Vysvětlení

Moderátor: Moderátoři

Požadujete vysvětlení po nicku alex5775 ?

Anketa končí za pon zář 08, 2008 8:41

ano
18
69%
ne
3
12%
je mi to lhostejné
5
19%
 
Celkem hlasů : 26

Příspěvekod JayJay » pon zář 08, 2008 9:44

Richardte, co k tomuto dodat. Jestli chceš z docela pro mě morálně ubohého chování dělat show a kromě mírné omluvy tu ještě dráždit celé fórum, tak jsi alespon z mého pohledu na špatném místě.

Ne, nejsem soudce a nemám to zapotřebí. A ani jím nechci být. Každopádně od mírně rezignovaného postoje, kdy jsem osobně přehlížel dost závažné přestupky, se po tomto tvém proslovu dost mění, viz. závěr tohoto příspěvku.

Proč jsem nic neudělal vychází z toho, že jsem byl už dost otrávený řešit další věc na fóru. Radil jsem se o tom s jedním člověkem a společně jsme došli k tomu, že to necháme být, protože nemá smysl dělat další rozruch na fóru v krátké době, tenkrát se tu řešilo dost věcí. Stejně byla otázka času, než to někdo nastolí.

Kdo má oči, aby viděl a umí číst, nemůže ani v nejmenším pochybovat o tom, že alex=richardt. Těch znaků tvého psaní je výjimečných opravdu mnoho; od dělání velmi málo vídané mezery před vykřičníkem, samotné časté používání vykřičníku, dělání mezery za závorkou a před závorkou; trochu agresivní styl reagování (nakonec to finální odhalední nepřišlo z tipu, ale když jsi reagoval v tenisové sekci na nějaký zápas začínajíc "To bylo opravdu šťastné vítězství !"). Vyhodnocování a zápis tipů je také unikátní včetně zápisu tipu a jeho barvení; neděláš mezeru před čárkou a tečkou, což je také dost výjimečné atd atd; zkrátka když si spojíš tyto všechny znaky, je jasno i těm, kdo to nechce vidět. Že sis změnil IP, je dobrý základ, ale nejsi přece tak hloupý, aby ses vracel pod starou...

Zajímaly by mě ty rozdíly, o kterých píšeš. A zapomeň nějakou délku analýz, to je nicneříkající věc. To vědomě změníš. Změníš i staking. Ale co nezměníš, jsou právě ty drobnosti týkající se zvláštního užívání mezer a interpunkčních charakteristik. To jsou věci, co má člověk hodně vžité a jejich změna by vyžadovala extrémní koncentraci u každé věty. To se dá těžko vydržet po celou dobu psaní. A tvoje "smůla" je, že jak jsem psal výše, tvoje charakteristiky jsou tak výjimečné, že jsou prakticky nezaměnitelné a co víc, jsi z toho strašně rozpoznatelný. Nezaměnitelný rukopis.

Co se tipů týká, i dříve jsi zafušoval do tenisu, občas do fotbalu, ted jsi se snažil to malinko maskovat a s motorkama a boxem chvíli čekal a nejprve jsi psal "mám to od kamaráda, sám tomu nerozumím", načež další tipy už byly z odborného hlediska na vysoké úrovni... hm. Pro tebe tohle možná nejsou pádné důkazy, pro mě ano. Vlastně ze všeho dostupného všechno svědčí proti tobě.

Co se toho závěru týká, jak jsem řekl - byl jsem ochoten to tolerovat, protože jsi odešel sám a víceméně splňuješ základní podmínky setrvání na fóru; a hlavně bylo jasné, že je otázka času, než si tě všimnou lidé na fóru. Každý dělá chyby a já nejsem typ, co by to nedokázal pochopit.

Už na začátku jsem naznačil, že se díky tomuto tvému příspěvku změnil můj postoj vůči celé kauze a nehodlám už dále podporovat urážení všech slušných členů, vůči kterým se tu chováš nepřijatelně a kteří se tu snaží hrát fér hru. Už pod richardtem jsi hledal kdejaká místa, jak to tu "očůrat", teď jsi přihodil další level svého fungování.

Nebudu dělat soudce, já navrhnu, aby tvým tribunálem bylo fórum jako takové. To ať rozhodne, jestli tu s takovým člověkem chce být...

Osobně už mám jasno. Nakonec díky za tenhle příspěvěk, pomohl mi se jednoznačně rozhodnout.
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod alex5775 » pon zář 08, 2008 11:53

Ty jsi přece měl jasno od samého začátku Jay Jay !
Vždyť to píšu ve svém předchozím příspěvku a ty to nyní pouze potvrzuješ.Čili vše je tak jak jsem předpokládal a ty řečičky o tom,že rozhodl až můj dnešní příspěvek jsou nedůstojné.Nech si to posvětit celým forem ( není pochyb o tom,jak se rozhodnou ) ať máš pocit,že je vše v nejlepším pořádku.

Není,ani nebylo mým úmyslem rozvracet toto forum,nebo mu nějak škodit.Dělal jsem proto co jsem mohl - dokonce jsem prakticky na nic nereagoval ( kromě několika reakcí v tenisové sekci,které by se daly spočítat na prstech jedné ruky a nepřišly mi jako konfrontační).Přesto to vadilo,že ?
Ony ty odchody Petranka,B Tipa a dalších byly asi taky moje vina.
No nic asi to nemá celé smysl - slepému barvy nevysvětlíš.Omlouvám se,jestli jsem se někoho nějak dotknul - opravdu to nebylo mým úmyslem.Mějte se fajn...
alex5775
Host
Host
 
Příspěvky: 128
Registrován: úte dub 08, 2008 8:33

Příspěvekod nedo » pon zář 08, 2008 12:01

Já nestačím zírat :shock:
Nejprve bych chtěl předeslat, že v hlasování jsem dal možnost že vysvětlení nepožaduji. A proč taky? V mých očích byl richardt dobrým tiperem a jeho rozhodnutí opustit fórum mne tehdy zaskočilo. Jistě, měl jsem s ním v minulosti sem tam nějaký konflikt (ale s kým jsem ho tu neměl, že? :oops: ), ale ze sázkařského hlediska mi jeho přístup a jeho práce vyhovovaly. Jak jsem psal, jeho rozhodnutí mě tehdy zaskočilo, ale samozřejmě muselo být respektováno. Pokud se richardt rozhodl vrátit sem pod jiným nickem, měl k tomu asi nějaký důvod. Ten hlavní který mě napadá – uvědomil si že v československém prostředí se jedná o opravdu vyjímečné fórum. No a rozdíl mezi zvířaty a člověkem je hlavně v tom, že člověk dokáže měnit své názory a postoje. Mladému kolouškovi ukáže srnka kam má jít pít a on tam chodí. Celý život. I když ho po cestě třikrát napadne nějaký predátor, chodí stále stejnou cestou. Ale člověk dokáže na základě postupně získávaných vědomostí a zkušeností své názory přehodnocovat a měnit. Richardt tedy pravděpodobně došel ke změně názoru. Tomu bych rozuměl a chápu to. Nechtěl se ale vrátit pod svým starým nickem, protože mu to nedovolovala ješitnost. Dokonce i toto (protože jsem také starý ješita) chápu. Jenže to je ten problém. Richardta považuji za velice inteligentního a tak jsem přesvědčen o tom, že mu muselo být naprosto jasné že dříve nebo později někdo veřejně vystoupí s tvrzením že richardt = alex a bude se o tom diskutovat. Prostým řešením by bylo ještě před návratem kontaktovat některého z moderátorů nebo adminů. Já osobně bych to jistojistě řešil přes SZ a snažil bych se najít řešení „posvěcené“ moderátory, abych mohl v klidu pracovat na svém návratu. Ale to bych udělal já (neznamená to že by to bylo správné) a richardt se rozhodl pro jinou cestu. Já ji respektuji. Respektuji i jeho další chování a dokonce trvám na tom že důvody jeho návratu jsou čistě jen a jeho osobní věcí a nemá povinnost nikomu nic vysvětlovat.
Co ale nechápu je ten poslední příspěvek. Podle něj tedy alex nerovná se richardt… Hmmmmm. Uvěřím-li tomuto tvrzení, pominu-li to obrovské množství společných znaků, oblíbených větných spojení atd. (prostě to vše co už vypočítával JayJay), pak tu mám stejnou nejasnost jako saginek – k čemu celá tato komedie? Proč alex založil nějaké hlasování, jehož výsledky následně úplně překroutí a neakceptuje? Na těchto stránkách se NIKDY nestalo (ani při velice důležitých hlasováních např. o změnách pravidel), aby se nějakého hlasování účastnilo 100% memberů. Proč, to nevím a těm co nehlasují se divím. Ale jejich povinnost to (bohužel) není. Takže výsledky hlasování jsou potom vyhodnocovány samozřejmě z počtu memberů, kteří se hlasování účastnili. Alexův pokus o vyhodnocení je tedy úplně mimo a protože výsledek hlasování se dopředu dal očekávat, pak se tedy znovu se saginkem musím ptát – proč to celé? A hlavně, proč je to celé zakončeno agresivním, útočným příspěvkem? Je to nutné? Komu to má prospět? A komu to má uškodit?
Ten příspěvek mne definitivně utvrdil v tom, že alex = richardt. Jistě, každý se může mýlit a třeba se v tomto mýlím i já. Určitě ale nepodléhám nějaké hromadné mánii a tento úsudek jsem si udělal čistě jen a pouze já sám.

Pokud alex není richardt, pak se mu omlouvám.
Pokud ale je, pak už by i mě zajímalo (přestože jsem hlasoval naopak) PROČ toto celé a co je tím sledováno.

JayJay navrhuje, aby fórum rozhodlo jestli tu s takovým člověkem chce být. Já odpovídám že nevím. Protože nevím co se skrývá za slovy "s takovým člověkem". Nevím s naprostou a neochvějnou jistotou (jen si to myslím) jestli alex je richardt a v podstatě ON SÁM se vmanipuloval do situace, kde už je skutečně nutno hovořit o presumpci viny. Nyní už bych tedy nechtěl číst důkazy toho že alex je richardt. Mnohem více by mne zajímaly důkazy o tom, že alex není richardt (a pak - abych se opět opakoval - bych byl tedy zvědav na odpověď na otázku "proč toto celé?").

(A nabízí se otázka - co může alex bědět o důvodech odchodu Btipa? Protože pokud se něco nezměnilo, tak Petranek tu externě stále pomáhá.)
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod JayJay » pon zář 08, 2008 12:07

alex5775 píše:Ty jsi přece měl jasno od samého začátku Jay Jay !
Vždyť to píšu ve svém předchozím příspěvku a ty to nyní pouze potvrzuješ.Čili vše je tak jak jsem předpokládal a ty řečičky o tom,že rozhodl až můj dnešní příspěvek jsou nedůstojné.Nech si to posvětit celým forem ( není pochyb o tom,jak se rozhodnou ) ať máš pocit,že je vše v nejlepším pořádku.

Není,ani nebylo mým úmyslem rozvracet toto forum,nebo mu nějak škodit.Dělal jsem proto co jsem mohl - dokonce jsem prakticky na nic nereagoval ( kromě několika reakcí v tenisové sekci,které by se daly spočítat na prstech jedné ruky a nepřišly mi jako konfrontační).Přesto to vadilo,že ?
Ony ty odchody Petranka,B Tipa a dalších byly asi taky moje vina.
No nic asi to nemá celé smysl - slepému barvy nevysvětlíš.Omlouvám se,jestli jsem se někoho nějak dotknul - opravdu to nebylo mým úmyslem.Mějte se fajn...


Fakt, že jsi tu přidal dalších 23 příspěvků, než se někdo ozval (a já to nebyl) myslím jasně dokladuje, jak jsem to s tebou myslel a že se ti dostalo zatraceně velké benevolence.

Já si mám něco nechat posvětit fórem? A to jak? Myslím, že to je nejobjektivnější možné řešení; z tvých slov je spíš akorát cítit vina a asi sám cítíš, že jsi zašel moc daleko a že ti forum zřejmě podporu nevysloví. Měl jsi ještě do té doby, než jsi odmítl sloučit tipy se svým starým nickem, ale jestli ti tohle přijde jako neférovost, tak to potěš chleba. Tys tu podvedl celé fórum, ted koukám, že jsi sice odešel, ale byl by jsi zřejmě vyloučen za nízký profit a teď se divíš a dokonce ještě napadáš jakékoliv demokratické řešení situace? Tos jako vážně čekal, že tu budeš dále působit pod novým nickem, ten druhé se jakože zapomene, když ti to pod alexem jde a ostatní, co u denně bojíjí o udržení, ostrouhají?

Jinak tvým úmyslem není rozvracet fórum, nikdo ti to nepodsouvá a ani to netvrdím, ale kde by zůstala spravedlnost? Tvoje příspěvky nevadí, vadí to, že máš druhý nick a i to by se překouklo, pokud by sis úspěšnost obou svých nicků sloučil. To ti přijde málo?

Jinak jestli to mám brát jako opět "dobrovolný" odchod před dost pravděpodobným vyhazovem, tak se víceméně opakuje historie richardta pod novým nickem. Stejný člověk, stejný konec... :roll:
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod el magico » pon zář 08, 2008 12:19

hmm, nech je to kto chce co chce, je to cele jedna velka smutna komedia :(
it´s no gambling.....it´s business

ATP, WTA, Bundesliga 1, Bundesliga 2, Mexico, Chile, Litva, Portugal Zon Sagres, Ligue 1, Rakusko

2013 betting: 3/10 small, 5/10 medium /vacsina/ 7/10 big
Uživatelský avatar
el magico
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2286
Registrován: úte lis 07, 2006 20:19
Bydliště: Bardejov

Příspěvekod kali » pon zář 08, 2008 13:24

odpoved ("vysvetleni" Alexe) mne sokuje... :coze :roll:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Mathieu » pon zář 08, 2008 13:28

Tak cekal jsem toho hodne, ale takto neuveritelne komicke a trapne zakonceni tedy opravdu ne :D .

Vyhodnotit si z ankety, ze o vysvetleni vlastne neni zajem po vysledku 18:3, to me dostalo hned ze zacatku.. Ja ti nevim Richardte, jestli ti jde uz jen o to se tu na nas ucet bavit a delat z nas hlupaky, nebo jestli ti to nejakym zpusobem prijde vtipne delat tu ze sebe ubozaka.

Samozrejme nechci mluvit za tebe, protoze cokoliv rekne nekdo jiny na tvuj ucet ty nejak prekroutis, vyvratis, i kdyby to byla sebesvatejsi pravda. Nicmene to, ze odejdes s famfarama jako richardt, ze te tohle forum zklamalo a buh vi co jeste a nasledne se pod jinym nickem vratis, to asi naznacuje, ze ti asi tak ukradeny nebylo, resp. tipy z nej.

Uz nemam chut tebe absolutne hodnotit, o vysvetleni uz vubec nestojim, je mi ukradeny, protoze by se zas dalo cekat neco v tomhle smyslu. Jen doufam, ze po tehle komedii si konecne sbalis svych par svestek a odejdes i s nickem alex5775. Vrat se klidne s nakym tretim nickem a pis si co chces, jen uz at mi tu neleze na nervy richardt nebo alex5775, neustale se snazici o pospineni tohodle fora.
Ale diky za zpestreni pondelniho dne :D
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod garnett » pon zář 08, 2008 17:48

V té době jsem tu ještě nebyl, ale myslím, že je snad automatické, když jseš usvědčen (prokazatelně), že máš 2 nicky, proč si to nesloučíš? mě to přišlo jako samozřejmost, ani jsem to proto tady dál nečetl..a najednou koukám, že ty tady ještě takhle reaguješ :roll: bohužel mě napadá tedy jediná otázka jako ostatní proč když tvrdíš, že nejsi on, tady děláš tohle?
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Předchozí

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron