B.E.D.ů.v deníček :-)

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod quinton » ned črc 15, 2012 11:37

Johnny.Rebel ?? jsi to ty? :)
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod B.E.D. » pon črc 16, 2012 11:17

Škoda včerejšího kombíku, trošku smůly se v něm nakupilo, když Krawietz v prvním setu nevyužil brejku v závěru setu, naopak v další hře sám ztratil servis při prvním brejku Ilhana, který pak set dopodával. Ve druhém setu už mladý Němec nestíhal,a tak se Turek nakonec radoval z postupu do hlavní soutěže.
Ještě více smůly měl J.Monaco. Ten sice první set zaslouženě prohrál, stejně jako první polovinu 2.setu, kdy ani zdaleka nehrál svůj tenis, naopak Janko hrál suprově, pak ale zapršelo štěstí z nebe a to rozhodilo Janka, naopak nakopnulo Monaca, který z 04* otočil a vyhrál set 75. Rázem byl on na koni a ač ve 3.setu přišel o servis, za stavu 23* 30:0 se to dalo jistě ještě hrát. Ovšem pak zapršelo podruhé, a tentokrát se to otočilo :lol:, a tak vyhrál 3.set Tipsarevič.

Je pondělí, a to začínají nové turnaje, kterých je tentokrát opravdu požehnaně (zejména ty challangery, kdy ani nepamatuji, že by jich tolik bylo v jednom týdnu). Můžou za to samosebou blížící se OH, a právě tento velký turnaj bude dost promlouvat do výkonnosti, nasazení a motivace některých hráčů, kteří jsou nyní v akci v rámci aktuálních turnajů.
dnes jsou za programy finálová kola kvaldy a některé zápas prvních kol, a tak je rozumné nečekat zázraky, a naopak spíše se dívat po překvapeních, hlavně pak držet vklady při zemi :).

G.Simon vs C.Berlocq
-Simon je nasazenou dvojkou turnaje a také i obhájcem loňského titulu..jinak letos na antuce nehrál vůbec špatně, ba naopak vyhrál jeden turnaj (Bukurešť), v Monte Carlu si uhrál SF (Nadal), i na ostatních turnajích hrál tak, že vypadl až s těmi lepšími..menším zklamáním bylo vystoupení na tom největším turnaji – na Rolandu(jen 3.k. - Wawrinka).. o moc líp nedopadl ani v rámci grassu (což se už ale dalo čekat), když v Queens vypadl hned v úvodě s Bolellim, a jen díky milosrdné skreči od krajana Mathieuho se na WIM prokousal do 2.k
-po WIM si dal velkou pauzu a spíše se soustředil na mediální aktivity (viz onen názor směrem k price-money :D), a tak se do turnajů pustil až nyní s Hamburgem, čemuž se ani nelze divit, protože má co obhajovat z loňské sezony, navíc při jeho letošních dobré formě na antuce si zde může přijít celkem bez práce k pěkným bodíkům i penízkům :)

-proti němu bude stát C.Berlocq, i on letos hraje na antuce dobře, a to i přesto, že hrál více na ATP turnajích než na challangerech , navíc se i vyvaroval nějakých těch "výjebů", kdy z těch 19 proher vypadl jako favorit pouze dvakrát a jen 3x skrečoval :) .. na druhou stranu v posl.turnajích už to začal být ten starý známý Carlos, když v Braunschwiegu padnul v 1.k. se Struffem (v kurzu kolem 1.15), trošku lepší reputaci si udělal min.týden v Umagu, když tam porazil marného Dodiga (aspoň v rámci singlu) a challangeristu Trungelittiho a ve ČF pak nestačil na Dolgopolova
resumé:
-sice Simon měl herní pauzu téměř 3 týdny, tak pořád věřím, že tenisovou úrovní, kvalitou i stylem hry je na antuce někde jinde než B...když k tomu přidám i letošní výsledky z tohoto povrchu,jako i herní styly obou hráčů, ten kurz na Simona mě nenechal chladným a zkusím si to..sice nečekám nic lehkého, spíše 3 sety a tuhou bitvu, ale snad to bude se šťastným koncem pro Simona

Br.Baker vs I.Kunicin
-Američana pasuju na černého koně turnaje a přál bych mu úspěch i doma na svém preferovaném povrchu.. formu, výsledky z posl.turnajů i získané sebevědomí, pavouk je taky celkem hratelný, to vše má k dobru a mluví pro to, aby vyhrál nejen tento zápas s herně hledajícím se Rusem, ale aby se prokousal klidně až do toho SF s Fishem .. tak jen aby zdravíčko sloužilo pořád dobře

V.Pospisil vs B.Mitchell
-Vasek si před OH odskočil na domácí challanger v Granby, kde sice loni skrečoval ve ČF, ale při jeho aktuálně nasbíraných zkušenostech by to nemuselo dopadnout takto špatně, ba naopak, jako nasazená jednička turnaje má celkem přijatelného pavouka, kde nemá prakticky do finále žádné větší potíže (jen v případě, že by Dancevic se našel se svou formou a už měl zdrav.potíže pryč--v což nepředpokládám), a tak tento challanger by mohl být krásnou přípravou na OH, ač tedy by šlo o hard a ne o grass, ale každý vyhraný turnaj dodá chutě i správnou náladu
-Mitchell je takovým nenápadným obíhačem kvald na challangerech, který sem tam něco víc uhraje na futures .. jeho posl.turnaje napovídají, že forma tam není ani náhodou a vzhledem k tomu, že jeho tenis.potenciál je trošku "jinde", než u Pospisila, dám si Kanaďana do akovky

No, a takto vypadá tiket, který už je jubilejní .. a mimochodem, dneska se tedy u Gamebookers nevytáhnuli s těmi kurzy :) :arrow:

10.TIKET
G.Simon vs Berlocq (1.62) x (1.45)
V.Pospisil vs B.Mitchell (1.22) x (1.18 )
Br.Baker vs I.Kunicin (1.18 ) x (1.13)
celk.kurz: 2.93 ... (1.93)
vklad: 50kč (s MP 52.50kč) ... (2EU)
stav banku: 100Kč ... (8EU)

:gl
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » pon črc 16, 2012 11:20

quinton píše:Johnny.Rebel ?? jsi to ty? :)


:gauc
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » úte črc 17, 2012 8:53

No jo, není nad to, když máte na tiketu last match v podobě favorita v kurzu pod 1.20 a pochopitelně vyhoří :lol: .. mám na mysli ranní zápas Briana Bakera, který v duelu se špatně hrajícím Kunicinem byl bohužel tím, kdo hrál ještě víc špatně, když místo winnerů trefoval pásku anebo se vyhazoval a hrál tak nějak naivně, jako by si myslel, že se Kunicin musí porazit sám :roll: .. i přes dost špatný výkon měl ale Br.Baker pořád šanci na výhru, když po vyhraném tajbrejku ve 2.setu dokázal na začátku 3.setu sebrat servis Rusovi .. bohužel vzápětí Baker nejenže odevzdal svůj servis, ale svými až dětskými chybami dostal Rusa do trháku *14, no a tam už se pak nedaly dělat zázraky :roll: .. sice jsem si tiket v rámci livebetu pojistil, no ale tady se na to nehraje, a tak jsem zas ve ztrátě :(

No, uvidíme, co dneska, zápasů je v nabídce slušné kvantum, tak tentokrát radši se vyhnu favoritům a půjdu po nějakých překvapeních :!:

F.Lopez vs Ungur
-ady asi nemá smysl mnoho psát..Lopezovo cestování po turnajích už se pomalu stává legendou, a když k tomu přidám jeho účast na kolumbijském challengeru v min.týdnu, kde si ho podal v 1.kole Andreozzi, ani mě nepřekvapuje jeho účast zde v Gstaadu, co by mě naopak překvapilo, kdyby zde něco víc uhrál
-v 1.kole narazí na Ungura, což sice taky není dvakrát stabilně hrající hráč, no ale když už nic, věřím, že v tomto záapse bude chtít víc hrát a bude ho to víc bavit .. teď jen aby to stačilo ve spojení s jeho hrou, kde ale bohužel vidím menší mínus, protože Ungur je dost nerozehraný a mimo formu
-ale i tak v současnosti je povinností jít proti Felicianovi, už jen proto, že nehraje nikde v dalším týdnu a naopak se bude účastnit OH .. teď jen vybrat tip,neboť se nabízí hcp, čistá výhra Ungura či to, že vyhraje aspoň set

Stachovskij vs D.Brown
-o Ukrajincovi si taky myslím svoje, sice před WIM vyhrál slabě obsazený challanger ve Furthu, no následné dvě jeho skreče a poté porážka v min.týdnu od Červeňáka, to není pro mě známka nějaké herní pohody, formy, resp.pozitivně naladěného hráče :)
-naopak rastaman Brown :) chytil v posl.turnajích slinu, když na WIM prošel kvaldou a zkusil si 1.kolo v hl.soutěži, poté min.týden v Stutgartu uhrál solidní ČF (jak v deblu, tak v singlu), a sice hnedpo tomto zápase se musel balit, aby stíhal sobotní kvaldu v Gstaadu, naštěstí cestování nebylo až tak dlouhé a nemluvě o aklimatizaci, a tak si Brown podržel výkonnost, motivaci i formu a celou kvaldou prošel až do hl.soutěže (Y.Marti, I.Navarro, J.Sousa)
resumé:
-únava z náročného programu by mohla promluvit do výkonnosti Browna, no věřím, že proti Stachovskému se trošku víc hecne, přece jen Ukrajinec i přes špatné výsledky má trošku jméno, navíc ve hře je postup do 2.kola, což bude taky jistě motivovat Němce .. když k tomu přidám i jeho kvalitní servis a dost tvrdé údery od základní čáry, které by mohly dělat Ukrajinci potíže, než se to naučí trošku číst, aspoň ten set by sympatický naturalizovaný Němec mohl uhrát

Na GB nemají vypsaný handicap na Browna, a tak tentokrát nebude žádné srovnání s kurzy :arrow:

11.TIKET
Stachovskij vs D.Brown - Brown aspoň set (1.33)
F.Lopez vs Ungur -> hcp +3.5her (1.85)
celk.kurz: 2.46
vklad: 47kč (s MP 49.50kč)
stav banku: 50.50Kč ... (6EU)
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » úte črc 17, 2012 16:07

Tak vzhledem k tomu, že oba zápasy už skončily a tiket mi kupodivu vyšel :mrgreen: , řekl jsem si, že když je ještě tak pestrá nabídka, zkusím si dát ještě jeden tiket, ať je co večer sledovat před spaním .. znovu pojedu v duchu ranního tiketu a zkusím si nějaký tip na překvapení, radši se budu potit u vysokých kurzů, než aby mě zas zrušil tiket nějaký mini-kurz :)

Borvanov vs Peliwo
-Borvanov je takovým hráčem pro futures, pči čemž čas od času si odskočí zahrát nějaký ten challanger, kde vesměs končí v 1.kolech .. jediné výjimky jsou mexické challangery, kde rok co rok pravidelně uhrává slušnější výsledky, skoro jako kdyby měl příbuzné ne v Rumunsku, ale v Mexiku :)
-letos ovšem oproti min.sezonám tolik nestartoval, když zatím má na svém kontě jen 16 startů od futures až po chall..nutno dodat, že krom chall.vGuadalajara, kde z kvaldy prošel až do SF, a poté krom domácího futures z úvodu června prakticky udržel svůj standard konců v prvních kolech :)
-jinak po kvaldě na WIM si zkusil challanger ve Winetce a kvaldu v Newportu, ale ve všech případech dle očekávání vypadl bez nějakého většího odporu

-Peliwo byl hráčem, o kterém jsem se zmiňoval v rámci finále juniorky na WIM, které nakonec i vyhrál .. tento mladý Kanaďan od příští sezony už bude hrát mezi seniory, a nutno dodat, že vzhledem k tomu, jaké měl výsledky v juniorce (letos byl ve finále juniorky na AOPEN i na Rolandu), a to nemluvě o tom, že měl kvalitní výsledky i v lonském roce .. tak se v Kanadě možná objeví další talent, který by mohl zdárně sekundovat Pospisilovi, ale třeba i Raonicovi, kdo ví
-každopádně letos vedle juniorských turnajů si zkusil celkem dost startů i na futurech a taky i na challangeru, kde dokonce v uvodu sezony uhrál SF (Rimouski)
-po vyhraném WIM měl zaslouženou pauzu, kdy až min.týden si zkusil kanadské future, kde vypadl v 1.k. .. mimochodem loni jako 16-letý prošel zde v Granby kvaldou a zkusil si 1.kolo hlavní soutěže
resumé:
-souboj dravého mládí proti už odcházející generaci (nic proti Rumunovi) nemá až tak jasného favorita, jak říkají kurzy .. mladý Kanaďan už letos naznačil, že na dom.turnaji se dovede dobře hecnout a připravit, v seniorech letos možná odehrál i více zápasů než B., navíc má k dobru i sebevědomí skrz ty výsledky v juniorce .. když k tomu přidám i fakt, že Borvanov letos toho moc nenahrál, není v kdo ví jaké formě a celkově jeho tenis.potenciál není ani zdaleka takový jako u P., tak krom těch zkušeností a dospělého věku nemá co nabídnout .. když to vše dám dohromady, zkusím věřit dravému mládí v pěkném kurzu -> so come on, Phil :)!

Almagro vs Kamke
-vzhledem k tomu, jak se trápí favorité v Hamburgu, něco mě říká, že i Almagro to nebude mít tak snadné v tomto zápase .. jednak má za sebou finále v Bastadu , jednak Almagro letos v 1.kolech pokořil hranici overu s bilancí 12:2 , a co více, proti outsiderům typu Kamkeho letos vždy sehrál over v 1.kole :)
-Kamke navíc je dom.hráčem, samotný zápas bude na centr-kurtu a jako poslední v programu dneška .. to by bylo, aby se Němec nehecnul a nechtěl zkusit potrápit favorita, a to i přesto, že Kamke letos hraje pod svoje možnosti
-a tak budu doufat, že i v tomto případě outsider potrápí trošku víc favorita, a vejde se do vypsaného overu

Na tiket nakonec dám oba zápasy do akovky, nebudu se s tím nějak párat :mrgreen: .. stejně použiji na vklad část výhry, takže i v případě neúspěchu mě to tankovat nebude :arrow:

12.TIKET
Borvanov vs Peliwo (2.25) x (2.05)
Almagro vs Kamke -> over 20.5her (1.80) x (1.85)
celk.kurz: 4.05 ... (3.79)
vklad: 25kč (s MP 26kč) ... (1EU)
stav banku: 140Kč ... (7EU)
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » stř črc 18, 2012 8:51

Dneska nemám tolik času, a tak snad nebude vadit, když to bude krapet stručnější a kratší :oops: .. vlastně rovnou předložím tiket, který bude mít pořadové číslo 13, tak snad nepřinese smůlu .. a takto vypadá :arrow:


13.TIKET
Južnyj vs Belluci - B.aspoň set (1.29) x (1.31)
Larsson vs Govorcova (1.55) x (1.51)
F.Mayer vs Haase (1.43) x (1.42)
celk.kurz: 2.86 ... (2.81)
vklad: 38kč (s MP 40kč) ... (2EU)
stav banku: 100Kč ... (5EU)
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » čtv črc 19, 2012 8:36

Tak včera se zadařilo,ač jen z části, protože Larsson sice vyhrála, ale díky skreči její soupeřky se mi prakticky ani nepočítá její výhra .. jsem zvědav,kolikrát ty skreče budou mluvit v můj prospěch , zatím tedy je skore 0:1 :D

Dneska na většině turnajů vrcholí 2.kola, a tak je stále velké kvantum zápasů k výběru, že zas vybrat to málo z toho všeho, to bude něco :unsure: .. osobně mám radši, když se v týdnu hraje málo turnajů (optimální tak 1-2 turnajů ATP, 2-3 challangery) .. no ale budiž .. zkusím tentokrát jít eliminační metodou, tj. budu vyhazovat zápasy, které se mě nelíbí, až zbudou logicky ty, které by šlo hrát :napad

Blake vs Ebden :bad
-kurzy trošku více favorizují Ebdena, no nehraje se na grassu, navíc Blake i přes ty letošní slabší výsledky se stále nesmí odepisovat, konec konců Harrison je zářným příkladem..k tomu domácí prostředí, bohaté zkušenosti a fakt, že Ebden až tolik na amer.betonech zas tolik neválí, to všem mě dělá z tohoto zápasů nejasnost po všech směrech

Fish vs Muller :bad
-všechno je to o přístupu Mardyho, který i přes dojemné zkazky o srdečních potížích mě nepřesvědčil o tom, že za tím jeho výkonnostním propadem (a nezájmem o tenis) by byly nějaké zdrav.potíže, to bych ho nesměl znát už nějaký ten rok a nevědět, jak si dříve užíval akcí ve Vegas, hotelích a pařil leckdy až do oběda :mrgreen: .. ale to je vedlejší, důležité je, že tipovat vítěze se mě nechce, jako se mě nechce ani nějaký kontratip na Mullera, protože u něj je to o tom, jak mu bude chodit servis..no bet

Sock vs St.Johnson :bad
-futures zápas se nám bude konat ve 2.kole turnaje ATP, i to se někdy stává :wow2: ale tak přejme to oběma hráčům, kteří vlastně si užijí ČF na turnaji ATP, aspoň tedy ten šťastnější .. sázkovky více věří Johnsonovi, no dle mě jsou šance obou hráčů stejné a v tom případě bych viděl value na Sockovi .. ale tipovat se mě to fakt enchce :)

M.Granollers vs Kubot :bad
-Španěl tady obhajuje finále a z min.týdne si přivezl slušnou rozehranost a formu, a tak je asi právem favoritem, navíc Kubot v posl.týdnech neoplývá mimořádnou formou, jak v singlu, tak i v deblu .. na druhou stranu je to velmi nevyzpytatelný hráč, stejně jako Granollers .. a tak se radši vyhnu tomuto zápasu

Tipsarevič vs M.Fischer :bad
-Jankovi včera vypadnul jeden z největších konkurentů zde na turnaji (Wawrinka), a tak má prakticky volnou cestu až do finále, což si jistě uvědomuje, a tak nečekám, že by nějak vypustil tento turnaj, naopak si pojede pro další titul .. škoda toho kurzu, to nemá cenu brát ani na odmazání kurzu :?

Monaco vs Muňoz de la Nava :bad
-stejný případ jako Tipsarevič .. Monaco je dle mě jasným favoritem zápasu a nenechá si ujít postup do dalšího kola .. sice v min.kole se Stebem měl namále, ale řekněme, že chtěl trošku udělat radost domácím, jako i se sžíval s Hamburgem :) .. každopádně kurzy jsou zde o ničem, a tak se jde dál

Kohlschreiber vs Fognini :bad
-Němec mě nepřijde až tak velkým černým koněm turnaje jako třeba jeho krajan Flo Mayer .. naopak po zdařilé jízdě na WIM má před sebou podobnou jízdu v rámci OH, a tak nějaký delší pobyt na antuce by mu nemusel až tak svědčit, byť jde o domácí turnaj a slušné price-money .. navíc Fognini by se neměl na antuce podcěňovat, především v těchto zápasech, kdy hraje jako outsider proti dom.hráčům .. kolikrát se už takto dokázal v minulosti vyhecovat a potrápit favority :idea: .. kurzy jsou o ničem, možná snad jen ten over by šel zkusit .. ale zkoušet se mi nic nechce :D

Chardy vs Reister :bad
-škoda, že sázkovky ještě víc nefavorizují Francouze .. ten i přes svou pozici favorita totiž je schopen vyhořet i v duelu s domácím hráčem, který letos po zranění toho moc nenahrál a rozhodně není v kdo ví jaké herní pohodě a formě .. na druhou stranu v min.kole získal skalp Verdasca (Nando rules :ave: ) a to jistě dodá sebevědomí a morální sílu .. a když si poradil s Nandem, proč by nemohl i s Chardym, který letos už nejednou měl výkyvy a projevy nestabilní výkonnosti .. jen škoda, že ty kurzy nejsou až tak fajn na nějaký kontratip :(

Almagro vs Davyděnko :bad
-zápasy Davyděnka už nějaký ten rok obcházím velkým obloukem, tedy až na výjimky, kdy je favorizován v kurzech :mrgreen: .. zde je bohužel až moc vysokým outsiderem a to se mě dvakrát nechce riskovat Almagro .. zas NIkolaj když přepne na hrací mód, je schopen hrát top-tenis (zejména na antuce), kterým by mohl vyřadit Almagra laborujícícho s tím ramenem a majícího v nohách Bastad
________________________________________________________


de Bakker vs Gigounon, Mertens vs de Greef :bad
-oba dva hráči jsou právem favorizovaní, ale ty kurzy mě tedy moc nelákají, přece jen už mají v nohách celkem náročné programy z min.týdnů a hrají proti dom.hráčům, no bet

-ať to nemusím tak vypisovat, vynechám celý Binghampton, protože ty mini-kurzy se mě nechce riskovat a sice ten Wolmarans mě celkem zaujal, přece jen je rozehraný z kvaldy a má k dobru o trošku víc zkušeností, tak jeho soupeřem je dom.hráč, a navíc W.až takový řezník a ničitel soupeřů není .. takže i zde no bet

-vynechám i Granby krom jednoho zápasu .. zde mě zaujal duel dvou nestorů Udomchoke vs Kim, kde snad Thajec postoupí dál a nenechá toho nazdárka hrát ČF :shock: .. ostatní zápasy už jsou nezajímavé skrz nízké kurzy, resp. nevyzpytatelnost , včetně Dancevice, přece jen pořád hraje tak nějak na hraně skrz ty zdrav.potíže, co měl v posl.týdnech a čert ví, zda ho to nebude limitovat i nyní :?: :roll: .. no, ale jak jsem řekl, jeden zápas mě přece jen padnul do oka :wink:

-Penza se už začala hrát, tak ji celou vynechám .. což je škoda, padl mě tam zrána do oka zápas Donskoje v kurzu kolem 1.50, to se dalo hrát .. holt, když ale v Chanci tu nabídku aktualizují až po 9h ráno :wloser: .. na druhou stranu, třeba Donskoj prohraje a mě to tak pomůže :)

-Recanati má podobný problém jako zámořské turnaje, když už tady na sebe narazí dva zajímaví soupeři, ty kurzy jsou postaveny tak nízko, že prakticky se nedá zkoušet ani outsider ani favorit :roll: .. jsem ale zvědav na probouzejícího se Koroljeva , zda si poradí s nasazenou dvojkou Jazirim, anebo jeho aktuální výkonnost stačí jen na hráče z x-té stovky :mrgreen:

-no, a jde se na posl.challanger v Poznani .. tam bude hrát můj oblíbenej Ferrol, ale s tím vším, co má v nohách z min.týdne a ještě proti nepřijemnému Haider-Maurerovi, to se mě rozhodně nechce riskovat .. ani ten kurz na Rakušana není až tak extra vzhledem k tomu, že je za rohem Kitzbuhl a pokud by tam Rakušan nedostal div.kartu do hlavní soutěže, nejspíš by tam šel hrát kvaldu .. prostě je tady moc otazníků a tak no bet :)
-škoda, že sázkovky nefavorizují Ignatika v duelu s Przysieznym, ale je to spíše naopak, což mě moc nebere .. přece jen Ignatik když už nic, letos hrál monhem pravidelněji, čas od času i něco uhrál, v min.týdnu se taky slušně uvedl, naopak Polák krom dom.prostředí nemá až tak co nabídnout skrz to jeho letošní pauzírování a laborování se zraněními .. a tak se mě tedy nechce do kurzu pod 1.80, šance jsou přece jen vyrovnané pro oba
-duel dvou Španělů je správem kurzově vyrovnaný, takový zápas na hod mincí .. a mě padla panna, což je Marti :lol:
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » čtv črc 19, 2012 9:14

No, a z té hromady zápasů mě zůstalo následující torzo, ze kterého nakonec sestavím tiket :arrow:

Isner vs Bemelmans :thumbup1: :
-ale jo, proč ne, sice kurz o ničem, ale tak zvednutí celkového kurzu na akovce to není špatné .. důvody netřeba psát .. isner doma na amer.betonech je jako ryba ve vodě, jeho servis bohatě postačí na Bemelmanse, který sice už letos prokázal, že tenis umí, ale stále ještě nemá zkušenosti na to, aby zvládal tak těžké zápasy .. co víc dodat

Giraldo vs Hernych :thumbup1:
-tenisoví fandové o Giraldovi asi ví, a tak jen stručně vyhodnotím jeho situaci .. v pondělí po cca 21h našeho času dohrál finále v Bogotě, poté měl před sebou cca 9000km let do Gstaadu, a to nemluvě o časovém posunu cca 6h, na který si musel zvykat .. odhaduji, že do Gstaadu dorazil někdy během úterý odpoledne našeho času, včera pak hrál singla i debla (v obou případech vyhrál :shock: ), ale nutno dodat, že Laaksonen by asi nebyl soupeřem ani pro hráče z juniorky :mrgreen:
-dneska ovšem už narazí Giraldo na mnohem lepšího hráče, kterým je nás Hernych .. ten sice letos nemá až tak super výsledky, a na antuce taky dvakrát není nejsilnějším (spíš haly a grass), ale v Gstaadu se evidentně chytil s formou, když zde prošel kvaldou a v 1.kole si poradil s Violou
-zkušenosti má Čech taky k dobru, jako i kvalitní servis a útočnou hru, a ač Giraldo má kvality, výhodu povrchu, formu a rozehranost má taky , nechce se mě věřit, že by ten náročný program neměl vliv na jeho hru
-a tak si zkusím nějaký kontratip, už jen proto, že Hernychpodle mě není větším outsiderem v kurzech, než včera Laaksonen :mrgreen:

Dimitrov vs D.Brown :thumbup1:
-i zde mě láká znovu Brown ze stejných důvodů, jako v tipu se Stachovským, Dimitrov má sice formu a je při chuti, ale to samé lze říci i o rastamanovi Brownovi, který navíc svou hru opírá na kvalitním servisu a dost razantních úderech, čili úplně něco jiného , než s Benneteauem či soupeři, které měl Griša v Bastadu .. a tak než by si zvykl na nový netradiční styl, mohlo by mu to udělat potíže .. a tak zauvažuji i zde o nějakém kontratipu

V.Pospisil vs Garza :thumbup1:
- Pospisil sice v 1.kole porazil Mitchella přes 2 tajbrejky, ale tak jen málokterý velký favorit zvládne snadno ta první kola na turnajích .. věřím, že naopak tento zápas ho trošku uklidnil, dodal mu klid do hry a v dalších zápasech už to bude míň dřít .. Garza rozhodně není soupeřem, co by měl nějak ohrozit Pospisila, už jen proto, že nemá k dobru ani formu, ani mexické prostředí :) .. navíc ty vzáj.zápasy jsou taky výmluvné .. škoda jen toho kurzu :(

Janowicz vs Michalička :thumbup1:
-Polák hraje doma, navíc ta jeho forma, to už je vyloženě fazona .. náš hráč ani zdaleka v současnosti nemá herně , formou a kvalitou na Poláka, který jen špatným přístupem a vypuštěním by mohl nepostoupit dál .. ale v to nebudu věřit , a tak si ho nalepím na tiket taky

Nakonec jsem vynechal Browna a zkusím si Hernycha .. tak snad nebudu litovat této volby .. a takto vypadá tiket, tentokrát bez doprovodných kurzů od GB, protože nemají v nabídce hcp na Hernycha :arrow:

14.TIKET
Janowicz vs Michalička (1.20)
Isner vs Bemelmans (1.13)
V.Pospisil vs Garza (1.22)
Giraldo vs Hernych -> hcp +4.5her (1.90)
celk.kurz: 3.16
vklad: 66kč (s MP 70kč)
stav banku: 100Kč ... (8.7EU)
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » pát črc 20, 2012 6:39

No vida, tak jsem se po 14 tiketech v mínusových vodách konečně zas dostal do mírného plusu, snad v těchto plusových vodách vydržím i po další tiket :kicking:

Jinak na tiketu jsem si asi nejvíc "užil" s Pospisilem, který ve druhé setu prohrával už 46 *13, ale nakonec set zlomil v tajbrejku a poté psychicky zlomený Garza už nekladl odpor a dostal kanárka :mrgreen: .. Isnera jsem naštěstí prospal, a tak jsem se nemusel tolik nervovat .. každopádně není nad to, když člověk kolabuje u těch mini-kurzů :bang

Je pátek, a to krom večerního flámu :drunk: bývá na programu i ČF turnajů ATP (WTA) a challangerů .. osobně mám nejraději právě páteční zápasy, protože mě přijdou tak nějak nejlíp tipovatelné .. no, a vzhledem k tomu, že je znovu velké kvantum zápasů a včerejší eliminační metoda byla úspěšná .. i dnes se do ní pustím :yes:

:bad Nishikori vs Soeda
-asi se moc nečekalo, že by se tito dva Japonci utkali ve ČF, ale když si Soeda poradil jak s X-Manem, tak i s marným Kunicinem (ten Baker musel ale hrát mizerně, když nedokázal porazit toho Rusa :doh: ), tak se právě tito dva utkají, což pro oba bude příjemným zpestřením tohoto turnaje .. vzhledem k tomu, že oba na turnaj přijeli v tandemu, oba posléze odjedou společně na OH, těžko soudit, nakolik jejich "kamarádství" bude ovlivňovat tento zápas :) .. a než spekulovat a přemýšlet nad tím, zda Soeda překvapí, nebo nebude klást odpor, radši zápas vynechám :)

:bad Muller vs Ebden
-nebýt toho nepříjemného úrazu u Fishe (že by deux ex machina :?: :idea: ), tak by Muller nejspíš na turnaji skončil .. nakonec se ale dostal do ČF, kde není daleko od toho, aby si zahrál SF, protože Ebden je rozhodně k poražení .. i Australan může být více než spokojen, skrz snadnější los se mu nakonec podařilo dostat taktéž do ČF, ač tedy se s Blejkem nadřel ve 3 setech .. těžko soudit, co čekat od tohoto zápasu .. vítězem může být kdokoliv, tak snad jen ten over by se možná dal zkusit .. ale zápasů je hodně, tak to vynechám

:bad Isner vs Sock
-kurz bude tak malý, že klesne i pod bod mrazu .. z tohoto hlediska nemá cenu ani zápas rozebírat

:bad Dimitrov vs Kubot
-Griša se včera hodně zapotil v zápasu s Brownem, kterého sice nakonec ve 3 setech přetlačil, no ale šlo poznat, že jakmile na něj hráč jede toršku víc agresívně a aktivně, tak se nechytá .. Kubot naopak potvrdil, že je opravdu nevyzpytatelným hráčem a může opravdu vyhrát i prohrát kdykoliv .. dneska je de facto situace obdobná , akorát má Kubot jiného soupeře .. a tak si nebudu dělat nějaké ideály a radši se zápasu vyhnu

:bad P.H.Mathieu vs Gulbis
-kdyby kurzy více favorizovaly PHM, rád bych si ho zkusil, ale takto se mě nechce do toho jít, přece jen i frantík je dost nestabilním a nečitelným hráčem, stejně jako Gulbis, kterému když to začne padat, tak je schopen uhrát solidní výsledky .. a tak i zde nebudu zbytečně riskovat a zápas vynechám

:bad Tipsarevič vs Hernych
-náš hráč mě včera potěšil, a tak mu na oplátku dnes budu přát, aby přinejmenším potrápil srbského velkého favorita .. ten naopak jen o vlásek unikl ostudě s Fischerem, který se nezalekl slavného jména a pustil se do Janka pěkně zhurta .. a nebýt toho, že psychicky nezvládal kritické momenty, nejspíš by ani Tipsarevič dneska nehrál .. Hernych už je zkušenostmi někde jinde, navíc je ve formě a rozehrán, čili zde když už něco tipovat, asi bych znovu zkoušel nějaké kontratipy na favorita .. od toho mě ale trošku zrazuje fakt, že Janko celkem umí zahrát na ty hráče, co svou hru opírají o servis a aktivní hru

:bad Haas vs Flo Mayer
-kurzy jsou právem vyrovnané, protože zápas nemá favorita a může vyhrát kdokoliv .. pro Mayera to bude obzvlášť pikantní duel, kterým by mohl na dálku vzkázat všem v Německu, že on je aktuálně nejlepším německým hráčem .. na druhou stranu Haas bude taky chtít vyhrát a tak věřím v jediné, že bude k vidění napínavý tenis s plno hezkými výměnami, kde budu fandit spíše Haasovi .. ale tipování se vyhnu

-challanger v Bercuitu má jeden zajímavější zápas, jinak ale mě neláká Schoorel, který sice zatím působí hodně suverénně, ale letos už mě takto třikrát nachytal, kdy jsem mu bezmezně věřil ve ČF či SF, a ejhle, jako by víkendem na něm padnula deka, pokaždé v těch duelech doslova zápas odflákal .. vyhnu se i de Bakkerovi, který sice hraje s hodně průměrným hráčem, ale za ten menší kurz to radši riskovat nebudu, něco mě říká, že by to taky nemusela být tak snadná jízda .. kdyby byl hcp u Devildera, zkusil bych si to, protože se mě nechce věřit, že by Hanescu po těch náročných dvou týdnech neměl ovlivněnou výkonnost i motivaci skrz ten program .. sice nyní hraje už ČF, ale s těmi soupeři, co měl v úvodních kolech, to se to hraje :) .. Devilder bude prvním trošku kvalitnějším soupeřem, navíc jeho defenzivní styl by mohl unavenějšímu RUmunovi dělat obtíže (jako i vyvolat menší nechuť) .. ale jak říkám, čistou dvojku se mě riskovat nechce a hcp tady není :)

-challanger v americkém Binghamptonu radši vynechám celý, sice kurzově je zajímavým, když tam není prakticky nikdo favorizován, ale odhadovat šance hráčů mě zde přijde spíše o intuici, štěstí a hazardování, než o nějakém vysondování .. ač tedy ten Rhyne Williams se mě celkem líbí :!:

-challanger v Granby krom jednoho zápasu taky mnoho nenabízí .. zajímavé bude vystoupení nestárnoucího Udomchoka se slušně hrajícím Duckworthem .. stejně tak zajímavým bude duel Sijslinga s Authomem, kde se oba celkem znají, hru staví na kvalitním servisu, a tak bude asi k vidění nějaký ten tabrejk a vyrovnaný zápas .. Bester překvapivě porazil Dancevice, který nejspíš pořád není v pohodě po zdrav.stránce (dobré vědět pro příště), a tak má velkou šanci na dom.turnaji hrát i SF, protože El Mihdawi je rozhodně k poražení .. zatím k tomuto zápasu nejsou kurzy, ale pokud by byly trošku solidní (víc jak 1.60), tak bych to zkusil .. ale obávám se, že sázkovky to dají hodně pod

-challanger v Penze vynechám, je to tam samý Rus a Ukrajinec, a to se mě nelíbí :D

-challanger v Poznani má nějaké zajímavé duely, aspoň po tenisové stránce (viz Prodon vs Dasnieres, anebo Alund vs Gawron), no ale po stránce tipování se tam toho moc nedá najít, snad jen polský "vlak" Janowicz :)

-challanger v Recanati nabízí také zajímavý duel mezi dvěma servismany F.Martinem a Olivettim, kde bych to spíše přál prvně jmenovanému, aby postoupil, už jen proto, že tu loni vyhrál a taky je mi víc sympatičtější - ale tipovat to nebudu (spíš by mě zajímalo, jaký bude počet es :) ).. franc.dominanci na tomto turnaji potvrzuje druhá dvojice Serra vs de Schepper, kde Sch. loni zde uhrál finále, a věřím, že by i letos chtěl něco podobného prožít .. Serra je ovšem těžký kalibr, navíc už ho zkušenější Francouz dvakrát porazil, a tak mě zápas nijak neláká .. Bolelli na challangeru v kurzu 1.13, no to bych byl sebevrah, hrát ho :), Propoggia je sice neznámej hráč a spíše deblový specialist, no na tomto pvorchu si hráč hravě vystačí s dobrým servisem a hrou na síti (což on má), a tak je jen škoda, že není nějaký ten hcp :) .. Koroljev si to rozdá s Menendezem, a i zde je výsledek zápasu takový nečitelný - Rus sice včera porazil snadno Jaziriho, ale ten se už asi viděl na OH vzhledem k jeho vlažnému výkonu, Španěl když už nic, bude klást odpor - ale hrát nechci ani jednoho
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod B.E.D. » pát črc 20, 2012 7:22

no a nyní soupis zápasů, které mě padly do oka :arrow:

Monaco vs Chardy
-kurz je sice na hraně, ale i tak si myslím, že Juan by měl Francouze porazit, už jen proto, že jeho herní styl je efektivním na styl Chardyho, a taky antukářské kvality i ta rozehranost jsou u Pica někde jinde .. sice Monaco v Hamburgu má trošku "výkyvy" během zápasů, ale to bych spíš viděl v tom, že skrz ty slabší soupeře došlo na menší podcenění a tím i ty následné komplikace v zápasech.. Chardy je ve ČF spíše díky losu, než kvůli formě -> v 1.kole mu to odchodil marný Montaňes, ve 2.kole narazil na Reistera, kterého už porazil v min.týdnu ve Stutgartu, a tak po 5 turnajích prošel přes 2.kolo .. vzáj.zápasy naznačují, že Pico by dnes neměl zaváhat, navíc už jde o SF, čili čekám zodpovědnější a kvalitnější nasazení i výkon od Argentince

Almagro vs Kohlschreiber
-kdyby se hrálo na grassu a Nico by nebyl rozjetý a ve formě, tipoval bych Němce .. ale že Nico je ve formě a rozehraný, a hraje se na antuce, navíc na turnaji, kde loni uhrál finále, netroufám si věřit Němcovi, a to i přesto, že hraje doma a Nico má všelijaké ty potíže s těmi rameny :mrgreen: .. naopak, domácí prostředí naopak vyhecuje Španěla k tomu nejlepšímu, co nyní je schopen ukázat .. a kdyby to rameno fakt zlobilo, neriskoval by zbytečně nějaký vážnější úraz, který by ho na dýl vyřadil .. když pak vidím kurzy kolem 1.60 na Nica, zkusím si to :)

Čilič vs Ramos-Vinolas
-tím jak se spodní pavouk vyčistí od favoritů (Simon, nyní Haas či F.Mayer), Marinovi se tak nabízí velká šance, jak se dostat do finále na tomto turnaji .. rozehrán i při chuti je, antuka mu nevadí, kvality má taky, proč mu nevěřit .. Ramos od Estorilu (SF) 6 turnajů čekal na to, až projde přes úvodní kola, a to dvakrát prohrál jako favorit .. nyní sice je ve ČF, když vypráskal krajana Andujara (který ovšem prožívá krizi) a poté si poradil i s Rosolem, který znovu nedokázal vyhrát i ve 2.kole :) .. a tak spíše se štěstím je ve ČF , než díky formě a výkonnostii .. naopak, díky formě a výkonnosti je ve ČF Chorvat, a tak mu budu věřit i nyní

Mertens vs Diez
-Mertens prokazuje v posl.turnajích, že má slušnou formu a rozehranost, jako i to, že jeho výkonnost je v současnosti na vrcholu, když od WIM sehrál 3 challangery a ve všech uhrál ČF, bohužel dál to nikdy nedotáhnul .. nyní je tedy po čtvrté ve ČF, o to více je to pro něj pikantní, že se tak děje na dom.turnaji .. věřím tak tomu, že bude mít obrovskou vůli a chuť prolomit tuto hranici a zahrát si konečně SF (mimochodem, bylo by to pro něj teprv podruhé v kariéře, naposled hrál SF na chall.v úvodu sezony 2010, kdy přožíval shodou okolností taky formu a měl asi svoje nejlepší výsledky v kariéře) .. Diez je rozhodně soupeřem k poražení, kde osobně jsem už čekal, že vypadne včera s Červeňákem .. no, ale nestalo se, a tak to čekám dneska , přece jen Kanaďan zkušeností nemá až tolik, nemluvě o té formě či rozehranosti .. kurz je celkem hratelný, akorát do akovky :)

V.Pospisil vs Fabbiano
-když už jsem si dvakrát protrpěl Pospisila a dvakrát dokázal, že i když to nejde, tak bojuje a chce vyhrát, tak mu budu věřit i potřetí .. u hráče jeho kvalit je především důležité, jak moc chce hrát a bojuje .. a to tady v Granby dokazuje .. a tak v duelu s Italem, který rozhodně neoplývá formou ani rozehraností a ve ČF je spíše díky štěstí na los (včera mu to odchodil Borvanov, kde je jen škoda, že tomu tak nebylo už s Peliwem
:? ), a na těchto zámořských betonech se objevuje za posl.čtyři roky teprv podruhé , navíc minulý týden si zahrál antuku v Bogotě, což mě spíš říká, že jezdí po zámoří skrz dovolenou, než tenis :) .. to vše mě dává dohromady, že znovu půjdu do dom.hráče

Janowicz vs Brugues-Davi
-no, a to, co jsem psal včera o Janowiczovi, platí i dnes .. Polák jenom potvrzuje svoji ultra-formu a věřím, že by rád završil celou tuto fazonu úspěchem na dom.turnaji .. v cestě mu stojí Brugues-Davi, který sice na posl.turnajích na antue vykazuje slušné výsledky a naznačuje, že má formu a je při chuti, ovšem nutno taky zmínit, že ti soupeři , které měl v minulém turnaji, byli vesměs outsideři duelu :) .. zde v Poznani to nebylo jiné, ale i přesto se nejdřív zapotil a málem vypadnul s Kapasem, a poté znovu ve 3 setech přetlačil tentokrát krajana Martiho .. to vše mě moc nepřesvědčuje v to, že by byl Španěl schopen porazit rozjetého Poláka

Zápasů je celkem dost (a to jsem ještě zapomněl na Roddicka s Belluccim :lol: ), a tak buď budu dál vylučovat, anebo sestavím 2 akovky, resp. kombíka .. a teď, babo, raď!! :dunno

Tak nakonec vyhodím Mertense, přece jen až tak zkušeným a kvalitním mi nepřijde, aby dokázal zvládat roli velkého favorita, na kterém je tlak skrz to dom.prostředí .. vynechám i Almagra, přece jen Kohlschreiber by se neměl tolik podceňovat .. no, a tak si tedy sestavím akovečku ze zbylých zápasů .. jen dodám, že vzhledem k tomu, že Gamebookers tu nabídku mají odlišnou od té u Chance, jako i nemají možnost kombíků, čili se tím de facto maže ona konfrontace, tak od tohoto tiketu už budu dávat jen kurzy od Chance

ale s tou konfrontací jiných sázkovek, od tohoto nápadu neodejdu, naopak od pondělí přijdu s novinkou, na kterou jsem i já sám zvědavý :)

a nyní tedy tiket :arrow:

15.TIKET
Monaco vs Chardy (1.30)
Čilič vs Ramos-Vinolas (1.30)
Janowicz vs Brugues-Davi (1.40)
V.Pospisil vs Fabbiano (1.40)
celk.kurz: 3.31
vklad: 54kč (s MP 58kč)
stav banku: 250Kč
Ptáte se na moji největší výhru v sázení? .. Že jsem přestal sázet za peníze :)
Uživatelský avatar
B.E.D.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát úno 17, 2012 8:59
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron