CR 20 hokej

Moderátor: Moderátoři

CR 20 hokej

Příspěvekod Gaňu Gaňu » úte pro 26, 2006 7:52

V zadosti o prijeti mi to NEDO smazal, tak se pokusim "pokecat" zde v mistnosti "pokec a chat"

Jak vidite nasi dvacitku letos ? Ja myslim ze po Kanade maji jeden z nejsilnejsich tymu. Kdyz se jim podari vstup do turnaje a poradi si s Rusy tak by jim melo narust i sebevedomi a jit z prvniho mista dal . Rozlosovani maji take dobre tak uz jen aby nebyli nervozni. Jsou tam i kluci kteri maji neco za sebou at uz z minuleho sampionatu nebo z boju v extralize ci zamorskych soutezi . Doufam jen, ze nejsem moc zaujaty a neberu to tak ze nasim fandim samozrejme. "Na sve" sazim nerad ale tomuto vyberu docela verim.
Sleduje to tu nekdo ? najdu spriznenou dusi ? :lol:
Člověk je chudákem teprve, když už nic nechce.
Uživatelský avatar
Gaňu Gaňu
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned pro 24, 2006 22:28
Bydliště: Chitzen Izá, Yucatan MEX

Re: CR 20 hokej

Příspěvekod nedo » úte pro 26, 2006 9:42

Gaňu Gaňu píše:V zadosti o prijeti mi to NEDO smazal...
Podle reakcí v Žádostech i zde koukám, že Ti hodně vadí že jsem si dovolil smazat něco co tam nepatří. Takže znovu : Žádosti o přijetí neslouží k diskusi, ale k představení se jednotlivých členů, kteří mají zájem o vstup do Members. Pokud ten zájem o Members máš, tak se tam soustřeď pouze na psaní tipů.
No a co se týče diskuse k MS20, tak Members kteří se tímto turnajem zabývají (a není jich málo) diskutují právě v sekci Members. Nejsem si úplně jist, jestli se jim bude chtít diskutovat o jedné věci v rámci jedněch stránek na dvou místech.
Jinak podle mého subjektivního názoru (a já rozhodně nejsem ten, kdo bude v budoucnu až nastane Tvůj čas rozhodovat o Tvém přijetí/nepřijetí do Members) jsi vstup na tyto stránky nepojal nejšťastněji. Strháváš na sebe pozornost ne tipérskými věcmi, ale příspěvky které umísťuješ do všech možných témat a které asi nemají žádný jiný smysl než ten - abys byl co nejvíce vidět. Je pravda že se Ti to rozhodně povedlo. Ale jestli Ti smím radit, tak nyní se soustřeď na analýzy do Žádostí o přijetí. Jak už jsem napsal - diskuse k MS20 probíhá na příslušném místě a já si nejsem zcela jist (i když samozřejmě vyloučit to nemohu), jestli někdo bude mít zájem diskutovat o jedné věci na dvou místech tohoto fóra.
Ještě jednou Ti přeji - hodně zdaru!
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika


Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron