Dotaz

Moderátor: Moderátoři

Dotaz

Příspěvekod SirRaist » pon kvě 03, 2004 15:34

Existuje možnost, praktická možnost (tím se ptám zda nìkdo takový tady je) kdo si sázením vydìlá mìsíènì tøeba 20 a více tisíc? Já mìl totiž takovou teorii. Vsadit dennì na 1-3 zápasy kdy to dá dohromady kurz max 2,5. Dát to za 1000-5000 s tím že takových tiketù dám každý den jeden.A týdnì mi nevýjdou 2 a 5 ano. Ovšem stále více se pøesvìdèuji o tom že je to zcela nereálné. Tedy z mého pohledu. Proto se ptám je to reálné a vede se tak nìkomu? Díky pøedem za odpovìdi.
Ego servio.
Uživatelský avatar
SirRaist
Host
Host
 
Příspěvky: 211
Registrován: stř úno 18, 2004 18:24
Bydliště: Krnov

Příspěvekod Kvapa » úte kvě 04, 2004 0:58

Ta praktická možnost tady je! Bez ZÁRUKY

Vše záleží na výbìru zápasù – jedinì dobrej výbìr ti zaruèí PROFIT i takový jako si pøedstavuješ.
Potom musíš být ochoten ryskovat, a to tak ryskovat že tì to mùže dovést až do hoøkého konce, krachu, BANKROTU. Já jsem to zažil 2x. – a vìøím tomu, že to bylo jen kvùli nedostateènému kapitálu a v mém poèáteèním špatném výbìru zápasù.

Tak jak sázím já je nìjak podobné tomu co mùžeš vidìt na stránkách SUPERTIPERA
http://www.supertiper.com/
- ovšem na mùj vkus dost MORBIDNÍ, jsem zvìdavej kam až to dotáhne


POZOR: poøád nejdùležitìjší je ten výbìr zápasù a to záleží jen a jen na tobì!!!!

Internet je bájeèná vìc, tolik informací na jednom místì!!!!!!
Nechci se chlubit, ale malá ukázka z minulého mìsíce:
10204409773-131452
10204409786-131504
http://www.chance.cz/index.php?page=jak_dopadl_tiket

Hodnì zdaru a navíc je potøeba taky štìstí!!!!!!!!!

Jestli nìkdo uhodne proè obdivuji NOBUHIRO SUGIVARU
Uživatelský avatar
Kvapa
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned bře 21, 2004 7:54
Bydliště: Hranice (na Moravì)

Příspěvekod smallbody » úte kvě 04, 2004 11:11

Kvapy hustì vydaøený tikety. Jo jo to je pøesnì ten zpùsob jak se na tom dá vydìlat. Tøi jistoty s za ranec.
:wink2: Dìkuji všem propagujícím PROFISAZKAR.com! :thumbup1:
Uživatelský avatar
smallbody
Host
Host
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř led 28, 2004 11:49
Bydliště: Plzen

Příspěvekod SirRaist » úte kvě 04, 2004 12:00

smallbody píše:Kvapy hustì vydaøený tikety. Jo jo to je pøesnì ten zpùsob jak se na tom dá vydìlat. Tøi jistoty s za ranec.
No právì to jsem chtìl dìlat taky ale poøád vidím že najít tøi jistoty.........to je fakt nároèné, mnì poslední dobou fakt pøipadne že ruleta je pøehlednìjší.Tøeba já si takový ranec nemùžu dovolit vsadit ani omylem ale tak 1000-2000 dennì jo to by snad šlo (musí se daøit ovšem) ne že projedu desítku a nic z toho.
Ego servio.
Uživatelský avatar
SirRaist
Host
Host
 
Příspěvky: 211
Registrován: stř úno 18, 2004 18:24
Bydliště: Krnov

Příspěvekod smallbody » úte kvě 04, 2004 12:05

SirRaist píše:
smallbody píše:Kvapy hustì vydaøený tikety. Jo jo to je pøesnì ten zpùsob jak se na tom dá vydìlat. Tøi jistoty s za ranec.
No právì to jsem chtìl dìlat taky ale poøád vidím že najít tøi jistoty.........to je fakt nároèné, mnì poslední dobou fakt pøipadne že ruleta je pøehlednìjší.Tøeba já si takový ranec nemùžu dovolit vsadit ani omylem ale tak 1000-2000 dennì jo to by snad šlo (musí se daøit ovšem) ne že projedu desítku a nic z toho.


Musíš si øíci mam napø. 10.000,- Budu tedy sázet po tisícovce a i když mi to 6 krát nevyjde poøád mám ještì šanci to nìjak dohnat. Ovšem pokud vsadíš 5000 a ono to dvakrát nevyjde.... :roll:
:wink2: Dìkuji všem propagujícím PROFISAZKAR.com! :thumbup1:
Uživatelský avatar
smallbody
Host
Host
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř led 28, 2004 11:49
Bydliště: Plzen

Příspěvekod Rafael » úte kvě 04, 2004 12:06

Zaèni za míò a když se bude daøit tak zvyšuj,mùžem to zkusit od zítøka spolu....
0,5/10 small
1/10 medium
1,5/10 big
Uživatelský avatar
Rafael
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3381
Registrován: stř úno 11, 2004 10:04
Bydliště: Umag

Příspěvekod SirRaist » úte kvě 04, 2004 12:51

Rafael píše:Zaèni za míò a když se bude daøit tak zvyšuj,mùžem to zkusit od zítøka spolu....
:oops: díky za nabídku ale já nevím co na to moje pøítelkynì............. :roll: :twisted:
Ego servio.
Uživatelský avatar
SirRaist
Host
Host
 
Příspěvky: 211
Registrován: stř úno 18, 2004 18:24
Bydliště: Krnov

Příspěvekod SirRaist » úte kvě 04, 2004 12:53

Chci hrát za ménì, za 1000 dennì. 1-3 zápasy celkový kurz tak 2. To mi staèí. Budu-li úspìšný tak z výher budu zvedat sázky tøeba na 2000 nebo na 3000. Apod. ale ne to táhnout celé z vlastní kapsy. Rafaeli budu rád když pomùžeš. Resp. jsem rád zak každý tip který tady padne. Díky hoši :P
Ego servio.
Uživatelský avatar
SirRaist
Host
Host
 
Příspěvky: 211
Registrován: stř úno 18, 2004 18:24
Bydliště: Krnov

Příspěvekod smallbody » úte kvě 04, 2004 13:01

SirRaist píše:Chci hrát za ménì, za 1000 dennì. 1-3 zápasy celkový kurz tak 2. To mi staèí. Budu-li úspìšný tak z výher budu zvedat sázky tøeba na 2000 nebo na 3000. Apod. ale ne to táhnout celé z vlastní kapsy. Rafaeli budu rád když pomùžeš. Resp. jsem rád zak každý tip který tady padne. Díky hoši :P


Nezapomeò že než zaèneš hrát tvoji strategii musíš m¨ít v penìžence alespoò 5 tisíc lepší deset, aby se nestalo ze ti to parkrat nevyjde a tak nebudes moci treba mesic sazet. A nebo si pucis ranec jako jsem to udelal v takove situaci já a vono to znovu nevyjde a už se v tom èlovìk veze a neni to dobry když ví že bere napø. 10.000 a musí 30.000 splácet. A nebo to ještì jednou risknout ale když to nevyjde tak je to ¨na mašli. Radši pomalu ale jistì - snažim se to dodržovat :wink:
:wink2: Dìkuji všem propagujícím PROFISAZKAR.com! :thumbup1:
Uživatelský avatar
smallbody
Host
Host
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř led 28, 2004 11:49
Bydliště: Plzen

Příspěvekod SirRaist » úte kvě 04, 2004 13:35

Já nejsem závyslák ani psychouš. Nevsadím nic na co nemám (myslím peníze), a hlavnì peníze co vsadím jsou peníze které mohu postrádat. Ne že si øeknu nájem nebo sázka. No tak vsadím urèitì vyhraju. No to fakt ne. To bych musel být fakt cvok.
Ego servio.
Uživatelský avatar
SirRaist
Host
Host
 
Příspěvky: 211
Registrován: stř úno 18, 2004 18:24
Bydliště: Krnov

Další

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků