Jen pro odlehčení

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod garnett » čtv čer 12, 2008 17:12

Jo, měl by tam jít někdo schopný - já bych navrhoval Zemana, je podle mne hodně na úrovni, ale vím, že to nejde :cry:
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

kevin Bryant a Kobe Garnett

Příspěvekod garnett » čtv čer 12, 2008 19:51

Obrázek

Pro baskeťáky celkem k pobavení :wink:
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod lubosbart » ned čer 15, 2008 13:23

Obrázek
Čím menší má vlast,tím větší je láska k ní
1/10 small
2-3/10 mediu
4-...Big
Uživatelský avatar
lubosbart
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1249
Registrován: sob srp 05, 2006 9:53
Bydliště: Slavoňov

Příspěvekod lubosbart » pát čer 20, 2008 15:05

nechci zakládat novej topic tak to dám sem. http://www.1fcbrno.cz/web/novinky.php?a=1213736665
Brno by si takovej stadion zasloužilo. Snad nebudou čekat tak dlouho jako sešívaní.
Obrázek
Čím menší má vlast,tím větší je láska k ní
1/10 small
2-3/10 mediu
4-...Big
Uživatelský avatar
lubosbart
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1249
Registrován: sob srp 05, 2006 9:53
Bydliště: Slavoňov

Příspěvekod lubosbart » pát čer 20, 2008 16:21

Obrázek
Čím menší má vlast,tím větší je láska k ní
1/10 small
2-3/10 mediu
4-...Big
Uživatelský avatar
lubosbart
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1249
Registrován: sob srp 05, 2006 9:53
Bydliště: Slavoňov

Příspěvekod Mathieu » pát čer 20, 2008 17:15

JayJay píše:
garnett píše:no, to není špatný :lol: osobně si myslím, že Galásek nemá stoudnost a jako ostatní měl končit po MS, jenže on bude strašit v repre do dlašího MS :cry:


To je otázka, já se nebojím naší repre, ale toho, pokud bude kouč Rada. Už jenom jeho jmenováním oslabíme o 80 % :oops:

No jestli nekdo videl diskuzi na CT v sestave : Ota Cerny, Hrebik, Rada, Ujfalusi, Fenin, tak jednak to byla diskuse naprosto trapnymi otazkami vedena a jednak Rada jenom v teto diskusi dokazal absolutni tupost, alibismus a neznalost fotbalu. Ja nevim jestli si mysli, ze kdyz za repre hral, ze ma i na to ji trenovat. Borec, kterej fuckuje fanousky na zapasech 1.GL, cholerickej nervak by asi nemel trenovat narodak.

Ale nejvic me zaujal jeho komentar ke golu na 2:2. Upozornuji, ze CITUJI (!)
Hrebik: "Sice to byla chyba Petra Cecha, ale k tomu centru nemuselo vubec dojit, kdyby si hraci splnili svoje povinnosti pri braneni a centru zabranilli."
Rada: V dane situaci bylo dobre, ze jsme toho hrace nechali odcentrovat, protoze ten centr nebyl prudky a byl do prostoru, kde nikdo nebyl, takze chyba v braneni na leve strane nebyla.
Hrebik: S tim vubec nesouhlasim, ten centr prece mohl jit daleko prudceji, do jineho prostoru a mohl najit Nihata v daleko nebezpecnejsi pozici, takze je "blbost" tohle tvrdit.
Rada: No mohl tam jit, ale nesel. (pozn. editora - idiot :) )

... a takovej clovek ma byt v cele narodaku? Nevim, porad neverim, ze tohle muze nekdo dovolit.. I kdyz Kostal je c**ak, co je asi schopnej vseho..
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod garnett » pát čer 20, 2008 17:21

¨tak to je slušný :lol: zatím to vypadá na Haška, dost se o tom mluví teda :roll:
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod TDG » pát čer 20, 2008 19:14

Mathieu píše:
JayJay píše:
garnett píše:no, to není špatný :lol: osobně si myslím, že Galásek nemá stoudnost a jako ostatní měl končit po MS, jenže on bude strašit v repre do dlašího MS :cry:


To je otázka, já se nebojím naší repre, ale toho, pokud bude kouč Rada. Už jenom jeho jmenováním oslabíme o 80 % :oops:

No jestli nekdo videl diskuzi na CT v sestave : Ota Cerny, Hrebik, Rada, Ujfalusi, Fenin, tak jednak to byla diskuse naprosto trapnymi otazkami vedena a jednak Rada jenom v teto diskusi dokazal absolutni tupost, alibismus a neznalost fotbalu. Ja nevim jestli si mysli, ze kdyz za repre hral, ze ma i na to ji trenovat. Borec, kterej fuckuje fanousky na zapasech 1.GL, cholerickej nervak by asi nemel trenovat narodak.

Ale nejvic me zaujal jeho komentar ke golu na 2:2. Upozornuji, ze CITUJI (!)
Hrebik: "Sice to byla chyba Petra Cecha, ale k tomu centru nemuselo vubec dojit, kdyby si hraci splnili svoje povinnosti pri braneni a centru zabranilli."
Rada: V dane situaci bylo dobre, ze jsme toho hrace nechali odcentrovat, protoze ten centr nebyl prudky a byl do prostoru, kde nikdo nebyl, takze chyba v braneni na leve strane nebyla.
Hrebik: S tim vubec nesouhlasim, ten centr prece mohl jit daleko prudceji, do jineho prostoru a mohl najit Nihata v daleko nebezpecnejsi pozici, takze je "blbost" tohle tvrdit.
Rada: No mohl tam jit, ale nesel. (pozn. editora - idiot :) )

... a takovej clovek ma byt v cele narodaku? Nevim, porad neverim, ze tohle muze nekdo dovolit.. I kdyz Kostal je c**ak, co je asi schopnej vseho..


jj. Taky jsem to včera viděl a byl jsem výkonem pana Rady docela konsternován. Například když říkal o těch kondičních testech, že za nich se to nedělalo (cca před 20 lety) a vyhrávalo se, tak to přece musí fungovat bez nich. Podle mě to musel Košťál vidět, že se to najednou tak rozhoupalo jiným směrem. :shock: Navíc moderování Oty Černého je opravdu tristní, takže celkově ta debata byla hodně ubohá a Hřebíka a hráčů mi bylo docela líto.
Uživatelský avatar
TDG
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 910
Registrován: stř říj 05, 2005 14:55
Bydliště: Kladno

Příspěvekod Mathieu » pát čer 20, 2008 19:17

jj Ota Cerny neuveritelne ubohe moderovani. Jednak fotbalu nerozumi ani tuk, zadruhe to nijak neskryva a dava to najevo ubohymi dotazy. A hlavne by se mohl taky naucit slusnemu chovani jako vedouci sportovni redakce CT a neskakat opravdu minimalne kazde druhe odpovedi do reci, takovej hnus jsem jeste od moderatora snad nevidel. Hrebika ac ho nemusim nijak zvlast, tak z te diskuse ve srovnani s Radou vysel jako 10x vetsi profesional. V tom studiu to spis vypadalo ze se bavi vesnickej trener (Rada) s trenerem, co fotbalu pomerne rozumi... smutne..
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod soustek » pát říj 03, 2008 16:03

Je to jako uplne OT (i kdyz je to na tisknuti pavouku a OOP), ale tahle veta me dneska dostala...a to jsem se tomu poplatku chtel vyhnout :-))

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
soustek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1390
Registrován: ned črc 10, 2005 15:02
Bydliště: Nymburk

PředchozíDalší

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron