stadioneden.cz/clanky/568-3/v-edenu-7-kvetna
:mistri
Obrázek
Čím menší má vlast,tím větší je láska k ní
1/10 small
2-3/10 mediu
4-...Big
Uživatelský avatar
lubosbart
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1249
Registrován: sob srp 05, 2006 9:53
Bydliště: Slavoňov

Příspěvekod Seb » čtv dub 17, 2008 15:42

Uz se strasne tesim :)
Jelikoz mam voucher na permici na pristi sezonu,tak mam predkupni pravo na tento zapas s Oxfordem (lupen pry 500-700),to bude krasa
Uživatelský avatar
Seb
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2247
Registrován: úte led 11, 2005 8:52
Bydliště: onthewomenstour

Příspěvekod JayJay » čtv dub 17, 2008 18:35

Tak jsem dneska byl na exkurzi v Edenu, stadion vypadá moc hezky, přijde mi dost útulný, nepřišlo mi to jako stadion pro 21 tisíci diváků. Český fotbal tam čeká křest ohněm, protože ta ani ne metrová zídka (navíc často přerušená) oddělující hřiště od diváků, to bude zajímavé. Až se tam bude hrát nějaký vyhecovaný zápas, do toho třeba nějaké nepřesné rozhodnutí rozhodčího, kotel má úplně stejné oddělení od hřiště jako zbytek stadionu jen tou malou zídkou (bude jen oddělený sektor od zbytku)... to bude opravdu test pro organizaci + českou společnost.
Líbí se mi dřevo zespoda na prstenci, je to prý vzpomínka na dřevené tribuny dříve, jinak prstenec kolem stadionu je nakřivo a to že dost :D l, původně se s tím nepočítalo, pak se to nějak postavilo takhle, ale je to zajímavé. Horní tribuny (vedle kotle hostů; ale asi to bude všude stejné) mi přišly extrémně strmé, je to už hodně vysoko nad hřištěm, asi bych tam čekal nějaké zábradlí, ale neplánuje se tam vůbec nic.

Jinak Oxford původně na emaily vůbec nereagoval, až potom se ozvali, co to je za srandu a nakonec to Slávka musela letět vyřídit do Anglie osobně, protože tomu vůbec nevěřili :lol:

Na stadionu budou muset ale hodně máknout aby to stihli.
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod lubosbart » čtv dub 24, 2008 18:14

Zítra začíná on-line prodej lístků na zahajovací zápas Slavie s Oxfordem.
více zde: http://www.slavia.cz/novinka.asp?id=14171&typ=
Obrázek
Čím menší má vlast,tím větší je láska k ní
1/10 small
2-3/10 mediu
4-...Big
Uživatelský avatar
lubosbart
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1249
Registrován: sob srp 05, 2006 9:53
Bydliště: Slavoňov

Příspěvekod Temlis » čtv dub 24, 2008 18:51

lubosbart píše:Zítra začíná on-line prodej lístků na zahajovací zápas Slavie s Oxfordem.
více zde: http://www.slavia.cz/novinka.asp?id=14171&typ=


Ta cena na pratelacek s vehlasnym souperem, je fakt zajimava :lol:
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvekod lubosbart » čtv dub 24, 2008 19:08

Temlis píše:
lubosbart píše:Zítra začíná on-line prodej lístků na zahajovací zápas Slavie s Oxfordem.
více zde: http://www.slavia.cz/novinka.asp?id=14171&typ=


Ta cena na pratelacek s vehlasnym souperem, je fakt zajimava :lol:

Cena se může zdát vysoká, ale ke vstupence dostaneš speciální betelin a památeční medaili. Kolem stadionu bude mnoho doprovodného programu, ale hlavní je ten fakt být přitom, kdy se píšou dějiny klubu a návrat do vysněného domova. Pro mě jako slávistu je tato událost ještě víc než podzimní postup do LM. Pro lidi, kteří nemají ke Slavii "citové" pouto je cena vysoká, ale já(i většina slávistů co znám) bych za možnost být u tohoto vysněného momentu dal klidně i víc. I díky nastaveným cenám věřím, že se na otevření příjdou hlavně slávisté a ne "čumilové". Navíc by měli mít lidé našetřeno za těch 8 let co na Strahov nechodili. :lol:
Obrázek
Čím menší má vlast,tím větší je láska k ní
1/10 small
2-3/10 mediu
4-...Big
Uživatelský avatar
lubosbart
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1249
Registrován: sob srp 05, 2006 9:53
Bydliště: Slavoňov

Příspěvekod Temlis » čtv dub 24, 2008 19:16

lubosbart píše:Navíc by měli mít lidé našetřeno za těch 8 let co na Strahov nechodili. :lol:


A Ty uprimne cekas, ze na ligu v Edenu bude chodit vice lidi nez na Strahov - teda pri tech cenach v pomeru k predvedene hre? Kdyz vezmu srovnani ceny vstupenek s predvedenou hrou, tak mame na rade mist snad nejdrahsi mozne vstupne, ktere jsem kdy videl :wink:
Mozna na zacatek ligy, kazdy se (ze zvedavosti) prijde podivat, tim to konci a Salvie opet bude hrat pred poloprazdnyma tribunama..
BTW: 7. Kvetna :arrow: dalsi den nasleduje statni svatek, coz znamena (pri teplem pocasi) velky odliv lidi z Prahy na "prodlouzeny vikend", nejsem si jisty jestli Slavie ma tolik vernych fanousku k naplneni noveho stadionu..
Tobe teda preji prijemny zazitek 8)
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvekod lubosbart » čtv dub 24, 2008 19:29

Tak do Edenu bude chodit určitě daleko víc lidí než na Strahov. Už fakt, že zatím je prodáno 4900 pernamentek z 7000 míst, které šli do prodeje+VIP a klubovky. Pokud se nemýlím tak před stěhováním byl průměr cca 11 000 na zápas. A ceny? Tak permice se prodávají od 1.260 do 3.240kč takže se dá čekat cena od 100-400kč. Na zahájení bude podle mě vyprodáno určitě.
Obrázek
Čím menší má vlast,tím větší je láska k ní
1/10 small
2-3/10 mediu
4-...Big
Uživatelský avatar
lubosbart
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1249
Registrován: sob srp 05, 2006 9:53
Bydliště: Slavoňov

Příspěvekod Seb » pát dub 25, 2008 8:30

lubosbart píše:
Temlis píše:
lubosbart píše:Zítra začíná on-line prodej lístků na zahajovací zápas Slavie s Oxfordem.
více zde: http://www.slavia.cz/novinka.asp?id=14171&typ=


Ta cena na pratelacek s vehlasnym souperem, je fakt zajimava :lol:

Cena se může zdát vysoká, ale ke vstupence dostaneš speciální betelin a památeční medaili. Kolem stadionu bude mnoho doprovodného programu, ale hlavní je ten fakt být přitom, kdy se píšou dějiny klubu a návrat do vysněného domova. Pro mě jako slávistu je tato událost ještě víc než podzimní postup do LM. Pro lidi, kteří nemají ke Slavii "citové" pouto je cena vysoká, ale já(i většina slávistů co znám) bych za možnost být u tohoto vysněného momentu dal klidně i víc. I díky nastaveným cenám věřím, že se na otevření příjdou hlavně slávisté a ne "čumilové". Navíc by měli mít lidé našetřeno za těch 8 let co na Strahov nechodili. :lol:


Souhlasim.Pokud mas ke Slavii vztah,urcite to neni pro tebe problem,takovou castku vydat.I ja bych dal vic.Me nejde o to,jaky tam je program a co dostanes.Ale o to,ze tam konecne budu...A to je opravdu jen Slavisty srdcare.
Ad fanousci.
Ano,ja si zcela uprimne myslim,ze tam bude chodit vic lidi nez na Strahov.Ze zaplnenosti stadionu po predprodeji permanentek je to ocividne,navic verim,ze dosti lidem se na "hurku" jezdit nechtelo...Vetsinou beru tu starsi vrsovickou generaci.
Cena.
To je vzdy tezke,ja permici mam na hlavni tribunu,pro me to je cest.A nemyslim si,ze by bylo nejak extremne vysoke...

Btw. nechapu,proc dost lidem (i nekteri moji kamaradi) vadi cena vstupenek na otevreni stadionu a na sezonu,ale na Slavii nechodi...Co je jim potom?Me treba nevadi,kolik plati na Sparte,na Bohemce,na Zizkove,...a at si tam delaji,co chteji...
Uživatelský avatar
Seb
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2247
Registrován: úte led 11, 2005 8:52
Bydliště: onthewomenstour

Příspěvekod Temlis » pát dub 25, 2008 8:54

Me ta cena ale vubec nevadi. Rozdil je v tom, ze vy jdete na Slavii, ja by jsem se sel podivat na Oxford, coz je zasadni rozdil, jelikoz nefandim ani jednomu prazskemu celku. Napsal jsem pouze co a jak vidim ja (tak myslim, ze se za to nestrili)..
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků