Uchadzanie vs. analyzy na weboch

Moderátor: Moderátoři

Uchadzanie vs. analyzy na weboch

Příspěvekod miko2806 » stř čer 04, 2008 17:40

Cafte vsetci....pisem analyzy v sekcii pre prijatie novych members a mam taky problem. Vyhliadol som si na obed jeden zapas, ktory sa mi velmi pacil, ale nemal som cas spisat analyzu tak som to nechal na vecer a teraz kukam ze uz niekto na inom webe ma analyzu na tento match. Prekaza, ked na nete je analyza na ten isty match a ja napisem sem svoju?
W/V/L - 5/1/5 ROI: -18,34 Profit: -12,469
miko2806
Host
Host
 
Příspěvky: 59
Registrován: ned dub 13, 2008 17:29
Bydliště: Bratislava

Re: Uchadzanie vs. analyzy na weboch

Příspěvekod Wilander » stř čer 04, 2008 17:52

miko2806 píše:Cafte vsetci....pisem analyzy v sekcii pre prijatie novych members a mam taky problem. Vyhliadol som si na obed jeden zapas, ktory sa mi velmi pacil, ale nemal som cas spisat analyzu tak som to nechal na vecer a teraz kukam ze uz niekto na inom webe ma analyzu na tento match. Prekaza, ked na nete je analyza na ten isty match a ja napisem sem svoju?


Tohle určitě vadit nebude. Samozřejmně pokud tu cizí analýzu sem nezkopíruješ :lol: Ale když napíšeš svojí vlastní tak proč ne. Klidně můžeš.
Uživatelský avatar
Wilander
Host
Host
 
Příspěvky: 231
Registrován: stř dub 02, 2008 17:04

Re: Uchadzanie vs. analyzy na weboch

Příspěvekod miko2806 » stř čer 04, 2008 17:54

Wilander píše:
miko2806 píše:Cafte vsetci....pisem analyzy v sekcii pre prijatie novych members a mam taky problem. Vyhliadol som si na obed jeden zapas, ktory sa mi velmi pacil, ale nemal som cas spisat analyzu tak som to nechal na vecer a teraz kukam ze uz niekto na inom webe ma analyzu na tento match. Prekaza, ked na nete je analyza na ten isty match a ja napisem sem svoju?


Tohle určitě vadit nebude. Samozřejmně pokud tu cizí analýzu sem nezkopíruješ :lol: Ale když napíšeš svojí vlastní tak proč ne. Klidně můžeš.


ok thanks :lol:
W/V/L - 5/1/5 ROI: -18,34 Profit: -12,469
miko2806
Host
Host
 
Příspěvky: 59
Registrován: ned dub 13, 2008 17:29
Bydliště: Bratislava


Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron