B.E.D.ů.v deníček :-)

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod B.E.D. » ned srp 12, 2012 8:20

No, tak aby té smůly nebylo málo, tak jsem si nyní omylem smazal celý text, v němž byly postřehy prakticky ke všem dnešním zápasům , no to fakt dovede :wall .. však víte co :)

A tak jen poznamenám, že jsem si včera prožil slušné Waterloo a protáhnul tipovací krizi o další tikety :oops: :sorrac:

Bohužel, už fakt nemám chuť psát znovu všechnu tu hromadu slov (obzvlášť nyní, když jsem spíše rozladěn skrz tenis), a tak se omluvím za stručnější formu tohoto příspěvku a rovnou předložím tiket :arrow:

34.TIKET
Janowicz vs Matosevic (1.60)
R.Harrison vs Tomic (2.06)
celk.kurz: 3.30
vklad: 50kč (s MP 52.50kč)
stav banku: 147.50Kč
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » pon srp 13, 2012 14:41

Jak patrno z posledních tiketů, nyní je moje strategie sázení krapet odlišná, kdy se snažím za každou cenu nechytit co nejvíc tipů :LOL .. jako třeba včera, kdy mě nevyšel ani jeden tip, a tak jsem chytil takový akovkový "Full-House" :pekne :mrgreen:

Ale co, však jde o blbých pár kaček a pár tipů, tak proč si z toho dělat hlavu, že? Jednou to vyjde, pak zas ne, co na tom, jsuo důležitější věci. Tím nepřímo narážím na další faktor, který hodně ovlivňuje nejen strategii sázení, ale i sestavení tiketů, vkladovou politiku atd :arrow: PSYCHIKA (resp. labilnost jedince)

Je známým faktem, že pod psychickým tlakem (resp. pod vlivem různých emocí) člověk jen zřídka učiní nějaké správné rozhodnutí, anebo jinými slovy zvolí to větší zlo. Většinou to pak jde v duchu "z bláta do louže", a člověk se jen nestačí divit, jakou že to má smůlu. Paradoxně smůla to ani tak není, jako prostě zdravý úsudek a nadhled je "zkreslen" a posunut o několik centimetrů bokem, než by měl být. No, a pak z toho vznikají divoké věci. Naštěstí v sázení zas o tolik nejde, člověk většinou odevzdá těch pár kaček, co do toho vrazí. Ale pokud daný člověk má nějakou nestabilní osobnost, trpí psychozami či dokonce poruchami osobností, může to vést až ke zkázonosným důsledkům.

No, tolik menší psychologická vložka, kterou mě snad odpustíte :) . Chtěl jsem v ní jen naznačit, že člověk když začne mít delší období proher, jeho psychická reakce bývá, že se snaží za každou cenu to hned dalším tiketem dostat zpátky, a tak buď navyšuje vklady, anebo jde do riskantních sázek o vyšších kurzech, anebo se pustí do toho nejhoršího - livebetu! Tam sice peníze naskočí rychle, ale stejně tak rychle zmizí, a pokud do toho člověk jde s tím psych.tlakem, no tak pak hezky vyluxuje svoje konto :mrgreen: .

A tak je třeba se povznést nad to všechno, no bože, prohrálo se pár kaček, nevyšlo pár tiketů. Nevyšlo nyní, vyjde příště, hlavně se držet hesla :arrow: Don´t worry, be happy! :tanec2

No, tolik slov na úvod, a nyní k tiketu pro dnešek. V něm jsem zvolil trojici zápasů, kde vzhledem ke svojí krizi jsem byl patrný. A tak v případě Hewitta a Levina jsem zvolil tip na to, že vyhrají aspoň set. V případě Matosevice doufám, že není až taková lama, aby jako kvalifikant a hráč preferující betony prohrál s neškodným Andujarem. Každopádně byla by sranda, kdyby po včerejšímu zrušení tiket mě udělal dneska to samé, ale z opačné situace :D. A takto vypadá tiket -->

35.TIKET
Levine vs Young - aspoň set (1.17)
Matosevic vs Andujar (1.40)
Hewitt vs Južnyj - aspoň set (1.50)
celk.kurz: 2.46
vklad: 45kč (s MP 47kč)
stav banku: 100Kč
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » úte srp 14, 2012 15:46

Tak nakonec z toho, z čeho jsem si včera dělal srandičky, se nakonec vyplnilo :LOL .. mám na mysli Matosevice, který mě nejdřív na jednom tiketu zruší tip, když jsem šel proti němu, a nyní, když jsem mu věřil jako favoritovi duelu, tak aby mě to nebylo líto, zrušil mě ten tiket i podruhé :mrgreen: .. zápas jsem neviděl (bohužel stream nebyl, nebo spíš bohudík), ale ze stats usuzuji, že Matosevic hrál prostě špatně, asi měl po pařbě, nebo nevím :) - inu, budu si muset pro příště dát pozor na tohoto hráče, vypadá to, že mívá občas "své dny" :)

Ale musím to brát pozitivně, zůstala mě ještě stovka a mám našlápnuto na rekord v počtu KO-tiketů :) .. tak jdem protočit poslední korunky na zápasech z dnešní nabídky :arrow:

Querrey vs Melzer
-dom.hráč je právem favoritem duelu, Rakušanovi se letos krom turnaje v Memphisu prakticky nedaří v singlu a propadá se žebříčkem níž a níž .. podobně je to i v deblu, kde nejenže vyměnil svého parťáka Petzschnera (ač tedy nyní v Cin spolu hrají, ale je to spíš taková nostalgie), ale neměl i nějaké velké výsledky jako třeba v min.sezonách .. Q. hraje doma, nedávno dokázal Rakušana porazit, věřím, že na tak velkém turnaji se namotivuje na vyšší level .. škoda jen toho kurzu

Tomic vs Br.Baker
- Australan sice porazil v 1.kola Harrisona, ale bylo to spíš proto, že jeho soupeř nehrál v optimální pohodě a v klíč.momentech "daroval" fiftýny, které pak rozhodovaly .. pořád si tedy o něm myslím, že je bez formy, není to ono a sice ta výhra by mohla trošku vzednout morálku a herní pohodu, nevěřím, že by to mělo být až tak velké, aby hrál v takové fazoně jako loni
-to Baker včera ukončil svoji krizi tím nejlepším způsobem, když porazil favorizovaného Kohlschreibera ve 2 tajbrejcích .. zápas jsem sledoval, a nutno dodat, že Kohl.až tak nekazil a jeho hra nebyla tak špatná, což mě naznačuje, že Baker se dobře připravil na Cin, a když k tomu přidám fakt, že taková výhra zvedne sebevědomí a dodá herní pohodu, tak vidím šance na postup vyrovnané pro obě strany .. kurz je na Američana přes 2.00, to stojí za přemýšlení

Nieminen vs Bogomolov
-souboj horšího s ještě horším,to si nechám ujít :) .. navíc Nieminen je favorizován, takže opravdu no bet

Roddick vs Chardy
-Andy v posl.turnajích měl velký výkonnostní progres, a sice mu to trošku přetrhnulo "intermezzo" na OH, věřím, že na dom.betonech se bude chtít znovu prezentovat podobně jako třeba v Atlantě či Eastbbourne .. proti němu bude stát Chardy, kterého už 3x v kariéře porazil, a který si sice přivezl z Toronta 3.kolo, ale nutno dodat, že v 1.kole dostal Younga, ve 2.kole mu to odevzdal Tsonga :), a tak až prakticky ve 3.kole dostal rovnovcenného soupeře, a taky se hned poroučel (Granollers) .. aby toho štěstí neměl málo, tak z kvaldy v Cin prošel do hl.soutěže jako lucky loser .. a tak jen doufám, že A-Rod nedovolí, aby měl tento Francouz další štěstí, škoda jen toho kurzu

Fish vs F.Lopez
-kurzy silně favorizují Fishe, což nevím, zda je dvakrát rozumné .. manekýn když bude chtít, může pořádně zatopit Fishovi, navíc na tom povrchu v Cin stačí víceméně podávat a občas tam plácnout winner :) .. Fish určitě není v takové herní pohodě a formě, aby byl favorizován, a tak na ten mini-kurz se dívat nebudu .. a radši celkově vynechám tento zápas, ač tedy ten over by asi šel zkusit

Štěpánek vs Ramos
-když včera byl schopnej Matosevic prohrát s Andujarem, už by mě nepřekvapilo, kdyby to samé nastalo tady , jednak je situace celkem podobná, a jednak Štěpánek vyhrává, když se to nečeká :) .. no bet

Giraldo vs Berlocq, Simon vs Baghdatis
-no bet

Raonic vs Gasquet
-sázkovky více favorizují Kanaďana, ten ale nehraje v posl.době v nějaké optimální pohodě, což potvrdil i doma min.týden, když po průměrném výkonu vypadl s Isnerem ve ČF .. sice výsledek dobrý, ale ta hra už tolik ne .. to Gasquet naopak si zahrál finále v Torontu a může být tak mnohem víc spokojen .. k dobru by mu mohlo být i to, že hrál s Isnerem, což je typově stejný hráč jako Raonic, od neděle už uplynuly dva dny, a tak únava by nemusela být až tak velká, navíc když je hráč v laufu a při chuti, nedívá se na tu vytíženost .. a tak bych radši moc neriskoval ten nižší kurz na Kanaďana, a radši zápas vynechal

Berdych vs Lu
-i zde by mě nepřekvapilo, kdyby Berdych prohrál .. ten minikurz určitě objedu velkým obloukem, už jen proto, že Lu je rozehraný z kvaldy a proti takto favorizovaným hráčům z elitní desítky se vždy dovede vyhecovat k max.výkonům

-ženský singl vynechám, ač mě tedy láká debl Mattek/Mirza .. obě hráčky spolu letos už něco odehrály a nebyly to špatné výsledky, navíc v deblu už čekají na nějaký větší výsledek, budou spolu hrát i na USOPEN, čili tento turnaj bude pro ně takovou přípravou na další vrchol této sezony .. pro Američanku to bude o to víc motivující, že se "vrací" zpět na okruh , je slušně rozjetá z kvaldy, možná bude posilněna i o postup do dal.kola v singlu .. proti nim stojí Makarova/Tatišvili, které spolu budou hrát poprvé, navíc Tatišvili je spíše sváteční deblistkou, Makarova sice v deblu letos uhrála pár dobrých výsledků, ale po boku Vesniny by to takto dokázalo vícero hráček .. kurz je kolem 1.50, to taky stojí za zvážení :)
------------------------------------------------------------------------------------

Querreyho vynechám, mívá výkyvy a opravdu už mám dost těch nižších kurzů, jak nevychází .. Baker se mě líbí, dáme do hledáčku, stejně jako A-Roda, kde to je spíše z fandovství , ale což , když už mě má pokazit tiket někdo, tak ať je to hráč, kterého mám rád :) .. líbí se mě i ten ženský debl .. tak co teď? No, nakonec budu opatrný u Bakera a spokojený i s jedním vyhraným setem , a tak už nyní bych mohl sestavit akovečku , která mě snad konečně přinese trošku radosti :roll:

36.TIKET
Br.Baker vs Tomic - aspoň set (1.53)
Mattek/Mirza vs Makarova/Tatišvili (1.50)
Roddick vs Chardy (1.25)
celk.kurz: 2.87
vklad: 95kč (s MP 100kč)
stav banku: 0Kč
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » úte srp 21, 2012 9:56

Tak po menší pauze způsobenou masakrem v rámci turnaje v Cincinnati (kdo to sledoval, dá mi jistě za pravdu, že to byl turnaj plný překvapení a nečekaných výsledků :roll: ) se znovu pokusím spravit reputaci v rámci tohoto deníčku :oops:

Načasoval jsem si to záměrně, neboť nyní prakticky začíná USOPEN (dnes jsou na programu 1.kola kvalifikací), a věřím, že právě s tím posledním grandslamem sezony se mě podaří nastartovat vítěznou sérii :). Vedle kvalifikací jsou na pořadu i turnaje WTA a ATP, které jsou takovou poslední prověrkou (resp.přípravou) pro ty "lepší" hráče, kteří nemusí hrát kvaldu. I na tyto turnaje se trošku zaměřím. Občas se podívám i na challanger v Segovii, možná i tam se objeví něco zajímavého.

Předešlé těžké KO v tiketech mě přivedlo na myšlenku, že by nebylo od věci zkoušet kombíky, které při šanci nějaké chyby mě dávají možnost navrácení vkladu. A vzhledem k tomu, že dnes je nabídka opravdu velká a věřím, že tam najdu aspoň 5 zápasů, ne-li více, tak první tiket po pauze bude právě kombík. Samosebou jsem skončil na nule, a tak mě nezbude, než začít s novým bankem :dunno , který tentokrát dám na 200kč (abych to měl v součtu na 500kč). No, a snad tentokrát to bude úspěšnější :ride

Nieminen vs Becker
-Fin letos po Sydney a úvodních hal.turnajích jako by přestal hrát tenis, jasně o tom hovoří fakt, že v posl.15 turnajích jen 6x přešel přes 1.kolo, a přes 2.kolo se dostal jen jedinkrát, v úvodu antukové sezony(Barcelona) .. k tomu když se přidá 5 proher v pozici favorita (naposled v Cin s Bogomolovem), jako i fakt, že v zámoří prakticky sehrál jen ten zápas v Cin, to vše mě říká, že Jarkko v Salemu asi nepředvede nic světoborného (a to nemluvě o USopen)
-Bennie se s grassem trošku víc rozehrál a postupně dostával do pohody, když po vyhraném chall. v Notts uhrál jako kvalifikant ČF v Newportu .. poté sice ve WAS, TOR i CIN nijak moc nezářil, ale prohrál se stejně rovnými soupeři .. chuť si spravil v Salemu, kde jako kvalifikant porazil Devarmana, Quigleyho a Guccioneho, včera si pak ve 3 setech poradil v 1.k. i s Item
-na jedné straně "neforma", nerozehranost malá motivace a nasazení, na druhé straně výhoda povrchu i prostředí (bennie s oblibou hrává v zámoří na tamních betonech), rozheranost z kvaldy a herní pohoda, s tím i roste větší chuť do zápasu .. když to vše dám dohromady, nevidím jako favorita Nieminena, a tak vyšší kurzy na Němce mě lákají, teď jen vybrat, jaký tip

Tsonga vs Bellucci
-to jak včera Bell.zametl s Baghdatisem, naznačuje, že ta forma z antuky nebyla náhodná, a že by si část z toho mohl přenést i na amer.betony .. sice zde povrch asi nebude pro Brazilce tak ideálním jako pro Tsongu, na druhou stranu u Francouze se jen těžko dá čekat nějaká hra na krev (za vše výmluvné jeho starty na předchozích Masters) .. naopak Brazilec se jistě proti tak silnému a kvalitnímu soupeři hecne .. když to dám do poměru s kurzy, láká mě nějaký ten kontratip

Kirilenko vs Barthel
-MaKiri po skvělé jízdě na WIM a OH sice měla trošku slabší období, když vynechala Toronto (což se dalo čekat) a následně v Cin chytila v 1.k. Venus W., ale s o to větší chutí se pustí do přípravy na USopen, kde by jistě ráda znovu něco více řekla .. navíc se dá čekat, že opět bude mít "podporu" v hledišti, která ji dávala křídla na OH :) , a tak by turnaj v New Heavenu nemusel být nějakým fiaskem, už jen proto, že v 1.kole si potrénovala s Peer 62 62
-Barthel se na Masters turnajích slušně prezentovala, když potrápila jak Agu, tak i naší Petru, ale přesto pořád tam byla vidět její velká slabina - malá psych.odolnost a výpadky během hry .. zde v New H.měla tak trošku štěstí, že chytila v 1.k. Hantuchovou, která prožívá větší herní krizi
-oběma hráčkám nevadí hard, ač tedy Ruska preferuje zámořské turnaje více než Němka (resp.je tam víc zvyklejší hrávat) .. mě větší zkušenosti, lepší kvality a tak by měla mít blíže k postupu dál

Hernych vs Middelkoop
-český tenista se v posl.dvou turnajích rozehrával na nadcházející kvaldu a neměl špatné výsledky, na chall ve Vancouveru sice vypadl ve 2.kole s pozdějším finalistou Selou, ale v Aptosu si uhrál solidní SF .. poté se už přesunul do NY a připravoval na tuto kvaldu
-v ní narazí na Holanďana, který se dostal do kvaldy jako náhradník, a není divu, letos větší část sezony vynechal skrz zdrav.problémy a začal hrát až nedávno s pár futures přes Schveningenem (tam uhrál finále), poté si zkusil ještě 3 další antuk.chall, kde už ale skončil v úvodních kolech .. navíc na hardu prakticky nehrál od lonské kvaldy na USOPEN
-na jedné straně zkušenost, přece jen větší rozehranost a aklimatizace na zámoř.prostředí i tamní hard .. na druhé straně pozice mírného outsidera, která asi tolik nebude psychicky zvazovat .. i tak ale kurz kolem 1.60 mě přijde lákavým

Udomchoke vs Menendez
-Thajec měl slušnou přípravu na USOPEN, když v předchozích 4 zámořských turnajích v 2xČF a jednou SF .. k tomu jeho bohaté zkušenosti a hlavně preferování amer.betonů, to mě z něj dělá favorita tohoto duelu, už jen proto, že Španěl na amer.betonu startoval naposled vloni v kvaldě na US, letos navíc nemá prakticky žádné výsledky z challangerů (spíš je obíhá), ač tedy na WIM prošel celkem překvapivě kvaldou a zahrál si hl.soutěž
-no, ale snad tady se tak nestane, a Thajec nejen postoupí dál, ale zkusí si zahrát i hl.soutěž, určitě by si to tento sympatický tenista zasloužil

V.Pospisil vs Rh.Williams
-dalším kandidátem na účast v hl.soutěži je pro mě i V.Pospisil, který loni zde taky prošel kvaldou a zahrál si dokonce 2.kolo .. letos to sice bude mít s obhajobou krapet těžší, ale ten pavouk na postup z kvaldy je přijatelným a hráč jeho potenciálu i výkonnosti by měl projít do hl.soutěže
-nyní mu bude stát v cestě dom.hráč Williams, který letos krom dvou antuk.challangerů v Evropě prakticky o sobě nedal nijak zvlášť vědět .. to samé platilo i pro přípravné challangery před touto kvaldou, kde nic světoborného neuhrál
-větší zkušenosti, kvality, potenciál i lepší letošní výsledky, to vše je na straně Pospisila, pro jeho soupeře mluví snad jen to, že hraje doma, což je málo :)

Bemelmans vs Sergejev
-Belgičan je taky pro mě horkým kandidátem na postup z kvaldy, už jen proto, že na přípravných turnajích před kvaldou měl slušné výsledky, které jsitě posílily jeho herní pohodu a sebevědomí .. sice skoro 2 a půl týdne nikde nehrál, ale byl v zámoří a tak věřím, že se připravoval na kurtech ve Fl.Mead a trénoval se
-proti němu bude hrát Ukrajinec Sergejev, který vlastně ještě nyní o víkendu hrál SF na chall. v uzbekistánu, což na jednu stranu hovoří, že by do zámoří mohl přijet s formou a herní pohodou, na druhou stranu aklimatizace asi bude krapet slabší (jde o teprv jeho 2.start v zámoří od roku 2010),a to nemluvě o únavě , navíc ty soupeři v Uzbekistánu byli spíše úrovně futures (stejně jako z předchozích dvou turnajů)
-sice se nesmí přehlížet dobré výsledky Ukrajince, které napovídají, že hraje v pohodě, ale jeho kvality, potenciál i výsledky v kariéře ani zdaleka se nerovnají těm, které má Belgičan, ten navíc má k dobru i krapet větší zkušenosti .. a tak si ho taky dám do hledáčku
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » úte srp 21, 2012 10:05

No, a takto nakonec vypadá onen tiket :arrow:

37.TIKET

ODKAZ NA TIKET
vklad :44kč (s MP 46Kč)
stav banku : 154kč (počáteční stav->500kč)
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron