Element´s NBA Blog

Moderátor: Moderátoři

Element´s NBA Blog

Příspěvekod ElemenT_99 » ned lis 12, 2006 18:15

Zdravím všechny přátele a tipéry z tohoto serveru. Pro založení tohoto tématu mě inspiroval cica18. Jelikož jsem si shrnul co mě tento rok čeká(škola, stěhování, brigády) nebudu moci přidávat analýzy a pohledy každý den. Doufam, že se nebudete zlobit když zvolím takovouhle formu mých tipů a polo-analýz. Nechci být vyloučen z tohoto serveru, který mě velice baví číst a i když už tak aktivně nesázím jako minulou sezónu stále je to jeden z mých nejoblíbenějších koníčků. Buďte ke mě prosím shovívaví. Děkuji.

Tak to byl jen malý prolog a teď do práce. Chvíli sem vyčkával a sledoval výkony týmů a můžu tedy začít s ostrým sázením. Vše co zde uveřejním budu tipovat převažně u expektu či sportingbetu.

První zápas volím Washington vs New Jersey. Zranění Jeffersona na straně Nets a menší zdravotní komplikace Vince mi signalizují, že s rozjetým triem Jamison,Butler,Arenas dnes respektive zítra budou mít Nets veliké problémy. Věřím, že útočná forma Wizards dnes převáží obranu Nets a vyhrají. Volím handicap sázku.
Stats:http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/matchups/g5_summary_2.html
Tip:Washington Wizards -5.5 1.909 Sportingbet za 4/10

Dalším tip je možná trošku odvážnější, ale současná forma New Orleans mě nenechává v klidu. Sam vs Paul tam není co řešit, další pozice jsou vcelku vyrovnané. Uvidíme jak si poradí West s Eltonem, od kterého jsem čekal trochu více. Jediné čeho se bojím, že LAC budou určitě dobře připraveni, neboť 3 dny odpočívali.
Stats:http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/matchups/g5_summary_1.html
Tip:New Orleans Hornets +5.5sportingbet za 3/10

Třetím zápasem,který mi padl do oka jsou trápící se Mavericks. Dnes zavítají na horkou půdu mladého ambiciózního týmu z Portlandu. Dallas po nelichotivé šnůře porážek konečně zabral ve Phoenixu a snad překonal deprese a bude se vracet na místa kam patří.Pohled na odstrašující marodku kde je pár hráčů v question mě nutí zahrát dnes Dallas. I když se jich pár vrátí věřím, že nebudou stopro fit a Dallas toho využije.
Stats: http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/matchups/g5_summary_9.html
Tip:Dallas MAvericks -6 1.909
sportingbet za 5/10

Takže to bychom dnes měli z mého pohledu uzavřené. Samozřejmě, že jsou tu Favorité jak Lakers, Kings a Nuggets, ale těm se dnes kvůli celkově nízkým kurzům a nevýhodným hcp vyhnu. Přeji všem hodně štěstí a snad můj start nebude tak tragický. Mějte se
(7-5) +6,95 units

Obrázek
Uživatelský avatar
ElemenT_99
Host
Host
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv bře 16, 2006 11:11
Bydliště: PlzeŇáK

Příspěvekod ElemenT_99 » pon lis 13, 2006 9:45

No tak bohužel nechal sem se zlákat na velice špatné zápasy. NO absolutně vyhořeli ve 4. čtvrtině po tom co stav začal na 62-66 a říkal jsem si, že by mohli zabrat a hrát velice vyrovnaně do konce. Nets ukázali svojí sílu a Carter dal zapomenout na nějaké rozhození. Alespoň mě potěšil velice mírně Dallas, který splnil roli favorita. Jinak ztráta a omlouvám se Vám pokud jste mě následovali. Budu se Vám to snažit vynahradit a sám sobě samozřejmě taky. :cry:
(7-5) +6,95 units

Obrázek
Uživatelský avatar
ElemenT_99
Host
Host
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv bře 16, 2006 11:11
Bydliště: PlzeŇáK

Příspěvekod ElemenT_99 » pon lis 13, 2006 12:35

Dnešní zápasy se zdají docela solidně nastavené. Velkým favritem je dnes Cleveland a já věřím, že Gooden se celkově zlepší, LeBron zahraje vysoký standard a pošlou squadru z New Yorku do kytek. Oba týmy odpočívaly a připravovaly se na sebe tak uvidíme co z toho vznikne. Live bet na SB mi bude jistit záda pokud by to nějak hrozivě nevycházelo, ale hcp by dnes Cavs mohli splnit.

Stats: http://www.covers.com/pageLoader/pageLo ... ary_5.html
Tip: Cleveland Cavaliers hcp -5,5 sportingbet 1.909 za 5/10.

Dalším zápasem, který si dnes přisadím je duel mezi nets a seattlem. Včerejší výkon Nets jistě vyčerpal a nevěřím, že budou schopni ustát dva tak těžké duely s útočnými soupeři. Seattle navíc odpočíval a mohl se lépe připravit. Zkusím sázku na mírné překvapení.

Stats: http://www.covers.com/pageLoader/pageLo ... ary_4.html
Tip: Seattle Supersonics Money Line kurz bude kolem 2.3-2.4 za 3/10 a zvažuji sázku na OVAR hranice se mi nezdá tak nepřekonatelná, ale nechám to být, nebo doplním později. Snad dnešek bude lepší. GL všem
(7-5) +6,95 units

Obrázek
Uživatelský avatar
ElemenT_99
Host
Host
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv bře 16, 2006 11:11
Bydliště: PlzeŇáK

Příspěvekod ElemenT_99 » úte lis 14, 2006 17:52

:arrow: dnesek se velice povedl po vsech strankach, moje psychika stoupa :lol: . Mam velkou radost z tipu, i kdyz me nekteri znejistili, ale nepodlehl jsem. Kdo me nasledoval tak musi byt spokojen i kdyz to bylo se stestim.Preji nam vsem takovyhle dnu vice. Over jsem bohuzel nevsadil, mohlo byt na Vanoce :wink:

:arrow: Tip: Cleveland Cavaliers hcp -5,5 sportingbet 1.909 za 5/10. OK zisk 4,545 units vysledek: Cle 102-96 NY

:arrow: Tip: Seattle Supersonics Money Line kurz bude kolem 2.3-2.4 za 3/10 OK zisk 3,9 units vysledek: Sea 119-113 NJ

:arrow: Pycha predchazi pad, proto budu pri zemi a jelikoz jsem dnes nemel vubec cas, tak nebudu riskovat. Mozna casem neco pridam. Mejte se
(7-5) +6,95 units

Obrázek
Uživatelský avatar
ElemenT_99
Host
Host
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv bře 16, 2006 11:11
Bydliště: PlzeŇáK

Příspěvekod ElemenT_99 » sob lis 18, 2006 15:10

Po delší pracovní odmlce vás zdravím a jelikož je dnes opravdu z čeho vybírat tak si dnes něo přisadím. Použiji dnes kurzy pinnacle, neboť jsem na chatě a mám tu jen tel.připojení a trvá dlouho generace stránek :wink: . Vsadí za mě kamarád přes jeho pinna konto a pak mi to vyplatí kdyžtak cash. No jen abych to nemusel nakonec doplácet já :lol: . Tak do toho.

:arrow: První zápas co mi padl do oka je odveta v Dallasu s týmem Memphisu. Včera vyhrál Dallas v high-score game celkem s přehledem a nevidím důvod proč by se to dnešní večer nemělo opakovat. Handicap je pro mě trošku riskantní, ale OVER vypadá velice nadějně a dle mě ho bookies podcenili. Očekávám attack 200 bodové hranice. Dallas našel konečně docela formu a jejich první pětka hraje kolektivně a proti Mem všichni přispěli kvalitním bodovým výkonem. Memphis se potýká s problémy a tím nemyslím jen absenci Gasola. Vůbec se mu nedaří a je to jeden z nejslabších týmu ligy přičemž ještě nevyhráli. Věřím, že zabojují a alespoň 90 bodů nastřílejí, ale myslím, že těžko na Dallas budou stačit.

Stats: http://www.covers.com/pageLoader/pageLo ... ry_19.html
Tip: Dallas vs Memphis OVER 190.5 points 5/10 pinnaclesports.com

:arrow: Golden State vs Seattle je dalším zápasem, který bude velice zajímavý. Hranice bodová je stanovena velice vysoko,ale tyto týmy by ji mohly pokrýt, přesto se mi jeví lepší jít se současnou formou GS a risknout hcp -7 i když je poměrně vysoký a tyhle hcps jsou nevyzpytatelné. Seattle včera prohrál v Utahu o 9 bodů a budou určitě velice unaveni, myslím že včerejší výkon nezopakují a dnes prohrají o deset a více bodů. Domácí drží výbornou formu doma a mohli den odpočívat a dobře se na Seattle připravit. Poslední tři domácí zápasy mi dávají sami najevo, že dnes by se tenhle tip měl povést. :arrow: 11/16/06 SAC W 117-105 :arrow: 11/14/06 TOR W 110-99 :arrow: 11/11/06 DET W 111-79

Stats: http://www.covers.com/pageLoader/pageLo ... ry_23.html
Tip: Golden State Warriors WIN with -7hcp 1.980 4/10 pinnaclesports

:arrow: Posledním dnešním zápasem, ktrý se mi velice zamlouvá je souboj Indiana vs Milwaukee. Jistě musíte souhlasit, že pokud mrknete na kolonku vypsaných points tak vás to upoutá. Hranice 200 bodů se mi zdá trošku nadsazená. Milwaukee má problémy proti týmům s dobrou obranou a tu Indiana určitě nepostrádá. Očekávám velice vyrovnaný boj s hranicí kolem 185 bodů, ale 200 by neměli přeházet. Stats mluví jasně. Indiana naházi kolem 92 bodů na zápas a mnohdy ani ne. Milwaukee hraje to co jim soupeř dovolí. Pokud jsou to útočné týmynahází hodně bodů, pokud obranné neprosadí se. Věřím v kvalitu a diktát tempa od Indiany a velice těsné utkání. Snad nevybouchnou. Milwaukee sice odpočívalo, ale to by dnes nemělo hrát roli. Právě proto se Indy bude spíš soustředit na obranu a roztáhne tempo hry, nevěřím, že se po včerejším zápase nechá strhnout do nějakého útočení a zvládne svoji psychiku.

Stats: http://www.covers.com/pageLoader/pageLo ... ry_18.html
Tip: Indiana vs Milwaukee UNDER 200 points 1.980 pinnaclesports 4/10

Hodně štěstí a zábavy u NBA nám všem. Prostřednctvím svého bločku chci poděkovat Nastrovi, neboť to co předvádí je úžasné. A určitě nás všechny svým skillem inspiruje. Ať mu to vydrží co nejdéle a rozmnoží co nejvíce peněz.[/u]
(7-5) +6,95 units

Obrázek
Uživatelský avatar
ElemenT_99
Host
Host
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv bře 16, 2006 11:11
Bydliště: PlzeŇáK

Příspěvekod ElemenT_99 » ned lis 19, 2006 13:56

:arrow: No tak nakonec kámošovi ještě budu muset doplácet :oops: . Pardon, GS tip vyšel pěkně, ale že prohodim UNDER/OVER to jsem opravdu nečekal. Vstříc k lepším zítřkům.

:arrow:
Dallas vs Memphis OVER 190.5 points 5/10 pinnaclesports.com LOST -5units

Golden State Warriors WIN with -7hcp 1.980 4/10 pinnaclesports WIN +3,92units

Indiana vs Milwaukee UNDER 200 points 1.980 pinnaclesports 4/10 LOST o dva body -4units
(7-5) +6,95 units

Obrázek
Uživatelský avatar
ElemenT_99
Host
Host
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv bře 16, 2006 11:11
Bydliště: PlzeŇáK

Příspěvekod ElemenT_99 » pon lis 20, 2006 16:24

:arrow: Dobrý podvečer přeji všem fanouškům. Dnes se nám zde urodily velice zajímavé zápasy tak je zkusím trošku posolit.

:arrow: První bet je jasný, jak jsem psal v sekci NBA souhlasím s tipem nastradama, a přisadím si též.
Tip: Orlando Magic -3hcp 1.92 expekt.com 5/10

:arrow: Dalším dnešním zápasem, který se mi líbí je Houston vs New York. Tyto týmy se již v tomhle ročníku setkali a Houston přesvědčivě vyhrál. Já se dnes, ale zaměřím na UNDER, pokud se podíváme na stats, tak OVER je v těchto vzájemných utkáních velkou vyjímkou viz. :arrow:
11/10/06 HOU 103 - NY 94 NY 10.0 O 195.5
2/12/06 HOU 90 - NY 83 NY 9.0 U 184.5
2/5/06 NY 89 - HOU 93 NY 6 U 190.5
1/21/05 NY 91 - HOU 92 HOU 2.5 U 187
11/18/04 HOU 92 - NY 93 NY 6.5 O 179
1/21/04 HOU 86 - NY 71 HOU -6 U 178.5
1/8/04 NY 79 - HOU 111 HOU 1.5 O 172.5
2/25/03 NY 102 - HOU 95 NY -3 O 191.5
12/27/02 HOU 83 - NY 99 NY 9.0 U 184
1/8/02 HOU 88 - NY 86 NY 4.0 U 181


Pokud dnes bude chtít NY uspět musí se ze všech sil snažit zabránit Yaovi, aby předvedl další ze skvělých výkonů. Očekávám poučení Knicks a především defenzivní hru. Hranice bodů by se měla pohybovat od 180-190 ne však víc. Proto se mi jeví sázka na Under jako dobrý nápad.

Tip: New York Knicks vs Houston Rockets UNDER 196 points 1.909 za 3/10 sportingbet.cz

:arrow: Seattle Supersonics vs New Jersey Nets. Tenhle zápas jsem rozebral v sekci dnešní NBA. Proto jen doplním TIP: Seattle -2 1.92 4/10 expekt.com.

Hodně štěstí všem co dnes hrají.
(7-5) +6,95 units

Obrázek
Uživatelský avatar
ElemenT_99
Host
Host
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv bře 16, 2006 11:11
Bydliště: PlzeŇáK

Příspěvekod ElemenT_99 » úte lis 21, 2006 7:19

:arrow: Tak jsem docela zklamán hrou Orlanda, tip s nejvyšší důvěrou a docela hromaďák se nepovedl.

:arrow: Orlando LOST 86-95 -5

:arrow: Seattle WIN over NETS 99-87 +3,68

:arrow: Dobře to dopadlo i v New Yorku a dle předpokladů bylo dosaženo hranice jen 187 bodů. Tip OK +2,76
(7-5) +6,95 units

Obrázek
Uživatelský avatar
ElemenT_99
Host
Host
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv bře 16, 2006 11:11
Bydliště: PlzeŇáK

Příspěvekod cica18 » úte lis 21, 2006 8:09

Orlo hralo do stavu 73-80 dobre.....v obrane dobre Milicic ale v utoku pozdeji bohuzel nic, v utoku zase dobre doskakoval Howard, prevysoval vsechny o tridu.....pak to chteli urvat trojkama aby meli v zaveru klid ale minuli tri po sobe, naopak Grizlici diky rvavemu Warrickovi sbirali pilne bodiky a dotahovali az se dostali do vedeni a to nepustili......vysoky rozdil ve skore vznikl diky trestnym hodum, nebot Magic tam proste v zaveru nespadlo nic.....bej to opacne tak orlo vyhralo o patnact....chbyelo ale srdicko, nasazeni..mysleli ze to spadne samo a souper se utopi v depresy
Uživatelský avatar
cica18
Host
Host
 
Příspěvky: 1483
Registrován: ned srp 01, 2004 22:18


Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron