Koutek J.R. (aneb návrat starého kozla po letech)

Moderátor: Moderátoři

Koutek J.R. (aneb návrat starého kozla po letech)

Příspěvekod Johnny.Rebel » pát zář 19, 2008 14:14

Po hodně dlouhé době jsem zavítal na tyto stránky, a tak nějak nostalgicky uronil slzičku :cry: nad tím, jaké to tehdy bylo, když jsem tu ještě psal .. zjistil jsem, že tady to přece jen bylo nejlepší, a tak jsem si řekl, co tak zkusit znovu se vrátit .. času sice teď není kdo ví jak, ale když dám bokem ženský a chlast :lol: , tak by se mohla najít nějaká ta minutka na napsání těch pár slov 8)

bohužel nevím, jak to budu zvládat časově, a tak jsem si dovolil trošku netradiční způsob, jak tady přispívat ze začátku .. založil jsem si vlastní téma v této veřejně přístupné sekci, kde budu psát nejen nějaké ty "nezbytné" tipy , ale i analýzy, postřehy, komentáře k odehraným zápasům a různým sport.událostem, názory ke všemu, co mě zajímá (tj. mužský tenis a moje oblíbená , zkorumpovaná Serie A :D )

no, a pokud to bude vypadat, že bych mohl psát pravidelně (opravdu to ted nevím, protože dělám prakticky dvě práce najednou) , tak bych třeba po čase zkusil požádat o přijetí do sekce members a dle těch pravidel se zkusil porvat o tento primát ( i když nevím, ten 5% yield bude asi pro mě nadlidský úkol :lol: :roll: ), a zapojil se tak aktivně do chodu na closed-foru

delší dobu jsem vypadl celkově z psaní analýz a tipování , a tak omluvte, že z počátku to asi nebude "žádná sláva" a chvilku potrvá, než to bude mít nějakou úroven .. naštěstí dané sporty jsem nepřestal sledovat (ač jen ze zájmu a lásky , nikoliv pro sázení), a tak snad se do toho dostanu rychle

no, a tolik slov pro začátek ... snad nikomu nebude vadit toto moje téma, jako i občas psané příspěvky s velkou dávkou nadsázky a odlehčeného humoru , jako i mě samosebou nebude vůbec vadit, pokud někdo dá nějaký ten příspěvek , komentář , názor , jen snažně prosím, zkuste psát slušně, bez osobních útoků, k věci a hlavně v pohodě, velmi děkuji .. s pozdravem Daniel Richter alias J.R. !
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod Johnny.Rebel » pát zář 19, 2008 14:47

no, a abych se nějak uvedl na začátek (ať už dobře či špatně), tak hned sem přidám nějaký ten zajímavý dnešní zápas :arrow:

L.Mayer vs Hocevar (60% : 40%) (CF chall. v Cali - Kolumbie, antuka - 75 tis US, 19.9.2008 , 21:30)
-LM sice letos více úřadoval na hardu, nicméně to nemění na faktu, že i na antuce se cítí dobře, a tento povrch mu sedí (viz lonské výsledky), bohužel letos přece jen to zatím není ono , aspon výsledkově (z 10 ant.turnajů jen dvakrát přešel přes 2.k., nejdál v červnu na chall. v Reggia Emila - SF) , a tak je na čase v závěrečné fázi sezony na ant.turnajích v J.Am. uhrát nějaké ty výsledky, kvalitu na to má, jako i herní potenciál , ted jen ještě chytit formu a chut do toho všeho .. v posl.týdnech LM nehrál, prakticky od US open měl tři týdny pauzu (předtím ovšem uhrál dvakrát SF a jednou finále, a tak pauza byla zasloužená) , až min.týden naskočil do antuk.turnajů v J.A. (Qiuto), kde ovšem byla trošku znát ještě ona nerozehranost , a tak to stačilo "jen" na 2.k. (D´Agord) .. nyní v Cali se mu daří o trošku líp, když už je ve CF poté, co si poradil se Zampierim a Dacoudem .. jinak zkusil si i debl, no tam už vypadl ve 2.k.
-Hocevar letos pořádněji prorazil na chall. po lonských nesmělých startech a futurech .. sehrál celkem 13 turnajů (vesměs v Již.Americe) , z toho ale jen 4 na antuce , paradoxně právě na antuce letos uhrál zatím svůj nej.výsledek, když v červnu na turnaji v Bogotě vypadl až ve finále (Puerta) .. poté ovšem odjel na amer. a braz.betony, kde víceméně hrál jen uvody turnajů , to celé pak zakončil 2.k. kvaldy na US open, a tak určitě nelze říci, že má nějakou mega-formu .. od té doby také měl pauzu, a naskočil vlastně až ted tento týden do turnaje v Cali .. a jak vidno, Kolumbie mu asi dělá dobře, protože už je ve CF, když přešel celkem překvapivě přes Cabala a unaveného G.Lapenttiho .. jinak v deblu dopadl obdobně jako LM (2.k.)
-resumé : - letošní výsledky jasně hovoří pro LM, jako i hráčský potenciál, ona rozehranost je asi u obou tak trošku stejná, no LM má k dobru přece jen ten min.týden , a sice H. vyřadil Lapenttiho, ovšem zápas bych moc nepřecenoval, přece jen LM bude víc odpočatý a nastoupí s větším nasazením a chutí do zápasu .. motivace pro oba stejná, co se týče toho povrchu a herního stylu obou hráčů , zde asi trošku víc má LM, no a když to dám vše dohromady, tak si přece jen zkusím dát na výhru Argentince v hratelném kurzu
můj tip : - výhra Mayer (1.67 - Synottip, 5.5/10)

to je pro dnes vše, brzo zas na viděnou .. GL !
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod gery » pát zář 19, 2008 15:01

Ahoj,
na ty postrehy ze Serie A se tesim.
Vitej a hlavne at se dari.
GL
gery
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1489
Registrován: úte srp 17, 2004 7:10
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Seb » pát zář 19, 2008 15:01

ja chlapy nesazim,neznam moc ani hrace (ac jsem Mayera videl v Praze),ale pri bilanci 1-3 (letos 0-1,antuka) a vysi kursu mi to neprijde moc dobre...
Uživatelský avatar
Seb
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2247
Registrován: úte led 11, 2005 8:52
Bydliště: onthewomenstour

Příspěvekod nedo » pát zář 19, 2008 15:19

Dobří holubi se vracejí... :wink:

Vítej zpět Johnny. Přeji hodně štěstí a věřím že v sekci Members brzy nashledanou! :thumbup1:
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod kali » pát zář 19, 2008 22:33

vitej zpet :sss
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Johnny.Rebel » sob zář 20, 2008 9:15

tak máme tu před sebou sobotní den, a v něm plno možností, jak si zatipovat .. dává to občas velkou práci vybrat něco z té obrovské kupy v nabídkách, no, naštěstí tenisy o víkendech většinou bývají "chudší" co do širokosti nabídky, a tak měl člověk jednodušší vybírání, ač jak se to vezme , i z toho mála bylo pořád co hrát, a tak nakonec jsem po delším zvažování vybral následující zajímavý zápas :arrow:

Montaňes vs Kubot (53% : 47%)
(SF chall. ve Štětíně - Polsko, antuka - 125 tis US, 20.9.2008 , 15:00)

-Spaněl je klasickým antukářem, o čemž jasně vypovídají i jeho výsledky, kdy turnaje mimo antuku jen tak obíhá, a na antuce válí, i když i tam je to jako s tím aprílovým počasím - jednou zazáří, a pak nadlouho shoří .. poslední sezony jsou si vlastně takové podobné, sem tam něco uhraje na chall., přidá k tomu nějaký ten kvalitní výsledek z ATP race, a pak na většinu turnajů má tak trošku "oraz" .. letos tomu není jinak, ač přece jen ty výsledky jsou krapet zvučnější (vyhrál chall. v Monze a turnaj v Amersfoortu, CF v Barceloně a Hamburgu se jistě taky počítá) , ovšem to byly výsledky z období jara, poté, co se přešlo na hard ,M. jaksi "ztichnul" , a prakticky po 2 měsíce byl vidět jen na 3 turnajích, kde toho moc nepředvedl .. po US open nakouknul nesměle min.týden znovu do ATP race, když si zkusil jeden z posl.turnajů na antuce v Bukurešti (2.k- Simon), poté se přesunul do Polska, kde i přes celkem nevlídné počasí našel chut do turnaje, a tak už se může těšit z učasti v SF (Rosol, A.Garcia, Brzezicki - všichni ve 2 setech), a jen potvrzuje, že právem má roli nasaz.jedničky .. na turnaji si zkusil i debla, no s Hernandezem jako partnerem, asi nepřekvapí, že vypadl už v 1.k.
-Polák když má formu, chut a srovnanou psychiku, tak dovede velmi solidně zahrát i proti kvalitním hráčům na velkých turnajích (viz třeba lonské výsledky), ovšem dovede taky prohrát s anti-tenisty , a to je jeho nej.problém, který stále brzdí jeho větší rozlet .. no letos jeho výsledky nejsou žádná sláva , vesměs končil v uvodech turnajů, nicméně na antuce se mu přece jen více dařilo, když ze 7 turnajů dokázal jeden vyhrát (Oberstauffen), a jednou dojít do CF (Tampere) , no nyní po 2 měsících půstu znovu má nakročeno na další velký uspěch, když na domácím turnaji je už v SF .. o K. se dá říci, že je to španělský likvidátor, jen se podívejte, koho porazil - Marrero, Hernandez, A.Martin, což napovídá, že ten španělský styl mu celkem sedí .. uvidíme, zda si poradí asi s tím nejtěžším a nejsilnějším Spanělem .. o tom, že na turnaji chytil skvělou formu a má pořádnou motivaci do zápasů, svědčí i fakt, že s Marachem hraje v deblu finále
-resumé :
-favoritem je nasaz.jednička M., ale když si dokázal K. poradit s Martinem či Hernandezem, nevidím důvodu, proč by nemohl i s M. .. letošní výsledky i antuk.kvalita mluví pro Spaněla , no domácí prostředí dělá hodně, a to nemluvě o nasazení do zápasu a motivaci, kde vidím velkou výhodu u Poláka, k tomu podle mě má Polák i větší formu na turnaji a herní pohodu, a tak když to vše dám dohromady, ten kurz za tu zkoušku jistě stojí
můj tip : - výhra Kubot (2.35 - Synot, 4/10)

jinak z dalších tenis.zápasů se mi líbí Crugnola v pěkném kurzu, ovšem zápas začíná za pár chvilek, a tak nemá smysl něco o něm psát , spíše se nechat překvapit, jak ten zápas dopadne .. to je pro dnes z tenisu vše , GL!
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod Johnny.Rebel » sob zář 20, 2008 10:23

Zmínil jsem se i o Serii A, a tak se pokusím v pár řádcích něco říci k některým zápasům , začneme těmi dnešními - sobotními zápasy (kurzy použity od Synotu) :arrow:

Catania vs Bergamo (sobota - 18h, 2.35 - 2.85 - 2.95)
-domácí tým jistě bude chtít uhrát svou druhou výhru v sezoně, poté co v 1.k. porazili Janov , no v min.kole už to byla očekávaná prohra na Interu, kde víc než zápas, asi víc zaujala ona "slovní přestřelka" mezi kaučem Mourihnem a šéfem sicil.klubu Monacem .. kauč dom. týmu - legend.golman Zenga má kompletní kádr, a tak je to jen a jen na hráčích, jak naloží se zápasem
-hosté po šokující výhře v Miláně minulý týden doma potvrdili onen výsledek další výhrou, tentokrát nad Sienou , a tak se v uvodu sezony dá o týmu mluvit, že je v dobré pohodě a při chuti , konec konců tým je zatím první, ač tedy odehrány jsou jen dvě kola .. i přesto je ale kauč Del Neri při zemi a v médiích se nechává slyšet, že pro tým je stále prioritou vyhnout se bojům o záchranu, současnou situaci vnímá jen jako dobrý prostředek k získání psychické pohody a motivace pro hráče .. kauč Del Neri má kompletní kádr , vyjma "maroda" Vieriho (mimochodem jen přestup do klubu fanoušci vypískali a místní noviny zkritizovaly) , a tak v útoku bude úřadovat ve skvělé formě hrající Floccari (2 g) s Donim
sestavy :
Catania : Bizzarri; Silvestri, Silvestre, Stovini, Sabato; Biagianti, Ledesma, Tedesco; Martinez, Paolucci, Mascara
Atalanta : Coppola; Garics, Talamonti, Manfredini, Bellini; Ferreira, Cigarini, Guarente, Padoin; Doni; Floccari

-resumé :
- na Sicílii se vždy hraje těžko týmům z pevniny, a tak asi Bergamo bude rádo za bodík, napovídá tomu i očekávaný, defenzivní systém 4-4-1-1 , proti němuž naopak domácí vyrukují nejspíš se zaběhlým 4-3-3 .. bude tedy záležet, zda obrana hostí zvládne ofezivní snahy domácích, no myslím, že když to zvládnula na Miláně, mohla by i v Sicílii , a naopak slabší obrana domácích by mohla být něco pro brejkově založené útočníky hostí
můj tip : - těžké vybrat něco na tipování, no nabízí se remíza v poločase (2.10), možná Bergamo dá gol (1.40) , ale radši no bet

AS Roma vs Reggina (sobota - 20:30, 1.29 - 4.50 - 8.90)

-AS Roma si asi nepředstavovala takový vstup do sezony, v lize zatím jen utrápená domácí remíza s Neapolí , v min. kole pak porážka v Palermu a jako třešnička na dortě pak úterní domácí blamaž v Lize Mistrů proti Cluji .. v čem je problém, je nasnadě, domácího kauře sužuje marodka, když mu chybí dva obranné pilíře - Mexes s Juanem , dříc Perotta, a pak hlavně král Totti .. ten sice už nastoupil proti Cluji na poločas, ale nebylo to ani zdaleka ono, a i do tohoto zápasu s Regginou nastoupí na lavičce, či dokonce jen v hledišti .. při takových výrazných absencích pak není až tolik divu, že aspirant na titul se takto herně i výsledkově trápí , a něco mi říká, že i v tomto zápase se to příliš měnit nebude
-bude hodně záležet, nakolik toho využijí hosté, a jak oni zahrají proti římskému velkoklubu .. no, Reggina po prodeji domácího guru - Amorusa nehraje kdo ví jak dobře, což jasně potvrzuje porážka v Chievu, a upocená remíza s Turínem v min.kole .. navíc kauč hostí má také slušnou marodku , chybí hráči užšího kádru jako třeba záložníci Cozza a Berretto, nebo obránce Giosa, no ale nejsou to rozhodně zas až tak citelné ztráty jako třeba u AS Romy .. tým se tak bude opírat o rychlého utočníka Corradiho a zkušené stopery Valdese s Cirillem
sestavy :
- Roma : Doni; Cicinho, Panucci, Loria, Riise; De Rossi, Pizarro; Taddei, Aquilani, Tonetto; Vucinic
Reggina : Campagnolo; Lanzaro, Valdez, Cirillo, Costa; Vigiani, Tognozzi, Carmona, Hallfredsson; Brienza, Corradi

-resumé :
-dá se čekat "prešovský" beton od hostí, a marné dobývání domácích s nakopávanými centry a dlouhými balony (počasí asi nedovolí moc kombinovat) s tím , že pokud ROma nedá brzo gola, bude se zvyšovat jejich nervozita, která by mohla vyustit nejen v další sokující výsledek, ale hlavně pak v karetní urodu .. jít za ten mini-kurz do Romy je adrenalin na urovni sky-surfingu, a tak za tipování stojí nějaké ty hcp na hosty , a jeden z nich si i nakonec tipnu , bohužel jen netovky nabízí onen asian :roll:
-můj tip : - výhra Regginy v asianu (+1.25 - 2.00, Gamebookers,4/10) .. při prohře Reg o gol se vyhrává vklad a k tomu polovina z celkové výhry, pokud prohraje o 2g, tip je neuspěšný, remíza a výhra hostí dělá tip uspěšným v celé míře)

AC Milán vs Lazio Roma (neděle - 20:30, 1.65 - 3.35 - 4.70)
-no , a určitě se zmíním o zápase, který mě nejvíce zajímá, neboť jde o můj oblíbený tým Lazio :ave: .. ale nejdřív několik slov o milánském velkoklubu
-ten se podobně jako AS Roma nachází v solidní krizi, způsobenou podobně jako u AS Romy marodkou , ale i očividnou nesohrou několika individualit, respektive jejich nedostatečnou přípravou a natrénovaností (o nadváze Ronaldihna toho asi bylo napsáno více než dost) ... situace v klubu po velmi sebevědomých prohlášením v srpnu a úvodu září je hodně ohnivá , vice-prezident klubu Galliani dal nůž na krk "nedotknutelnému" kauči Ancelottimu po dvou ostudných prohrách (doma s Bergamem, venku v Janově) .. mluvil jsem o marodce na citelných místech - Pirlo, Nesta, Gattuso , Inzaghi, Viudez , navíc Kaká hraje s drobnými šrámy, a ostatní hráči nemají kdo ví jak oslnivou formu (Zejména golman Abbiati), prostě situace nikterak vábná, přesto tým jde do zápasu s jediným cílem - vyhrát
-v cestě jim bude ale stát zatím dobře rozjetý tým z Ríma, který nejdřív nčekaně naložil domácím v Cagliari a pak doma porazil Sampdorii, v obou zápasech se zaskvěla rodící se domácí hvězda Zarate, který už nasázel 3 goly, až se po zranění vrátí do hry i Rocchi, bude to asi pořádně úderný utok .. i o to je více překvapivá pozice u Lazia, že tým má celkem velké absence (rocchi, Matuzalem, Firmani, Del Nero, Dabo) , přesto se mu daří
-sestavy :
Milan : Abbiati; Bonera, Maldini, Senderos, Zambrotta; Flamini, Seedorf Ambrosini; Kaka, Ronaldinho, Shevchenko
Lazio : Carrizo; Lichtsteiner, Siviglia, Rozehnal, Kolarov; Brocchi, Ledesma, Meghni, Mauri; Zarate, Pandev

resumé:
-AC je jasný favoritem, nicméně forma žádná, marodka nepříjemná, situace v týmu taky není kdo ví jaká, k tomu velký tlak od médií a fanoušků, naopak hosté jsou v pohodě, ve formě, nemají co ztratit, přijedou s betonem a rychlými brejky , kde hodně budou řádit Zarate s Panděvem, suma sumárum opět se nabízí nějaký ten tip proti favoritovi (pro ty odvážnější i neprohra hostí), eventuálně sázka na počet golů, kde asi slabší golman a obrana domácích , naopak dobrá ofenziva obou týmů, mohou zajistit golové hody
-můj tip :
over 2.5 g (1.80 - Synot, 5.5/10)[/u]
-výhra Lazia v asianu (+0.75 - 1.99,Gamebookers, 5/10 .. při výhře Lazia nebo remíze tip vyhrává, při prohře Lazia o 2 goly tip prohravá , při prohře o gol se vrací polovina vkladu)

pokud jsem ty asiany vysvětlil špatně, prominte mi ono nedopatření .. do zítřejších začátků ostatních zápasů se pokusím přidat další komentáře , pokud to již nestihnu, snad to tolik vadit nebude , zatím se mějte a hodně štěstí !!
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod noucamp » sob zář 20, 2008 12:45

hoj :wink:
Uživatelský avatar
noucamp
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 957
Registrován: stř říj 06, 2004 10:55
Bydliště: Havirov

Příspěvekod Johnny.Rebel » ned zář 21, 2008 10:42

musím se omluvit, trošku jsem se překlepl, když jsem včera napsal,že Milán prohrál s Bergamem, šlo o tým z Bologni, kerý jsem tak trošku zaměnil :oops: .. nyní tedy pár slov o dalších zápasech , jen dodám, že všechny začínají v 15h (ted použity kurzy od Tipsportu) :arrow:

Lecce vs Siena (2.25 - 2.90 - 3.11)
-ačkoliv na první pohled půjde o zápas dvou neslanýc, nemastných týmů, bude mít utkání velký náboj .. kauč domácích Berretta totiž loni trénoval v závěru sezony Sienu, a i díky němu se vlastně tento tým dokázal na poslední chvíli zachránit .. i to ale nebránilo vedení klubu v létě propustit tohoto kauče, jehož talent v zápětí využil tým nováčka z Lecce .. a tak kauč bude mít jistě velkou motivaci ukázat v tomto zápase, jakou chybu to udělal hostující celek, když ho propustil .. zápas bude duležitý pro domácí i v tom, že jako nováček asi jen těžko bude vozit body z venku, a tak každý takový zápas doma s týmy, kteří patří k průměru, bude hodně duležitý .. tým uvodní zápas venku prohrál v Turině, no min.kolo si doma poradil před vyprodaným stadionem s CHievem, a to samé by rádi i zopakoval tým nyní .. tým je kompletní a bude se hodně opírat o rychlíka Tirribocchiho a robustního Cacia, kteří jistě budou zatápět obraně hostí .. mimochodem, taková perlička mimo zápas, Tirribocchi se zaspal do historických análů týmu ze Sieny, když byl uplně prvním střelcem vítězného golu za Sienu v serii A, poté co do této soutěže postoupila v roce 2003
-hosté ze Sieny mají na kontě také po jedné výhře (doma Vagliari) a jedné prohře (venku v Bergamu) .. do zápasu asi půjdou také s vyhlídkou naplno bodovat, přece jenom zas tolik hratelných týmů jako Lecce v soutěži není .. do karet jim hrají téměř nulové absence (snad až jen záložník Maccarone) , jako i v dobře hrající pohodě utočník Calaio, o němž asi v budoucnosti asi ještě uslyšíme, nebot se o něm mluví jako o možném adeptovi do národního týmu, no je mu zatím 25, tak uvidime , jak dozraje
-sestavy:
-Lecce: Benussi; Polenghi, Stendardo, Diamoutene, Antunes; Giacomazzi, Zanchetta, Ariatti; Caserta; Cacia, Tiribocchi
Siena: Curci; Rossettini, Ficagna, Portanova, Del Grosso; Vergassola, Codrea, Galloppa; Kharja; Calaio, Frick

resumé:
-motivace domácího týmu je více než jasná, navíc si nemůže doovolit doma rozdávat body s takovými týmy jako Siena, věřím, že i sám kauč mimořádně připravil své hráče na tento zápas a bude chtít naplno bodovat .. hostě ze Sieny patří mezi týmy, které více bodují doma než venku, navíc jejich obrana není kdo ví jak silná (ač golman Curci je kvalitním hráčem) .. dá se čekat i větší golová nadílka, oba týmy mají na goly hráče, domácí poženou fanoušky do utočení, s tím se bude trošku zapomínat na defenzivu a disciplinu, hosté nemají silnou obranu atd
-můj tip:
-výhra Lecce (2.25 - Synottip, 4.5/10)

Cagliari vs Juventus(5.00-3.50-1.60)
-nad kaučem domácího týmu Allegrim se začínají stahovat mraky po dvou prohrách (doma s Laziem, min.týden na Sieně), tlak od šéfa sard.klubu Cellina je tam znát, a aby toho nebylo málo, tým ted doma hraje s Juve a příští kolo v Bergamu, čili nic moc příjemného .. nepříjemnosti jsou navíc umocněny o absence některých hráčů základu - Contiho a Canniniho, i možná proto kauč půjde s celkem odvážným, ofenzivně laděným stylem 4-3-1-2
-o Juve se dá říci, že je celkem v pohodě .. remíza na Fiorentině, min.kolo pak výhra nad Udine, v LM pak také uspěch se Zenitem .. nyní kauč Ranieri má před sebou zápas v nepříjemném prostředí Sardinie, kde ale i tak tým jistě nebude chtít hrát na remízu, ale pokusí se urvat tři bodíky .. v týmu jsou nějaká ta zranění (Ch.Zanetti, Zebina, Andrade), ale nic klíčového, a tak Juve nastoupí v plné síle, a snad i chuti
-sestavy:-
Cagliari: Marchetti; Pisano, Bianco, Lopez, Agostini; Biondini, Cossu, Parola; Lazzari; Larrivey, Acquafresca
Juventus: Buffon; Grygera, Legrottaglie, Chiellini, Molinaro; Camoranesi; Sissoko, Poulsen, Nedved; Del Piero, Amauri

resumé:
-pokud domácí opravdu nastoupí s takovým of.systémem, dá se při jejich oslabené (a celkově slabé) obraně čekat, že Juve nějaký ten gol asi dá, o tom ale trochu pochybuji ze strany domácích, obrana hostí je dost silná, obzvlast když ještě Juve bude hrát ze zajištěné obrany na rychlé protiútoky, a tak asi moc golů nepadne, možná dokonce i domácí žádný ani nedají..k výhře mají určitě blíž hosté,otázkou je, zda má smysl tipovat tak nízký kurz,pro mě to smysl rozhodně nemá

Fiorentina (1.47 - 3.80 - 6.00)
-zápas má trošku nostalgickou příchuť, neboť jde o první duel od onoho tolik profláknutého posledního zápasu těchto dvou týmů , kdy v roce 2005 v play-off o postup do Serie A domác tým vyřadil Bolognu..zápas je zajímavý tím, že v pozdější korupční aféře vyšlo najevo, že tehdy prezident klubu Fiorentiny tak nějak "kapříkoval" , aby jeho tým postoupil :-) .. situace v dom.týmu není kdo ví jak růžová, když po prohře v Neapoli přišla remíza z min.týdne s Juve, která se asi dá počítat, ovšem jde jen o bod, a tak tým stálečeká na svou první výhru, možná trošku dodá do týmu pohody výsledek z LM, kdy z Lyonu si odvezli domácí bodík, no na druhou stranu vedli 0:2, a v posledních 15 minutách o tři body přišli, takže kdo ví, zda to dodalo víc pohody, nebo spíš rozmrzelosti..tak či onak, kauč Prandelli má před sebou jasný úkol, naplno bodovat .. má kompletní kádr, ve velmi dobré pohodě hrajícího Gilardina , a postupně se rozehrávajího Mutua, tak snad to půjde
-hostě po senzančním vítězství v Miláně doma nepotvrdili v min.kole ony tři body, a prohráli s Bergamem .. soudím, že asi mají hosté pořád v paměti onen "diskutabilní" zápas, a tak nejspíš nějaká zvýšená motivace tam bude .. tým je navíc bez výraznějších absencí
sestavy:
Fiorentina: Frey; Zauri, Kroldrup, Dainelli, Gobbi; Kuzmanovic, Almiron, Montolivo; Semioli, Gilardino, Mutu
Bologna:Antonioli; C. Zenoni, Terzi, Castellini, Bombardini; Marchini, Mingazzini, Volpi, Valiani; Marazzina, Di Vaio

resumé:
-domácí půjdou tvrdě po výhře, a tak bude záležet, nakolik si poradí obrana hostí s domácí ofenzivní lavinou .. soudím, že sice bude vzdorovat dlouho a tvrdě, ale neodolá, a přijde nějaký ten gol, který asi bude i rozhodující .. je otázkou, zda má cenu hrát kurz na domácí kolem těch 1.50, nechám na ostatních , no asi někam do akovky za málo by to šlo
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Další

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron