Surebet u Sportingbet

Moderátor: Moderátoři

Surebet u Sportingbet

Příspěvekod Raimei » pát srp 03, 2007 9:25

Zdravím, už sem moc nechodím, ale toto by vás mohlo zajímat. Jedná se o zápas Kladno - Teplice a sázková kancelář je Sportingbet.

Kladno - Teplice 3,50; 3,00; 2,10

Handicap:
Kladno - Teplice (-1)1,65; (-1)3,75; (+1)4,00 !!!!

Takže se zde nachází výhodný sure:

Kladno 1 za 3,50
Teplice (+1) za 4,00

Enjoy
Jsem tu nový, tak než do toho proniknu, berte mì s velkou rezervou :-)
Raimei
Host
Host
 
Příspěvky: 68
Registrován: pát zář 30, 2005 15:25
Bydliště: Praha

Příspěvekod -=Ondra=- » pát srp 03, 2007 9:38

Toto je obycejna chyba pri vypisovani, takze bohuzel pocitej s tim, ze to bude VOID a pokud to dobre dopadne tak nic neprohrajes, pokud to dopadne hure, tak mozna i neco prohrajes.. :) GL!
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod Raimei » pát srp 03, 2007 9:42

-=Ondra=- píše:Toto je obycejna chyba pri vypisovani, takze bohuzel pocitej s tim, ze to bude VOID a pokud to dobre dopadne tak nic neprohrajes, pokud to dopadne hure, tak mozna i neco prohrajes.. :) GL!


Takže mi to zruší? :(
Jsem tu nový, tak než do toho proniknu, berte mì s velkou rezervou :-)
Raimei
Host
Host
 
Příspěvky: 68
Registrován: pát zář 30, 2005 15:25
Bydliště: Praha

Příspěvekod -=Ondra=- » pát srp 03, 2007 10:58

Raimei píše:
-=Ondra=- píše:Toto je obycejna chyba pri vypisovani, takze bohuzel pocitej s tim, ze to bude VOID a pokud to dobre dopadne tak nic neprohrajes, pokud to dopadne hure, tak mozna i neco prohrajes.. :) GL!


Takže mi to zruší? :(


Na 99,99% ti zrusi tu sazku ktera je blbe vypsana. Podle toho co koukam, tak nejspise korektni jsou kurzy na 1x2 a tudis HCP+1 bude void.. Bohuzel.. :?
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod kali » pát srp 03, 2007 11:33

leda,ze by si toho az do pocatku zapasu nevsimli a diky tomu to proslo... coz se ale nestane
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod -=Ondra=- » pát srp 03, 2007 11:47

kali píše:leda,ze by si toho az do pocatku zapasu nevsimli a diky tomu to proslo... coz se ale nestane


Taky si myslim ze se to nestane. Proslo by to nejspise jen v pripade, ze to vsadilo minimum lidi, treba jen ty (malo pravdepodobne) - tim padem by je to neupozornilo a mozna by to proslo. Me na SportingBetu dali VOID na jednu sazku asi 2 tejdny po FT - uz jsme si mnul ruce, jak to proslom, ze na to neprisli a po tejdnu porad OK. Pak jsem jednou najel na ucet a bylo tam min penez a pak jsem si vzpomnel na tento void... :lol:
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Příspěvekod Raimei » pát srp 03, 2007 12:00

-=Ondra=- píše:
kali píše:leda,ze by si toho az do pocatku zapasu nevsimli a diky tomu to proslo... coz se ale nestane


Taky si myslim ze se to nestane. Proslo by to nejspise jen v pripade, ze to vsadilo minimum lidi, treba jen ty (malo pravdepodobne) - tim padem by je to neupozornilo a mozna by to proslo. Me na SportingBetu dali VOID na jednu sazku asi 2 tejdny po FT - uz jsme si mnul ruce, jak to proslom, ze na to neprisli a po tejdnu porad OK. Pak jsem jednou najel na ucet a bylo tam min penez a pak jsem si vzpomnel na tento void... :lol:


Cože, oni ti mohou zrušit sázku i 2 týdny potom, co jsi už vyhrál? Co je to za hloupost, je to jejich chyba, že vypsali špatné kurzy.. Co když mezitím s těmi penězi provedu nějakou sázku a na účtě budu nula..?
Jsem tu nový, tak než do toho proniknu, berte mì s velkou rezervou :-)
Raimei
Host
Host
 
Příspěvky: 68
Registrován: pát zář 30, 2005 15:25
Bydliště: Praha

Příspěvekod AMZ » pát srp 03, 2007 16:05

-------------------------------------------------------------

Raimei píše:Cože, oni ti mohou zrušit sázku i 2 týdny potom, co jsi už vyhrál? Co je to za hloupost, je to jejich chyba, že vypsali špatné kurzy.. Co když mezitím s těmi penězi provedu nějakou sázku a na účtě budu nula..?


Sázkovka může věcí, že by ses divil...8)

a) když chybně vypsaný kurz podáš a sázkovka na chybu nepřijde, můžeš snadno přijít k penězům

b) když jí napíšeš, že má chybu v kurzu, může ti poděkovat

c) když jí napíšeš, že má chybu v kurzu, může ti poděkovat a přispět něčím na konto (bonus, volná sázka, hotovost)

d) kdyš chybně vypsaný kurz podáš a sázkovka chybu odhalí, sázku ti zruší a vrátí vklad ze sázky

e) kdyš chybně vypsaný kurz podáš a sázkovka chybu odhalí, sázku ti zruší a nevrátí vklad ze sázky

f) kdyš chybně vypsaný kurz podáš a sázkovka chybu odhalí, sázku ti zruší a zablokuje účet

g) kdyš chybně vypsaný kurz podáš a sázkovka chybu odhalí, sázku ti zruší, počká si pár týdnů (měsíců) až budeš mít na účtě větší sumu peněz a teprve pak zablokuje účet

-------------------------------------------------------------
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod kallio » pát srp 03, 2007 18:16

AMZ: Ty se nějak vyznáš :lol: Pro jakou sázkovku pracuješ ? :pekne
Uživatelský avatar
kallio
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 346
Registrován: pát čer 15, 2007 15:03
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod -=Ondra=- » pát srp 03, 2007 19:42

kallio píše:AMZ: Ty se nějak vyznáš :lol: Pro jakou sázkovku pracuješ ? :pekne

Nemusi pro Sk pracovat, staci zkusenosti. Ja bych spis rekl, ze jde o znalosti posbirane trnitou sazkarskou cestou. Kazdopadne pekne sepsane AMZ! :) Ja bych to shrnul do jedne vety: >Ty nemuzes nic a oni muzou vsechno.< :lol:

2 Raimei: Ano, presne tak, sazku mi zrusili az 2, mozna 3, tydny po vyhodnoceni. Proste opravili vysledek v jejich systemu a ten opravil na vsech uctech. Kdybych penize vybral a ucet byl prazdny, tak o penize pochopitelne neprijdu... :)
Uživatelský avatar
-=Ondra=-
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3484
Registrován: ned lis 28, 2004 21:56
Bydliště: mountains

Další

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron