HELP

Moderátor: Moderátoři

HELP

Příspěvekod Mathieu » sob zář 15, 2007 10:25

Mam takovy problem.
Jak jsem psal, muj PC pujde brzo na reklamaci, protoze mi neustale pada jeden z disku. Bohuzel zrovna kdyz mi spadl, tak sem strcil do PC flashku, ktera se oznacila jako C: .. pak kdyz jsem disk znovu nahodil, sam se oznacil jako F:, diky cemuz mi ted z toho disku nejdou zadny programy, nic.
Pokusil jsem se zmenit oznaceni pres Tento pocitac -> spravovat -> sprava disku -> zmenit oznaceni disku. Ale nejde to.
Nema nekdo radu jak bych to oznaceni disku mohl zpetne zmenit na C:? Diky moc.
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod Wbk » sob zář 15, 2007 10:29

Zkus Norton Cmd nebo Volkov Cmd, nebo BIOS primo kdyz se tam vyznáš. Ale opatrne :lol:
Uživatelský avatar
Wbk
Member
Member
 
Příspěvky: 1884
Registrován: stř říj 25, 2006 17:30
Bydliště: Slovensko

Příspěvekod Mathieu » ned zář 16, 2007 0:54

Hlasim se z opet workujiciho PC :wink: . System mi tvrdil, ze to prejmenovani neni mozne, ale s trochou duvtipu sem to nakonec dokazal :). Takze du hned prilozit na bah Marquense :)
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha


Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron