Vzdávám se

Moderátor: Moderátoři

Vzdávám se

Příspěvekod Cabadaj » pát bře 09, 2007 21:41

Ja to vzdávám snad to někdy ještě skusím, ale zjistil jsem,že asi na to nemam jako psaní adekvátní analýzy a navíc mám období kdy se mi opravdu nedaří.
Držte se pánové přeji vám všem mnoho zdaru jsou mezi vámi opravdu machři.
Mrzí mě,že jsem to takhle všechno spackal.
Ale musím uznat,že mě to moc mrzí,že odcházím tohle fórum je velice kvalitní. Ale nechci zde působit jako příživník. Když moje tipy nestály za nic.(už jsem se odhlásil,jen doufam že mi nedáte ban. Chtěl bych chodit aspoň do sekcí,ktré jsou volně přístupné.
Chtěl bych ještě moc poděkovat Widushovi,který mi moc pomohl na záčatku.

:drunk: Mějte se :razocaran:
Uživatelský avatar
Cabadaj
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte úno 13, 2007 6:22

Příspěvekod KODA1 » pát bře 09, 2007 21:44

Co blbneš?Takovým obdobím si projde snad každý.Radím to moc nehrotit a ono se to pomalinku vrátí do starých kolejí. :wink:
Uživatelský avatar
KODA1
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1497
Registrován: ned zář 26, 2004 9:54
Bydliště: Jemnice

Příspěvekod Cabadaj » pát bře 09, 2007 21:48

KODA1 píše:Co blbneš?Takovým obdobím si projde snad každý.Radím to moc nehrotit a ono se to pomalinku vrátí do starých kolejí. :wink:

Už není navratu opravdu jsem se odhlásil. S toho už bych se stejně nevyhrabal. Jsem v mínusu okolo 50u a to bych musel dat do konce měsíce aspoň 10 tipu bez chyby s kurzem 2 o důvěře 5u. A opravdu zde nechci působit jako příživník.
Uživatelský avatar
Cabadaj
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte úno 13, 2007 6:22

Příspěvekod nforest » pát bře 09, 2007 21:48

Presne jak pise KODA...neblbni,casu mas este dost
Uživatelský avatar
nforest
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1689
Registrován: stř srp 25, 2004 7:50
Bydliště: Petržalka

Příspěvekod nedo » pát bře 09, 2007 21:51

Viky, přečti si lépe pravidla (a koukni na moje stats).
Když budeš na konci měsíce v minusu, jdeš do podmínky, kdy Tvým úkolem bude abys další měsíc (tedy duben) byl plusový. Pokud budeš minusový za duben, jsi OUT. Pokud budeš plusový za duben, ale v celkových stats ještě stále minusový, podmínka se prodlužuje o další měsíc za stejných podmínek. Pokud budeš plus i celkově, padá Ti samozřejmě i podmínka.
Takže - nic není ztraceno.
Hlavu vzhůru a BOJUJ!!!

GL!
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod widush » pát bře 09, 2007 21:53

Ale no tak, hlavu hore.. nie si sam,co je v minuse ;)
clovek sa uci na vlastnych chybach,tak to nevzdavaj.. pokym prides na vlastny system,to chvilku potrva...
Uživatelský avatar
widush
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1542
Registrován: sob dub 23, 2005 8:47
Bydliště: pri počítači

Příspěvekod Pikalek » pát bře 09, 2007 21:58

Doporucuju nehazet tipy do zita a bojovat. Nejsi jedinej kdo je v minusu, je nas tu vic. Tim, ze se na to vykasles nic nevyresis. jeste mas moznost tak se toho neboj a s chuti do toho.
Kazdej ma nekdy spatny obdobi, ale to stesti a spravnej vyber se jednou obrati, neboj ;-)
Uživatelský avatar
Pikalek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1402
Registrován: ned srp 22, 2004 20:46
Bydliště: Praha

Příspěvekod patricck » pát bře 09, 2007 22:04

Neblbni chlape...ono sa to obrati! Kazdy mame aj dobre aj zle obdobie...ako pisal uz nedo, mas cas do konca aprila sa z toho vyhrabat..takze nehadz flintu do zita a hlavu hore! :bouncy:
Uživatelský avatar
patricck
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1733
Registrován: sob lis 27, 2004 1:28
Bydliště: KE,Slovakia

Příspěvekod Btip » pát bře 09, 2007 22:16

Připojuji se k ostatním. Myslím si, že na to máš, jen lépe nakládej s důvěrou k tipům vzhledem ke kurzům a ono to půjde. :wink: Věřím, že to takto snadno nevzdáš. Určitě by Tě to za čas mrzelo. :roll: Budu Ti držet palce. :thumbup1:
Btip
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 658
Registrován: pon led 03, 2005 10:45

Příspěvekod Cabadaj » pát bře 09, 2007 22:37

nedo píše:Viky, přečti si lépe pravidla (a koukni na moje stats).
Když budeš na konci měsíce v minusu, jdeš do podmínky, kdy Tvým úkolem bude abys další měsíc (tedy duben) byl plusový. Pokud budeš minusový za duben, jsi OUT. Pokud budeš plusový za duben, ale v celkových stats ještě stále minusový, podmínka se prodlužuje o další měsíc za stejných podmínek. Pokud budeš plus i celkově, padá Ti samozřejmě i podmínka.
Takže - nic není ztraceno.
Hlavu vzhůru a BOJUJ!!!

GL!


Jo ty pravidla jsem měl nastudované o tom vím. Dělám spoustu chyb, minule jsem udělal 4 chyby ve skriptu ze šesti zápasu a přiděl jsem tak někomu zbytečně práci. Díky vám všem za podporu, ale nemůžu se zbavit pocitu,že sem nepatřím.
Uživatelský avatar
Cabadaj
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte úno 13, 2007 6:22

Další

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron