NOVÁ PRAVIDLA

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Devron » úte úno 06, 2007 14:37

chudák... slovo víceznačné (že to má více významů a je třeba zohlednovat kontext)

chudák... člověk, který má málo peněz... a je tedy chudý co se týká majetku...

chudák... člověk, kterého často postihuje nějaká nepřijemná událost a je tedy chudý na štěstí ... ve větě... "Vybereme si zase tohoto típka a oberem ho. Slyšelas? Zase ho chtějí okrást - to je ale chudák." :lol:

chudák... ve významu urážky.., v menší hádce..." Nesnáším tě, musíš pořád sázet?! Ale zlato, vždyt prohravama jen 5tisic mesicne, ony ty tipy z tipovani.cz jsou oprvadu skvele uvidis... 5 tis? chudaku jeden bez se bodnout"

atd...

urazka podle nasich zakonu :D
vyznam 2. pomluvu (§ 2: pachatel před třetí osobou uvede nebo dále sdělí skutečnost, která by mohla uraženého vydati v opovržení nebo jej snížiti ve veřejném mínění

on staci jen ten vynatek ze zakona i bez vykladu slova chudak...
s timto bych k soudu radsi nesel :), ja jen kdyz uz se tu ohani tou encyklopedii... ;)
yres.cz
Uživatelský avatar
Devron
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 380
Registrován: pon lis 01, 2004 0:13

Příspěvekod fear » úte úno 06, 2007 14:57

Doporučuju přirovnávat k primitivovi, ten není napadnutelný, holčina, která byla takhle nazvána učitelkou neuspěla u soudu :D Takže Rangere, tohle je docela průchodné
Uživatelský avatar
fear
Host
Host
 
Příspěvky: 871
Registrován: pát črc 09, 2004 11:33

Příspěvekod longevyl » úte úno 06, 2007 14:59

ty kráwo..tohle je síla..pravidla neměňte, námitky, které proti případné změně prezentoval AMZ jsou velmi relevantní.

Jinak ta diskuse mi přijde až úchylná a schopnost některých lidí neustále vidět okolo sebe problémy je až ohromující.

Kdyby se ti, co tady šermují slovy po způsobu protřelých advokátů, raději rozhodli čas věnovaný vymýšlení argumentů proč nemůžou to či ono, věnovat vymýšlení tipů, tak věřím, že ty čtyři tipy na měsíc už měli hotové :oops:
longevyl
Member
Member
 
Příspěvky: 3280
Registrován: stř pro 29, 2004 1:11

Příspěvekod Devron » úte úno 06, 2007 15:08

fear píše:Doporučuju přirovnávat k primitivovi, ten není napadnutelný, holčina, která byla takhle nazvána učitelkou neuspěla u soudu :D Takže Rangere, tohle je docela průchodné


to fakt? :D americky nebo nas? ... to je docela sila :D :D
yres.cz
Uživatelský avatar
Devron
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 380
Registrován: pon lis 01, 2004 0:13

Příspěvekod Pikalek » úte úno 06, 2007 15:12

Devron píše:
fear píše:Doporučuju přirovnávat k primitivovi, ten není napadnutelný, holčina, která byla takhle nazvána učitelkou neuspěla u soudu :D Takže Rangere, tohle je docela průchodné


to fakt? :D americky nebo nas? ... to je docela sila :D :D

Prosim piste pouze veci tykajici se tematu.
Vase osobni rozhovory si nechte na ICQ nebo na SMS.
Diky
Gabriel And Dresden - Tracking Treasure Down

zkuste: http://www.travian.cz/?uc=cz1_18262
Uživatelský avatar
Pikalek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1402
Registrován: ned srp 22, 2004 20:46
Bydliště: Praha

Příspěvekod sporttipy » úte úno 06, 2007 15:25

Devron píše:
fear píše:Doporučuju přirovnávat k primitivovi, ten není napadnutelný, holčina, která byla takhle nazvána učitelkou neuspěla u soudu :D Takže Rangere, tohle je docela průchodné


to fakt? :D americky nebo nas? ... to je docela sila :D :D


http://aktualne.centrum.cz/domaci/zdravi-skola-spolecnost/clanek.phtml?id=349032&tro867_0_0
svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč...
Obrázek
Uživatelský avatar
sporttipy
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1287
Registrován: pon srp 23, 2004 12:41
Bydliště: Kolín a Praha

Příspěvekod kali » úte úno 06, 2007 15:41

longevyl píše:Jinak ta diskuse mi přijde až úchylná a schopnost některých lidí neustále vidět okolo sebe problémy je až ohromující.

Kdyby se ti, co tady šermují slovy po způsobu protřelých advokátů, raději rozhodli čas věnovaný vymýšlení argumentů proč nemůžou to či ono, věnovat vymýšlení tipů, tak věřím, že ty čtyři tipy na měsíc už měli hotové :oops:


:yes:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Ranger » úte úno 06, 2007 18:26

Moc se omlouvám, nechtěl jsem napsat "blbec s funkcí", ale "chudák s funkcí" :D Vrátíte mě teď do members? :P

To, že jste mě vyřadili za použití slova blbec, taky svědčí o vaší úrovni. Je to prostě směšný, co tady předvádíte.

quinton: Bohužel si asi sedíš na vedení, nebo máš prostě nižší IQ než je průměr, ale jak jsi mohl pochopit, že nesázím vlastní tipy na MLB, to asi víš jen ty. Já to naopak sázím asi za částky, o kterých se tobě jen zdá.

Jinak jako jedinej se tady hrozně rozčiluješ, že jsem tady napsal svůj loňskej yield, je vidět, že ty na takový čísla nikdy nedosáhneš 8) Ale sázkovky samozřejmě potřebují od někoho peníze přijímat, aby pak mohly vyplácet výhry, a z tohohle fóra se pod vaším vedením stane velký centrum přispěvatelů sázkovek :D
Uživatelský avatar
Ranger
Host
Host
 
Příspěvky: 191
Registrován: úte čer 22, 2004 12:19
Bydliště: Česko

Příspěvekod Ranger » úte úno 06, 2007 18:29

Jinak je to taky dost o paranoie, protože já jsem nikde nenapsal, že felpod je blbec s funkcí :D Já jsem napsal, že málokdo dokáže uznat svůj omyl a snažit se ho napravit, zejména ne blbec s funkcí... že si to někdo vztáhnul na sebe, to už je čistě jeho problém, a nedá se to označit jinak, než že "potrefená husa kejhá" :D Vyloučit za to člena z fóra je už vrcholem vaší úrovně :roll:

Pokračujte v tom, co děláte :wink:
Uživatelský avatar
Ranger
Host
Host
 
Příspěvky: 191
Registrován: úte čer 22, 2004 12:19
Bydliště: Česko

Příspěvekod VlastaP » úte úno 06, 2007 18:38

Jak to tak pročítám tak mě příjde, že hlavním problémem tohoto fóra jsou údajní lenoši, ktěří jenom sosaj tipy. Kvůli nim se dělala nová pravidla, která měla přispět k jejich vyštípání. Pokud tato pravidla byla dělána tak logicky někoho muselo napadnout, že je tenhle a tamhleten člen lenoch, je neaktivní a pouze se přiživuje. Proč tedy nedošlo k nějakému řešení mezi místní šlechtou moderátorů a dotyčným člověkem? Vytvořením nových pravidel došlo spíše k ohrožení kvalitních členů než těch na které se původně pravidla měla použít. Tak to asi nějak vdim já....
"There is no dark side of the moon... Really! Matter of fact there´s all dark!"
Uživatelský avatar
VlastaP
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 248
Registrován: ned bře 19, 2006 14:22
Bydliště: Strakonice

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron