Rozloučení

Moderátor: Moderátoři

Rozloučení

Příspěvekod Btip » úte kvě 06, 2008 17:22

Dostal jsem vyhazov za malou aktivitu a tak jsem se chtěl s některými na tomto fóru rozloučit. Netuším kolik mi scházelo tipů k udržení na zdejším fóru, netuším ani kolik jsem zde napsal letos tipů, statistiky neřeším, stejně jsou lživé. Nicméně mám pocit, že by pro fórum měla být prioritou kvalita a nikoliv kvantita. Sepsat třeba 20 tipů měsíčně s využitím sázkovek, které téměř nikomu nepomohou, to na fóru zakázáno není. A přitom takto není žádný problém vytvořit si uměle yield klidně o 30% větší. Já jsem prostě víc kvalitních zápasů, kde by se udržel kurs před možným postnutím neměl a házet sem jen tak něco, s vědomím, že to někdo mohl zahrát, tak na to já zase nemam povahu. Vlastně měl jsem více zápasů, ale byly to pouze double a protože až do včerejška jsem si myslel, že nesmyslná hranice 2,56 se zde i nadále má dodržovat, tak sem je pro zdejší fórum využít nemohl. Toto kdysi skvělé fórum začalo velmi upadat a když začíná upřednostňovat kvantitu nad kvalitou, tak si myslím, že já tu nemám co dělat. Pár lidí mi bude opravdu scházet, na druhou stranu s většinou z Vás se neloučím, jen se hold budeme setkávat někde jinde.

Všem přeji hodně zdaru a to nejenom v oblasti sázení.

Bye :razocaran:
Btip
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 658
Registrován: pon led 03, 2005 10:45

Příspěvekod JayJay » úte kvě 06, 2008 18:59

Bčko, chybí ti asi 2 nebo 3 tipy, což si myslím, že se dá doplnit levou zadní. Zase vím, kolik toho za týden vsadíš a nejsi opravdu typ jako třeba Ondra, co převaluje každej tip a nakonec jich vsadí pár za týden či dokonce měsíc. Když on dokáže se snookerem dodržet něco, co se tu všemi dohodlo a akceptovalo (dokonce velmi zvolnilo, bo tu jsou snížené limity, prázdninové měsíce atd), asi bys to při troše snahy zvládl i ty.

Ke druhé věci - SK... řešilo se to tu, řeší se to neustále, ale fórum momentálně funguje na jiných principech a pokud je většina proti zákazu některých SK, tak nemá smysl na sílu něco zakázat. Je to otázka přístupu řízení - buď budeme sázet podmínky podle přání těch, kdo to vedou, nebo necháme řídit alespon v těchto otázkách fórum, resp. jeho členy. Začalo se druhou cestou, méně konfliktní, leč někdy kontraproduktivní.

Kvantita nad kvalitou se tu rozhodně neupřednostňuje, s tím nesouhlasím. Ale zase základní aktivitu je nutno nějak definovat. Fórum postupně kleslo k několika desítkám členů a možná by stálo za úvahu o něco individuálnější přístup, ale to je otázka velkého vyhodnocení po sezoně. Že je momentálně fórum v útlumu, s tím nelze než souhlasit, otázkou, proč to je. Vím asi o 5ti lidech, co prostě ted nemají čas, včetně mě, závěr semestru se prostě projeví a já nemám den nafukovací.

Myslím, že tenhle "styl" odchodu je trochu zbytečný, ale třeba to po nějaké době přehodnotíš :wink:
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod gery » úte kvě 06, 2008 20:19

Bezpochyby je pro forum velka skoda, ze jsi se rozhodl odejit. Pripada mi to bud jako zaminka, nebo trochu z trucu, protoze tech par tipu se da lehce doplnit. Spis vsak, jak z tveho textu vypliva, mas i dalsi duvody proc forum opustit.
Treba svuj nazor zmenis, kazdopadne i tobe hodne stesti.

Jinak jeste do nedele jsem byl o hranici 2.56 u sazek double take presvedcen...
gery
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1489
Registrován: úte srp 17, 2004 7:10
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Mathieu » úte kvě 06, 2008 20:36

gery píše:Bezpochyby je pro forum velka skoda, ze jsi se rozhodl odejit. Pripada mi to bud jako zaminka, nebo trochu z trucu, protoze tech par tipu se da lehce doplnit. Spis vsak, jak z tveho textu vypliva, mas i dalsi duvody proc forum opustit.
Treba svuj nazor zmenis, kazdopadne i tobe hodne stesti.

Jinak jeste do nedele jsem byl o hranici 2.56 u sazek double take presvedcen...


Tak je to o tom, ze sem byl pridanej double s vyssim kursem, nez je povolena hranice. Myslim, ze mods uplne vse co se sem napise taky sledovat nemuzou. Ale mozna je to namet do diskuse na odstraneni kursove hranice. Ja sam doubly nesazim, ale myslim, ze kdyz uz se tu povolily, ze vetsina lidi je tu dostatecne dlouho aby vzniklo aspon trochu duvery v to, ze se to nebude zneuzivat, ne?
A i kdyby toho nekdo zneuzil, tak to je prece snadno dohledatelne a muze se to potom nejak resit, i kdyz si myslim, ze by k tomu nedoslo.
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod Wbk » úte kvě 06, 2008 20:37

Škoda, Btipe, taky jsem zklamanej, ale respektuju a chápu proč si se rozhodl jak si se rozhodl... Mnoho štestí a díky za tvé tipy, které jsem tad s radostí opsával :)
Uživatelský avatar
Wbk
Member
Member
 
Příspěvky: 1884
Registrován: stř říj 25, 2006 17:30
Bydliště: Slovensko

Příspěvekod Peteas » úte kvě 06, 2008 20:45

Mathieu píše:
gery píše:Bezpochyby je pro forum velka skoda, ze jsi se rozhodl odejit. Pripada mi to bud jako zaminka, nebo trochu z trucu, protoze tech par tipu se da lehce doplnit. Spis vsak, jak z tveho textu vypliva, mas i dalsi duvody proc forum opustit.
Treba svuj nazor zmenis, kazdopadne i tobe hodne stesti.

Jinak jeste do nedele jsem byl o hranici 2.56 u sazek double take presvedcen...


Tak je to o tom, ze sem byl pridanej double s vyssim kursem, nez je povolena hranice. Myslim, ze mods uplne vse co se sem napise taky sledovat nemuzou. Ale mozna je to namet do diskuse na odstraneni kursove hranice. Ja sam doubly nesazim, ale myslim, ze kdyz uz se tu povolily, ze vetsina lidi je tu dostatecne dlouho aby vzniklo aspon trochu duvery v to, ze se to nebude zneuzivat, ne?
A i kdyby toho nekdo zneuzil, tak to je prece snadno dohledatelne a muze se to potom nejak resit, i kdyz si myslim, ze by k tomu nedoslo.


No ono s tím double on to není jeden, pro mě je ovšem vrchol to, že mods pod tento double přidá :pljesko: to je aspon pro mě trochu loooooool
Specializuji se hlavně na fotbal, ale rád tipuju i basket, hokej a občas i volejbal a házenou. Dělám tipéra na LIGA.CZ mé výsledky http://www.liga.cz/tipy/tiperi/?tiper=30
Uživatelský avatar
Peteas
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1075
Registrován: úte zář 26, 2006 18:54
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Mathieu » úte kvě 06, 2008 20:50

Peteas píše:
Mathieu píše:
gery píše:Bezpochyby je pro forum velka skoda, ze jsi se rozhodl odejit. Pripada mi to bud jako zaminka, nebo trochu z trucu, protoze tech par tipu se da lehce doplnit. Spis vsak, jak z tveho textu vypliva, mas i dalsi duvody proc forum opustit.
Treba svuj nazor zmenis, kazdopadne i tobe hodne stesti.

Jinak jeste do nedele jsem byl o hranici 2.56 u sazek double take presvedcen...


Tak je to o tom, ze sem byl pridanej double s vyssim kursem, nez je povolena hranice. Myslim, ze mods uplne vse co se sem napise taky sledovat nemuzou. Ale mozna je to namet do diskuse na odstraneni kursove hranice. Ja sam doubly nesazim, ale myslim, ze kdyz uz se tu povolily, ze vetsina lidi je tu dostatecne dlouho aby vzniklo aspon trochu duvery v to, ze se to nebude zneuzivat, ne?
A i kdyby toho nekdo zneuzil, tak to je prece snadno dohledatelne a muze se to potom nejak resit, i kdyz si myslim, ze by k tomu nedoslo.


No ono s tím double on to není jeden, pro mě je ovšem vrchol to, že mods pod tento double přidá :pljesko: to je aspon pro mě trochu loooooool

Ja nejsem mod a taky jsem si toho nevsiml a taky jsem pod to pridal diky. Taky jsem si to neuvedomil. Spis si myslim, ze nez se k tomu vracet, tak by bylo uzitecnejsi debatovat (popr. hlasovat) o zruseni toho kursovyho omezeni. Hm? Proc jsem rekl vyse, myslim, ze neni nutny opakovat.
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod alex5775 » stř kvě 07, 2008 7:35

Jakožto neznalec místních poměrů,měl bych několik dotazů:

:arrow: Je double povoleno i v žádostech o přijetí ?

:arrow: Proč byla stanovena horní hranice kurzu pro double ?

:arrow: Proč bylo stanoven jako hranice právě 2,56 ?

Za případné odpovědi předem děkuji.
alex5775
Host
Host
 
Příspěvky: 128
Registrován: úte dub 08, 2008 8:33

Příspěvekod novaro » stř kvě 07, 2008 16:18

    Pravděpodobně bych nereagoval, ale koukal jsem se kolik Btipovy chybělo tipu, pro splnění pravidel ....

    ...ano jsou tu daná pravidla, která se mají dodržovat, ale doufám, že jsou tyto pravidla daná pouze tím,aby se nevyuživalo pouze tipu ostatních vs. neaktivitě daného uživatele...Což se zdaleka Btipa netýká, je to jeden z tiperu, který přispěl-příspívá-doufám, že dále bude připívat svoji kvalitou pro toto forum

    Logicky mi vychází, že Btipova "neaktivita" vycházela pouze ze selského rozumu a citu pro zisk fora
    Btip je jeden z mála tiperu, od kterých bych nemusel ani číst obsah analýzy a pouze vsadil holý tip...

    Doufám, že se tahle záležitost rozumně vyřeší a pokud dle pravidel nebude umožnena určitá vyjímka, tak se Btipe nenech zlomit a udělej zbytek co ti chybí v exmembers at si co nejdřív zpět...

    Přece jenom v týmech hráči co nemají formu chodí na střídačku (exmembers)...Btip tu formu má, jen chtěl zefektivnit přínos pro tým (members)...tak potom tedy nechápu, proč by ho měli trenéři (mods) posazovat na střídačku...a především Btipe proč ocházet z týmu...

    Ad. Limitum k double - Do ted jsem myslel, že žádné nejsou, což je asi moje chyba, potom ale z praktického hlediska je toto dost špatně vyřešené...
    :oops:
0.5/10 - zaklad |1/10 - vyšší střed | 1,5/10 big
Uživatelský avatar
novaro
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 718
Registrován: úte dub 04, 2006 23:49

Příspěvekod JayJay » stř kvě 07, 2008 16:42

Jaká výjimka, jaké nenechat zlomit, čím proboha? :lol: To jako pravidla pro někoho platí a pro někoho ne? Skoro všechna pravidla vycházejí z toho, co navrhlo samo fórum a když se na něco dorazí, tak najedou to je špatně? Z toho, co tu poslední dobou je, začínám být nejen já extrémně otrávený a stačí už jenom kousek a začne se s o něco direktivnějším řízením, protože někteří si začínají značnou demokracii na fóru vykládat po svém a jejich chování začíná fórum poškozovat (tím ted nereaguji na toto vlákno, týká se to něčeho jiného na fóru).

Pravidla platí pro všechny bez rozdílu. Tečka. Jediná výjimka byla udělena Petrankovi, z naprosto logických důvodů.

Zrovna Btip, profesionální sázkař, co nemá nic jiného na práci, než jen sázení, nemůže mít proboha problém hodit 8 tipů měsíčně. Moc dobře ví, že nejenom já znám jeho práci a vím, že v reálu za měsíc vsadí desetinásobky zápasů, takže problém je úplně někde jinde. Moc dobře také vím, jak extrémní je to puntičkář, takže jeho poznámka, že ani neví, kolik má a potřebuje tipů, mě opravdu rozesmála. Zrovna tak vím, že sází singly v Asii a že jich má za měsíc kotel a tady se objeví výmluva na nějaké omezení pro doubles? Pro opravdu nutné případy tu máme možnost přerušení členství v době, kdy člověk nemá co sázet.

Výmluvy nahoře ani v nejmenším neberu a poprosil bych Btipa, aby si dost zametl před vlastním prahem, než se začne nesmyslně ohrazovat na nějaká omezení. Je to pod jeho úroveň.
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Další

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron