Synottip - terminál

Moderátor: Moderátoři

Synottip - terminál

Příspěvekod Gagin » stř črc 19, 2006 16:38

Chtìl bych se zeptat všech pøítomných jaké mají zkušenosti s terminálem od Synottipu, který se pøeci jen stále èastìji objevuje v našich hospodách.

Vidìl jsem ho i u nás a zajímalo by mì jaké máte s tímto automatem zkušenosti.

tzn.:

Vklady (limity apod. )
Výhry (Výbìry, limity apod.)
Jednoduchost
Dá se pøipravit sázka na internetu a pak jenom zadat to èíslo tiketu?

To vše by mì zajímalo, koukal jsem na web synottipu ale nikde jsem to tam nenašel ale tøeba sem jen špatnì hledal...

Každej tip èi nìco podobného je vøele vítán. díky
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod AMZ » stř črc 19, 2006 17:52

---------------------------------------------------------------

S terminálem zkušenosti nemám, ale takto by to mìlo fungovat:

Pokud máš kartu Benefit, je jejím získáním splnìn vìkový limit 18 let a sázky si pøipravuješ sám buï pøímo na terminálu nebo pøedem na internetu a jen zadáš èíslo pøipravené sázenky. Stejnì samostatnì funguje vklad a výbìr penìz.

Pokud kartu nemáš, probíhá vše stejnì jako v pøedchozím pøípadì, ale sázku na terminálu potvrzuje obsluha. Je to kvùli kontrole, aby tikety nepodávaly osoby mladší 18 let. Peníze pøijímá a vydává pouze obsluha terminálu.

----------------------------------------------------------------
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod Gagin » stř črc 19, 2006 18:28

AMZ píše:---------------------------------------------------------------

S terminálem zkušenosti nemám, ale takto by to mìlo fungovat:

Pokud máš kartu Benefit, je jejím získáním splnìn vìkový limit 18 let a sázky si pøipravuješ sám buï pøímo na terminálu nebo pøedem na internetu a jen zadáš èíslo pøipravené sázenky. Stejnì samostatnì funguje vklad a výbìr penìz.

Pokud kartu nemáš, probíhá vše stejnì jako v pøedchozím pøípadì, ale sázku na terminálu potvrzuje obsluha. Je to kvùli kontrole, aby tikety nepodávaly osoby mladší 18 let. Peníze pøijímá a vydává pouze obsluha terminálu.

----------------------------------------------------------------


aha, díky za tyhle informace. takže karta je pro pohodlí urèitì potøeba, koukal jsem že je zdarma, jen podepsat smlouvu o sázení.. díky za info, zajímali by mì docela ty vklady a výbìry, myslím limity nevíte nìkdo o tom?
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic


Zpět na Chat a pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků