Placene tipy

Moderátor: Moderátoři

Placene tipy

Příspěvekod matrim » úte pro 26, 2006 21:00

Nezna nekdo stranky kde jsou k mani "placene tipy" ?

ne ze bych o ne mel zajem, ale hledam nejake informace.. :wink:

predem diky za odkazy..
Uživatelský avatar
matrim
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1886
Registrován: ned úno 12, 2006 21:18
Bydliště: Praha

Re: Placene tipy

Příspěvekod Bender » úte pro 26, 2006 21:01

www.secrettips.tk
...prej to neni podvod dokonce: )
Uživatelský avatar
Bender
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 678
Registrován: pát dub 28, 2006 15:07
Bydliště: CZ

Re: Placene tipy

Příspěvekod matrim » úte pro 26, 2006 21:10

Bender píše:www.secrettips.tk
...prej to neni podvod dokonce: )


Tak tahle stranka by ve me moc duvery nevzbudila..o)

Ale diky..snad jeste neco pribude..
Uživatelský avatar
matrim
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1886
Registrován: ned úno 12, 2006 21:18
Bydliště: Praha

Re: Placene tipy

Příspěvekod Bender » úte pro 26, 2006 21:18

http://www.superbesttips.netfirms.com/

nebo zkus google.com a tam zadej fixed tips, fixed match nebo neco podobnyho a najdi ti to furu odkazů
GL
8)
Uživatelský avatar
Bender
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 678
Registrován: pát dub 28, 2006 15:07
Bydliště: CZ

Příspěvekod v.h » úte pro 26, 2006 21:34

nemusis ist ani do zahranicia na 1x2tip su aj tipovacie denniky (linka vlavo asi v strede stranky). Mnohe su free ale su tam aj tipy za ktore sa plati.

pred pol rokom bol dobry puntwisely blog. Chlapik neskor z toho spravil platene tipy a tie uz nesledujem :?
Obrázek
Uživatelský avatar
v.h
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 425
Registrován: sob zář 30, 2006 17:46

tipy

Příspěvekod celyzhavy » úte pro 26, 2006 21:43

Obrázek
Uživatelský avatar
celyzhavy
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 456
Registrován: sob črc 08, 2006 9:48
Bydliště: Broumov

Příspěvekod matrim » úte pro 26, 2006 21:46

jj koukam a zkousel jsem i hledat a vse co jsem nasel tak me pripada dost amaterske a budi i dojem podvodu..

Me by zajimalo jestli vubec existuje neco hodne znameho..
Uživatelský avatar
matrim
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1886
Registrován: ned úno 12, 2006 21:18
Bydliště: Praha

Re: tipy

Příspěvekod matrim » úte pro 26, 2006 21:54

celyzhavy píše:http://www.paytips.wz.cz


Zajimave..netusil jsem ze neco takoveho existuje uz i v CR..

Nema nekdo tuseni kdo za tim stoji ? :wink:
Uživatelský avatar
matrim
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1886
Registrován: ned úno 12, 2006 21:18
Bydliště: Praha

Příspěvekod nedo » úte pro 26, 2006 21:59

matrim píše:jj koukam a zkousel jsem i hledat a vse co jsem nasel tak me pripada dost amaterske a budi i dojem podvodu..

Me by zajimalo jestli vubec existuje neco hodne znameho..

Ono jde o to položit si otázku - kdo by se chtěl živit prodejem tipů a proč? Pokud budu mít kvalitní tipy, tak si je vsadím a vydělám na nich kolik chci (tedy v závislosti na výši vkladu). A nemám potřebu tipy PRODÁVAT, ale jen je případně vyměním za jiné tipy z oblastí kde nemám až tak dobrý přehled. Tedy klasická fóra (ať už open či closed).
Pokud mi moje tipy nevydělávají - tak potom jsou tedy (dlouhodobě) špatné. Pak bych mohl mít zájem je alespoň prodat - pokud se najde někdo kdo je koupí. V každém případě ale je to svým způsobem podvod, protože za peníze které dostanu nedám nic adekvátního.
Ať už tak nebo tak, patřím do té skupiny lidí kterým placené tipy vždy "smrděly", které nikdy nenapadlo tipy prodávat a kteří pokud se o někom dozvěděli že se chystá své tipy prodávat, tak s ním přerušili styk.

Vím ale že existují lidé, kteří tipy neprodávají, ale nechávají si platit provize. Velice stručně - ten člověk se dohodne se zákazníkem, že on si vsadí každý jeho tip např. za 1.000,-Kč. Za měsíc se udělá součet tipů které vyšly a které nevyšly a ze zisku zákazník zaplatí předem domluvenou provizi - např. 15% ze zisku. Je ale úplně jedno, jestli ten člověk ve skutečnosti sází jen za 100,-Kč nebo za 100.000,-Kč. Případně jestli nějaký tip nepodá vůbec. Provize se spočítá ze všech tipů toho měsíce jakoby byly vsazeny za 1.000,-Kč. Tady už vidím rovinu ze strany tipéra, protože neprodává zajíce v pytli, ale bere si provizi až z toho co opravdu vyjde. Vím, že něco podobného funguje - sám ale tuto službu nevyužívám (ani neposkytuji, hehe) a ani nemám kontakt na nikoho.
I tady se dá svým způsobem mluvit o prodeji tipů, ale toto je na férové bázi (alespoň z mého pohledu)
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod matrim » úte pro 26, 2006 22:08

nedo píše:
matrim píše:jj koukam a zkousel jsem i hledat a vse co jsem nasel tak me pripada dost amaterske a budi i dojem podvodu..

Me by zajimalo jestli vubec existuje neco hodne znameho..

Ono jde o to položit si otázku - kdo by se chtěl živit prodejem tipů a proč? Pokud budu mít kvalitní tipy, tak si je vsadím a vydělám na nich kolik chci (tedy v závislosti na výši vkladu). A nemám potřebu tipy PRODÁVAT, ale jen je případně vyměním za jiné tipy z oblastí kde nemám až tak dobrý přehled. Tedy klasická fóra (ať už open či closed).
Pokud mi moje tipy nevydělávají - tak potom jsou tedy (dlouhodobě) špatné. Pak bych mohl mít zájem je alespoň prodat - pokud se najde někdo kdo je koupí. V každém případě ale je to svým způsobem podvod, protože za peníze které dostanu nedám nic adekvátního.
Ať už tak nebo tak, patřím do té skupiny lidí kterým placené tipy vždy "smrděly", které nikdy nenapadlo tipy prodávat a kteří pokud se o někom dozvěděli že se chystá své tipy prodávat, tak s ním přerušili styk.

Vím ale že existují lidé, kteří tipy neprodávají, ale nechávají si platit provize. Velice stručně - ten člověk se dohodne se zákazníkem, že on si vsadí každý jeho tip např. za 1.000,-Kč. Za měsíc se udělá součet tipů které vyšly a které nevyšly a ze zisku zákazník zaplatí předem domluvenou provizi - např. 15% ze zisku. Je ale úplně jedno, jestli ten člověk ve skutečnosti sází jen za 100,-Kč nebo za 100.000,-Kč. Případně jestli nějaký tip nepodá vůbec. Provize se spočítá ze všech tipů toho měsíce jakoby byly vsazeny za 1.000,-Kč. Tady už vidím rovinu ze strany tipéra, protože neprodává zajíce v pytli, ale bere si provizi až z toho co opravdu vyjde. Vím, že něco podobného funguje - sám ale tuto službu nevyužívám (ani neposkytuji, hehe) a ani nemám kontakt na nikoho.
I tady se dá svým způsobem mluvit o prodeji tipů, ale toto je na férové bázi (alespoň z mého pohledu)


S timto absolutni souhlas.. Sam se radim do stejne skupiny lidi..staci me sazet..nemam duvod prodavat ci tak neco..

Ten posledni odstavec me zaujal nejvice..Mam ciste jen studini duvody, ktere vznikly po shlednuti filmu MAXIMALNI RIZIKO, ktery pojednava presne o teto sorte lidi.. Zajima me, jestli je to fikce ci skutecnost.. :wink:
Uživatelský avatar
matrim
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1886
Registrován: ned úno 12, 2006 21:18
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron