IPSOFT – jeho skutečná tvář

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Pikalek » pon dub 30, 2007 12:42

games píše:kdysi tam třeba Haramir okradl kamarády a já,přesto,že jsme byli s Haramirem leta dobří přátelé jsem se k tomu postavil také zřetelně a několika z postižených jsem zařídil,aby jim peníze vrátil - např. pikálkovi,tomovi atd.


Za coz ja ti sem treba dodneska vdecnej. Ale to sem zase OT

Jinak co se toho tyce, mozna sem jeste mladej a mam malo zkusenosti, ale ukrast nekomu penize a ukrast nekomu heslo na forum, je alespon pro me obrovskej rozdil. :oops:

Jinak gamesi co si budem namlouvat, vim toho asi 1 tisicinu co ty, takze Ipsoft mozna je hajzl a proto si tam skoncil, ale vis moc dobre jak to je.. nikdo o tom nikdy nemluvil. Vsichni si vsechno nechali pro sebe.. pak je tezky dopatrat se pravdy. Ale rozhodne si myslim, ze si jeden z mala kdo o tom vi opravdu hodne..
Gabriel And Dresden - Tracking Treasure Down

zkuste: http://www.travian.cz/?uc=cz1_18262
Uživatelský avatar
Pikalek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1402
Registrován: ned srp 22, 2004 20:46
Bydliště: Praha

Příspěvekod kali » pon dub 30, 2007 12:43

Eric88 píše:
soustek píše:BTW jak nikdo nic nevi? Sam IPSOFT se priznal a tim to je vsem snad dost jasny?


Ano, sám Ipsoft se přiznal, takže řešte Ipsofta, pište mu jaký je ubožák, nadávejte mu, pmlouvejte ho, odsuzujte ho, na to máte svým způsobem právo, ale laskavě to nedělejte celýmu profit. Profit nerovná se ipsoft. Profit rovná se hafo lidí, z nichž jeden udělal průser.

Gamesi, já tím chtěl říct, že nemůžeš soudit celek podle jedný části. Ipsoft v podstatě byl nad zbytkem lidí, jakožto admin, stejně jako šéf nebo majitel klubu. A když někdo z těhle lidí udělá průser, tak to neznamená, že ho dělají i všichni okolo a že jim je to volný. Většinu to mrzí a sere, ale důvod k odchodu to podle mě není :wink:


Ericu, ja do toho uz nechtel moc zasahovat... ale point je ten, ze kdyz se vedeni za Ipsofta postavilo a hlasovani memberu Ipsofta nechalo nadale v cele fora, tak stin pada i na membery, kteri hlasovali pro setrvani Ipsofta. To je jednoduse a proste fakt. Hodne lidi zaproda moralku kvuli tipum a bohuzel to pak vrhne spatny stin i na ten zbytek.... s tim se neda nic delat. Ti zasadovi lide odesli s hlavou vzhuru vztycenou, casti lidi kradeni hesel nevadi (ty pro mne spadaji do podobne sorty lidi jako Ipsoft) a casti vadi, ale v zajmu zachovani fora radeji hlasovali pro Ipsofta. Tot ode mne uz opravdu vse, zacina to byt nekonecny pribeh :roll:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod games » pon dub 30, 2007 12:55

Gamesi, já tím chtěl říct, že nemůžeš soudit celek podle jedný části. Ipsoft v podstatě byl nad zbytkem lidí, jakožto admin, stejně jako šéf nebo majitel klubu. A když někdo z těhle lidí udělá průser, tak to neznamená, že ho dělají i všichni okolo a že jim je to volný. Většinu to mrzí a sere, ale důvod k odchodu to podle mě není :wink:[/quote]


Já jsem v tomhle trochu benevolentnější než třeba Kali, myslím,že hodně členů nemá moc životních zkušeností(přece jen bych řekl,že věkový průměr tam bude někde kolem 20-23) atp. a určitě mají své důvody,proč na foru být a v globálu jim to ani nijak zvlášť nezazlívám - to je jako s dětmi - kdybych tam nějak mentoroval,tak budu akorát pro srandu, v životě se člověk naučí nejvíc pouze ze svých chyb a zkušeností a můžeme tisíckrát někomu říkat co je špatné a co dobré a stejně si to udělá podle svého - můj respekt má každý názor,ať už si o něm myslím cokoliv.
Tady jsem měl situaci poměrně snadnou,protože Ipsoft okradl mého kamaráda a v omluvě navíc ještě lhal,že to bylo jen jednou jedinkrát,což tady na profiku vyvrátil Kali tím,že chodil na cizí login i sem atd....tak ipsoft začal tak trochu ,,čunkovat,, no a já jsem si vybral řešení.
Ode mě k tématu asi všechno :-)

At se podobné věci dějí co nejméně.
games
Host
Host
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob led 15, 2005 22:21

Příspěvekod Temlis » pon dub 30, 2007 12:57

kali píše:ale point je ten, ze kdyz se vedeni za Ipsofta postavilo a hlasovani memberu Ipsofta nechalo nadale v cele fora..


Další nepravda :roll:
Raději na nic už reagovat nebudu, i když si tady začne spousta lidí dle posledních zveřejněných příspěvků myslet, že Ti co tam i teď jsou, tak jsou bezpáteřní. Někteří tam jsou i proto, že se čeká jak celá kauza dopadne a dle výsledku se rozhodnou a učiní své kroky. To co jsi kali napsal už dlouho není pravda, ale to je svým způsobem fuk..
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pikalek » pon dub 30, 2007 13:01

kali píše:Hodne lidi zaproda moralku kvuli tipum a bohuzel to pak vrhne spatny stin i na ten zbytek.... s tim se neda nic delat. Ti zasadovi lide odesli s hlavou vzhuru vztycenou, casti lidi kradeni hesel nevadi (ty pro mne spadaji do podobne sorty lidi jako Ipsoft) a casti vadi, ale v zajmu zachovani fora radeji hlasovali pro Ipsofta. Tot ode mne uz opravdu vse, zacina to byt nekonecny pribeh :roll:


LOL ted sem se o sobe dozvedel, ze kvuli tomu ze admin udela nejakou botu a ja zustanu na foru kde on pusobil tak sem vlastne stejnej hajzl jako on. :shock:
Gabriel And Dresden - Tracking Treasure Down

zkuste: http://www.travian.cz/?uc=cz1_18262
Uživatelský avatar
Pikalek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1402
Registrován: ned srp 22, 2004 20:46
Bydliště: Praha

Příspěvekod kali » pon dub 30, 2007 13:01

Temlis píše:
kali píše:ale point je ten, ze kdyz se vedeni za Ipsofta postavilo a hlasovani memberu Ipsofta nechalo nadale v cele fora..


Další nepravda :roll:
Raději na nic už reagovat nebudu, i když si tady začne spousta lidí dle posledních zveřejněných příspěvků myslet, že Ti co tam i teď jsou, tak jsou bezpáteřní. Někteří tam jsou i proto, že se čeká jak celá kauza dopadne a dle výsledku se rozhodnou a učiní své kroky. To co jsi kali napsal už dlouho není pravda, ale to je svým způsobem fuk..


fakt je mi to celkem sumak... ale to, ze vedeni fora rekne: bud bude Ipsoft nebo forum zanika... to ja beru jako podporu adminovi. A to, ze pod vlivem odchodu to je TED uz mozna jinak, to je celkem nepodstatne. Pro mne bylo zasadni rozhodnuti cislo 1, tedy to, ze okamzite nevyletel. Kdyby neco provedl radovy clen tak leti z fleku (viz vyrazeni Feara a dalsich v minulosti za mensi prohresky), zatimco adminovi je mereno jinym metrem. A uz vazne konec, tohle je nekonecne a o nicem.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod kali » pon dub 30, 2007 13:03

Pikalek píše:
kali píše:Hodne lidi zaproda moralku kvuli tipum a bohuzel to pak vrhne spatny stin i na ten zbytek.... s tim se neda nic delat. Ti zasadovi lide odesli s hlavou vzhuru vztycenou, casti lidi kradeni hesel nevadi (ty pro mne spadaji do podobne sorty lidi jako Ipsoft) a casti vadi, ale v zajmu zachovani fora radeji hlasovali pro Ipsofta. Tot ode mne uz opravdu vse, zacina to byt nekonecny pribeh :roll:


LOL ted sem se o sobe dozvedel, ze kvuli tomu ze admin udela nejakou botu a ja zustanu na foru kde on pusobil tak sem vlastne stejnej hajzl jako on. :shock:


ty ses Pikalku zaradil do skupiny cislo 2? (t.j. casti lidi kradeni hesel nevadi ) :?: :?: :?: Jestli jo, tak se nestacim divit :oops:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Ike » pon dub 30, 2007 13:05

Zdravíčko !

Jen pár slov k celé této cause.

Zneužití jakýchkoliv informací je zlé, ovšem děje se ve všech činnostech.Záleží pouze na charakteru člověka, jeho přístupu k nim a to suďte. Nesudťe v žádném případě nějaké fórum.Viz namátkou organizace SS ( i když hodně drsný příklad ale výstižný co se týká jak tak čtu provinění a slov kolem něj ), kde světe div se bylo asi 900 000 lidiček a ne všichni byli v jagkomandech, ostrahy koncentračních táborů, tedy všichni co se přímo podíleli na nějakých zvěrstvech. Kolektivní vina je sice hezká věc ale dost v moderním světě kulhá.
Na celé cause mě osobně zaráží pouze to, že logicky ipsoft se někam dostal, ale jen velký naivka si myslí, že si ty tipy nechal pro sebe. Těžilo z toho jistě více lidí, takže to pomyslné máslo má více lidí. Ostatně nedávná causa, kdy nejmenovaný nick napíše něco na jedno forum a na druhé přesně opačný tip je pramenila od lidí, kteří ho prý přemluvili a nyní káží a hrají mravopočestnost :lol: Tak co se vlastně stalo tak strašného ?
Ano nemá se to, je v pořádku odsouzení a trest, ale pouze a jen provinilce, protože se jedná pouze a jen o zneužití informace a když už jsem u toho, kolik tipů člověk dostane a šíří je " svým " , přitom si to ten od kterého tip je nepřeje, šáhněte si do svědomí, je to v pořádku ? :wink: . Takže takzvaná morálka v sázkařském světě neexistuje.Jde prostě o obor ve kterém se točí peníze ( ano tip kvalitní jsou peníze ) a proto je nejlepší asi to vůbec nějak zvláště neřešit. To můžete rovnou řešit celou společnost.

Hodně zdaru při sázkách !

Ike
Mnoho nul je přesvědčených, že jsou elipsami, po kterých obíhá zem.
Uživatelský avatar
Ike
Host
Host
 
Příspěvky: 70
Registrován: pon čer 21, 2004 19:18
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pikalek » pon dub 30, 2007 13:13

kali píše:
Pikalek píše:
kali píše:Hodne lidi zaproda moralku kvuli tipum a bohuzel to pak vrhne spatny stin i na ten zbytek.... s tim se neda nic delat. Ti zasadovi lide odesli s hlavou vzhuru vztycenou, casti lidi kradeni hesel nevadi (ty pro mne spadaji do podobne sorty lidi jako Ipsoft) a casti vadi, ale v zajmu zachovani fora radeji hlasovali pro Ipsofta. Tot ode mne uz opravdu vse, zacina to byt nekonecny pribeh :roll:


LOL ted sem se o sobe dozvedel, ze kvuli tomu ze admin udela nejakou botu a ja zustanu na foru kde on pusobil tak sem vlastne stejnej hajzl jako on. :shock:


ty ses Pikalku zaradil do skupiny cislo 2? (t.j. casti lidi kradeni hesel nevadi ) :?: :?: :?: Jestli jo, tak se nestacim divit :oops:


Ne zaradil sem se do skupiny lidi, kterym to vadi a chteji pro nej trest..
Gabriel And Dresden - Tracking Treasure Down

zkuste: http://www.travian.cz/?uc=cz1_18262
Uživatelský avatar
Pikalek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1402
Registrován: ned srp 22, 2004 20:46
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ike » pon dub 30, 2007 13:14

Ještě doplním, ten příměr SS se vztahuje pouze a jen odsouzení všech, pokud to někomu přijde hodně drsné,jde pouze a jen o výstižnost příměru, nic více :wink:
Mnoho nul je přesvědčených, že jsou elipsami, po kterých obíhá zem.
Uživatelský avatar
Ike
Host
Host
 
Příspěvky: 70
Registrován: pon čer 21, 2004 19:18
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků