Nedostatky fóra

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod kajill » sob pro 30, 2006 20:10

kajill píše:Mam dost velky problem. Prispevky, ktore su pisane s


tak neviem ci vi to vidite ale mne sa ukazuje iba: Mam dost velky problem. Prispevky, ktore su pisane s - a tu to skonci, cize ak sa vam to neukazalo tak mam problem s makkcenmi a dlznami, vsetko co je pisane z makkcenmi alebo dlznami mi ukazuje blbo, nejaky priklad: Fórum o kurzovém sázen
Uživatelský avatar
kajill
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 85
Registrován: pát čer 16, 2006 14:27
Bydliště: Košice, Slovakia

Příspěvekod Gagin » stř srp 22, 2007 13:56

Nechci zakládat nové téma, ale hodím to sem do nedostatků fóra, ikdyž to co teď napíšu není dozajista nedostatek tohoto fora.

Jedná se o to, založit novou sekci diskuse pouze pro members, ne veřejně přístupnou. Občas každý z nás má informace, které se hodí do 1 či 2 vět, apod. A právě takové informace by se popřípadě diskutovali v této sekci. Pro příklad jak sem dával DEDE info bez scriptu na ty dva zápasy, takové věci by klidně mohli být v takovém tématu.

Pokud mám jednu větu kterou chci říci k něčemu je zcela zbytečné zakládat nové téma kvůli této jedné větě.

Proto jen takový návrh nebylo by dobré založit i diskusi pro pouze members? Jak říkám je to jen návrh a případné nedostatky tohoto nápadu vítám.

Díky za pozornost.
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod kali » stř srp 22, 2007 14:02

pouze pro members je sekce "Skript, prijimani novych memberu, diskuse o pravidlech" ... hazel bych to asi tam :wink:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Gagin » stř srp 22, 2007 14:05

kali píše:pouze pro members je sekce "Skript, prijimani novych memberu, diskuse o pravidlech" ... hazel bych to asi tam :wink:


:wink: A je to vyřešeno
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Příspěvekod kali » stř srp 22, 2007 15:12

:goood
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron