AC_28

Moderátor: Moderátoři

30.8.2008

Příspěvekod AC_28 » pát srp 29, 2008 20:05

Taak bojovnici, zas sa nam zvikendieva, a ja som sa dnes sustredil, aby som sa nedopustil kiksov ako pred tyzdnom. Bol to jeden z najhorsich vikendov, ake pamatam, trafil som len jediny Hoffenheim, takze mam co napravat. Na tento vikend sa mi pacia najma:

Middlesbrough - Stoke 1 (X)
B.Bystrica - Zl- Moravce 1 (X)
Stromsgodset - Hamar Kam 1 (X)

GL pratele!!!!
Tipy na každý deň:

http://acbetts.org/
Uživatelský avatar
AC_28
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 586
Registrován: pát čer 04, 2004 21:13
Bydliště: Dunajska Streda

Nieco na dnes...

Příspěvekod AC_28 » ned zář 28, 2008 13:17

Servus chlope, dnes mam kludny den, dnes som asi schopny pozhrnat aj nejake tie suvetia analyzou matchu zvane... Tak teda len tak pre inspiraciu, par strucnych info. Dnes sa mi paci makaronsky zapas

Catania - Chievo

Tabulkovo lepsi domaci si nepocinaju v lige zle, su na siedmej priecke, s pozitivnou bilanciou, a slôusnou hrou na domacom travniku. Hostia su na tom o nieco horsie, su az na 14 pozicii, a vonku sa zatial neprejavuju v najlepsom svetle, po dvoch zapasoch vonku teda... Domaci budu pravdepodobne v euforii, ziskali bod na pode juve, a tak budu pri chuti. Hostia naproti tomu nezacali sezonu na novacika najhorsie, avsak jeho superi boli skor z radu priemernych. Domaci budu bez Spiensiho, ktory je uz out dlhodobo a takisto Alvarez a Carboni nie su dnes k dispozicii. Do utoku sa vracia Michele Paolucci. Hrdina predchadzajuceho zapasu Mascaro je OK, takze cakam dobry zapas. Hostia mozu pocitat s triom Erjon Bogdani, Nicholas Frey a Andrea Mantovani ktori su dnes pripraveni nastupit, naopak dnes na siciliu nepojdu Mauro Esposito a Simone Bentivoglio
Moj verdikt je jasny, vyhra domacich v kurze 1,90, avsak po neblahych skusenostiach z nedavnej minulosti davam radsej dvojitu sancu z fortuny vitazstvo domacich v prvom ALEBO druhom polcase... kurz 1,58 je viac nez dobry...

Zostavy:

Catania (4-3-3): Bizzarri; Silvestri, Silvestre, Stovini, Sabato; Baiocco, Ledesma, Biagianti; Dica, Paolucci, Mascara.

Chievo (4-3-3): Sorrentino; Malagò, Mandelli, Yepes, Scardina; Pinzi, Italiano, Marcolini; Luciano, Pellissier, Langella.


Catania - Chievo 1 HT or FT @1,58 Fortuna 2/10
Tipy na každý deň:

http://acbetts.org/
Uživatelský avatar
AC_28
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 586
Registrován: pát čer 04, 2004 21:13
Bydliště: Dunajska Streda

dalsi na dneskaj...

Příspěvekod AC_28 » ned zář 28, 2008 15:00

Frankfurt – Bielefeld

Na prvy pohlad jeden horsi ako druhy, avsak situacia frankfurtu je specificka, a ratam s tym ze smolnu seriu dnes prerusia... Podme teda po rade. Frankfurt elegantne svieti na poslednej priecke, s dvomi bodmi, zo styroch zapasov... Ma vsak dva zapasy k dobru, a treba vidiet, z tychto 4 zapasov hrali jediny na domacej pode, a dva body ziskali zvonka... Remizovali v Koline a Wolfsburgu. V zapase na pode Schalke 04 sa ,,porazili sami“ vlastnym golom... Smolna seria vyvrcholila pravdepodobne teraz, stredom tyzdna vypraskom v pohari, ked boli vyradeni Hansou Rostock. Trener Eintrachtu F. Funkel sa moze modlit, jehio zverenci budu pod tlakom, potrebuju tri body ako sol. Nech mu pokoju duse pomoze fakt ze Arminia nevyhrala ligovy zapas na ihrisku supera uz od augusta 2007. Z dlhodobeho hladiska odohrali tito superi spolu 12 zapasov, Eintracht vyhral 9 z nich, dva skoncili remizou a jediny vyhrala Arminia. Tolko dobre spravy, horsie je, ze Funkel ma problemy poskladat zostavu kvoli zraneniam a trestom... Doteraz nie je jasne ci moze na dnes pocitat s Mahdavikiom a Steinhoferom, ktori sa zranili v onom poharovom matchi...

Hostia v minulom kole ,,utrpeli“ prve vitazstsvo sezony, a tak su docasne nad pasmom zostupu. V Zapase s Kolinom hviezdili najma Wichniarek a Kamper. Stredom tyzdna ich v pohari odpravil Stuttgart, cize sa mozu dalej sustredit na ligu. Kouc Arminie Frontzek je jeden z mala trenerov ktory rad hra ofenzivnym systemom s tromi utocnikmi je jedno doma ci vonku. Dnes sa tejto myslienky asi vzda, pretoze Wichniarek si pravdepodobne v pohari obnovil zranenie. V zostavach ho sice pisu, ale nasiel som info o jeho opatovnom zraneni.. Mozno buda, mozno dolezity fakt. Takisto budu chybat dnes Fernandez a Mijatović, takze dufam ze nebude mat za hosti kto strielat goly...

Predpokladam ze dnes uz je rad na domacom eintrachte, ziska prve vitazstvo a tri body, pre oba mancafty je to dolezity zapas, a tak sa zase neodhodlam na cistu vyhru FT v kurze 1,80, no pre kazdy pripad znova kurz pre vitazstvo v polcase alebo konecnom ponuka Fortuna kurz 1,50.

Zostavy:

Frankfurt: Nikolov - Ochs (Mahdavikia), Bellaid, Galindo, Spycher - Russ, Fink - Köhler, Toski, Fenin - Liberopoulos

Bielefeld: Eilhoff - Lamey, Herzig, Kucera, Schuler - Kauf - Kirch, Tesche - Katongo, Wichniarek, Halfar


Frankfurt – Bielefeld 1 HT or FT @1,50 Fortuna 2/10


Priatelia, admin... Cataniu mi to pridalo dvakrat, neklikal som, len raz, a dlho som to mal iba raz zobrazene, a potom to naskocilo dvakrat... asi ste ma presuvali do exmember, a vtedy sa to mohlo... zatial nevyhodnotim, a poprosim jednu Cataniu vyhodit... Diiik!
Tipy na každý deň:

http://acbetts.org/
Uživatelský avatar
AC_28
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 586
Registrován: pát čer 04, 2004 21:13
Bydliště: Dunajska Streda

6.10.2008

Příspěvekod AC_28 » pon říj 06, 2008 10:25

Dneskaj nieco od zmrznutych. sice tazky match urcite nie vhodny na mainy, ale do rozpisu, alebo wild to znesie...

IFK Norrköping-GAIS

Otaznik kola, ako vyuzije po dobrych vysledkoch vonku posledny Norrköping jednu z poslednych sanci udrzat sa v Allsvenskan. Zatial vsetko nasvedcuje tomu, ze domaci maju vcelku dobre nacasovanu formu k finisu... spomenute dva zapasy vonku viedli, avsak nedotiahli do zdarneho konca. Zapas s Djurs skoncil remizou 1:1 a s Orebrom 2:2. Naproti tomu GAIS naposledy pekne lahol doma. Halmstad BK im nalozil co to slo 1:4... A tu je dovod kvoli ktoremu sa trosku bojim... po takejto nakladacke zvykli vonku nandat aj favoritom 0:1 len nedavno s IFK Goteborg... Aj ked... tu mohlo ist skor len podcenenie a predsa len mestske derby. So supermi vlastnej vahovej kategorie to su vsak vacsinou nerozhodne vysledky. Takze tolko k poslednym zapasom, terazky k zostavam, absenciam:


Domace muzstvo sa bude musiet zaobist bez stvorice Mikael Blomberg, Sasa Sjanic, Marcin Burkhardt, Andreas Haglund a Djordje Mrdjanin ( .
:lol: ) Nie su to vsak klucovi hraci domacich, dolezitejsi su Kevin Amuneke, Daniel Bamberg a Felix Magro, a ti su dnes k dispozicii.


Hostia: Andreas Tobiasson je spat avsak dnes este na travnik nenastupi, dobrou spravou pre hosti je navrat Tommy Lycén-a, ktory bol dlhodobo out, no trener ho tiez nepostavi od zaciatku, ak vobec... Mimo je iba Daniel Nicklasson.

Zostavy:

IFK Norrkoping: Nuredin Bakiu - Viktor Rönneklev, Kristoffer Arvhage, Anders Whass, Mikael Roth - Daniel Bamberg, Magnus Samuelsson, Richard Spong, Felix Magro - Russell Mwafulirwa, Kevin Amuneke

GAIS: Dime Jankulovski - Jonas Lundén, Bobbie Friberg da Cruz, Richard Ekunde, Kenneth Gustafsson - Fredrik Lundgren, Johan Mårtensson ? Levon Pachajyan, Eyjólfur Hédinsson, Wanderson do Carmo - Björn Andersson

Domaci ako som pisal maju na krku noz, a tak je otazne ako sa s touto situaciou vysporiadaju, zurnalisti vo svedsku su v podstate jednotneho nazoru, a tym je vitazstvo domacich. Ak najde Felix Magro a Kewin Amuneke svoj den, moze byt. Naopak super vie potrapit aj lepsie mancafty, maju silny stred pola, a hraju v zostave 4-3-3. Ak sa domacim podari udrzat pod kontrolou Wandersona, tak by to mohlo vyjst.

Moje rezume je opatrne, skor ako ciste vitazstvo domacich si zahram zase dvojitu sancu u fortuny, na vitazstvo v polcase, alebo v zapase. ponukaju za to slusnych 1,80.

IFK Norrköping-GAIS 1 HT or FT @1,80 Fortuna 4/10
Tipy na každý deň:

http://acbetts.org/
Uživatelský avatar
AC_28
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 586
Registrován: pát čer 04, 2004 21:13
Bydliště: Dunajska Streda

Allsvenskan 21.7.2009

Příspěvekod AC_28 » pon črc 20, 2009 17:02

Dneskaj nas caka pekny pondelok priatelia. Vybral som si asi svedsky hromadak, ale podla mna by nemal uhnut...

Örebro SK - BK Häcken


Orebro hra doma dobre, namlatilo takym svedskym velicinam ako Kalmar, Helsingborg aj ked treba vidiet, ze toto bolo v pociatocnej faze sezony. Teraz sa akosi karta obratila, priniesli plny bodovy zasah z Trelleborgu aj z Halmstadu, kym doma sa im zacalo remizovo ,,nedarit" splichtili doma s AIK a s Brommou. Podla mna tento stav budu chciet zvratit, a bodovat naplno. Super je vcelku prijatelny, je to Hacken, tiez vo forme, avsak mancaft skor uspesny doma ako vonku.

Naposledy sa tieto dve muzstva stretli pred dvoma tyzdnami v poharovom zapase, avsak v opacnom garde, a vyhral domaci BK jedinym golom Paulinha. Da sa cakat, isty revans domacich, v tomto suboji.

Domacim v tomto matchi chybaju zraneni Per Johansson a Gustaf Lundholm. Nie su to vsak hraci ktori by boli nepostradatelni. Muzom domaceho mancaftu je skor Roni Porokara, sikovny utocnik, ktory by mal predviest svoje kvality. Domaci slubuju golove hody, a trener Boström vravi o tom, ze domaci musia hrat agresivnejsie, a hlavne pozaduje efektivitu.


Hostia musia v matchi ozeliet Johana Linda, ktory nehra kvoli trestu, a zranenych Dominica Chatta a Daniela Forsella. Nie je isty ani start kapitana hosti Janne Saarinena. Trener hosti si pochvaluje tiez formu svojich zverencov, a veri ze dnesny zapas sa bude niest v podobnom duchu ako druhy polcas zapasu proti Hammarby. A ja len dufam ze nie... :lol: Postavou hosti je urcite Mathias Ranegie, utocnik, hodne zneprijemnujuci zivot superovym brankarom

Zostavy:

Orebro: John Alvbåge – Patrik Anttonen, Michael Almebäck, Magnus Wikström, Samuel Wowoah – Fredrik Nordback, Magnus Kihlberg, Nordin Gerzic – Eric Bassombeng, Kim Olsen, Roni Porokara.


BK Hacken: Christoffer Källqvist - Marcus Jarlegren, Mattias Östberg, Tom Söderberg, David Frölund - Josef Karlsson, Janne Saarinen - Jonas Henriksson, Erik Friberg, Paulinho - Mathias Ranégie.

Moj tip je vitazstvo domaceho mancaftu, a ak bude chybat kapitan Hackenu, je to dost citelne oslabenie. Takze takto:

Örebro SK - BK Häcken 1 @1,75 Canbet 6/10


add: drobna doplnujuca info: mozno bude hrat rolu aj mozno unava hosti, kedze zapas predchadzajuceho kola hrali az vo stvrtok 16.7. kym domaci mali o 3 dni dlhsi cas na rehabilitaciu a oddych...
Tipy na každý deň:

http://acbetts.org/
Uživatelský avatar
AC_28
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 586
Registrován: pát čer 04, 2004 21:13
Bydliště: Dunajska Streda

hehehe...

Příspěvekod AC_28 » pon črc 20, 2009 19:17

1:3 uz v 60 minute... neni o cem... cim viac analyzujes, tym vacsia zumpa z toho bude nakoniec... :lol: :lol: :lol:
Tipy na každý deň:

http://acbetts.org/
Uživatelský avatar
AC_28
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 586
Registrován: pát čer 04, 2004 21:13
Bydliště: Dunajska Streda

:-))

Příspěvekod AC_28 » pon srp 24, 2009 12:13

Dnes je cas na novu zumpu, vzdy ked sa mi vcelku dari, dostanem chut na analyzu a vsetko sa to razom zos... rie :-D ale dufam ze dnes nie. Dnes sa mi najviac paci zapas superettan, ktorym je:


GIF Sundsvall - Angelholm

Domaci mancaft je v celkom dobrej forme, no pribrzdeny poslednymi dvomi kolami ked prehrali na pode Assyrisky 4:2 a nasledne doma nedokazali vyhrat nad Mjalby, aj ked predvadzali solidnu hru, obzvlast v prvom polcase, ked sa ujali vedenia nad suverennym lidrom superettan Mjalby. Svedska tlac a review zapasov tvrdi, ze GIF mohlo nad favoritom dokonca vyhrat, no reci su reci, vysledok 1:1 je fakt. Posledne dve kola neboli podla predstav trenera Sörena ,,mönster" Åkeby-ho.

Mozno to teraz bude vyzerat neanalysticky, no musim spomenut vysledky GIF spred tejto ciernej ,,miniserie". Cize pekne porade: Jonkopings - GIF 4:6, GIF - Jonkopings 4:1, Falkenbergs - GIF 2:3, GIF - Norrkoping 3:1. Toto boli vysledky, ktore hrali do karat ambicioznemu GIF, ktory ma jasny ciel postupit do allsvenskan. V lete vyrazne posilnili, a svedske media dnes jasne preferuju domaci mancaft, kvalitativne su na tom lepsie ako Angelholms. Domacim dnes budu chybat Robert Lundström, kvoli trestu, a Alieu Jagne je zraneny.

Angelholms je skor domacim mancaftom, na pode superov nie su sice najhorsi, no ziskali len 10 z 30 moznych bodov. v poslednom kole remizovali doma 1:1 s mancaftom Assyrisky. O dnesnom zapase mozno povedat, ze mancaft kludneho stredu si vitazstvom ani prehrou nepohorsi ani nepolepsi. Tym vsak nechcem povedat, ze by vypustili :lol: :lol: :lol: Trener hosti pre dennik Helsingborgs Dagblat vravi, ze si je vedomy sily domacich, vie ze to bude tazky match, no angelholms sa chce v nom prezentovat co najlepsie. Marodka je trosku sirsia ako u domacich, budu chybat: Gabriel Ucar trest, Henrik Fribrock a Björn Westerblad su zraneni.

Cize summa sumarum, ziadnym silnym insider infom sluzit nemozem, hlavnym argumentom pre tento tip su ambicie domacich ako aj snaha dostat veci ,,do starych dobrych, vyhernych" kolaji. No a co sa nepodarilo proti suverennemu Mjalby sa moze dnes podarit ovela lahsie proti priemernemu Angelholmsu. Svedske fora a blogeri pisu o jasnej jednotke, niektori dokonca skusaju home win v handicape. My taki nenazrani nebudeme, kurz na hladku jednotku je tiez slusny.

GIF - Angelhoms 1 @1,85 (gamebookers) 5/10

GL!!!
Tipy na každý deň:

http://acbetts.org/
Uživatelský avatar
AC_28
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 586
Registrován: pát čer 04, 2004 21:13
Bydliště: Dunajska Streda

:-)

Příspěvekod AC_28 » pon srp 24, 2009 20:15

pri 0:1 to vyzeralo vselijak, no vyrovnanie prislo rychlo, a vysledok 4:1 dava za pravdu aj sialencom s handicapmi... :lol: GL!
Tipy na každý deň:

http://acbetts.org/
Uživatelský avatar
AC_28
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 586
Registrován: pát čer 04, 2004 21:13
Bydliště: Dunajska Streda

Příspěvekod bloory » pon srp 24, 2009 21:03

To krásně prošlo, velmi dobře.....díky
Uživatelský avatar
bloory
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1313
Registrován: čtv bře 04, 2004 9:49

:-)

Příspěvekod AC_28 » pon srp 24, 2009 21:34

neni zac, som rad ak som pomohol.. :wink:
Tipy na každý deň:

http://acbetts.org/
Uživatelský avatar
AC_28
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 586
Registrován: pát čer 04, 2004 21:13
Bydliště: Dunajska Streda

PředchozíDalší

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron