Vysvětlení

Moderátor: Moderátoři

Požadujete vysvětlení po nicku alex5775 ?

Anketa končí za pon zář 08, 2008 8:41

ano
18
69%
ne
3
12%
je mi to lhostejné
5
19%
 
Celkem hlasů : 26

Vysvětlení

Příspěvekod alex5775 » pon zář 01, 2008 8:41

Protože Temlis něco nakousl a někteří další se přidali,jsem ochoten podat vysvětlení,pokud ho bude většina members požadovat.
Na hlasování dávám lhůtu týden.

Můj osobní názor je,že by bylo lepší nechat věci tak jak jsou !
alex5775
Host
Host
 
Příspěvky: 128
Registrován: úte dub 08, 2008 8:33

Re: Vysvětlení

Příspěvekod JayJay » pon zář 01, 2008 9:14

alex5775 píše:Můj osobní názor je,že by bylo lepší nechat věci tak jak jsou !


Po pravdě řečeno, důvody jsou mi úplně ukradeny. Odcházel jsi odsud kvůli něčemu; to "něco" se nezměnilo a ty ses vrátil pod jiným nickem zpět. nevím, co jsou tvoje důvody, ale přijde mi to minimálně podivné.

Vysvětlení osobně nechci; "víme" o tobě asi od druhého tipu, protože tvůj styl psaní nelze zaměnit s ničím jiným včetně několika specifických znaků, kteté jsem snad ještě neviděl v takové kombinaci nikoho používat.

Vzhledem k tomu, žes odcházel sám, tak jsem to nijak neřešil, i když bylo jasné, že prozrazení dalším lidem je nevyhnutelné.

Osobně mě opravdu nezajímá co za tím stojí, nijak více to nehodlám ani řešit, ale jednu věc uděláš určitě - sloučíš si tipy obou nicků dohromady; neboť by to bylo hrubě nespravedlivé vůči všem, co tu jsou a bojují o udržení na fóru.
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod DEDE » pon zář 01, 2008 9:41

Neviem sice o co ide,kedze tu nerobim ziadny monitoring ale toto sa mi nepaci...ako napr.dalsia vec,ze ked sa z niecim zacne a povie sa A tak uz treba povedat hned aj B a nie nejake hlasovanie o nejakom vysvetleni a podobne,vsetko sa da povedat za par minut,len treba chciet a uviest to do obrazu..Neviem co si mam o tomto mysliet fakt...
Obrázek
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod JayJay » pon zář 01, 2008 9:44

DEDE píše:Neviem sice o co ide,kedze tu nerobim ziadny monitoring ale toto sa mi nepaci...ako napr.dalsia vec,ze ked sa z niecim zacne a povie sa A tak uz treba povedat hned aj B a nie nejake hlasovanie o nejakom vysvetleni a podobne,vsetko sa da povedat za par minut,len treba chciet a uviest to do obrazu..Neviem co si mam o tomto mysliet fakt...


alex je bývalý richardt pod jiným nickem.
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod garnett » pon zář 01, 2008 9:51

podle mě pokud tu byl pod jiným nickem by mělo být samozřejmostí, že bude mít jen jeden a tipy sloučí..
stake system : • 0.5/10 small, • 1/10 medium (-), • 1.5/10 medium , • 2/10 medium (+), • 2.5/10 big

"Blindsided, distraught, disrespected. All those adjectives. I definitely feel insulted"
Uživatelský avatar
garnett
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1637
Registrován: úte úno 12, 2008 19:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod DEDE » pon zář 01, 2008 9:52

Aha dakujem za info,uz som v obraze..no dodam k tomu len tolko,ze nie je v mojej kompentencii niekoho sudit alebo pozadovat vysvetlenie,len by sa toto nemalo stavat,odist z inym nickom a prist z inym nicko..to mi pripada divne...
Obrázek
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod kali » pon zář 01, 2008 11:12

souhlasim s JJ ohledne slouceni yieldu. Je to trochu jina situace, odejde-li clovek z vlastniho popudu, aniz by mel byt vyloucen napr. za cervena cisla a pak se vrati pod jinym nickem, nez kdyby byl vyhozen a vracel by se anonymne , aby nemusel v exmembers mazat cervena cisla. Z tohoto uhlu pohledu jsou tudiz duvody tohoto kroku (pro mne) nedulezite, ale yield by mel byt sloucen, aby to bylo fer vuci vsem ostatnim.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Mathieu » pon zář 01, 2008 16:19

Dal jsem ANO. Ne, ze by me to az tak zajimalo, ale spis kroutim hlavou a nechapu, jak nekdo muze forum podryvat, rikat, ze ho to tu stve a ze asi odejde, ze ho tu ruzne veci zklamaly apod. A nakonec odejde... a pak "tajne" (jelikoz se o tom vedelo dlouho) tu pusobi dal pod jinym nickem.
V tomhle pripade by to vysvetleno byt melo si myslim.
Celkove jsem ale z takoveho pristupu docela rozcarovan :oops: .
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod alex5775 » pon zář 08, 2008 7:53

Lhůta pro hlasování uplynula,takže jdeme na to !

V anketě dalo ano ( tedy že požadují vysvětlení ) 18 members z celkového počtu 46.To je zhruba 39%,čili většinu ( 61% ) členů to nezajímá.
Také v reakcích se jasně objevilo,že o vysvětlení není zájem:
Jay Jay : Po pravdě řečeno, důvody jsou mi úplně ukradeny.
Vysvětlení osobně nechci.
Osobně mě opravdu nezajímá co za tím stojí, nijak více to nehodlám ani řešit.

Kali : Z tohoto uhlu pohledu jsou tudiz duvody tohoto kroku (pro mne) nedulezite.
Mathieu : Dal jsem ANO. Ne, ze by me to az tak zajimalo.
Tím lze záležitost vysvětlení považovat za vyřízenou a můžeme přejít k meritu věci.

Ono je vlastně už rozhodnuto.Platí presumpce viny a obhájit se je nemožné.Vždyť Jay Jay napsal,že alex = richardt a tím je to dáno !
Jay Jay je takový soudce Dredd.Viníka dopadne,usvědčí,odsoudí a na místě i popraví ! :D

Slovo má obžaloba : Jay Jay : alex je bývalý richardt pod jiným nickem.

Fakta která mluvící pro tvrzení Jay Jaye :
protože tvůj styl psaní nelze zaměnit s ničím jiným včetně několika specifických znaků, kteté jsem snad ještě neviděl v takové kombinaci nikoho používat ( tos toho viděl ještě hodně málo :wink: )
No budiž,styl je podobný.Používání pomlček,časté používání závorek,dělení textu do odstavců.Našlo by se i dost rozdílů.Richardovy analýzy byly hodně barevné s vloženými obrázky.Největším rozdílem asi je délka – moje jsou 4x kratší.Naprosto jiný money management.

Za daleko závažnější „důkaz“ ( o kterém se ale nikdo nezmiňuje,takže ho musím uvést sám ) považuji kombinaci tipů na silniční motorky a box.Lidí co tipují motorky je málo a těch co sází box je asi ještě méně.Kombinaci těchto dvou sportů asi sázel jen richard ( a nyní já ! ).
Rozdíl je pouze v tom,že pro richarda to byla specializace,pro mě pouze jedny z mnoha příležitostí,na které sázím.

To jsou tedy fakta obžaloby.Něco pádnějšího by nebylo ? Svědectví důvěryhodné osoby,IP adresa ? Pardon,já zapomněl – soudce Dredd to přece nepotřebuje. :wink:

Slovo má obhajoba : Alex 5775 : nejsem richard,jsem alex 5775.

Proč by se richard vracel na forum,ze kterého sám odešel ?

Proč by tak činil pod jiným nickem,když se klidně mohl vrátit pod svým a nemusel by procházet žádostí o přijetí ?

Při pročítání jeho analýz mi nepřipadalo,že by byl úplně hloupý.Pokud by chtěl udržet své inkognito,v žádném případě by přece nezařazoval tipy z motorek a boxu,podle kterých ho pozná i cvičený foxteriér !

V těchto případech kulhá logika na jednu nohu,ale v následujících kulhá už na obě :
Jay Jay: "víme" o tobě asi od druhého tipu
Mathieu : jelikoz se o tom vedelo dlouho

Mým druhým tipem na foru byl volejbal Egypt – Japonsko 20.6.2008.Od té doby uplynulo 2,5 měsíce a já jsem poslal dalších 23 tipů.
Mohl bych se zdvořile otázat,na co se tak dlouho čekalo ?!?!? :shock:
Tady asi bude odpovědí to,že byly prázdniny a čekalo se,až se všichni moderátoři vrátí z dovolených. :roll:

Jay Jay : ale jednu věc uděláš určitě - sloučíš si tipy obou nicků dohromady ( zase se mýlíš – tohle právě určitě neudělám 8) )
Taky dobrý joke ! A dál pokračuji pod nickem richardt nebo alex5775 ?
Nebo radši zvolíme rilex,či snad alechard ?
Pokud věříte tomu,že alex5775 = richardt,tak by vám nevadilo být s někým takovým na foru ?

Jak jsem napsal už úvodem – v této cause bylo už rozhodnuto předem a tato moje exhibice je naprosto zbytečná.
Contra factum non datur argumentum.
Jay Jay se tím už nehodlá zabývat,protože už má jasno.
Jenže já vám to nehodlám usnadnit.Budete muset rozhodnout ( nejspíš o vyloučení ) protože to co navrhujete ( v případě Jay Jaye spíš rozkazujete ) já neakceptuji !

Takže do toho doktore Kruťasi ! Zakvedlejte a servírujte horký ! :D
alex5775
Host
Host
 
Příspěvky: 128
Registrován: úte dub 08, 2008 8:33

Příspěvekod saginek » pon zář 08, 2008 9:43

alex5775 píše:Lhůta pro hlasování uplynula,takže jdeme na to !

V anketě dalo ano ( tedy že požadují vysvětlení ) 18 members z celkového počtu 46.To je zhruba 39%,čili většinu ( 61% ) členů to nezajímá.
Také v reakcích se jasně objevilo,že o vysvětlení není zájem:
Jay Jay : Po pravdě řečeno, důvody jsou mi úplně ukradeny.
Vysvětlení osobně nechci.
Osobně mě opravdu nezajímá co za tím stojí, nijak více to nehodlám ani řešit.

Kali : Z tohoto uhlu pohledu jsou tudiz duvody tohoto kroku (pro mne) nedulezite.
Mathieu : Dal jsem ANO. Ne, ze by me to az tak zajimalo.
Tím lze záležitost vysvětlení považovat za vyřízenou a můžeme přejít k meritu věci.

Ono je vlastně už rozhodnuto.Platí presumpce viny a obhájit se je nemožné.Vždyť Jay Jay napsal,že alex = richardt a tím je to dáno !
Jay Jay je takový soudce Dredd.Viníka dopadne,usvědčí,odsoudí a na místě i popraví ! :D

Slovo má obžaloba : Jay Jay : alex je bývalý richardt pod jiným nickem.

Fakta která mluvící pro tvrzení Jay Jaye :
protože tvůj styl psaní nelze zaměnit s ničím jiným včetně několika specifických znaků, kteté jsem snad ještě neviděl v takové kombinaci nikoho používat ( tos toho viděl ještě hodně málo :wink: )
No budiž,styl je podobný.Používání pomlček,časté používání závorek,dělení textu do odstavců.Našlo by se i dost rozdílů.Richardovy analýzy byly hodně barevné s vloženými obrázky.Největším rozdílem asi je délka – moje jsou 4x kratší.Naprosto jiný money management.

Za daleko závažnější „důkaz“ ( o kterém se ale nikdo nezmiňuje,takže ho musím uvést sám ) považuji kombinaci tipů na silniční motorky a box.Lidí co tipují motorky je málo a těch co sází box je asi ještě méně.Kombinaci těchto dvou sportů asi sázel jen richard ( a nyní já ! ).
Rozdíl je pouze v tom,že pro richarda to byla specializace,pro mě pouze jedny z mnoha příležitostí,na které sázím.

To jsou tedy fakta obžaloby.Něco pádnějšího by nebylo ? Svědectví důvěryhodné osoby,IP adresa ? Pardon,já zapomněl – soudce Dredd to přece nepotřebuje. :wink:

Slovo má obhajoba : Alex 5775 : nejsem richard,jsem alex 5775.

Proč by se richard vracel na forum,ze kterého sám odešel ?

Proč by tak činil pod jiným nickem,když se klidně mohl vrátit pod svým a nemusel by procházet žádostí o přijetí ?

Při pročítání jeho analýz mi nepřipadalo,že by byl úplně hloupý.Pokud by chtěl udržet své inkognito,v žádném případě by přece nezařazoval tipy z motorek a boxu,podle kterých ho pozná i cvičený foxteriér !

V těchto případech kulhá logika na jednu nohu,ale v následujících kulhá už na obě :
Jay Jay: "víme" o tobě asi od druhého tipu
Mathieu : jelikoz se o tom vedelo dlouho

Mým druhým tipem na foru byl volejbal Egypt – Japonsko 20.6.2008.Od té doby uplynulo 2,5 měsíce a já jsem poslal dalších 23 tipů.
Mohl bych se zdvořile otázat,na co se tak dlouho čekalo ?!?!? :shock:
Tady asi bude odpovědí to,že byly prázdniny a čekalo se,až se všichni moderátoři vrátí z dovolených. :roll:

Jay Jay : ale jednu věc uděláš určitě - sloučíš si tipy obou nicků dohromady ( zase se mýlíš – tohle právě určitě neudělám 8) )
Taky dobrý joke ! A dál pokračuji pod nickem richardt nebo alex5775 ?
Nebo radši zvolíme rilex,či snad alechard ?
Pokud věříte tomu,že alex5775 = richardt,tak by vám nevadilo být s někým takovým na foru ?

Jak jsem napsal už úvodem – v této cause bylo už rozhodnuto předem a tato moje exhibice je naprosto zbytečná.
Contra factum non datur argumentum.
Jay Jay se tím už nehodlá zabývat,protože už má jasno.
Jenže já vám to nehodlám usnadnit.Budete muset rozhodnout ( nejspíš o vyloučení ) protože to co navrhujete ( v případě Jay Jaye spíš rozkazujete ) já neakceptuji !

Takže do toho doktore Kruťasi ! Zakvedlejte a servírujte horký ! :D


Tak ja se vyjadrim. Sice jsem tu jeste nebyl, kdyz tu byl ten richard, takze ani nemuzu soudit, zda jsi to ty, nebo ne....(jinak myslim, ze neni problem zjistit IP....stejne jako neni problem ji zmenit...) ...Hned uvodem se ale chci zeptat: Jestli teda nejsi onen richard, tak proc si to nenapsal hned a delas tu komedii s nejakym vysvetlenim? Mne jsi presvedcil o tom, ze si ten richard uz tim, ze jsi udelal tuto temu a tu anketu...
Za 2: 69% z lidi kteri se zucastnili ankety chce vysvetleni, tak tu nehraj komedii, ze je to nezajima, protoze takoveto vyhodnocovani ankety nefunguje nikde....
Nevim, jaky yield mel richardt a ani se mi to nechce hledat....ale jedno za sebe muzu rict urcite: i kdyby vetsinu lidi nezajimali duvody navratu nicku "richardt", tak si myslim, ze vsechny bude zajimat co je tohle za divadlo, pokud nejsi onen richardt....
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Další

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron