B.E.D.ů.v deníček :-)

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod B.E.D. » sob črc 21, 2012 7:38

Včerejší akovečka znovu udělala radost, když tentokrát jsem klidně mohl vsadit úplně všechno (včetně Almagra s Mertensem), a nemusel jsem se tolik nervovat o výsledek .. snad vyjma Pospisila, který znovu šel do tří setů, ale za ten týden jsem si už na toto u něj zvykl, takže by mě spíš překvapilo, kdyby to vyhrál hladce :lol:

Dneska jsou na programu semifinále a v nich je asi nejlepší variantou volit zápasy dle intuice, pocitů, sympatií či naopak antipatií :D

Isner vs Roddick
-jako dlouholetý fanda A-Roda bych si pochopitelně přál jeho postup do finále, už jen proto, že po těch letošních slabších výsledcích před turnaji na grassu je hezké sledovat, jak se mu začíná výsledkově i herně dařit .. ale soupeře bude mít více než těžkého, neboť Johny pravidelně v USA hraje na vyšší stupeň, navíc si přivezl z Newportu solidní rozehranost, a k tomu hráč Roddickových kvalit trošku více hecne Isnera .. a tak tady nevidím jasné vítěze .. ale přesto by se zde dal tipovat over, bude záležet na vypsané hranici a kurzech

Muller vs Soeda
-druhá semifinálová dvojice je spíš jak z nějakého challangeru, než důstojné obsazení turnaje ATP, ale budiž :) .. Muller po šťastném postupu přes Fishe nakonec dokráčel už do SF (což jistě ani on sám nečekal před turnajem :D), když si včera celkem v poklidu poradil s Ebdenem .. dneska má proti sobě Soedu, kterému nakonec včera Nishikori "daroval" zápas :ave: , a tak se Japonec může radovat vůbec se svého prvního SF na turnaji ATP :) .. dneska ale nečekám tak snadnou jízdu, naopak si myslím, že Japončík narazí, přece jen proti těm servismanům se mu nehraje až tak dobře a Muller má k dobru přece jen lepší potenciál i zkušenosti v rámci turnajů ATP .. kurzy dokonce mírně favorizují Soedu (nejspíš pod vlivem výhry nad Nishikorim), a tak mě to dvojnásob láká směrem k Mullerovi :)

Almagro vs Monaco
-kurzy celkem silně favorizují Almagra, ale přece jen oba dva jsou kvalitními antukáři, mají k dobru zkušenosti, dobré výsledky z turnajů, jako i letos v rámci antuky se jim slušně daří, oba mají i dobrou rozehranost a herní pohodu, vzájemné zápasy taky nejsou až tak jednoznačné, navíc je tady celkem slušná šance, že se bude hrát skrz počasí na antuce "v hale" .. to vše jsou faktory, které zápas dělají dost vyrovnaným a pro mě osobně nemá až tak jasného vítěze v podobě Almagra .. zápasu se tedy vyhnu, ale budu fandit Monacovi :)

Čilič vs Haas
-druhému zápasu se už nevyhnu :) .. o Marinovi jsem toho napsal dost v min.příspěvcích ,a tak jen dodám, že mě chlapík chorvatský zatím dělá radost na těch tiketech :) .. a protože já rád svoje koně, tak mu bude věřit i nyní .. sice hraje proti probuzenému Haasovi, který už evidentně zapomněl na ten zkrat s Červeňákem z min.týdne :doh: , ale i tak budu věřit, že Marin svou formu a herní pohodu potvrdí a zúročí výhrou a postupem do finále .. přece jen jeho styl hry a kvalitní servis by měl platit na Haase, navíc má i dost zkušeností k tomu, aby se dokázal poprat s tím dom.prostředím, které bude hodně tlačit Haase .. kurz je celkem v pohodě, tak proč to nezkusit

Bellucci vs Dimitrov
-oba dva hráči prožívají v posl.týdnech slušný výsledkový boom, ač v případě Bellucciho bych to viděl hodnotnější vzhledem ke kvalitě soupeřů i k předváděné hře .. a právě to je i důvodem, proč budu věřit v to, že si zahraje finále .. ač Dimitrov je z antuky slušně rozehrán, pořád si o něm myslím, že na tomto povrchu je jeho hra nejmíň výrazná .. naopak Bell. preferuje antuku .. k tomu mě přijde i ta výkonnost kvalitnější a lepší než u Dimitrova , což jasně dokazují soupeři a způsob, jakým je porazil Bell .. no, nebudu to prodlužovat , budu mu věřit , už jen proto, že je mi sympatičtější než Dimitrov :)

Tipsarevič vs P.H.Mathieu
-tak Janko má znovu nakročeno k dalšímu finále na turnaji ATP, ač v případě Umagu to bylo takovou povinností vzhledem k té kvalitě a úrovni jeho soupeřů (nic proti Fischerovi či Hernychovi) .. dneska ho bude čekat asi nejtěžší soupeř v rámci tohoto turnaje - Francouz Mathieu .. ten od skreče na WIM nikde nehrál, a tak je trošku překvapením, že se zde dostal do SF, už jen proto, že neměl dvakrát lehké soupeře (Andrejev, Wawrinka či Gulbis) .. ale dokázal je nakonec přehrát a tak potvrdil, že letos na antuce je mu dobře .. těžko soudit, co předvede v duelu s Jankem .. zde bych řekl, že Srb už nebude nic podceňovat a k zápasu přistoupí zodpovědně, přece jen tady by se mu to už mohlo vymstít, kdyby trošku polevil .. ale v tom kurzu se mě nechce nic tipovat, jako i další tipy mě moc neberou

__________________________________________________________

BERCUIT
-zde jdou oba duely mimo mě .. de Bakker sice v posl.týdnech prožívá výkonnostní vzestup a herně se mu daří, což je jen dobře, zaslouží si po té pauze skrz zranění, aby se dostal zpátky do těch míst, kde byl před 2-3 sezonami .. ovšem těžko soudit, zda dokáže porazit Roberta, který sice letos hrál zatím pod psa a spíše objížděl challangery :roll: , ale zde na turnaji se shledal s chutí, formou a hned to je znát na výsledku .. kurzy více favorizují Holanďana, no mě šance přijdou pro oba stejné
-vynechám i druhý zápas, Hanescu sice jede jak rozjetý vlak a válcuje kde koho na challangerech v posl.týdnech (není divu, když v žebříčku se propadl tak, že už musí hrát kvaldy na turnajích ATP :mrgreen: ), ale přesto pořád si myslím, že ten náročný program se musí dřív nebo později projevit na jeho hře .. dnes hraje proti domácímu hráči,který se taky shledává s dobrou formou a rozehraností, ke všemu je posilněn o uhrání SF, což se mu podařilo teprv podruhé v kariéře, no a před sebou má vůbec první možnost, jak si zahrát finále na challangeru .. nejen kvůli tomu nechá na kurtě duši .. když se k tomu přidá i známější jméno hráče, je jen škoda, že nejsou nějaké hcp nebo overy, protože nečekám snadnou záležitost pro Rumuna

GRANBY
-Pospisil zatím pokaždé ve 3 setech porážel své soupeře, ale jak jsem už psal, i když to nejde, tak vůli , srdíčkem a nasazením to nakonec dotlačil k výhře .. dnes čekám to samé, protože hraje proti kamarádovi, s kterým se už dost dlouho zná, navíc zde na turnaji spolu hrají i debla, kde jsou už ve finálei .. takže to bdue pro oba velmi pikantní duel, kde je zajímavé, že půjde vůbec o jejich první zápas v rámci seniorů .. sázkovky silně favorizují Pospisila, a já jen souhlasím .. Bester letos toho moc nenehrál, když skrz zdrav.potíže se dostal do sezony až koncem března (od loňského června nikde nehrál), od té doby si zkoušel nějaké ty futures či challangery, ale až teprv v Granby dokázal přejít přes úvodní kola .. když to vše dám dohromady, tak snad Pospisil nebude štědrým ke kamarádovi (jako třeba Nishikori :mrgreen: ), a naopak potvrdí roli favorita a nasazené jedničky turnaje .. kurz je sice na hraně, ale tak když už jsem hrál Pospisila po celý turnaj, nezradím ho i nyní :D
-druhý duel jde mimo mě, ale přál bych postup Udomchokovi

POZNAŇ
-Dasnieres se utká o finále s Alundem, a když vidím, jak zatím suverénně poráží Francouz svoje soupeře, napovídá mě to, že se asi shledal s tou formou, s kterou tehdy dobyl i challanger v Ostravě .. Alund sice taky hraje dobře, ale přece jen s těmi soupeři, proti kterým byl favoritem, to se to dobře hrálo :) .. nyní narazí na soupeře, který je kvalitou trošku jinde než ti dosavadní soupeři, a tak si myslím, že to bude znát i na výsledku .. kurzy jsou kolem hranice 1.70 na Francouze, což stojí za uvážení :idea:
-no, a to bych to byl špatným tipérem, kdybych teď přestal věřit svému černému koni turnaje ->Janowiczovi :) .. ten na turnaji zatím jasně dokazuje, proč tady hraje a že chce být ve finále a uspět v něm .. formu a rozehranost má k dobru, jako i patřičné sebevědomí a kvalitní servis, k tomu i domácí prostředí taky bdue hodně pomáhat .. Rakušan má sice taky dobrej lauf, když v předešlých dvou turnajích se dostal do finále, ale ti soupeři, které tam porážel, všechno byli outsideři, které prostěl měl porazit :) .. to samé bylo i nyní v Poznani, přesto včera málem padnul s Ignatikem 26 64 76(5) .. když to celé shrnu, kurz kolem 1.50 mě celkem láká a nejspíš si to zkusím :)

RECANATI
-první duel svede k sobě Bolelliho s Koroljevem .. dva ostřílení výlupci, kteří jsou schopní z toho zápasu udělat slušnou komedii, však taky je zápas stažen z nabídky u čes.sázkovek (ale i u některých zahraničních) :) .. a tak má ušetřenou práci s psaním a vynechám to
-druhý zápas k sobě svede dva Francouze, kteří se zde utkali loni ve finále, tehdy měl více štěstí Martin, tak uvidíme, kdo dneska bude tím veselejším .. vzhledem k lepší rozehranosti a kvalitě bych to spíše viděl v Sch.,ale přece jen jde o duel dvou Francouzů, co se znají a svou hru staví na servisu, čili se dají čekat tajbrejky, a tam se může stát cokoliv .. když už něco tipovat, tak snad jen over
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » sob črc 21, 2012 7:49

Vynechám všechny ty overy a nejasné zápasy, a tak mě vyšel následující seznam zápasů :arrow: Muller, Bellucci, Čilič, V.Pospisil a Janowicz

Z něj nakonec vyškrtnu Mullera, nějak se mě to nepozdává :), vyškrtnu i Čiliče, ten Haas by se mohl hecnout, a když dokázal nedávno porazit doma i Rogera, proč by nemohl i Marina .. naopak hodně věřím Belluccimu i Janowiczovi .. no, a Pospisil, to je povinnost :mrgreen:

16.TIKET
Bellucci vs Dimitrov (1.55)
Janowicz vs Haider-Maurer (1.47)
V.Pospisil vs Bester (1.27)
celk.kurz: 2.89
vklad: 75kč (s MP 79kč)
stav banku: 350Kč
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod noucamp » sob črc 21, 2012 13:06

ahoj Johnny Rebel (predpokladam, ze jsi to Ty, ten styl psani a layout prispevku si pamatuju i po tech X letech, kdy uz nejsem na PS aktivni). Chtel bych Te jen pozdravit, stejne jako Y dalsich kolegu z doby pred uzavrenim fora ...

mejte se a at se dari !!!
Uživatelský avatar
noucamp
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 957
Registrován: stř říj 06, 2004 10:55
Bydliště: Havirov

Příspěvekod B.E.D. » ned črc 22, 2012 7:27

noucamp píše:ahoj Johnny Rebel (predpokladam, ze jsi to Ty, ten styl psani a layout prispevku si pamatuju i po tech X letech, kdy uz nejsem na PS aktivni). Chtel bych Te jen pozdravit, stejne jako Y dalsich kolegu z doby pred uzavrenim fora ...

mejte se a at se dari !!!


nápodobně, ať se daří i tobě :goood
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » ned črc 22, 2012 8:02

Tak i včerejší tiket přinesl radost, když "překvapivě" znovu největší nervy byly s V.Pospisilem (ten kluk mě prostě baví :lolek: ), když jak už to u něj bývá zvykem, šel znovu do 3 setů, a tak vzhledem k tomu, že to byl last match, jsem si mohl na konci říci -> s prstem v nose a v suchém tričku :dance

Tak uvidíme, zda dnes zakončím tento hrací týden úspěšně, ale byla by to příjemná trešnička na dortě po tom trápení z úvodu deníčku :) .. dneska jsou na programu finálové zápasy na všech turnajích, a tak nemá cenu příliš moc spekulovat, přemýšlet, ale naopak vybrat to zas podle intuice a sympatií .. znovu se do toho pustím "Eliminační metodou"
8)

Monaco vs Haas
-dnes asi nejvíc sledované finále .. oba dva hráči jsou v něm zaslouženě, když především Haas si tímto výsledkem hodně napravil pošramocenou reputaci skrz min.týden ve Stutgartu .. nyní má znovu na svojí straně německé fanoušky, kteří ho jistě budou tlačit na center-kurtu za vítězstvím (naposled Němec vyhrál v Hamburgu v sezoně 1993-Stich) .. no, ale Monaco rozhodně není žádné ořezávátko a určitě se nesesype po prohraném setu jako třeba včera Čilič (:doh: ) .. naopak, Monaco mě přijde jako bojovník, který když se vyhecuje na zápas, je to hodně nepříjenmý držák (a že bude vyhecovaný, o tom až po tom) .. samosebou ten servis má trošku slabší, ale na antuce to ani tak nevadí, navíc v mezihře a na returnu to vše kompenzuje .. těžko soudit, jak si Haas poradí s tím denfezivním stylem Monaca, možná to chvíli bude trvat, možná ne , zas zkušeností má hodně, tak asi ví, jak nejlíp zahrát na tento styl
-každopádně dle mě jsou šance pro oba hráče stejné a zápas nemá jasného favorita .. v tomto případě by asi z hlediska tipování nebylo rozumné zkoušet M., ale možná poškádlit ten kurz přes 2.00, co je na Němce .. no já tipovat nebudu nic, ale když už bych něco měl tipnout, risknul bych over

Tipsarevič ve Bellucci
-toto bude jistě vyhecovaný zápas, už jen proto, že oba hráči jsou temperamtnějšími a oba budou chtít vyhrát za každou cenu .. oba mají dobrou rozehranost, formu, herní i psychickou pohodu, patřičné sebevědomí i antukářské kvality .. a tak se nabízí vyrovnaný duel s nejasným výsledkem, ač tedy kurzy více favorizují Janka .. no, i zde se vyhnu tipu na vítěze, a když už bych něco tipoval, zas ten over

Roddick vs G.Muller
-Muller k tomu finále přišel jak slepý k houslím, o tom až po tom :lol:, zas na druhou stranu se nesmí snižovat fakt, že má slušné předpoklady pro to, aby uhrával kvalitní výsledky na betonech .. ovšem dneska podle mě jeho šťastná hvězda vyhasne a A-Rod potvrdí svoji vzestupnou formu dalším triumfem na turnaji ATP .. a protože jsem fandou Andyho, tak si ho i tipnu :mrgreen:

Hanescu vs de Bakker
-Hanescu jede na nějaké záložní motory, jinak si to nedovedu vysvětlit, že už 3.challanger v řadě hraje ve finále .. a protože je ve formě, ba dalo by se říci ve fazoně, tak věřím, že pro triumf na tomto turnaji udělá ve finále maximum .. za těchto okolností si nemyslím, že by de Bakker měl aktuální výkonnost a kvality, aby si poradil s Rumunem, a to i přesto, že bude hrát skoro "doma" .. nicméně Rumuna mám na black-listu, a tak záaps jde mimo mě :)

Yani vs Wolmarans
-tento challanger jsem málo sledoval a nebylo divu, většinou tam šlo o hráče futures, co se tam zkouší i challangery, a tak bylo možné, že zde mohl prohrát kdokoliv s kýmkoliv .. ve finále nakonec je domácí hráč Yani, který pavoukem procházel celkem bez potíží a tak po více než 3 letech si znovu zahraje ve finále na challangeru (naposled v dubnu 2009) .. Wolmarans naopak vůbec poprvé si zahraje ve finále, o to více je to pro něj pikantní, že se je to kvalifikant .. těžko hádat, kdo vyhraje, W.má rozhodně větší rozehranost a formu, a jako mírný outsider nebude hrát pod takovým tlakem jako Yani, který je doma a tak musí .. kurzy dle mě až příliš favorizují Yaniho, myslím, že tak kolem těch 1.65-1.70 by bylo přesnější ... v tomto případě je spíš menší value na W., ale tipovat nic nebudu

V.Pospisil vs Sijsling
-tak a znovu tady mám Pospisila, když tentokrát už bude hrát ve finále a tentokrát už ale ne jako velký favorit, naopak nyní narazí na nejsilnějšího protivníka v celém turnaji .. je jím Sijsling, který potvrdil svou pozici nasazené dvojky a zahraje si tak ve 3.letošním finále na challangeru .. co je u něj zajímavé, v pěti posledních finálových účastech 4x vyhrál, a to hrál se stejně kvalitními soupeři jako on .. jinak ale nutno dodat, že měl trošku namále, Udomchoke v SF sahal po postupu, ale nejspíš skrz fyzičku to nedotáhnul, a tak nakonec Holanďan zápas otočil .. o Pospisilovi nemá cenu moc psát, a tak jen dodám, že si dneska zahraje finále singlu i deblu, a že jako můj černý kůň turnaje mu prostě i nyní musím věřit a dám si ho na tiket :D

Janowicz vs Dasnieres de Veigy
-a další můj kůň, tentokrát rodu polského :mrgreen: .. když už si poradil Janowicz s hráči jako Haider-Maurer či Brugues-Davi, věřím, že zvládne zápas i proti Francouzovi, který sice vypadá v dobré pohodě, ale zkušenosti chybí, navíc Janowicz tam má slušnou diváckou podporu a sám hraje dost vyhecovaně a bojovně, to všechno jsou faktory, které by nemusel unášet mladý Francouz .. a v neposlední řadě Janowicz je "on hot streak", kde je schopen porazit i mnohem silnější soupeře než Francouz .. kurz jsem zhruba čekal kolem 1.30, a tak mě nepřekvapuje, naopak je to celkem v pohodě na akovečku

Bolelli vs F.Martin
-zde bych si jen tak ze srandy zkusil Martina, ten kurz za tu zábavu stojí , už jen proto, že na Francouze evidentně působí blahodárně prostředí Recanati, vypadá v herní pohodě a s tím svým dělovým servisem by mohl zatopit Italovi, který je sice právem favorizován, no ale zkoušet kurz pod 1.30 na Bolelliho? nejsem blázen :mrgreen:
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » ned črc 22, 2012 8:07

No, tiket se celkem jasně rýsuje, znovu to postavím na svých dvou koních z minulých tiketů a k tomu si přidám A-Roda .. a tak to vypadá :arrow:

17.TIKET
Roddick vs G.Muller (1.25)
Janowicz vs Dasnieres de Veigy (1.27)
V.Pospisil vs Sijsling (1.65)
celk.kurz: 2.62
vklad: 63kč (s MP 66kč)
stav banku: 500Kč
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » pon črc 23, 2012 8:37

Tak týden byl zakončen onou třešničkou na dortě, když mě vyšel i včerejší tiket, kde nakonec tentokrát V.Pospisil nedělal drama a zápas vyhrál ve 2 setech, no všechno jsem si vynahradil s Roddickem, který po 1.setu vypadal na ručník, ale nakonec tedy to nějak doklepal v těch 3 setech a já se tak mohl radovat z dalšího vyhraného tiketu :drunk:

Je pondělí a tím tedy začínají nové turnaje. Tento týden bude specifický tím, že blížící OH budou mít vliv na ATP a WTA turnaje, kdy sice budou jen dva turnaje ATP a jeden WTA (a navíc obsazené jako průměrné challangery), ale vše kompenzuje velké kvantum challangerů. Z nich ale nebudu sledovat všechny, vynechám Astanu (ruské turnaje mě smrdí..ze stejného důvodu vynechám i Baku), jako i čínský Wuhan (ty asijské turnaje dodnes moc nepobírám) .. ale zbývající challangery už si s chutí zahraju, stejně jako ženský turnaj v Olomouci

No, a tak když už nyní mám jasně vytyčené, co budu sledovat, tak nezbývá, než se mrknout na pavouky turnajů, odhadnout šance některých hráčů, omkrnout jejich programy v dalších týdnech a vychytat pár dalších detailů, a pak jen doufat, aby kurzy byly fajn a štěstíčko stále bylo na té mojí straně :frantapriklep

Když jsem se díval dnes do nabídky,zjistil jsem, že tam není nic pořádného, co by stálo za hřích .. a tak než něco tipovat "přes koleno", radši nebudu dneska nic hrotit a počkám si na zítřejší nabídku, kdy se budou dohrávat zbývající zápasy 1.kol turnajů a bude tam pár zápasů, které mě padly do oka při prohlížení pavouků .. Dneska si tedy dám menší dovolenou a budu užívat těch hodů, které mě potkaly v posl.dnech :celebra:

jen pro úplnost a přehlednost si zatím uvedu aktuální stav banku s velmi magickým a zajímavým číslem :arrow: 666Kč
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » úte črc 24, 2012 8:08

Tak včera jsem si dal pauzičku a tak dneska s menším absťákem už se nedočkavě dívám do nabídky :lol: .. snad tam něco bude ke hraní, jinak bych musel vydržet ještě jeden den bez sázení :bang

:mrgreen: ale dost legrace a nyní trošku vážněji :) .. nabídka je pestrá, jak by ne, když se dnes dohrávají 1.kola na všech turnajích (jak ATP, WTA, tak i na challangerech), a tak se nabízí pořádné kvantum zápasů .. jak jsem avizoval, vynechám Baku, Astanu a Wuhan .. a zaměřím se na zbývající turnaje

KITZBUEHL
-padl mě do očka Zeballos, který sice hraje proti rozehranému Bolellimu, který má titul z Recanati, ale jednak se tam hrálo na hardu,a jednak by Ital mohl být trošku unaven a namlsán po tom uplynulém týdnu .. navíc Zeballos v Hamburgu min.týden uhrál kvaldu a potrápil v 1.kole Mayera, o víkendu pak sehrál dva zápasy za svůj tým v Bundeslize, kde vyhrál oba singly i debly, a tak v rámci antuky mě přijde slušně rozehraným a nažhaveným .. a tak snad aspoň set by mohl dát .. popřemýšlím
-od Gulbise čekám všechno možné,už jen proto, že místo obhajoby triumfu v LA zůstal na antuce :roll: , a taky i proto, že je to hodně nespolehlivý hráč .. nyní je favoritem v duelu s dom.hráčem, který v posl.týdnech podává slušné výsledky a dá se u něj mluvit o formě, je rozehrán z min.týdne, když v Poznani uhrál SF, a tak mě to láká zkusit nějaký kontratip :)
-Hájek je až moc velkým favoritem, abych se o něj zajímal, obzvlášť teď, když každej ho bud dávat na tiket .. ne nadarmo ho mám na black-listu, a tak se tomuto zápasu vyhnu :)
-Brands ze 6 posledních turnajů 4x padnul jako favorit, to už něco znamená :) .. nyní je znovu favoritem a dokonce v duelu s dom.hráčem, který když už nic, je rozehraný z kvaldy .. i to mě příliš neláká :)

LOS ANGELES
-Russell v min.týdnu v Atlantě vypadal v pohodě a při chuti, však taky po zásluze uhrál ČF (Roddick) .. snad si přiveze stejnou chuť i do LA, kde sehraje duel s Levinem, který se na grassu celkem probudil z té letargie, ale těžko soudit, zda to bude pokračovat i na amer.betonech, anebo to bude dál taková výsledková mizérie jako před grassem .. zápas nemá právem favorita .. přece jen je tam mnoho otanzíků a oba hráči se dobře znají , a tak když už něco tipovat, spíš ten over
-vyhnu se i dalšímu zápasu, kde bude hrát "nestárnoucí" Blake proti nazdárkovi Kamkemu:) .. ten v posl.dvou týdnech obíhal antuku v Evropě a najednou si řekl, že už jí bylo dost a je na čase si udělat výlet do slunné Kalifornie a zahrát si tam kdyžtak v jednom odpoledni tenisovej zápas a pak se dál opalovat na plážích :lol: .. samosebou je to bráno s nadsázkou, nicméně to nemění můj nechápavý postoj k tomu, proč dál nehrál na evrop.antuce, kde při slabším obsazení turnajů se mohl dopracovat k nějakému výsledku snadněji, než tady v LA, kde při tom pavouku bude rád za to 2.kolo .. sice zápas tipovat nebudu, ale přál bych postup Jessiemu
-Andrejev vs Sela, jeden za 18, druhý bez dvou za 20 :D .. Rus ještě nyní o víkendu sehrál pár utkání v Bundeslize (posl.zápas v neděli navečer), kde prohrál oba singly, jednoho debla a když už nic, aspon v tom pátečním deblu vyhrál :) .. no, poté se sbalil , sednul na letadlo a hurá do Kalifornie se trošku opálit :mrgreen: .. škoda, že v 1.kole narazí zrovna na Selu, který při svojí aktuální mizérii je schopen prohrát i s bezrukým :roll: .. a tak se zápasu radši vyhnu a počkám si na 2.kolo, kde ať už tam bude kdokoliv z obou hráčů, půjdu proti němu :)
-Sijsling se slušně rozjel na chall. v Granby, kde si zahrál finále (Pospisil), a tak věřím, že i přes mírnou únavu bude chtít z této formy co nejvíc vytěžit v rámci tohoto turnaje .. St.Johson je rozhodně více než hratelným soupeřem, přece jen toho moc nenahrál a krom dom.prostředí nemá co nabídnout .. v tomto případě mě kurz přes 1.50 přijde zajímavým
-Ebdena budu radši vynechávat v rámci tohoto turnaje, protože nad ním visí jeden otazník, a tím je jeho možná účast na OH, protože v případě, že by se ještě někdo odhlásil před čtvrtečním losem, tak by to byl právě on, kdo by šel za něj na OH jako náhradník .. a něco mě říká, že by v tomto případě dal přednost tomuto velkému turnaji, než nějaké 250 v LA :)
-vynechám i mého oblíbence Xmana, který sice hraje s outsiderem Meisterem, o kterém slyším vůbec poprvé :D , ale i tak pokud se Xmanovi na turnaji nebude chtít hrát , je schopen prohrát i s takovýmto hráčem, který když už nic, je rozehraný z kvaldy a určitě se vyhecuje na maximum
-vynechám i Lorenziho, který hraje s dalším kvalifikantem Klahnem .. Ital sice na amer.betonech umí ceklem zahrát, ale při jeho slabé rozehranosti a "neformě" se mě rozhodně nechce riskovat těch 1.30, co jsou na něj .. to spíš bych risknul nějaký ten over anebo hcp .. anebo uplně nejlíp, no bet :)
-je mi líto Matosevice i Gucciho, oběma bych přál nějaký ten lepší výsledek a los je nemilosrdně dal k sobě .. a tak když už nic, jeden z nich bude mít v rámci turnaje LA velkou spokojenost, druhý moc ne .. kurzy výrazně favorizují Mat., no je třeba brát v potaz, že se oba dobře znají a tak ví, jak na sebe zahrát, jak nehrát .. navíc Gucci se rozjel v kvaldě a vypadá to, že záda drží a padá mu to tam ze servisu jedna báseň .. a znáte to, když se servismani dostanou do této herní a psychické pohody, zasypou soupeře esy, ani neví jak :) .. zde tedy vidím duel vyrovnanější než kurzy, a tak bych spíš risknul over anebo nějaký přijatelný hcp na Guccioneho (+3.5 her)
-Phau také do min.týdne polykal antuku a poté se rozhodl s onou skupinou ostatních hráčů, že si udělá dovču v Kalifornii .. o to víc mě to překvapilo, že hrál slušně jak v Bundeslize, tak na trunajích ATP, a myslím, že v Oberstaufenu nebo Kitzbuhlu by toho uhrál více, než nyní na hardu .. ale budiž :) .. proti němu stojí Berankis, který se rozehrál v kvaldě a vzhledem k jeho výsledkům v kariéře je rozhodně hráčem, co má na to, aby porazil Phaua .. u něj všechno stojí na zdraví a dobré kondici .. jak to je v pohodě, se svým servisem a razantními údery je dost nepříjemným hráčem pro kohokoliv .. bohužel sázkovky ho vidí mírným favoritem, a tak asi zápas vynechám :(

Lexington
-turnaj nabízí pár zajímavých duelů (Duckworth, Bester, McClune), ale radši tentokrát vynechám toto kolo a spíš si počkám na to další, kde na sebe můžou narazit zajímavé dvojice, které už by stály za zkoušku :)

Oberstaufen
-turnaj nabízí vesměs duely silně favorizovaných hráčů proti papírovým outsiderům .. a vzhledem k tomu, že mě favorizování některých hráčů přijde hodně přestřelené, tak mohu jen litovat, že Chance nevypisuje speciální sázky i na challangery, protože myslím, že ty hcp, over anebo uhrání aspoň jednoho setu, to by bylo hratelné a v pěkných kurzech (třeba ten Meffert :D) ..a tak si počkám na 2.kolo, které k sobě zpáruje celkem zajímavé hráče, kde budu jen doufat, aby i nadále sázkovky favorizovaly některé z hráčů :)

Orbetello
-i zde vše vynechám, nic zajímavého tady není, snad až jen v případě Lajoviče, který je celkem slušně favorizován, tak jsem zvědav, zda nečekaně padne :) .. to samé budu sledovat i u Koroljeva, který je po hodně dlouhé době favorizován v duelu, má za sebou slušné vystoupení v Bastadu i Recanati , tak čert ví, zda si už nebude chtít odpočinout :)

Tampere
-i zde mě toho moc nezaujalo, nižší kurzy, k tomu hráči spíše úrovně futures, to tady může člověk čekat všemožné výsledky .. a tak bude i tady rozumné si počkat na 2.kolo, až se to trošku procedí :)

Olomouc
-jediný ženský turnaj, co budu sledovat v tomto týdnu .. a je to hlavně proto, že jde o náš turnaj a tady v ČR si zas až tolik těch turnajů neužijeme, tak aspoň něco :) .. akorát tedy dneska taky není nabídka dvakrát zajímavá :roll: , snad vyjma startu Ondráškové, tady jsem zvědav, jak zahraje, přál bych ji celkem nějaký ten úspěch aspoň v rámci Olomouce :)
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » úte črc 24, 2012 8:48

Tak jde o 1.kola, čili to nebudu přehánět s vklady a radši pěkně za málo, ať to člověka pak nemrzí, když to nevyjde :) .. nakonec si zahraji Zeballose, kde budu věřit jeho dobré herní pohodě a rozehranosti z antuky, ale zvolím opatrnější tip .. půjdu taky proti Gulbisovi, domácí hráč se jistě hecne a navíc má k dobru taky rozehranost a formu, ten se nedá jen tak zadarmo, jen řeším, zda zkusit over anebo tip na aspoň set :?: .. a takto vypadá nakonec tiket :arrow:

18.TIKET
Bolelli vs Zeballos - Z. aspoň set (1.31)
Gulbis vs Haider-Maurer - over 22.5 her(1.91)
celk.kurz: 2.50
vklad: 63kč (s MP 66kč)
případná výhra :158kč
stav banku: 600Kč
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » stř črc 25, 2012 8:26

Tak škoda toho Zeballose, pokaždé nezvládl psychicky okamžiky, kdy podával na udržení v setu (zápase), ale tak nevadí, nemůže to pořád vycházert,že? :) .. a ač tedy mám rozběhnutý jeden tiket (over Matosevic+Sisling), tak se pustím do dalšího sestavení tiketu .. mluvím o tom proto, že mám jedno pravidlo :arrow: nedělat žádné nové tikety, dokud se nerozhodnou ty předešlé ...Na první pohled takové ničím nepodstatné pravidlo, no kdybych se ho držel od začátku, než jsem si to uvědomil, ušetřil bych si vedle nervů i celkem dost peněz :mrgreen: ... Ale věřím, že jak dopíšu tento příspěvek, Sijsling už zápas dohraje (a snad i vyhraje), a tak se pak v klidu mohu pustit do dalšího tiketu v rámci tohoto deníčku .. a snad tentokrát to bude úspěšnější :)

Dneska začínají na většině turnajů 2.kola singlů, a tak je pořád k mání plno zápasů, ale především už jsou trošku více čitelnější a lepší pro sázení :wink: , tak snad tam něco zajímavého bude

KITZBUEHL
-jsem zvědav, zda Rosol konečně projde přes 2.kolo, zatím v min.dvou turnajích se mu to nepodařilo, a to měl proti sobě porazitelné soupeře, stejně jako dnes, kdy Veič dokonce je i mírným outsiderem duelu .. ale těžko soudit, zda svou roli favorita Rosol zvládne, anebo ne, přece jen Veič na antuce není až tak slabým, navíc je rozehraný z kvaldy .. kurz přes 1.50 je dost lákavým, ale já se zápasu vyhnu, už jen proto, jak včera dopadl Hájek
-zajímavé, jak některé sázkovky vynechávají automaticky zápasy Zoppa už nějaký ten měsíc .. bohužel zatím není v nabídce Chance , a tak nemá cenu nějak řešit tento zápas, kde si ale myslím, že Zopp mě přijde právem jako mírný favorit, a měl by jít dál .. ovšem Odesnik je taky případ sám o sobě :ave: , a tak nejlíp udělám, když se tomu vyhnu úplně
-Flo Mayer půjde po pátečním prohraném ČF s Haasem ke svému prvnímu zápasu až nyní, protože jako nasaz.dvojka měl volný los v 1.kole .. právem je favorizován nejen v tomto duelu, ale i v rámci celého turnaje, protože kvality a potenciál má na to, aby zde klidně i vyhrál celý turnaj, navíc ho netlačí OH a může se v klidu soustředit na tento turnaj .. teď jen aby to zvládl po psychické stránce .. navíc Bolelli vypadá v dobré pohodě a formě, a ač má v nohách náročný program (v neděli finále, včera singl, dnes zase), tak proti hráči kvalit Mayera se asi vyhecuje a vyždíme ze sebe, co to jen půjde .. a tak se spíš nabízí tip na over, kde je více než možné, že Bolelli v prvním setu bude držet krok, nebo ho dokonce vyhraje, apak už by to bylo jen na Němcovi, jak by se k tomu všemu postavil
-Ramos hraje s Volandrim, a tak si člověk může být jistým tím, že bude k vidění WTA zápas, kde oba hráči budou ztrácet každou chvíli servis, budou dělat dlouhé výměny (s oblíbenými kopci) a vedení o 2-3 gemy nebude nic znamenat :) .. Španěl vypadá rozhodně víc v pohodě a rozehraněji než Ital, a tak je asi právem faovrizován, no Volandri když si vzpomene, jak hrát stenis, je na antuce nepříjemným i pro kvalitnější hráče, než jakým je Ramos .. a tak mě rozhodně neláká ten malý kurz, ale ani kontratip .. a tak zápas vynechám
-Kohlschreibera i Haaseho hodím do jednoho odstavce, protože pro ně platí prakticky to samé :) .. oba totiž jsou nahlášeni na OH, a tak se nabízí dvě spekulace -->buď to dnes zabalí a pojedou s kapesným z Kiztbuhlu do Londýna .. anebo naopak zabalí Londýn, a vytřískají z Kitzbuhlu, co to jen půjde :rabi .. já oba zápasy vynechám, ale trošku uvedu pár informací .. tak předně do zítřka 12h je možné se z OH odhlásit a nic se nebude tak řešit, protože za daného hráče naskočí náhradník dle norem OH .. pokud by se hráč odhlásil až po losu, stále se nic neděje, do pátečního slavnostního ceremoniálu má de facto stále čas na rozmyšlenou a hlavně stále pak může za odhlášeného hráče zaskočit náhradník .. čili oba hráči rozhodně nemají nůž na krku skrz ty OH, a je to opravdu čistě jen na nich, zda se jim tam nakonec bude chtít, anebo ne - což je trošku svérazný přístup, ovšem nebudeme tady moralizovat, že? :mrgreen:
-Gulbis mě sice včera potěšil, když mě uhrál over, ale i tak ho vynechám dneska, protože Brazilec je nepříjemnej držák a kdo ví, že když mu skrečoval Hájek, aby neměl i zde další šťastnou haluz .. navíc Gulbis je dost nevyrovnaným hráčem a mám ho na black-listu, tak není co řešit :)

LOS ANGELES
-zatím není hrací plán dneška hotový vzhledem k tomu, že se ještě stále hraje předchozí den .. ale i tak až na jeden zápas se lze podívat na 3 plánované singly (zbylé 4 se budou hrát až ve ČT)
-Leo Mayer po WIM naskočí ke svému prvnímu zápasu a vzhledem k tomu, že grass odehrál hodně symbolicky, lze soudit, že jeho rozehranost bude dost vidět .. na druhou stranu na amer.betonech už v minulosti nejednou hrál, kdy třeba v sezoně 2010 uhrál zde v LA semifinále, dařilo se mu i na jiných turnajích a na challangerech, a tak i přes to, že poslední 2 sezony spíše obíhal antuku, bych ho tolik neodepisoval .. ale i tak ta pauza bude znát a bude to chtít dva, tři turnaje, než se chytí .. otázkou ale je, zda toho využije Cipolla .. ten sice přejel Socka, ale zde bych to spíš viděl v Amíkovi, než že by Ital hrál nějak impozantně, naopak pořád si o něm myslím, že ta antuka z min.týdnů bude znát, a že to je jen o soupeři .. právem jsou kurzy vyrovnané, oba mají stejné šance .. ale já to vynechám
-R.Ram po WIM s přechodem na americké turnaje tak nějak herně i výkonnostně ožil, ba co víc, v Newportu si uhrál hezké SF a sice v Atlantě vypadl už v 1.kole a to dost hladce, zde v LA už pln odpočatosti si smlsnul na favorizovaném Br.Bakerovi .. a znovu to byla ta stejná písnička - kvalitní servis a rychlé přechody na síť .. to samé dneska bude aplikovat i s Capdevillem, který v souboji dvou marných byl tím více šťastnějším a porazil nakonec Kunicina :) .. letos už spolu jednou hráli, před cca 4 měsíci vyhrál Ram, a i dnes to může zopakovat, přece jen hraje doma, když už nic, je trošku rozehraný z min.týdnů, dle mě i v herní pohodě a hlavně C.až tolik nemusí ty servismany .. škoda jen toho kurzu, být tak přes 1.65, bral bych to, ale takto se mě do toho moc nechce
-Querrey si to rozdá se Sijslingem, který je na tom podobně jako Bolelli, má v nohách náročný program, ale když už nic, je rozhodně více rozehraným a v herní pohodě než Amík, který navíc má výkyvy ve výkonnosti a problémy s přístupem k zápasům .. to Sijsling se určitě proti tak kvalitnímu hráči vyhecuje na maximum a v ostře sledovaném zápase odevzdá všechno, co jen půjde .. a tak bych rozhodně upustil od menšího kurzu na Q. odhaduji někde mezi 1.30-1.40), a když už něco zkusil, tak ten over

challangery
-tentokrát vynechám i všechny challangery, buď tam nejsou žádné zajímavé zápasy, anebo je tam nedohrané předchozí kolo či tam je špatné počasí .. prostě na houby s tím :lol:
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron