Nabidka zajimaveho privydelku v oblasti sazeni (Slovenska l)

Moderátor: Moderátoři

Nabidka zajimaveho privydelku v oblasti sazeni (Slovenska l)

Příspěvekod kali » pon bře 05, 2007 12:13

Stejna nabidka jako vcerejsi jen s tim rozdilem, ze tentokrat se jedna o Slovenskou Corgon ligu. Opet stejne atraktivne financne ohodnocene. Vzhledem k tomu, ze na Corgon ligu je to dost borcu, tak jsem jim doporucil, at se najmou i tipery na Slovensko :wink:

Some friends of mine are looking for someone to make previews for the Slovak Corgon league as a part time job. The job will be paid. They are NOT bookmakers, more like bettors/traders in the asian market.

I will help them select someone. The following are requirements to apply:

- Decent English skills.

- Longterm winner.

- Great knowledge about the Czech Premier League.
- Have time to take on a part-time job like this (Normal job/study/family must not get to much in the way).

- Preferable some knowledge about Asian handicap/totals. This is not a 100% must but a big advantage.
Naposledy upravil kali dne ned pro 16, 2007 16:36, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod kali » pon bře 05, 2007 12:27

jelikoz jsem dostal dost dotazu, ze kterych vyplyva, ze zrejme neni zcela jasne receno o co jde, tak jde o nasledujici:

kazde kolo je treba odeslat mailem v anglictine preview (kdo je zraneny, dulezite faktory jako derby) na nadchazejici zapasy. Stanovit kursy a pripadne doporucit sazky. Pokud mozno mit nainstalovane MSN, aby se urychlila komunikace. To preview se nikde neobjevi zverejnene, je to ciste pro potrebu profesionalni skupiny ze zahranici - na zaklade podkladu pak sazi v Asii.

... pro vice informaci mne kontaktujte
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod kali » ned pro 16, 2007 16:35

tato nabidka se opet stala aktualni, jelikoz Asie vypisuje slovenskou ligu pravidelne v masovem meritku (mysleno vsechny SK), takze zadavatel nabidky ma moznost to nasazet za tolik, za kolik potrebuje.

Pro vice informaci mne kontaktujte, jedna se trial period na zkousku (samozrejme trial je placeny), v pripade spokojenosti prodlouzeni na dobu neurcitou, coz by v praxi znamenalo, ze by se jednalo o trvalou praci v nadchazejicich sezonach
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod kali » pon pro 17, 2007 22:52

obsazeno, diky za SZ a projeveny zajem
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama


Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron