wimbledon - muži a ženy - Vzkaz pro ADMINY a ostatní members

Moderátor: Moderátoři

wimbledon - muži a ženy - Vzkaz pro ADMINY a ostatní members

Příspěvekod elitey » pon čer 25, 2007 14:21

HYDE: Musím opravdu apelovat na zdejší adminy, aby buď rozumným způsobem reagovali na chování, podrážděnost a vyvolávání zbytečných postů nicku elitey, protože mě fakt nebaví číst nesmysly a bláboly na 4 listech. Spíše je přeci náš společný zájem v kvalitních betech a analýzách a ne chování ala tento člověk.
Dle mého to již přerostlo únosnou mez Exclamation Exclamation
_________________
No hay amigos ...



Mě to taky nebaví. já jen něco napíšu, s tím že doplním info.
Myslím, že ten kdo píše zbytečné posty je někdo jiný, kdyby to zbytečně nikdo nekomentoval a počkal až to dopíšu tak by nebylo zbytešně 1000 stran Wimbledonu.

I ten tvůj post byl zbytečný, jako můj, že jsem reagoval na příspěvek RAFI a SEBA. tím to mohlo být ukončeno.

Já nic nerozpoutal, jen jsem v dobrém umyslu hodil rychle před začátkem wimbledonu tikety a nějakou nabídku zápasů, s tím že se je budu snažit co nejdříve okomentovat, což jsem nakonec stihl a u mužů udělal, u žen s k tomu chystám.

Není třeba se dohadovat, příště hodím jen tip a info, udělal jsem to proto, že jsem věděl že prší a nehraje se a že budu mít čas doplnit tipy.

Nevím proč vznikla zbytečná debata, ale já osobně jsem ve svém jednání neshledal bod, kde bych někoho k debatě vyzíval. Určité drobné chyby jsem udělal, a za ně se omlouvám, ale podle mého nebyly na tolik závažné, aby se toho půlka lidí chytla a začalo to komentovat.

CHYBY MÉ:
1) neměl, jsem posílat tikety (chtěl jsem se o ně jen opřít a dopsat info jak jsem psal že udělám.
2) Asi jsem měl důrazněji a nápadněji napsat do MUŽI i ŽENY, že info doplním za chvilku a že u zápasů u kterých to nestihnu, takje nebudu psát do scriptu. BTW: nevím proč to nebylo jasné z mého prvního dnešního příspěvku.

Opravdu nevím co se jako děje, protože mi dost vadí, že jeden něco napíše, druhý odpoví a dalších 50 vlezdoprdelků si přihřeje polívčičku... že HYDE? pak tam nemají být 4 strany o ničem.

Závěr: Dal jsem tipy, doplnil info, zadal do scriptu - příště budu postupovat jako vždy, a napíšu tedy všechno najednou. Ale nejsem první kdo něco napsal a doplnil později. - nevím proč je to problém

:roll:
Obrázek
elitey
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 290
Registrován: sob kvě 12, 2007 9:30
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod elitey » pon čer 25, 2007 14:25

Asi vypadáš mladě by,o super -opravdu jsem se smál - fakt

Ale pak Vás tedy prosím, aby jste už v TOPICU WIM. ŽENY nepokračovali v komentářích, které zbytečně musí všichni prolejzat, protože jso v nich i tipy. :roll:
Obrázek
elitey
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 290
Registrován: sob kvě 12, 2007 9:30
Bydliště: okolí Prahy


Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron