Nedostatky fóra

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod quinton » pon pro 25, 2006 18:25

AMZ píše:Horší je činnost - resp. nečinnost členů members či celých sekcí. Část jejich osazenstva upadla k podzimnímu spánku. Přitom třeba z tenisu se hrálo finále Davis Cupu. Tento týden pak začíná sezóna turnajem ATP v Adelaide, kde se navíc hraje novým systémem ve skupinách. Je vidět, jak obrovský kus práce odváděl v tenisové sekci Johnny.Rebel a že když preview nenapíše on, tak nikdo jiný se k tomu nemá...


To je dost vážný problém, bohužel tohle se asi nedá nijak ošetřit. Snad že by si každý sáhnul do svědomí, ale to nepředpokládám. Nová pravidla budou daleko přísnější než stávající. Pro neaktivní tu nebude místo. Žádné namátkové kontroly, přesný systém - aktivní buď jsi nebo nejsi. Každý tu pojede od nuly. Ale vše je ještě rozpracované, takže nám dejte čas.

Ty pravopisné chyby jsou vážně ostuda, vůbec jsem si toho nevšiml ikdyž to bije do očí :oops:

Rozházenou diakritiku už nikdo dokupy zřejmě nedá. S tou hlavní stránkou se pokusíme něco udělat.
1/10 small, 2/10 med, 3/10 big
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod Gaňu Gaňu » pon pro 25, 2006 18:40

quinton píše:
AMZ píše:Horší je činnost - resp. nečinnost členů members či celých sekcí. Část jejich osazenstva upadla k podzimnímu spánku. Přitom třeba z tenisu se hrálo finále Davis Cupu. Tento týden pak začíná sezóna turnajem ATP v Adelaide, kde se navíc hraje novým systémem ve skupinách. Je vidět, jak obrovský kus práce odváděl v tenisové sekci Johnny.Rebel a že když preview nenapíše on, tak nikdo jiný se k tomu nemá...


To je dost vážný problém, bohužel tohle se asi nedá nijak ošetřit. Snad že by si každý sáhnul do svědomí, ale to nepředpokládám. Nová pravidla budou daleko přísnější než stávající. Pro neaktivní tu nebude místo. Žádné namátkové kontroly, přesný systém - aktivní buď jsi nebo nejsi. Každý tu pojede od nuly. Ale vše je ještě rozpracované, takže nám dejte čas.

Ty pravopisné chyby jsou vážně ostuda, vůbec jsem si toho nevšiml ikdyž to bije do očí :oops:

Rozházenou diakritiku už nikdo dokupy zřejmě nedá. S tou hlavní stránkou se pokusíme něco udělat.


Mohu s necim pomoct ? jsem na netu skoro cely den i v praci ..aktivita by pro me nebyla problem ..... :wink:
Člověk je chudákem teprve, když už nic nechce.
Uživatelský avatar
Gaňu Gaňu
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned pro 24, 2006 22:28
Bydliště: Chitzen Izá, Yucatan MEX

Příspěvekod quinton » pon pro 25, 2006 18:43

Ani ne, tvoříme pravidla a dali jsme si za cíl to, aby s nimi byli spokojeni všichni admini, takže jsou kolem toho občas vášnivé diskuze. Myslím si že nová pravidla vyřeší hodně problémů na fóru.
1/10 small, 2/10 med, 3/10 big
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod Gaňu Gaňu » pon pro 25, 2006 18:45

quinton píše:Ani ne, tvoříme pravidla a dali jsme si za cíl to, aby s nimi byli spokojeni všichni admini, takže jsou kolem toho občas vášnivé diskuze. Myslím si že nová pravidla vyřeší hodně problémů na fóru.


nezdalo se mi ze by tu byl nejaky problem, jen doufam ze nejsou v members .o) :wink:
Člověk je chudákem teprve, když už nic nechce.
Uživatelský avatar
Gaňu Gaňu
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned pro 24, 2006 22:28
Bydliště: Chitzen Izá, Yucatan MEX

Příspěvekod petranek80 » úte pro 26, 2006 0:05

quinton píše:Rozházenou diakritiku už nikdo dokupy zřejmě nedá. S tou hlavní stránkou se pokusíme něco udělat.


s tou opravou diakritiky by to pro mě neměl být problém, můžu to zkusit když mi dáte přístup k db
Uživatelský avatar
petranek80
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: pon pro 12, 2005 13:36

Příspěvekod quinton » úte pro 26, 2006 10:32

petranek80 píše:
quinton píše:Rozházenou diakritiku už nikdo dokupy zřejmě nedá. S tou hlavní stránkou se pokusíme něco udělat.


s tou opravou diakritiky by to pro mě neměl být problém, můžu to zkusit když mi dáte přístup k db


Díky, ale asi to není potřeba. Na úvodní straně fóra jsem to opravil a příspěvky s tímto problémem jsou už několik měsíců staré, takže ani nemá cenu je opravovat.
ALe koukal jsem že třeba čiňovi to udělalo pěknej paskvil z jména. Má ještě někdo takový problém? Bohužel to nevím jak opravit :roll:
1/10 small, 2/10 med, 3/10 big
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod quinton » úte pro 26, 2006 10:50

Tak čiňo opraven, ještě někdo s podobným problémem?
1/10 small, 2/10 med, 3/10 big
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod Bender » úte pro 26, 2006 17:59

Nechci zbytecne rejpat ale vsiml sem si ze jde spatne cas. A to mam nastaveny dobry pasmo.
Uživatelský avatar
Bender
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 678
Registrován: pát dub 28, 2006 15:07
Bydliště: CZ

Příspěvekod Gaňu Gaňu » pát pro 29, 2006 12:45

Rad bych pozadal nektereho s adminu aby v sekci ZADOST O PRIJETI zmenili nadpis meho posledniho prispevku kde je 29/10 a ma tam byt pochopitelne 29/12...diky
Člověk je chudákem teprve, když už nic nechce.
Uživatelský avatar
Gaňu Gaňu
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned pro 24, 2006 22:28
Bydliště: Chitzen Izá, Yucatan MEX

Příspěvekod kajill » sob pro 30, 2006 19:56

Mam dost velky problem. Prispevky, ktore su pisane s
Uživatelský avatar
kajill
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 85
Registrován: pát čer 16, 2006 14:27
Bydliště: Košice, Slovakia

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron