"Džejárův" bloček :o)

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Johnny.Rebel » sob zář 30, 2006 8:45

hmm, tady hodinu a pul studuju a vypisuju tolik veci a pak me spadne net :roll: , no a tak jen ve strucnosti .. pokusím se dnes znovu o první krok poté, co vcera mou vlastní hloupoustí a nenasytností nevysel druhý tiket .. tentokrát už se spokojím s jedním zápasem a budu jen tlacit , aby padnul over , který jsem jeste stihl chytit pred jeho zvýsením .. asi nikoho neprekvapí, ze se pustím do zápasu meho cerneho kone Srichaphana :) .. puvodne jsem chtel hrat handicap (+3 games), ale pak to GB stáhli na 2.5 games, a to uz je krapet malo (Thajec by musel aspon jednou sebrat servis Ljubovi a sam o zadný neprijit) , no a tak si dam ten over, cekam, ze oba si budou drzet servisy a sety by mohly koncit v tajbrejcich ci ve stavu 75

no, a podle toho, jak dopadne tento zápas se pak pustím do odpoledních (Everton, Derby, Birmingham) ci vecerních fotbalu (Atalanta, Lazio)

no a to je vse, jen dodam, ze tikety budu vkladat postupne do tohoto prispevku (dle okolnosti), tak se nelekejte :) .. hezky den, pohodovou naladu , hodne stesti a hlavne drzet palce, at se prnvi krok zadari :) !

Ljubicic vs Srichaphan :arrow: over 23.5 games (1.95)
celk.kurz : 1.95
vklad : 400Kc
výhra :0

Everton vs Manchester City (1.90)
neprohra Atalanty (1.16)
celk.kurz : 2.20
vklad : 500Kc
prohra :0Kc

neprohra Lazia (1.42)
Bergamo vs Reggina :arrow: asian 0: 1/2 (1.92)
celk.kurz : 2.73
vklad : 500Kc
výhra :0Kc

stav banku po vyhodnocení tiketu :arrow: 810Kc / 850Kc
celkovy stav banku na obou uctech :arrow: 1 660Kc
Naposledy upravil Johnny.Rebel dne ned říj 01, 2006 11:45, celkově upraveno 2
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod Johnny.Rebel » ned říj 01, 2006 11:43

jak málo stačilo, aby včerejšek nedopadl tak tragicky .. opravdu málo, aby Everton nedostal gol v nastavení , což nebylo moc, dvě, tři minutky .. kdyby se tak stalo, tiket by vyšel, otáčel bych výhru na neprohře Lazia a byl vysmátej .. ale na kdyby se nehraje a tak se vracím tam, kam jsem postupně padal v průběhu bločku - do tipérské žumpy

holt, včera jsem spadnul , jak jen hluboko to šlo, ještě níž , než jsem spadnul minulý víkend

nemám ani chut na tipování, zas aby mě pokazil náladu gol v 92´ anebo laxní přístup sportovce, to ne .. a tak si dneska nebudu dělat násilí a kašlu na bloček .. a nejspíš i zítra a v další dny

holt, někdo má kliku, někdo ne .. zas na druhou stranu, pořád se daří v těch ostatních odvětvích :D

mějte fajn neděli, hlavně uspěšnou , no a když se nebude dařit, nezoufejte, stačí se podívat na můj bloček a zjistíte, že na tom nejste zas až tak špatně :lol:
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod *PETR-CECH* » ned říj 01, 2006 12:29

To je škoda Johnny :cry: ale nezoufej hlavu hore..příjdou určitě někdy i lepší dny. GL
Člověk musí vždy věřit ! :thumbup1: HC Sparta Praha :punk:
Uživatelský avatar
*PETR-CECH*
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1009
Registrován: sob říj 15, 2005 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvekod p.a. » ned říj 01, 2006 12:57

*PETR-CECH* píše:To je škoda Johnny :cry: ale nezoufej hlavu hore..příjdou určitě někdy i lepší dny. GL


Jj, to podepisuju.
Pozor, nejsem expert. Všechno zvažte.
Uživatelský avatar
p.a.
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 887
Registrován: ned kvě 08, 2005 19:24
Bydliště: Děčín

Příspěvekod Johnny.Rebel » ned říj 01, 2006 16:03

hih, tak jsem svuj pust vydrzel jen pár hodin :lol: .. holt, vásen je vásen a jak já ríkám, odolám vsemu, jenom ne pokusení :D

nabídka na vecer je stále pestrá, no a tak si zkusíme trosku zlepsit naladu treba i nejakym vitezným tiketem :) .. ponevadz zítra uz konecne zvednu zadek a pujdu vlozit penize do Synotu (vcetne 850Kc, co mam v ramci blocku), tak dnes nebudu moc resit vkladovou politiku a proste zbytek , co mam na Gamebookers, pouziji a bud si prilepsim do noveho tydne anebo zacnu u Synotu s tím, s cim jsem si predsevzal .. mimochodem, tesim se na tipovani po mobilu jako maly díte , a jsem velmi zvedav, jaké to bude :)

no, uz je k mani jen fotbal a tak budu doufat, ze tentokrat fakt nepadne zadny gol v nastaveni ani nevbehne na hriste zajíc, ktery chyti balon a odnese ho do branky ci nekdo nezavola , ze je na stadionu bomba :D

Chievo vs Palermo (over 2.5 - 1.95)
-zápas to bude jiste hekticky, nebot v Palermu je nekolik hracu (Fontana, Amauri, Barzaghli, Corini,Cessena atd .. mimochodem, az na golmana Fontanu vsichni ostatni nejspis nastoupí v zakladu :D), kterí presli do tohoto sicilskeho tymu prave z Chieva , a tak jiste bude na hristi panovat takove ta vyhecovana nalada, lec soudim, ze v tom pozitivnim smyslu .. oba tymy mají v nohách odvety poháru UEFA, ovsem s rozdílnymi vysledky, kdyz Chievo dotahovalo prohru z Bragy 0:2, nakonec i dotáhlo, ovsem stribrny gol Bragy v prodlouzení dal Chievu dalsi ranu , kterou tento ambiciozni klub necekal a bude velmi zajimave sledovat, jak se z tohoto vseho dovedou domaci hraci oklepat, obzvlast kdyz v uvode sezony je nechytla zrovna idealni forma a tym se spis trápí .. hosté z Palerma naopak postoupili do dal.fáze poháru UEFA a tak v týmu i nadále panuje dobrá nálada i pres prohru v min.kole v Empoli .. oba týmy budou mít krapet potíze s unavou z nárocneho programu, no výsledky a forma budou více tízit nohy Chieva .. co se týce absencí, tak po ctvrtecním pohárovém zápase mají domácí opravdu velkou marodku , chybí 8 hrácu, z toho 4 patri do základu , a zejmena zálozní rada utrpela nejvíce , coz se projevi na lavicce , kde kauc Pillon nema prakticky adekvátní nahradu .. to hosté nastoupí v plné síle, vcetne Bresciana, Amauriho, Diany a dalsich .. co si slibovat od tohoto zápasu ? .. no oba týmy jsou známy svou slabsí obranou a hodne otevrenou hrou, unava po narocném týdnu a ony vzájemne propletene klubové vztahy asi vnesou do zapasu trosku uvolnejsi náladu a utocnou atmosferu a tak se nabízí tip na over , Chievo doma bude hrát hodne aktivne, Palermo ani jinak neumí, navíc kuac guidolin preferuje ofenzivu .. nabízí se i tip na uspech Palerma, prece jen Chievo je ted v takovem tom rozpolození ve stylu "na pos....ého i WC padne" :D .. no, GB mají vypsaný celkem atraktivní kurz na over, a tak se do nej pustím , treba to vyjde :)

Chievo vs Palermo :arrow: over 2.5 goals (1.95)
celk.kurz : 1.95
vklad : 810Kc
výhra :0
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod Johnny.Rebel » ned říj 01, 2006 20:44

hih, nebylo lepsi jít radeji to výhry Palerma? urcite bylo :D , ale v duchu posledních dnu jsem opet slapl do nespravneho místa a tak to dopadlo,jak to dopadlo :lol: .. uvidíme, zda pod Synotem se bude darit víc , pro mesic zari to je vse, zítra zkusíme stestí v novém týdnu a de facto i mesíci, ktery snad bude prizniveji naklonen 8)
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod ElemenT_99 » pon říj 02, 2006 22:56

:arrow: promin, ale docela si dost prohral, ma to cenu se tady trapit? Kdyz je tennis race tak se umistujes na prvnich prickach, tak proc v blocku nejedes svuj zazity system? Pokud je to tohle, tak odrazujes spolehlive vsechny zacatecniky, a v podstate je nabadas k tomu aby sazeli proti tobe :oops: , a to takovy zkuseny clen nema zapotrebi.... Pokud je to jen muj pohled a vetsina ostatnich to akceptuje tak se omlouvam, ale myslim, ze by ti nekdo tohle mel napsat. Kolik si v ramci blocku prohral je uz dost. A posledni tipy mi prijdou jen "za kazdou cenu to zlom". Venujes se meditaci, tak prehodnot svuj pristup. Me tohle obecne pripomina postup lidi co hraji automaty. Omlouvam se, a klidne to smazte, ale me prijde, ze by si tohle mel precist. Hodne stesti, ahoj :cry:
(7-5) +6,95 units

Obrázek
Uživatelský avatar
ElemenT_99
Host
Host
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv bře 16, 2006 11:11
Bydliště: PlzeŇáK

Příspěvekod AMZ » úte říj 03, 2006 11:25

ElemenT_99 píše::arrow: promin, ale docela si dost prohral, ma to cenu se tady trapit? Kdyz je tennis race tak se umistujes na prvnich prickach, tak proc v blocku nejedes svuj zazity system? Pokud je to tohle, tak odrazujes spolehlive vsechny zacatecniky, a v podstate je nabadas k tomu aby sazeli proti tobe :oops: , a to takovy zkuseny clen nema zapotrebi.... Pokud je to jen muj pohled a vetsina ostatnich to akceptuje tak se omlouvam, ale myslim, ze by ti nekdo tohle mel napsat. Kolik si v ramci blocku prohral je uz dost. A posledni tipy mi prijdou jen "za kazdou cenu to zlom". Venujes se meditaci, tak prehodnot svuj pristup. Me tohle obecne pripomina postup lidi co hraji automaty. Omlouvam se, a klidne to smazte, ale me prijde, ze by si tohle mel precist. Hodne stesti, ahoj :cry:


Johnnyho bloček není klasickým sázkařským deníkem, ale i pokecem o životě a tak je třeba ho brát. Johnny si prostě hraje, má k dispozici nějaké peníze na sázení a jest-li vyhraje nebo prohraje, není zase až tak podstatné. Někdo vyhodí měsíčně 2 000 Kč za cigarety, druhý je propije. Třetí je věnuje na sázení a je smířený s tím, že o peníze velmi pravděpodobně přijde, ale pokud se na něj usměje štěstí, možná i něco navíc získá.

Finanční ztráta v bločku není až tak hrozivá. Trochu ji zkresluje fakt (pokud se nemýlím), že Johnny do ztráty zahrnul i jeden tiket s vyšším vkladem, přestože ho nakonec nevsadil. Byli tady další sázkaři s deníčky, kteří prohráli mnohem víc a po pár dnech to zabalili nebo si dali na pár týdnů pauzu a pak rozjeli nový deník, ale předchozí ztrátu do něj nezahrnuli - decentně o ní pomlčeli.

Johnny se alespoň snaží vést bloček dlouhodobě. Má obrovský přehled v tenisu, ale nedokáže z něj prozatím vytěžit maximum. Jako každý sázkař se musí otrkat, nabít si hubu a poučit se z chyb (není myšleno ve zlém). Tady si může zpětně projet bloček a vidí, kde dělá chyby. Jsou krásně vidět a jen na něm záleží, zda se jich propřístě vyvaruje.

Jest-li odrazuje svým bločkem začátečníky? Nevím, ale pokud ano, slouží to jako varování pro ostatní. Cesta, kterou se Johnny dal za poslední dva týdny, k dlouhodobému úspěchu nevede. Místo aby zůstal u tenisu, ve kterém se výborně vyzná, vystřídal několik fotbalých lig i hokej a snažil se sázky za každou cenu otáčet.

Podle mého názoru, pokud zůstane u tipování tenisu, neměl by být pro něj žádný problém finanční ztrátu smazat a dostat se do plusu. Protože je ale po tenisové sezóně, bude to mít těžké. Ve větší míře se nyní na turnajích objevují různé podvůdky ("dehydratace" Ančiče vs. Koubek) až po doslova prasárny - viz. turnaj v Palermu s machinacemi kurzů na Betfairu.

Johnnymu přeju, ať se mu daří a je zase brzy v kladných číslech!

-------------------------------------------------------------
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod Johnny.Rebel » úte říj 03, 2006 18:14

tak základní kámen úrazu asi bude v tom , že sázení jsem se vlastně nikdy nevěnoval .. konec konců od samého začátku tady na foru jsem zduraznoval, ze nesázím, jen se zajímám o sport , predávám ifnos a poznatky, které mám a které zjistím k tomu ci onomu .. nikdy jsem se nesnazil nejak soustavne a cílene "vyuzit" toto vse k nějakému systematickému sázení , jen cas od casu jsem si zasel do pobocky a zkusil jen tak neco nalozit a tak vlastne az do zacatku tohoto blocku jsem nemel zadné zkusenosti s tím "opravdovým" tipováním a sázením , konec koncu ani to nebyla moje touha

tim, jak jsem zacal blocek, tak jsem samosebou se dostal do jiné "dimenze" a byl jsem postaven pred celkem tezký ukol, zurocit to, co vím a znám , i v praxi .. a vzhledem k tomu, ze nemám zádného ucitele, nemel jsem zadne "know-how" (konec koncu teprve pred par mesici jsem se poprve dostal k net-sazeni) , tak jak uz rekl AMZ, musel jsem si nekolikrat nabít usta :) a porad nabíjím a jiste i jeste budu, pokud tedy se budu pokouset dál pokracovat v tomto blocku

zjistil jsem taky, ze i kdyz ma clovek prehled o sportu, musí mít daleko vetsi prehled o tipování jako celku, o kurzech , sázkovkách, systemu tipovani atd .. a to urcite nemám a ani nevím , zda nekdy budu mít, coz me privedlo k myslence, ze clovek ani nepotrebuje mit znalost o sportu, jako spis o tom, jak "umet sázet a poskladat tiket"

je pravdou, ze puvodni umysl, brat blocek vázne , se jaksi vytratil kdesi na zacatku tohoto blocku :D , a spis jsem z blocku udelal spise jakesi "net.noviny" s volnejsi atmosferou a naladou .. mozna nakonec k tomu i blocek pretvorim a ciste z toho udelam jakysi zurnalni koutek, kde bych se poustel do komentovani nejen sportovních veci

urcite bych si dovolil oponovat v jedné veci - myslim, ze mam celkem slusnej prehled a to, ze zatím to nedovedu vyuzit v tipovani, neznamena, ze jsem nejaky hlupak, co si na neco hraje a druhym skodi

máte jak v boxu nebo boj.umeni --- muzete natrenovat tisice hodin, umet nejruznejsi bojove techniky, ale dokud nebudete bojovat v ringu, na tatami , na zinence a neprojdete nekolika zapasy , je vam to na nic .. malokdy se totiz stane, ze by bojovnik hned od zacatku vyhraval, vzdy si musí projít temi "porazkami" , skrze ktere se poucí a zjistí , co udelat líp , ceho se vyvarovat atd .. to same jiste plati v na tipovani

a uprimne, ja nemam v tipovacim ringu odbojovano skoro nic, rekl bych, ze jsem v tipovani jeste malej cucák, co teprv poznává, wo co go .. a dle toho to i vypadá .. ale aspon mám tu odvahu to zde otevrene prezentovat , i za cenu toho, ze plno lidi si bude o me myslet pofiderní veci , nekoho budu vytácet nebo budu pro smich (uprimne, je mi to jedno)

cili blocek berte spise jako prvni kroky cloveka, ktery se poprve pustil do "poradneho" tipovani a tím, ze má trosku problemy s tím, brat veci vázne, to vypada tak, jak to vypada :D

samosebou pokud se budou ozývat hlasy, abych uz prestal prudit s mymi prispevky v blocku, nebudu se zlobit, pochopím to a prestanu s aktivitou v blocku, pro me líp, aspon budu moci zas v anonymite si hrat na velkeho prebornika v tipovani :lol: :lol: , a hlavne bych tolik nezanedbaval to, co bylo pro me smerodatne pred blockem, v predavani infos a ruznych poznatku :oops:
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Re: "Džejárův" bloček :o)

Příspěvekod apollo.8 » pon črc 16, 2007 17:59

Ahoj JOHNNY.REBEL ,potreboval bych se na neco zeptat,mas icq nebo skype?S pozdravem Martin
apollo.8
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon črc 16, 2007 17:43

PředchozíDalší

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron