Soutěž EURO 2008

Moderátor: Moderátoři

Soutěž EURO 2008

Příspěvekod Gagin » pon čer 02, 2008 12:57

Zdravím všechny,

Atmosféra tu poněkud upadla, ale napadla mě jedna velice zajímavá myšlenka. Co uspořádat soutěž EURO 2008? hm?

Vše si beru na starosti, až na jednu věc, ale postupně jak by to všechno probíhalo.

Lehká pravidla:

1. Zapisovací částka by byla 10 euro (Každý kdo by se chtěl zůčastnit by tuto částku zaslal, později kdyby bylo třeba 20-30 lidí by cena pro vítěze mohla dělat až 300 euro za pouhých 10 euro, samozřejmě lze se dohodnout i na menší či větší částce, ale myslím si, že 10 euro je tak akorát). Veškeré platby na moneybookers.com.

2. Tipovat se budou všechny utkání mistrovství v základních skupinách + možná podle času i play off (dám vědět). Tipovat se bude následujícím způsobem.

a) Tip na výsledek utkání 1, 0, 2 (2 body)
b) Počet branek domácí, počet branek hosté (1 bod respektivě 2 body při uhádnutí obou)
c) Počet branek over / under 2,5 (2 body)

3. Rozhodovat o pořadí bude samozřejmě počet bodů, v případě rovnosti bude 1. cena rozdělena mezi počet lidí na 1. místě.

To jen tak ve zkratce ale ted to nejdůležitější

Vezmu si na starost veškeré počítání výsledků, mám excel soubor z přeminulého roku kdy jsem něco podobného pořádal ještě na škole, mimo under over tam bylo téměř vše. Samozřejmě denní aktualizace a denní přehlady by byli na internetu samozřejmostí. Ovšem potřeboval bych k sobě někoho kdo by si vzal na starost finanční záležitost, tzn. příjmání financí a následně odeslání ceny výherci. Šlo by o příjmání pěněz na moneybookers.com účet a samozřejmě vedení toho kdo zaplatil a kdo ne. Šel by do toho někdo se mnou?

Pokud se najde nějaký člověk, soutěž rozjedeme, pokud ne tak nejspíše bohužel ne, každopádně pokud by se soutěž rozjela, nevidím důvod proč například nepřizvat kamarády apod. Druhá stránká a doufám, že jsme všichni fair, že nikdo nebude soutěžit například 2x ikdyž vidina finanční možnosti bude nejspíše pro někoho velká.

Případné dotazy a hlavně ti kdo by se chytli té kasičky at se mi ozvou soukromou zprávou, o pozici tzv. pokladního prosím pouze lidi které jsou členy fora a tudíž se jim dá zcela věřit, že by dané peníze nestrčili do kapsy a šup s nimi pryč.

PS: Myslel jsem vytvořit fiktivní moenybookers.com účet ovšem to by bylo příliš riskantní a potom nějakých 30 plateb například by bylo nápadné a nejspíše by chtěli nějak ověřit totožnost či něco jiného.
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod garnett » pon čer 02, 2008 13:38

je to zajímavé, ale nevím, proč tipovat všechna utkání. Přeci sázíme a ne vždycky se nám v každém zápase něco líbí. Pak jsme ovlivněni tím, že musíme něco dát na zápas, kde se nám nic nelíbí. Spíš by měl každý dát určitý počet tipů, nic víc nic míň. Můj názor :idea:
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Gagin » pon čer 02, 2008 13:41

garnett píše:je to zajímavé, ale nevím, proč tipovat všechna utkání. Přeci sázíme a ne vždycky se nám v každém zápase něco líbí. Pak jsme ovlivněni tím, že musíme něco dát na zápas, kde se nám nic nelíbí. Spíš by měl každý dát určitý počet tipů, nic víc nic míň. Můj názor :idea:


Tady samozřejmě nejde o sázení, nejde o value, nebude se pracovat s kurzy, jde o tipovačku, tzn. tipnout toho co nejvíce správně. Jestli už by to bylo v klasickém sázení ziskové to nám je v této tipovací soutěži jedno :wink:
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod Mathieu » pon čer 02, 2008 17:30

Gagin píše:
garnett píše:je to zajímavé, ale nevím, proč tipovat všechna utkání. Přeci sázíme a ne vždycky se nám v každém zápase něco líbí. Pak jsme ovlivněni tím, že musíme něco dát na zápas, kde se nám nic nelíbí. Spíš by měl každý dát určitý počet tipů, nic víc nic míň. Můj názor :idea:


Tady samozřejmě nejde o sázení, nejde o value, nebude se pracovat s kurzy, jde o tipovačku, tzn. tipnout toho co nejvíce správně. Jestli už by to bylo v klasickém sázení ziskové to nám je v této tipovací soutěži jedno :wink:

Jo to souhlasim s tebou gagine, pokud by takova soutez byla, tipoval bych taky vsechny zapasy :-). Ja bych do toho sel, klidne bych to dal o vic jak 10 euro, aby byl lepsi celkovej win. Klidne bych soutezil :-)
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod Temlis » pon čer 02, 2008 17:32

Neco podobneho si taky pamatuju jeste ze skolnich lavic, takze kdyz bude prijatelny pocet lidi, rad se pripojim :lol:
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvekod suptip » pon čer 02, 2008 17:41

Ak bude záujem aj ja sa určite pripojím
Uživatelský avatar
suptip
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1903
Registrován: pát bře 09, 2007 12:44

Příspěvekod Hochstapler » pon čer 02, 2008 18:12

seva, sice mám tedka pauzu v members a nechodím sem, ale dověděl sem se o této plánované tipovačce a šel bych do toho
Uživatelský avatar
Hochstapler
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 269
Registrován: pát říj 27, 2006 17:34
Bydliště: Jihomoravský Kraj

Příspěvekod ringo74 » pon čer 02, 2008 19:33

- kazde MS a ME u nas tipujeme presne vysledky, a kto trafi ma 3 body a kto len 1x2 tak 1 bod. urcite pojdem do toho :D
Musíme si pomáhat!!!
ringo74
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1124
Registrován: pon srp 22, 2005 8:48
Bydliště: TN

Příspěvekod KODA1 » pon čer 02, 2008 19:45

Klidně si zahraji,souhlasím i s 10E.Nebo ,pokud dát víc,tak ocenit první 3. :wink:
Uživatelský avatar
KODA1
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1497
Registrován: ned zář 26, 2004 9:54
Bydliště: Jemnice

Příspěvekod JayJay » pon čer 02, 2008 20:13

ringo74 píše:- kazde MS a ME u nas tipujeme presne vysledky, a kto trafi ma 3 body a kto len 1x2 tak 1 bod. urcite pojdem do toho :D


Ve škole jsme měli velice podobný systém, ještě jsme dávali body za výsledek, když se neuhodl úplně přesně, ale o kolik branek ten tým vyhrál :D

Určitě bych se taky připojil :)
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Další

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron