virtualne stavkove

Moderátor: Moderátoři

virtualne stavkove

Příspěvekod palo32 » čtv bře 12, 2009 18:49

Ahoj. Zaujimalo by ma kde testujete svoje strategie a systemy. Idete rovno "naostro" alebo pouzijete najskor virtualnu stavkovu na odskusanie - napiste aku lebo ja som ich na nete vela nenasiel. Konkretne chcel by som si odskusat nejake kombinovane stavky lebo s nimi este nemam skusenosti ale taku stranku kde sa to da som este nenasiel. Nasiel som profibet.eu ale tam sa nedaju davat kombiky. Dakujem za pomoc.
palo32
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 12, 2009 18:40

Příspěvekod saginek » čtv bře 12, 2009 21:39

Myslim, ze clenove tohoto fora nepotrebuji zkouset zadne strategie :wink:
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Příspěvekod palo32 » čtv bře 12, 2009 21:54

jaj zabudol som ze vy ste prifisazkari 8) :D
tak dajme tomu ze vam to netreba ale ja si to chcem skusit.
ide mi o to napr. ze si zvolim system ktorym budem stavkovat napriklad mesiac aby som videl ci to robi aj trosku dlhodobejsi zisk alebo je to blud.
uz som to stihol napratat do excelu ale zatial len 2z6 a 3z6 tak zatial si to budem pisat tam ale stale cakam na nejaky link 8)
palo32
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 12, 2009 18:40

Příspěvekod saginek » čtv bře 12, 2009 22:14

no, tak vetsina tu profisazkari nejsou :wink:

pokud chces mit dlouhodoby zisk, tak bych doporucil si prostudovat neco o valuebetiingu...

jinak zadnou virtualni sazkovou kancelar neznam a i kdyby byla, tak kurzy u ni by stejne nebyli asi uplne smerodatne, protoze by ta sazkovka nemohla nic prohrat.... ....nevim jaky mas system, ale tak treba v normalni sazkovce sazej za minimum a snad te to nezruinuje :)
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Re: virtualne stavkove

Příspěvekod patricck » čtv bře 12, 2009 22:38

palo32 píše:Ahoj. Zaujimalo by ma kde testujete svoje strategie a systemy. Idete rovno "naostro" alebo pouzijete najskor virtualnu stavkovu na odskusanie - napiste aku lebo ja som ich na nete vela nenasiel. Konkretne chcel by som si odskusat nejake kombinovane stavky lebo s nimi este nemam skusenosti ale taku stranku kde sa to da som este nenasiel. Nasiel som profibet.eu ale tam sa nedaju davat kombiky. Dakujem za pomoc.


skus sa pozriet na www.tiket.sk ..to by mohlo byt nieco co hladas, ak ma pamat neklame... :roll:
Uživatelský avatar
patricck
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1733
Registrován: sob lis 27, 2004 1:28
Bydliště: KE,Slovakia

Příspěvekod palo32 » čtv bře 12, 2009 22:49

saginek píše:no, tak vetsina tu profisazkari nejsou :wink:

pokud chces mit dlouhodoby zisk, tak bych doporucil si prostudovat neco o valuebetiingu...

jinak zadnou virtualni sazkovou kancelar neznam a i kdyby byla, tak kurzy u ni by stejne nebyli asi uplne smerodatne, protoze by ta sazkovka nemohla nic prohrat.... ....nevim jaky mas system, ale tak treba v normalni sazkovce sazej za minimum a snad te to nezruinuje :)


sak ale tam vobec nejde o to ci vyhra prehra alebo co. proste ako na to - profibet.eu sa len zaregistrujes a hodia ti na konto akoze 160 € a bavis sa skusas tipujes. len ta ponuka je pomerne malicka tak hladam nieco ine.

to patricck: vyskusal som akurat. nejdu tam vsak kombiky. ponuka zhruba ako profibet. ale aj tak dakujem za tip :wink:
palo32
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 12, 2009 18:40

Příspěvekod saginek » čtv bře 12, 2009 22:56

palo32 píše:
saginek píše:no, tak vetsina tu profisazkari nejsou :wink:

pokud chces mit dlouhodoby zisk, tak bych doporucil si prostudovat neco o valuebetiingu...

jinak zadnou virtualni sazkovou kancelar neznam a i kdyby byla, tak kurzy u ni by stejne nebyli asi uplne smerodatne, protoze by ta sazkovka nemohla nic prohrat.... ....nevim jaky mas system, ale tak treba v normalni sazkovce sazej za minimum a snad te to nezruinuje :)


sak ale tam vobec nejde o to ci vyhra prehra alebo co. proste ako na to - profibet.eu sa len zaregistrujes a hodia ti na konto akoze 160 € a bavis sa skusas tipujes. len ta ponuka je pomerne malicka tak hladam nieco ine.

to patricck: vyskusal som akurat. nejdu tam vsak kombiky. ponuka zhruba ako profibet. ale aj tak dakujem za tip :wink:


jenom jsem tim chtel rict to, ze kurzy takovych sazkovych kancelari muzou byt o dost jine nez obycejnych sazkovych kancelari, co by v konecnem dusledku mohlo znamenat zkreslene vysledky tveho pokusu :)
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Příspěvekod palo32 » čtv bře 12, 2009 23:01

tak toto ma nenapadlo :( kurnik
este sa na to neskor pozrem
palo32
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 12, 2009 18:40

Příspěvekod saginek » čtv bře 12, 2009 23:11

palo32 píše:tak toto ma nenapadlo :( kurnik
este sa na to neskor pozrem


kdyz uz nechces riskovat penize, tak by podle mne pro tebe bylo nejlepsi si delat statistiku do excelu s tim, ze si to vzdycky udelas tak, jako by sis to vsadil u nejake realne sazkovky, tzn. ze si budes pocitat kurz jaky v tu dobu bude nektera sazkovka realne nabizet....

potom budes mit statistiku jako kdybys realne sazel, ale bez penez a pak uvidis vysledky....
"I maly zisk je lepsi nez jakakoliv ztrata."
saginek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 529
Registrován: čtv bře 20, 2008 23:38

Příspěvekod palo32 » pát bře 13, 2009 0:59

Ahoj.
Tak som zapracoval na tom exceli ako si mi poradil lebo naozaj niektore kurzy dost lietali v tej virtualnej SK oproti doxxbetu alebo bet-at-home.
Este mam otazocku:
Mozem stavkovat sam proti sebe v jednej SK? aby som vysvetlil: dam na futbal tip 1 na jeden tiket, a na druhy tiket stavim pravy opak tj. 2X, popripade 2 a 1X alebo X a 12? (viem ze je to neziskove, ja len nahlas rozmyslam :D )
Zatial tolko dakujem
palo32
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv bře 12, 2009 18:40

Další

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron