Rozloučení

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod novaro » stř kvě 07, 2008 17:37

Pokud je to opravdu takto..tak potom s Tebou souhlasím JayJay
0.5/10 - zaklad |1/10 - vyšší střed | 1,5/10 big
Uživatelský avatar
novaro
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 718
Registrován: úte dub 04, 2006 23:49

Příspěvekod Btip » ned kvě 11, 2008 8:51

JayJay píše:Jaká výjimka, jaké nenechat zlomit, čím proboha? :lol: To jako pravidla pro někoho platí a pro někoho ne? Skoro všechna pravidla vycházejí z toho, co navrhlo samo fórum a když se na něco dorazí, tak najedou to je špatně? Z toho, co tu poslední dobou je, začínám být nejen já extrémně otrávený a stačí už jenom kousek a začne se s o něco direktivnějším řízením, protože někteří si začínají značnou demokracii na fóru vykládat po svém a jejich chování začíná fórum poškozovat (tím ted nereaguji na toto vlákno, týká se to něčeho jiného na fóru).

Pravidla platí pro všechny bez rozdílu. Tečka. Jediná výjimka byla udělena Petrankovi, z naprosto logických důvodů.

Zrovna Btip, profesionální sázkař, co nemá nic jiného na práci, než jen sázení, nemůže mít proboha problém hodit 8 tipů měsíčně. Moc dobře ví, že nejenom já znám jeho práci a vím, že v reálu za měsíc vsadí desetinásobky zápasů, takže problém je úplně někde jinde. Moc dobře také vím, jak extrémní je to puntičkář, takže jeho poznámka, že ani neví, kolik má a potřebuje tipů, mě opravdu rozesmála. Zrovna tak vím, že sází singly v Asii a že jich má za měsíc kotel a tady se objeví výmluva na nějaké omezení pro doubles? Pro opravdu nutné případy tu máme možnost přerušení členství v době, kdy člověk nemá co sázet.

Výmluvy nahoře ani v nejmenším neberu a poprosil bych Btipa, aby si dost zametl před vlastním prahem, než se začne nesmyslně ohrazovat na nějaká omezení. Je to pod jeho úroveň.


Co ty si dovoluješ, je naprosto neuvěřitelné. Měl by ses živit jako pisálek bulvárního tisku, tam si také nemusí ověřovat pravdivé skutečnosti a napíší si, co je zrovna napadne. Vyjeď si mé letošní přístupy na toto fórum a pak se mi zde můžeš veřejně omluvit, jinak prosím ani raději nereaguj. Chtěl jsem se pouze důstojně rozloučit s těmi kterým jsem za to popřípadě i stál, ale ty musíš zneuctít naprosto všechno. Je mi z tebe zle.
Btip
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 658
Registrován: pon led 03, 2005 10:45

Předchozí

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron