Projekt WIDE

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod DEDE » úte dub 17, 2007 21:57

#44 Single
18.4.07 01:00
Atlanta Hawks - Indiana Pacers(Indiana -2) (basketbal,NBA)
Kurz:2.00
Stavkova:5 Dimes
Vklad:2.000
Bank:15.260
Pokles:
http://www.oddsoddsodds.com/goto/odds/s5/g303258/m7/d0/
Info:
http://www.betshoot.com/pick10261.html
(obe muzstva uz ztratili sancu hrat play off,Atlanta davnejsie,Indiana teraz,ked podlahla NJ,nepojde teda o nic,Atlanta ma zranenych 4 hracov,prehrala 3 vzajomne zapasy,najmenej doma o -10pts,stavka na momentalne kvalitnejsi team,ze vyhra v spreade o viac ako 2 pts)
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod DEDE » stř dub 18, 2007 3:24

Indiana z hcp 120-102 KO

Normalne sa hanbim to vyhodnotit :oops: ,cely zapas Pacers prehrvali cca o 15-20 bodov,a bolo to tym ze to dobre nechali oddychovat a to spatne hralo,takisto aj Atlanta nechala oddychovat zo zakladnej patky 1-2 hracov,ale ti zvysni traja boli nad sily nahradnikov Indiany,zasluzena prehra a ja sa musim zamysliet nad svojimi "tipmi" lebo taketo omyly fakt k nicomu nevedu :evil: :? :cry:
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod DEDE » stř dub 18, 2007 12:26

#45 Single
18.4.07 17:30
Reggina - Messina 1 (futbal,Taliansko1)
Kurz:1.70
Stavkova:Expekt
Vklad:3.000
Bank:12.260
Pokles:
http://www.oddsoddsodds.com/goto/odds/s1/g299547/m1/d0/
Info:
http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?t=62725
(Reggina bojuje o zachranu,dnes musi vyhrat z oslabenym superom,ktoremu chyba 5 hracov)
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod DEDE » stř dub 18, 2007 22:53

Widi pokazil som nasu celomesacnu pracu :oops: :cry: ,ani nevies jak ma to mrzi,nechal som sa uniest a nachytat jak maly chlapec :cry:
Livorno 2-1 Cagliari KO
Siena 1-0 Torino KO

Bol som 100% presvedceny,ze aspon jedna remiza sa uchyti,pustil som na talinoch perie a hodne,odnes pristupujem k podobnym disciplinam z averziou a ked tak za klasicke vklady,clovek sa najlepsie uci na vlastnych chybach :?
Kronau 41-36 OK
Hadzanari napravili dnesny spatny dojem,aspon tento zapas ma trochu potesil
Reginna 3-1 OK
Z "podvodnikov" aspon jeden match tak jak mal,ale velmi slaba naplast :evil:
Bank:20.160
A sme prakticky opat na zaciatku,lebo Dede bol chamtivy :x
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod DEDE » čtv dub 19, 2007 16:48

#46 Double
19.4.07 19:30,20:30
FC Brno - Slovacko X2 (futbal,Cesko 1)
TDShop.it Livorno – Whirlpool Varese 2 (basketbal,Taliansko1)
Kurz:3.57
Stavkova:Interwetten
Vklad:500
Bank:19.660
Pokles:
http://www.oddsoddsodds.com/goto/odds/s1/g303081/m1/d0/
http://www.oddsoddsodds.com/goto/odds/s5/g303807/m7/d0/
Info:
The square will today continue afternoon to the PalaAlgida the preparation to the challenge tomorrow, twelfth day of return. The problem for Sandro Of the Lamb is that one of the playmaker. Like saying
Jason Rowe (14.5ppg,2.6rpg) accusation a problem to the hand, while for Ingles (2ppg, 1.6rpg) the troubles to the left ankle, injured person against Teramo and putting under pressure in the contest of past Sunday continue. Both yesterday are not train to you. If all and two did not have to make us it would touch it to Daniels, Sambugaro and Cantagalli to alternate itself to carry ball.
Livorno's out of the Lega A1. Beside they have got a lot of prolmems of formations. Rowe and Ingles probably will be out, in fact they aren't train in this week, like Greek08 wrote. Varese after lose home with Montegranaro, must win that match for don't to stake playoff...
(Livorno na poslednom mieste nema moc sanci za zachranit,muzstvo ma problem zo zostavou,out su 2 rozohravaci,hlavne Rowe je opora teamu,Varese je zatial komplet ,bude si chciet vylepsit postupove miesto do play off)
Cesko
Pro utkání Mazura stále nemůže počítat se zraněnými hráči: brankářem Martinem Lejsalem, obránci Martinem Švejnohou a Sašou Gjoreskim a záložníkem Pavlem Mezlíkem. Švejnoha má po operaci kolena, Gjoreskému se vrací virové onemocnění, Mezlík už začal trénovat a Lejsal má stále sádrovou dlahu na zraněném palci na ruce
Mazuru mrzí čtvrtá žlutá karta, kterou v utkání s Olomoucí uviděl Aleš Besta.
"Je to velká škoda, protože Aleš se dostával do výborné formy. S Olomoucí dal navíc gól. Ta karta byla úplně zbytečná, o to je to horší. To víte, že si to ode mě schytal. Nicméně skutečnost je taková, že hrát nemůže," zdůraznil trenér.
Sestavu samozřejmě nezveřejnil, ale potvrdil, že se na post stopera určitě vrátí Jan Trousil, který spolu s Wagnerem proti Olomouci nehrál právě pro čtyři žluté karty. I Wagner se tak může objevit i základní sestavě.
"Nepřepokládám velké změny, ale pro trenéra je jistě dobré, když má tak silnou lavičku. Tím myslí pro útok," naznačil Mazura s tím, že v základní sestavě zřejmě nebude Milan Pacanda: "Milan absolvoval celou zimní přípravu a vedl si výborně. Jenže pak ho začala provázet onemocnění a prakticky netrénuje a moc toho ani nenahrál. Potřebuje se dát dohromady. Takže na celých devadesát minut to ještě není. Ale bude na lavičce a viděli jste, že s Olomoucí přišel ve správný čas a dokázal se dostat do gólových šancí."
(domaci maju par hracov out,slovacko ma formu,aj prespektivne mlade talenty,maju velku sancu odviest si minimalne bod,kurz na Brno u mna podkurz)
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod DEDE » čtv dub 19, 2007 17:14

#47,48 Single
20.4.07 02:30
Gimnasia La Plata(ARG) - Defensor Sporting(URU) X2 (futbal,Copa Libertadores)
Kurz:2.05
Stavkova:Victoria-tip
Vklad:2.000
Bank:17.660
+
Gimnasia La Plata - Defensor 2
Kurz:5.00
Stavkova:TopSportWetten
Vklad:200
Bank:17.440
Pokles:
http://www.oddsoddsodds.com/goto/odds/s1/g303241/m1/d0/
Info:
Santos 15 (9-1)
Defensor 9 (8-4)
-----------------------
Gimnasia 6 (6-10)
D.Pasto 0 (3-11)
Gimnasia qualifies if win by 4+ goals.
Next weekend Gimnasia will face Estudiantes and we all know what means this local derby for both teams. For this reason, today we will see a second team for Gimnasia. Only midfielder Alderede plus attacker Lejisamon will start from regulars. 2nd team again? OK, they will win for sure.
Defensor Sporting has no injury problems to worry about.
Gimnasia La Plata (possible line up)
Olave(0/0), Franco(1/0), Semino(4/0), Crosa(1/0), Romero(5/0), Korneho(3/0), Alderete(3/0), Tsaves(3/0), Paceko(5/2), Pierguidi(5/0), Legisamon(3/0).
(Gimnasia neskoro finisovala,v poslednom zapase musi na postup v priamom suboji porazit Defensor o 4 goly,na co domaci zjavne rezignovali,a sustredia sa radsej na dolezite derby z Estudiantes cez vikend,dnes nastupi B-team(su tam len 2 hraci ktori nastupuju v zaklade),Defensor komplet,myslim si ze nie je viac co dodavat)
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod DEDE » čtv dub 19, 2007 18:01

#49 Single
19.4.07 21:00
Caja San Fernando – Unicaja Malaga (Malaga -3).. basket,spain
Kurz:1.96
Stavkova:Pinnacle
Vklad:1.000
Bank:16.440
Pokles:
http://www.oddsoddsodds.com/goto/odds/s5/g303564/m7/d0/
Info:
Unicaja is much much better team,and I expect of them to prove that tonight.Also San Fernando is a far away from 8th spot,Moncho Lopez the coach who stil talk about"making to playoff" don't have any chance tonight.Santiago is out for Unicaja,but Tusek is in perfect form.
CS is a team who don't like to play agresive,on other side Unicaja are very agresive in defense,tough D against soft D.
At Malaga in the first game htese two teams score was:
Unicaja Malaga 98 : 50 San Fernando Sevilla
Caja score only 7 pts in the first Q

(Oba teamy bojuju o ucast v play off,ale zrovnavat San fernando a Malagu je nezmysel,je tam obrovsky rozdiel,Malaga sa drzi na 7.pozicii v tabulke len o skore,San fernando ma sancu postupit na 8.priecku
7.Malaga 2227:2093 30pts
8.Valencia 2162:2197 30 pts
--------------------------------------
9.Estudiantes 2216:2260 30pts
10.San Fernando 2259:2373 26pts
domaci hraju velmi agresivne,ztoho vyplyva mnozstvo faulov,naopak Malaga zas agresivne brani,prvy zapas skoncil jasnym debaklom,skoro o 50pts,San Fernando uhralo v 1/4 len 7pts)
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod DEDE » pát dub 20, 2007 10:57

Tak to bola katastrofa :oops:

Double KO

Slovacko 1-0 KO
Varese 97-88 KO


Slovacko malo len jednu vaznu sancu v 82.min sam pred branou,prestrelil,gol dostali z penalty,taliani basket tam sa to prelinalo,na koniec domaci odputali a vyhrali

Malaga -3 68-66 KO

Malaga nastupovala do 4/4 z 7bodovym naskokom,za prvu polku 4/4 chytili seriu 4:12 a uz si to domaci postrazili

Defensor 3-0 KO

Tak nahradnici domacich skoro vybojovali postup,2:0 polcas.3.gol padol v 73.min,nechybalo vela,tak to bol vrchol dna..

Vsetko uplne spatne,z mojej strany uz nema zmysel viac prispievat,vcerajsi den ma jasne presvedcil,ze podla tohto je to horsie a horsie tipovat,niekto spravne spomenul davnejsie ze je to preslapovanie na mieste,ano mal pravdu,z dlhodobejsieho hladiska to nema vyznam,clovek musi mat obrovsky kus stastia aby si vybral ten spravny pokles,zo zaciatku to vychadzalo jedna basen,po mesiaci to kleslo zhruba na 50-50 co sa este dalo pri zvysovani vkladu,momentalne to je 30-70 a to uz sa ide len do minusu,takze nieco mi dalo,bolo to zaujimave ale zo zarobkoveho hladiska nerentabilne,radsej sa vratim k tomu co mi ide najlepsie,alebo sa popozeram po inom systeme,tesilo ma..
Obrázek
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Předchozí

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron