Zápas jara či bojová zóna?

Moderátor: Moderátoři

Bude utkání kvůli "fanouškům" přerušeno?

Anketa končí za pon bře 31, 2008 13:52

Ano
2
14%
Ne
12
86%
 
Celkem hlasů : 14

Příspěvekod garnett » sob bře 29, 2008 22:03

no tak ono pan LIŠKA...to byl taky kádr :!: ...jde o to, že podle mne je hra Slavie dost hrozná teď, například nedávný zápas s Bohemkou, kdy vydřeli výhru byl opravdu zajímavý...já nejsem nijak zaujatej proti Slavii, jen si prostě myslím, že na Spartu teď mít nebude, toť vše...mějte se a mými amatérskými odhady se nezaobírejte :wink:
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Seb » sob bře 29, 2008 22:19

garnett píše:no tak ono pan LIŠKA...to byl taky kádr :!: ...jde o to, že podle mne je hra Slavie dost hrozná teď, například nedávný zápas s Bohemkou, kdy vydřeli výhru byl opravdu zajímavý...já nejsem nijak zaujatej proti Slavii, jen si prostě myslím, že na Spartu teď mít nebude, toť vše...mějte se a mými amatérskými odhady se nezaobírejte :wink:


pana Lisku neznam...

No,ja skoro zapomnel na skvela predstaveni rudych ... treba jak rozsekali Olomouc ci Jablonec
Uživatelský avatar
Seb
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2247
Registrován: úte led 11, 2005 8:52
Bydliště: onthewomenstour

Příspěvekod lubosbart » sob bře 29, 2008 22:34

No tak pan Leška je podle mě člověk, kterej toho pro Slavii udělal mnoho a nestotožňuju se s názorem, že by Slavii škodil, ale naopak. Povídačky, že za peníze za prodej hráčů po EURU postavil barák atd jsou podle mě zcela bezpředmětné. Ba naopak právě on má největší zásluhu na stavbě stadionu v EDENU. A jestli jsi tou narážkou myslel nějaké ovlivňování rouhodčích či něco podobnýho tak dovol abych se zasmál. Že jsem fanda to pravda je, ale snažím se psát objektivně.
Obrázek
Čím menší má vlast,tím větší je láska k ní
1/10 small
2-3/10 mediu
4-...Big
Uživatelský avatar
lubosbart
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1249
Registrován: sob srp 05, 2006 9:53
Bydliště: Slavoňov

Příspěvekod garnett » sob bře 29, 2008 22:34

no tak Leška...ty detailisto 8)
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Seb » sob bře 29, 2008 22:53

garnett píše:no tak Leška...ty detailisto 8)

celkem zasadni detail ne?
Uživatelský avatar
Seb
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2247
Registrován: úte led 11, 2005 8:52
Bydliště: onthewomenstour

Příspěvekod garnett » sob bře 29, 2008 22:58

určitě si věděl, koho myslím :roll:
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod lubosbart » úte dub 01, 2008 13:52

Tak to cos jsem zažil včera na Strahově bych nikomu nepřál. Taktické granáty, které policie bezhlavě házela do všech stran Slávistického kotle rozcupovávaly sedečky, popalovaly lidi. Slzný plyn mně od 65. minuty téměř znemožnil sledovat fotbal(nebyl jsem přímo v kotli, ale o 2 sektory stranou!!!!). Navíc dezinformace, které sypal pan Bosák do TV. Do podle mě nesmyslného zásahu policie zhruba v 63. minutě jsem si utkání užíval, ale poté se sledování fotbalu změnilo téměř v boj o přežití do kterého byli vtaženi i děti a ženy. Zásah by měl směřovat na ty, kteří ten stadion opravdu ničili(jedna skupinka tam byla), ale určitě se neměl zvrtnout ke zběsilému útoku na všechno co se hýbe a navíc úplně v jiných místech než se výtržnosti děli.
zajímavý článek i se zásahem policie
http://www.slavistickenoviny.cz/modules ... e&sid=4556
Ještě dodám, že cestou domů jsme se ve vlaku bavili s fanouškem Sparty, který tvrdil, že do jejich kotle Policie slzný plyn nepoužila což mě doslova šokovalo, protože právě v jejich sektoru vznikli nejvyšší škody.
Obrázek
Čím menší má vlast,tím větší je láska k ní
1/10 small
2-3/10 mediu
4-...Big
Uživatelský avatar
lubosbart
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1249
Registrován: sob srp 05, 2006 9:53
Bydliště: Slavoňov

Příspěvekod Seb » úte dub 01, 2008 14:42

Ja mel z vychodni tribuny celkem slusny vyhled.Podle me to PCR pos... jako vzdy.Nepochopil jsem,proc tak agresivne rozervala vlajky privazane na plotech (jasne,asi to chteli lepe videt a natocit si), ale na druhe strane,kde Spartani delali snad i vetsi bordel se nic podobneho nedelo...Osobne si myslim,ze az na to trapne inviduum,ktere tam vbehlo na travnik,nebyl nikdo z hracu ohrozen,preci jen je tartan dost siroky,aby oddelil hraci plochu od hlediste....
Navic si ani nemyslim,ze by byl problem vzit na fotbal pritelkyni ci dite.Samozrejme,pokud s nimi nejdete do kotle...
Uživatelský avatar
Seb
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2247
Registrován: úte led 11, 2005 8:52
Bydliště: onthewomenstour

Předchozí

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron