"Džejárův" bloček :o)

Moderátor: Moderátoři

"Džejárův" bloček :o)

Příspěvekod Johnny.Rebel » ned čer 04, 2006 13:45

jak už tu AMZ kdysi øekl, deníèkù je na netu jak hub po dešti, no i pøesto vše se pustím do toho, že dám svou kùži na trh :)
jednak proto, že bych si rád zjistil, jak jsem na tom za tu dobu, co se motám kolem sportu a tipování (a více než vyhrané peníze u sázkovek jsou tvrdším a nesmlouvavìjším meøítkem oèi pøihlížejícím tipérù), a jednak taky proto, že jsem dosud tipoval spíše jen tak pro radost a více sledoval dìní kolem, a tak mì láká si to zkusit poøádnì s celou parádou :D

pøedem bych chtìl øíci, že nejsem žádný tipér, celé to vše beru jen jako zpestøení života a takovou zábavnou hru, a s tímto hodlám taky pøistupovat k celému tomu deníèku .. vìtšinì se nejspíš nebude líbit mùj "styl" , ale jak já øíkám - není dùležité, jak se to dìlá, ale jaký je výsledek 8)

jak jsem vysledoval, deníèky mají svá pravidla, a tak si je taky udìlám

1/tipovat budu zejména tenis a fotbal, v drtivé vìtšinì pùjde o "mé" tipy(samosebou, že daný tip struènì zdùvodním), ale èas od èasu si "pùjèím" nìjaký ten tip z jiných odvìtví (s požehnáním autorù) .. nebudu tipovat pravidelnì, prostì podle nálady a nabídky, tøeba nìkdy dám nìkolik tiketù dennì, jindy tøeba jednou za týden atd

2/zaènu s bankem 3000Kè, který budu podle možností a potøeby doplnovat èi "odplòovat" :D

3/uvidíme, jestli budu dìlat sponzora Gamebookers(kde hodlám vytváøet témìø všechny tikety), anebo budou dìlat sponzora oni mì (což bych více uvítal :mrgreen: ) .. èas od èasu si nìco podám i u poboèky Victoria-Tipu v mém oblíbeném sportbaru :)

4/v pøípadì, že bych se stal štìdrým sponzorem a pøišel o 2/3 základního banku, tak bych to ukonèil a zbytek roku dožil v depce a frustraci :cry: , ale budme pozitivní :D .. èili v pøípadì, že se bude daøit a stìstíèko bude stát na té správné stranì, tak 90% celkového zisku budu vìnovat na dobroèinné úèely (psí útulek nebo dìtský domov, nìco už vymyslím) a za zbytek si zajdu do bordelu, tak snad doufám, že vyhraju miliony :lmao:

5/zaènu následujícím týdnem a skonèím bud až "zkrachuju", anebo až mì to pøestane bavit

6/všechny tikety dávat nejpozdìji do 23:55 daného hracího dne, tak jako tomu je u kamenaèek

7/žádný live-betting

to je pro teï vše, see U soon ! 8)
Naposledy upravil Johnny.Rebel dne ned čer 11, 2006 17:46, celkově upraveno 1
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod sporttipy » ned čer 04, 2006 16:17

GL! :thumbup1:
svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč...
Obrázek
Uživatelský avatar
sporttipy
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1287
Registrován: pon srp 23, 2004 12:41
Bydliště: Kolín a Praha

Příspěvekod *PETR-CECH* » ned čer 04, 2006 16:35

Moc pìknì napsané :ave: GL Johnny
Člověk musí vždy věřit ! :thumbup1: HC Sparta Praha :punk:
Uživatelský avatar
*PETR-CECH*
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1009
Registrován: sob říj 15, 2005 22:07
Bydliště: Praha

Příspěvekod AMZ » pon čer 05, 2006 6:36

----------------------------------------------------------------

Dobré preview, Johny!

Na French Open se už vykašli, poèkej do pátku na MS v kopané a v bordelu budeš denním hostem :wink:

A? se daøí!

----------------------------------------------------------------
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Re: "Džejárùv" bloèek :o)

Příspěvekod bubus » pon čer 05, 2006 6:44

Johnny.Rebel píše: není dùležité, jak se to dìlá, ale jaký je výsledek 8)



:yes: vystizne napisane,asi si to dam do podpisu... :oops: :thumbup1:
bubus
Host
Host
 
Příspěvky: 1375
Registrován: pát srp 13, 2004 6:20
Bydliště: Bratislava-petrzalka

Příspěvekod Johnny.Rebel » pon čer 05, 2006 7:57

tak dbaje rady AMZ, si poèkám na nìjaké vìtší tipování až na pozdìji, ale bude to ještì døív, už ve støedu, kdy se budou hrát 2.kola na tenis.chall. , ale samosebou pátek bude uplnì to nej , jednak se budou hrát CF na chall.(nejideálnìjší, co mùže být), jednak zaèíná MS :wink: .. no, ale abych se mìl proè dívat na tenis v tv, tak si pøesto za nìco "málo" zahraju , ale opravdu jen za nìco málo :)

tipy mám založený èistì na mých sympatiích , žádné vyšší principy v tom nehledejte :)

1/snad nemusím øíkat, že jde o dohrávku zápasu .. Martinu mám rád, je pìkná, pøíjemná, na nic si nehraje, na kurtì hraje hlavou a jen tak zápas neodchodí, i když se tøeba nedaøí , prostì na pohodu holka :D .. Peer je sice ve velkém laufu, daøí se ji, antuka ji oèividnì sedla, ale pøesto vše mi na ní nìco nesedí .. a taky se mi nelíbí :mrgreen:

2/podobnì jako loni Vicente, tak i letos další Spanìl udìlal velký boom, aè od nìj to nikdo neèekal .. pøesto jeho postup neberu tak vážnì (v 1.k. s Ascionem díky 2 stastným tajbrejkùm, ve 2.k. Ch.Rochus skreèoval v prvním setu :roll: a ve 3.k. Ferrer hrál až moc odevzdanì),na druhou stranu Ruben pøed RG se dostal do dobré pohody a letos se mu daøí slušnì i na chall., èili asi to je zasloužené .. ale Ljuba je jiná kategorie než dosavadní soupeøi Spanìla,kde vìøím, že Chorvat bude klást houževnatìjší odpor umocnìný kvalitou, navíc od 1.k. hrál s podobnì hrajícími "držáky" (Berlocq, Hernandez èi Monaco jsou hernì nemlich to samý co Hidalgo), i Chorvat pøed RG se slušnì rozehrál na svìt.poháru a evidentnì našel chut i pohodu, Mario je taky poøád v turnaji, není dùvodu, proè by se i ted nemìl snažit .. v neposeldní øadì Ljuba je jedním z mála mých oblíbených tenistù a Hidalga moc nemusím , víc není tøeba komentovat :)

3/tøetí do mariáše je mix .. souboj deblistù, kteøí sice jsou ze singlu venku, ale v deblu hrají oba CF (Max s Bjorkmanem, Zheng s Yan), což napovídá, že v deblu chtìjí nìco uhrát, proti nim stojí dva, kteøí si èas od èasu taky zahrají debla, ale zamìøují se více na singla , oba jsou už ale ze singlu venku, navíc ani jeden nehral debl, pouze mix .. Dulko navíc zas tolik neoplývá oslnivou formou, Gonza naopak má potíže s motivací a když zazdil singla na RG, tak se mi nìjak nechce vìøit, že by jen kvùli Dulko hrál na krev mix, i když vìøím, že by tato tenistka pøimìla hrát nejednoho chlapa i pøes jeho sebvìtší odpor k tenisu :lol: .. motivace i sympatie jsou podle mì na stranì deblistù, kurz je taky celkem v poho, navíc Gonzu mám na black-listu a než na nìj dát korunu, to ji radši spolknu :P

všem, kdo dnes nìco budou hrát, GL ! 8)

Hingis vs Peer (12h - 1.33)
Ljubièiè vs Hidalgo (12h - 1.44)

Zheng/Mirnyj vs Dulko/Gonzalez (15h - 1.60)
celk.kurz : 3.06
vklad : 50Kè
zisk / ztráta : 0

stav banku pøi podání tiketu :arrow: 2950Kè
stav banku po vyhodnocení tiketu :arrow: 2950Kè

P.S : dìkuji všem za požehnání a pøání uspìchu, to samé pøeji i já vám :thumbup1:

P.S.S : to bubus :arrow: máš ode mì copyright :wink: :mrgreen:
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod Johnny.Rebel » úte čer 06, 2006 7:53

jak to tak bývá, když se èeká na "last match", tak se èlovìk vìtšinou nedoèká :D , tak jako já vèera u mixu :roll: , kde se oba pánové poøádnì vytáhli pøed svýma "sleènama", a tak byl k vidìní napínavý souboj, kde byl klíèový "drtivý a pøesný" servis Zheng, který by snad zreturnovalo i pìtileté dítì, marné pak bylo snažení Maxe a jeho vybojované rebrejky, a tak trošku symbolicky zápas ukonèilo ve 3.setu podání Zheng (*3:4), a pak už jen Gonza doservíroval celý zápas :) .. škoda, mohl být pìkný kurzík doma, takto èlovìk pøišel o 50kè :? , což možná pro nìkoho není velká ztráta, ale za 50Kè si dnes už koupíte 20 rohlíkù po zdražení , možná i jeden litr benzínu anebo jedno zdravé kuøe :mrgreen:

zpìt k tenisu, i dnes si opìt dám nìco za málo, abych mìl co sledovat u tv, a protože doma budu až nìkdy odpoledne, tak se musím zamìøit na zápasy, co budou po ženských a tam je de facto jen mužský singl .. kurzovì je nejzajímavìjší Nalba vs Ivan .. z hlediska tipování je value na Nikolajovi, ale toho mám na black-listu, navíc jsem na nìj alergicky :o , na druhou stranu hrát Nalbu za 1.66 mì pøijde trošku o nièem , handicapy vynechám, možná zkusit poèet setù .. tøi sety to nebudou urèitì, takže už mám dilema jen mezi 4 a 5 sety , pøemýšlím :roll: :idea: .. pokud Nalba hladce povede, vìøím, že se tradiènì "zblázní" a udìlá z toho drama, pokud naopak Nalba hladce bude prohrávat, poøádnì se hecne a zas udìlá z toho drama, že bychom dali 5 setù? myslím, že by to uvítali i sponzoøi a organizátoøi, dosud zas nebylo k vidìní tolik 5 setových bitev :D .. ostatní zápasy beru jako konstanty bez komentáøù a ten vklad je zámìrný, aby v pøípadì výhry se mì vrátil vèerejší nezdar a v pøípadì propadáku mì to neudìlalo tolik vrásek, i když zas je to nìkolik rohlíkù, pùl litru benzínu a pùlka kuøete :D .. GL ! 8)

Federer vs Anèiè (15h - 1.05)
Henin vs Groenfeld (13:30 - 1.10)

Nalbandian vs Davydìnko :arrow: 5 setù (15h - 2.74)
celk.kurz : 3.16
vklad : 25Kè
zisk : 0

stav banku pøi podání tiketu :arrow: 2925Kè
stav banku po vyhodnocení tiketu :arrow: 2925
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod Johnny.Rebel » stř čer 07, 2006 8:17

tak po dvou "odlehèených" tiketech, který nevyšly, je na èase zaèít vyhrávat , at tu èlovìk nevypadá jako looser :D , je otázkou, zda se to povede už dnes anebo si ještì poèkám :roll: no nechejme se pøekvapit :)

vèera mi opìt nevyšel last match, když jsem mezi volbou 4 èi 5 setù sáhnul po té horší variantì, i když nebyl jsem daleko od uspìchu, staèilo, aby Nikolaj ve 4.setu za stavu 21 pro nìj využil aspon jeden brejk (vedl 0:40), nestalo se, naopak Nalba game vyhrál a hned v zápìtí se dopracoval sám ke dvìma brejkùm, z nichž jeden využil a to bylo klíèové , no aspon jsem trošku víc prožíval daný zápas, ale opìt mì to stálo pár "drobných", ale jak vidno, 75kè je pryè a ani jsem nemkrnul , nìco na tom možná bude, že dvackáøi pøijdou na buben mnohem rychleji, než ti, co to nakládají ve vìtším :mrgreen:

støeda bývá obvyklým hracím dnem pro 2.kola na chall., bohužel jen ve Furthu a Prostìjovì jsou na poøadu 2.kola, ale co je pozitivní, že Sassuolo i Surbiton mají v nabídce GB, èili èlovìk nemusí utíkat do V-tipu :)

dnes se koneènì pustím v trošku vìtším mìøítku do tipování, tak držte prstíky , do tøetice prý všeho dobrýho :mrgreen:

vynecháme Sassuolo a Surbiton, ty 1.kola fuckt nemusím, podívejme se na Prostìjov a Furth .. nìco mi øíká, že dnes v Prostìjovì opìt padne pár favoritù, kteøí to ale budou? nasazená jednièka Beda? proè ne, Lucka je ze hry, pøed ním je turnaj v Halle, èímž tedy zaène pøíprava na Wimbledon, možná ale dá pøednost tìm pár kaèkám v Prostìjovì a dobrému pocitu, že si zahrál a jako správnej vlastenec i uspìl na èes.turnaji(èím to, že se mi tomu moc nechce vìøit :) ), proti nìmu je mladá èeská nadìje Hájek, který má ted slušnou formu, nìco mi tady smrdí a tak dám radìji ruce pryè .. nasazená dvojka Hrbáè sice nikde pøíští týden nehraje, ale s Alexem má dost vyrovnanou bilanci a to navíc z rych.povrchù a když Alex vèera vypráskal Jiøinu, co by dnes nedošlo i na Domina :?: ruce pryè .. Vik mì nìjak smrdí, když jsem ho nedávno vidìl na svìt.poháru, mìl sice stylovì obarvené vlasy, stylové tetování, ale nìjak mì pøipadlo, že ted tenis moc nebere vážnì a Koubek je hroznej haluzáø, ke všemu Vik hraje pøíští týden v Londýnì , ruce pryè .. Portas, Daniel i Tabara mì nepøijdou kurzovì tak dobré, abych se do nich pouštìl, ale všem co se pustí do Tabarina, hodnì stìstí, pøece jen Sela je na antuce døevák, jasnì to napovídají jeho posl.výsledky a myslím, že už pomalu myslí Dudi na grass a následující èást sezony, hranou v US na tamních betonech, ale v CR se mùže stát cokoliv,že? :) .. zbývají nám dva zápasy, líbí se mi Pospec, Vicente má sice mnohem vìtší uspìchy, i kvalita je na jeho stranì, vèetnì zkušenosti, ale náš tenista je mladý, dravý, který se jistì bude více snažit na kurtu, než jeho soupeø, navíc je rozjetý z kvaldy a co více Vicente jede pøíští týden na grass do Queens, je to sice antukáø, ale prachy jsou prachy a Londýn je jistì vìtším turistickým rájem, než Prostìjov .. Mináø mì pøijde jako taková jediná slušná nabídka z tohoto kola, kurz celkem ujde, i když je na hranì, Kubot je v posl.dobì marný a jeho výsledky na antuce taky nic moc, soudím, že když tu Ivo min.rok uhrál finále, bude asi chtít nìco podobného i letos, navíc pøíští týden nemá konkretní program , je pouhým náhradníkem pro ATP podniky, možná se bude snažit a chtít nìco urvat .. že bych udìlal vyjimku a dal na èes.tenistu :?: ještì uvidíme, jak moc hromadnej match to bude

Furth má jeden zajímavy zápas, Eschauer se mi letos dost líbí, ale ten kurz pod 1.50 mì pøijde jako výsmìch a tak taky nic

máme tu samosebou Roland, kde použiji Rafu do konstanty, vìøím, že v konfrontaci dvou vraceèù vyhraje pøece jen ten lepší :D .. uvažuju nad Ljubou, dneska poprvé narazí na silového tenistu, který se opírá o kvalitní servis a udery, navíc v zádech bude mít stadion a kdo ví co všechno .. jenže já rád Ivana :mrgreen: .. dám si i dalšího mixa,vím, vím, nepouèím se, když já fakt toho Gonzu nemám rád a Srebotnik má rozhodnì lepší servis než Zheng, navíc pár Srebotnik/Zimonjiè už má za sbeou nìkolik mixù, kde se jim zas tak zle nevedlo

veèer se pak hrají pøátelské fotbal.zápasy, nìjaky ten base èi žen.NBA, kde je celkem pár dob.zápasù, které by mì snad pøípadnou ztrátu srovnaly, takže se mùžu s klidem pustit do sestavení tiketu :)

tak veèer uvidíme co a jak a snad se budu koneènì radovat z nìjakého uspìchu :? , GL

Nadal vs Djokoviè (12h - 1.05)
Vicente vs Pospíšil (11h - 2.70)
Srebotnik/Zimonjiè vs Dulko/Gonzalez (13:30 - 1.50)

celk.kurz : 4.25 (4.05)
vklad : 25Kè
zisk : 101.25 (+76.25)

Nadal vs Djokoviè (12h - 1.05)
Mináø vs Kubot (12:30 - 1.40)
Ljubièiè vs Benneteau (14h - 1.32)

celk.kurz : 1.94 (1.85)
vklad : 400Kè
zisk : 739 (+339)

stav banku pøi podání tiketu :arrow: 2500Kè
stav banku po vyhodnocení tiketu :arrow: 3340.25
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rafael » stř čer 07, 2006 22:25

Johny dobrej odhad toho Prostìjova... :wink:
Uživatelský avatar
Rafael
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3381
Registrován: stř úno 11, 2004 10:04
Bydliště: Umag

Příspěvekod Johnny.Rebel » čtv čer 08, 2006 8:40

dík Rafe, ale bral bych to jako stastnej odhad :) uvidíme, zda to bude i dnes podobnì stastné jako vèera :idea:

jak už Rafa napovìdìl, vèera se koneènì zadaøilo a zrovna v tu pravou chvíli, ale staèilo málo a bylo po všem, Vicente tøeba vedl v 1.setu 52 , Gonza/Dulko vyhráli první set, ve 2.setu vedli 20, o Mináøovi ani nemluvì (aè jak s takovým døevákem mohl hrát vyrovnanou partii :roll: ) , a tak jen potìšil Ljuba, který si potrenoval s frantíkem , zamrzel tak jen Djokoviè, který mohl dohrát ten tøetí set aspon kvùli cti, když už nic, no jde vidìt, že vìtšinì tenistùm je nìco takového cizí i a grand-slamech :roll: .. suma sumárum vèera se zelenilo a mì mùže jen mrzet, že jsem domù došel až pozdì veèer a nestihl výhru na tiketech otoèit na pøátelácích AUS+FRA, jak jsem dopoledne pùvodnì zamýšlel

a co dnes? urèitì si nìco najdem, už se hrají 2.k. na všech chall., vyjma toho v Prostìjovì, kde už bude CF , taky je na pøoadu Rolland a veèer opìt pár zajímavych "pojistných" base a basket matchù, takže hurá do tipování :)

GB ještì nemají vypsaný Prostìjov a tak zaènem Furthem .. pùvodnì jsem chtìl hrát Behrenda, Okun mì pøijde na antuce jalovej jako Sela, navíc Behrend zas po delší dobì potøebuje zabrat kvùli eurùm a bodùm do rankingu, ale ten kurz pod 1.50 mì moc nenadchl :roll: , Greul co by nasazena dvojka jasný favorit, ale nechce se mi pak "trhat" tiket jen kvùli tomu, že si kluk nìmecky øekl, že už dnes sbalí kufry a pojede do Londýna (uèast v Queens), Tuksara bych proti døevákovi Vackovi možná zkusil, ale pod 1.40 urèitì ne, a tak mi zùstala v nabídce jen možnost tipu na Floriana - letos Nìmec nic moc, øekl bych, že na to celkem s..., urèitì má navíc, když by chtìl, no snad domácí prostøedí v nìm probudí chut a motivaci, už jen proto, že body do žebøíèku zaèínají dost chybìt a v Halle možná ani nebude v hl.soutìži, nebot je tam jen náhradníkem è. 2 a div.karty si rozeberou nejspíš Reiner+Phau+Kohlschreiber atd , Armando mì pøijde takový neslaný nemastný, možná v zámoøí je nepøíjemným, ale co chce urhávat tady v Evropì :?: :roll:

Sassuolo má dnes na poøadu celé 2.k. a když vidím ty kurzy, øíkám si, to asi dnes vypadne favoritù :) hned ten první Hernandez - namlsal se dost na RG , za týden si dá tøešnièku na dortì v podobì Lugana, kde se mu loni daøilo, opravdu vidím jen málo dùvodù, proè by mìl hrát na krev na tomto miniturnájku, možná jen rozpink , aby nevychladnul na Lugano , navíc proti sobì má dalšího Spanìla, s kterým se celkem zná a proti sobì už toho celkem i dost sehráli, to si øíká o zkoušku :D .. pøemýšlím o Marinovi, letos sice hraje uplný prd, hl. díky tomu, že po vydaøené lonské sezonì nemá mnoho motivace, ale i on se zaèíná propadat a penízky jistì chybí, možná by to chtìlo zas zabrat a Dustov je ideální soupeø, nic moc výkony ani ve futurech, kde toho taky moc nenahrál, o chall. nemluvì a ten kurz je na hranì, no uvidíme .. láká mì zkouška na outsidery Andujara èi Wittena, Spanìl je dobøe rozjetej z kvaldy, letos celkem odvádí slušné výkony, je mladý, má chut nìco uhrávat, to jistì i Ungur, který ale rozhodnì není nijak zvlást rozehraný a to nemluvì o formì .. Lammer dostal div.kartu v Luganu a tak je jasné, kam se bude obracet jeho mysl , jistì v Sassuolu se mùže dobøe pøipravit, ale pøece jen, letoš.výsledky nic moc, lonské taky, aktuální forma nulová, snad jen ta antuka mu bude k dobru v tomto duelu, Witten vèera porazil di Maura a sice jako Amerièan asi možná tu antuku moc nemusí, ale v zámoøí celkem èasto obíhal tamní antuk.turnaje a letos už má uhráných pár dobrých výsledkù

co nám mnabídne Surbiton ? líbí se mi Arthurs, který prošel zdárnì kvaldou a vèera si ve vypjatém zápase poradil s Gimelstobem, dnes má proti sobì sice taky kvalifikanta Stachovského, ale ten rozhodnì nemá tolik zkušeností, není tolik rozehraný a o jeho letošních výsledcích ani není tøeba psát, v neposlední øadì pak "Ivan" grass nemá zažitej oproti Waynovi, který je na nìm jako ryba ve vodì, navíc letos by se rád dobøe pøipravil na Wimbledon, kde by chtìl zakonèit uspìšným vystoupením svou bohatou kariéru , budu pøemýšlet .. další zápasy vynechám, jak Carlsena, rak i Fishe èi Sabaua, poèkám si radìji na CF

Prostìjov poøád nevypsán :evil: jako i vìtšina zápasù z ostatních chall., to je tak tìžký opsat pár kurzù, páni bookmejkøi u GB :roll: musím se pøipravit na nouzový plán - návstìva sportbaru, aspon bych se juknul na plátnì na Nikol (a pak asi i na Kiminu) a spojil tak pøíjemné s užiteèným :D

V-tip vypsal naštìstí Prostìjov a tak se na nìj juknem taky :) .. Hájek bude mít jistì motivaci a poøádnou chut do zápasu, takže bude záležet jen, jak si poradí s levorukým Guzmanem, který asi taky po delší dobì pùstu by si rád pøivydìlal slušným price-money i body, ale pøece jen ty jeho lonské i letošní výsledky jsou mizerné, že bych zas dal na èes.tenistu ? .. vtipálek Vik ještì poøád nebali kufry do Londýna, no možná se tak stane už dnes, a tøeba si i polepší korunkou navíc, na Mináøe je kurz pøes 2,00 a to láká ke spekulacím :mrgreen: láká to i mì, zajímavá value, možná dám do kombi .. zbytek zápasù mì moc nebere, i když mì cosi láká si dát znovu Pospeca :D

Roland dnes asi vynechám a budu se jen bavit nezaujatì dobrým tenisem , snad nikdo nebude skreèovat, ani se ošetøovat a nikdo nic nevypustí :roll: .. vlastnì nevynechám, Bjorkman/Mirnyj je pro mì hezká konstanta :) Pavel/Waske , ti bymohli pozlobit Bryanovce, které moc nemusím

a co tedy tikety? nechce se mi èekat , až se uráèí u GB a tak tentokrát dnes vezmu z penìženky to málo, co tam je, a jdu na sportbar .. aby to bylo spravedlivé, z úètu u GB pøevedu pøes MB na mùj bank.uèet patøiènou použitou sumu 8)

za chvíli sem napráskám nìjaké tikety
Johnny.Rebel
Host
Host
 
Příspěvky: 3309
Registrován: čtv kvě 06, 2004 15:23
Bydliště: Brno

Další

Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron