Under / over - MLB

Moderátor: Moderátoři

Under / over - MLB

Příspěvekod Gagin » čtv črc 19, 2007 19:14

Zdravím,

Chci se zeptat baseballistů. Podle čeho je dobré tipovat under/over v MLB? Tedy myslím na co nejvíce koukat? historie, pitchers, počasí apod.

Díky za odpověď
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod frantapriklep » čtv črc 19, 2007 19:30

Nie som úplný znalec baseballu ale v poslednej dobe ho dosť sledujem a tak sa zapojím skromným príspevkom.kazdy pitcher má uvedené číslo ERA ktoré značí koľko bodov pustil priemerne.Čiže ak proti sebe nastúpia dvaja pitcheri s ERA nad 5,je to pre mňa signál na over.druhym kritériom je potom úspešnosť obrany lebo ak sa stretajú dve dobre obrany tak od takej stávky cúvnem.ale tipovať je to ťažké
"It's better to be silent and be thought a fool,than speak and remove all doubts..."
Uživatelský avatar
frantapriklep
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1220
Registrován: čtv úno 02, 2006 23:56
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Příspěvekod frantapriklep » čtv črc 19, 2007 19:36

Musím napísať dva príspevky lebo píšem z mobilu :D ...ťažké lebo baseball je špecifický v tom že home run môže byť odpálený tak pri žiadnej obsadenej méte ako aj pri troch.Čiže aj slabý pitcher aj ked pustí tri sólo homeruny môže byť úspešnejší ako lepší ktorému ujde ruka pri plne nasadených métach. Preto ja osobne uprednostňujem stávky na víťazstvo ako na pocet bodov.Ale niekedy si over zahrám.
"It's better to be silent and be thought a fool,than speak and remove all doubts..."
Uživatelský avatar
frantapriklep
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1220
Registrován: čtv úno 02, 2006 23:56
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Příspěvekod nforest » čtv črc 19, 2007 19:56

:arrow: aj aj zareagujem,lebo MLB vsadzam (resp.vsadzal som :cry: ),aj ked vacsinou radsej svoje tipy nezverejnujem...moj nazor je dost pesimisticky a nerad by som niekoho odradzal,ale nemozem si pomoct...Tuto sezonu som hral asi 110 zapasov,stale sa drzim v malom pluse (po poslednych katastrofach) okolo +8% ,ale ja osobne som po poslednom tyzdni s MLB skoncil...

Nech sa tipuje O/U podla cohokolvek,prilis casto to na moj vkus vychadza ako chce...ERA starterov,posledne vykony bullpenu,palka proti lavakom,pravakom,uspesnost pri obsadenych metach,palka last 10 ci last 5,historicke stats starterov proti timu,proti jeho palkarom,forma nadhadzovacov ci palky......to vsetko ide do sr...k,ked potom sledujes ako SP s ERA napr.6,50 a last 3 napr.10,30 povoli hviezdnej a v top forme palke supera za zapas 4 hity a nic viac...atd atd.a podobne ..netvrdim,ze sa to neda vymaknut,no na moj vkus su tie vysledky az moc nevypocitatelne... u mna boli (dufam) poslednou kvapkou posledne zapasy STL s FLA,nad tymi vysledkami mi bude este dlho rozum stat....

Viem,ze su ludia,ktori to vedia skvele...obdivujem ich za to ale pre mna je to z tipovacieho hladiska sport,ktory dokaze strasne nadchnut ale aj sakramentsky znechutit,hlavne co sa vysldkov tyka a u mojich poslednych zazitkov prevladaju jednoznacne to druhe...co je isto aj vidiet aj z tohto prispevku.....

Este raz ale musim napisat,ze som v ziadnom pripade nechcel nikoho odradit,ale tot moj nazor...
Uživatelský avatar
nforest
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1689
Registrován: stř srp 25, 2004 7:50
Bydliště: Petržalka

Příspěvekod metallica » čtv črc 26, 2007 12:36

nominacia umpire na zapas
SP
statistika palkarov supera voci danemu SP
bullpen (kolko zapasov domrvili pre White Sox, Tampa, Baltimore)
denny alebo nocny zapas (napr. taky Garland z WS podava v noci vyborne vykonyc, cez den mu to nejde)
aktualna forma bullpen (napr. teraz Padres najlepsi bullpen v MLB ale v poslednych zapasoch ERA cez 7)
stadion ... napr. taky Coors Field je nakloneny pre palkarov
aktualna forma timu na palke
a vsadzat az pred zapasom, ked je znamy lajnap
Obrázek
metallica
Host
Host
 
Příspěvky: 259
Registrován: čtv črc 14, 2005 21:06


Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron