Nedostatky fóra

Moderátor: Moderátoři

Nedostatky fóra

Příspěvekod Chelsea » pon pro 25, 2006 10:28

Jako já nevím jak Vám,ale mě připadá sekce MS Německo 2006 už trošišku OUT,přeci jen je nějáký čas už po šampionátu a ta sekce tam je jaksi zbytečná.
Bud by to chtělo jí nahradit nějákou jinačí,třeba MS HOKEJ 2007 nebo jí dát pryč úplně.

Jen můj názor :oops:
Uživatelský avatar
Chelsea
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 283
Registrován: ned čer 05, 2005 8:27
Bydliště: Praha

Re: Zrušení sekce

Příspěvekod Bender » pon pro 25, 2006 11:02

No ani ten ta Olympiada neni zrovna IN. :) Ikdyz ted to davaji na CT4 a je to super 8)
Uživatelský avatar
Bender
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 678
Registrován: pát dub 28, 2006 15:07
Bydliště: CZ

Příspěvekod quinton » pon pro 25, 2006 11:52

Ahoj všem :)

Omluvte prosím nějaké nedostatky na foru, zkusíme vše napravit. Zatím pracujeme na pravidlech. Kompletně je překopáváme, takže jen toto zabere poměrně dost času.
Další věc je jestli vůbec tuto sekci rušit. Je tam spousta zajímavých příspěvků, které by se potom mohli někomu hodit. Nejlepší asi bude celé téma přesunout. Vytvořit nějaký archiv.

Takže prosím o shovívavost, na fóru pracujeme (ikdyž to není vidět) :D

PS: přejmenoval jsem toto téma a byl bych rád kdyby jste sem napsali nedostatky tohoto fóra. Váš názor nám pomůže fórum zlepšit. Prosím ale jen o konstruktivní kritiku :wink:
1/10 small, 2/10 med, 3/10 big
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod AMZ » pon pro 25, 2006 14:37

----------------------------------------------------------------

Sekce Archiv je určitě výborný nápad. Úplně vymazávat podrubriky ZOH a MS v kopané by byla škoda. Co bych však zcela vyřadil, to jsou sekce Czech and Slovak sports, Info from Poland a Info from Turkey. Jsou dva roky bez příspěvků. Nahradil bych je právě sekcemi:


1) Archiv, kam by se přesunuly již skončené, významné sportovní události (LOH, ZOH, ME, MS)

2) for Foreigners - tuto sekci bych nechal rezerovovanou pro případné zahraniční přispěvatele

Ostudou webu profisazkar.com jsou hrubé pravopisné chyby na titulní straně fóra. Psaní velkých a malých písmem je učivem základní školy:


Obrázek

Samostatnou kapitolou je rozkopaná diakritika (znaménka). Nevím, zda vše dá ještě někdo někdy dohromady. Spousta starších příspěvků je špatně čitelných. Čert vem staré příspěvky, alespoň hlavní stránku byste už mohli dát konečně dohromady - např.:

Obrázek

To jsou jen kosmetické chyby.

Horší je činnost - resp. nečinnost členů members či celých sekcí. Část jejich osazenstva upadla k podzimnímu spánku. Přitom třeba z tenisu se hrálo finále Davis Cupu. Tento týden pak začíná sezóna turnajem ATP v Adelaide, kde se navíc hraje novým systémem ve skupinách. Je vidět, jak obrovský kus práce odváděl v tenisové sekci Johnny.Rebel a že když preview nenapíše on, tak nikdo jiný se k tomu nemá...

--------------------------------------------------------------
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod Gaňu Gaňu » pon pro 25, 2006 14:59

AMZ píše:----------------------------------------------------------------

Sekce Archiv je určitě výborný nápad. Úplně vymazávat podrubriky ZOH a MS v kopané by byla škoda. Co bych však zcela vyřadil, to jsou sekce Czech and Slovak sports, Info from Poland a Info from Turkey. Jsou dva roky bez příspěvků. Nahradil bych je právě sekcemi:


1) Archiv, kam by se přesunuly již skončené, významné sportovní události (LOH, ZOH, ME, MS)

2) for Foreigners - tuto sekci bych nechal rezerovovanou pro případné zahraniční přispěvatele

Ostudou webu profisazkar.com jsou hrubé pravopisné chyby na titulní straně fóra. Psaní velkých a malých písmem je učivem základní školy:


Obrázek

Samostatnou kapitolou je rozkopaná diakritika (znaménka). Nevím, zda vše dá ještě někdo někdy dohromady. Spousta starších příspěvků je špatně čitelných. Čert vem staré příspěvky, alespoň hlavní stránku byste už mohli dát konečně dohromady - např.:

Obrázek

To jsou jen kosmetické chyby.

Horší je činnost - resp. nečinnost členů members či celých sekcí. Část jejich osazenstva upadla k podzimnímu spánku. Přitom třeba z tenisu se hrálo finále Davis Cupu. Tento týden pak začíná sezóna turnajem ATP v Adelaide, kde se navíc hraje novým systémem ve skupinách. Je vidět, jak obrovský kus práce odváděl v tenisové sekci Johnny.Rebel a že když preview nenapíše on, tak nikdo jiný se k tomu nemá...

--------------------------------------------------------------


Archiv by byl fajn, nebo nejaka historie kam by se to ukladalo by bylo hodne dobre. Sekce pro cizince.....to je tezky ....mame (resp mate - ja prisel nedavno) vubec nejake cizince zde ?Jeste jsem se chtel zeptat zda mate hodne clenu na cesky hokej, zda je sance se dostat dale nebo zda je tam hodne lidi ...?
Člověk je chudákem teprve, když už nic nechce.
Uživatelský avatar
Gaňu Gaňu
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned pro 24, 2006 22:28
Bydliště: Chitzen Izá, Yucatan MEX

Příspěvekod nedo » pon pro 25, 2006 16:21

No já jen vyvaluju oči
Nechápu, proč tu někomu vadí téma k MS 2006 ve fotbale? Zabírá to snad nějaké místo v databázi, které pisateli neumožňují se plně projevit? Nebo jaký je v tom důvod? Přece pokud je tu nějaké téma které mne nezajímá, no tak ho nečtu a ani ho neotvírám. Ale psát jako nedostatek fóra že tu takové téma vůbec existuje, to jsem opravdu tedy nepochopil.
Jinak se ale podepisuji ze 100% pod to co napsal quinton :thumbup1:
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod AMZ » pon pro 25, 2006 17:06

Gaňu Gaňu píše:Archiv by byl fajn, nebo nejaka historie kam by se to ukladalo by bylo hodne dobre. Sekce pro cizince.....to je tezky ....mame (resp mate - ja prisel nedavno) vubec nejake cizince zde ?Jeste jsem se chtel zeptat zda mate hodne clenu na cesky hokej, zda je sance se dostat dale nebo zda je tam hodne lidi ...?


Postupně:

- cizinci, kteří by přispívali v jiném jazyce než v češtině či slovenštině, tu v současnosti (asi) nejsou

- počet přispěvatelů na český hokej neznám. Členové nejsou rozděleni do předem danných skupin, ikdyž jsem to navrhoval. Ale aby moderátoři ještě dohlíželi jako drábi na ostatní členy ve své lize, to dost dobře nejde. Mají už tak práce až nad hlavu, připravují kompletní preview na celé ligové kolo. Je věcí každého člena members, aby jim práci podle svých možností usnadnil. Ostatně za tímto účelem do members šli - vzájemná pomoc. Pokud nemohu nebo už nechci ostatním pomáhat, prostě odejdu a nebudu trapně čekat, až mě za nečinost vyhodí. Něco jiného je přestávka v soutěži (např. NHL v létě), ale to stačí předem nahlásit adminovi - myslím, že je to uvedeno v pravidlech.

- šanci dostat se do uzavřené části webu má každý, kdo má přehled v některém sportu a respektuje pravidla fóra

- celkem je k dnešnímu dni v members 120 lidí - stačí se podívat úplně nahoře do rubriky Uživatelské skupiny

-------------------------------------------------------------
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod Gaňu Gaňu » pon pro 25, 2006 17:23

AMZ píše:
Gaňu Gaňu píše:Archiv by byl fajn, nebo nejaka historie kam by se to ukladalo by bylo hodne dobre. Sekce pro cizince.....to je tezky ....mame (resp mate - ja prisel nedavno) vubec nejake cizince zde ?Jeste jsem se chtel zeptat zda mate hodne clenu na cesky hokej, zda je sance se dostat dale nebo zda je tam hodne lidi ...?


Postupně:

- cizinci, kteří by přispívali v jiném jazyce než v češtině či slovenštině, tu v současnosti (asi) nejsou

- počet přispěvatelů na český hokej neznám. Členové nejsou rozděleni do předem danných skupin, ikdyž jsem to navrhoval. Ale aby moderátoři ještě dohlíželi jako drábi na ostatní členy ve své lize, to dost dobře nejde. Mají už tak práce až nad hlavu, připravují kompletní preview na celé ligové kolo. Je věcí každého člena members, aby jim práci podle svých možností usnadnil. Ostatně za tímto účelem do members šli - vzájemná pomoc. Pokud nemohu nebo už nechci ostatním pomáhat, prostě odejdu a nebudu trapně čekat, až mě za nečinost vyhodí. Něco jiného je přestávka v soutěži (např. NHL v létě), ale to stačí předem nahlásit adminovi - myslím, že je to uvedeno v pravidlech.

- šanci dostat se do uzavřené části webu má každý, kdo má přehled v některém sportu a respektuje pravidla fóra

- celkem je k dnešnímu dni v members 120 lidí - stačí se podívat úplně nahoře do rubriky Uživatelské skupiny

-------------------------------------------------------------


jasne to chapu a kdyz se zeptat kolik mate moderatoru na cesky hokej ? to je totiz ma specializace, dalsi hokejove ligy sleduju ale hrabu se jen v te nasi ...
Člověk je chudákem teprve, když už nic nechce.
Uživatelský avatar
Gaňu Gaňu
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned pro 24, 2006 22:28
Bydliště: Chitzen Izá, Yucatan MEX

Příspěvekod AMZ » pon pro 25, 2006 17:29

Gaňu Gaňu píše:kolik mate moderatoru na cesky hokej ? to je totiz ma specializace, dalsi hokejove ligy sleduju ale hrabu se jen v te nasi ...


Český hokej zase není vůbec moje parketa. Musí Ti odpovědět někdo, kdo zdejší dění v hokejových ligách sleduje.

----------------------------------------------------------------
AMZ
Host
Host
 
Příspěvky: 1656
Registrován: pát bře 05, 2004 21:13

Příspěvekod Gaňu Gaňu » pon pro 25, 2006 17:32

AMZ píše:
Gaňu Gaňu píše:kolik mate moderatoru na cesky hokej ? to je totiz ma specializace, dalsi hokejove ligy sleduju ale hrabu se jen v te nasi ...


Český hokej zase není vůbec moje parketa. Musí Ti odpovědět někdo, kdo zdejší dění v hokejových ligách sleduje.

----------------------------------------------------------------


jasne diky..konecne jsem nasel forum kde se diskutuje....o)
Člověk je chudákem teprve, když už nic nechce.
Uživatelský avatar
Gaňu Gaňu
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován: ned pro 24, 2006 22:28
Bydliště: Chitzen Izá, Yucatan MEX

Další

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron