NOVÁ PRAVIDLA

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod JeryJery » úte úno 06, 2007 12:49

Jestli k tomu můžu také něco říct tak já bych nic neměnil nechal bych pravidlům tříměsiční zkušební lhůtu a to i s tím, že by se po celou tu dobu nikdo nevylučoval. Po zkušební době by se vše vyhodnotilo , případné nevyhovující body upravily a najelo by se na ostro.
Pravidla platí od 1.2.2007 dnes máme 6.2.2007 a už se chce něco měnit?
JeryJery
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 367
Registrován: stř pro 28, 2005 16:20

Příspěvekod Temlis » úte úno 06, 2007 12:52

quinton píše:Každopádně za svým názorem o rangerovi si stojím. To že tu začne urážet někoho, kdo pro forum udělal daleko víc než všichni tito kibicové, je pro mě neodpustitelné !!!


Quintone, ono jde asi o to, že nikdo nevidí co jsi pro forum udělal. Tedy na čem jsi měl zásluhu, co jsi kdy pro fórum udělal atd atd. Nikde není nic napsáno (nemyslím to tak, že by jste se měli chvástat), ale prostě jak my kibicové můžeme vědět co jsi Ty tady udělal? Já Tě tady vnímám jako admina, který tady je delší dobu, sem tam tady vylepí nabídku své ligy, potom párkrát napíše nějaký cze hokej, vylepí tady providla (což byla práce skupiny lidí) a pak komentuje, ale jak máme vidět co děláš?
Neber to jako útok proti sobě, ale chci Ti ukázat, že nelze Tě brát jako otce, matku či syna nebo dceru tohoto fora, když nikdo krom další adminů nemá tucha co jsi tady pro forum udělal..
Je potom velmi špatné navzájem se tady urážet, protoýe Ty máš pocit, že jsi jedním z nejvyšších na tomto fóru a my ostatní (tedy někteří z nás) Tě můžeme brát jako né až tak sobě rovného, ale prostě ikonu s nápisem moderátor + admin, když to přeženu..
Já tedy nevidím sebemenší důvod někoho tady napadat, jelikož přiznejme si to, byl jsi Ty jako první kdo začal s urážkami vůči jiným members. tohle se mi nelíbí a ač se tady probírá něco jiného, měl jsem povinnost se ozvat.
Bylo mi vytýkáno, že někdy reaguju, i když se mě věci vůbec netýkají, ale není to proto že bych chtěl dělat dusno, ale proto že vidím ve svých očích nějakou krutost či něco podobného, která se děje a chci vyhjárřit svůj názor, který je asi odlišný než názor toho dotyčného, ale je zde ke konverzaci..
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvekod quinton » úte úno 06, 2007 13:00

to Temlis

jenomže já nemluvil o sobě víš :roll: :?
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod kali » úte úno 06, 2007 13:03

Temlis píše:
quinton píše:Každopádně za svým názorem o rangerovi si stojím. To že tu začne urážet někoho, kdo pro forum udělal daleko víc než všichni tito kibicové, je pro mě neodpustitelné !!!


Quintone, ono jde asi o to, že nikdo nevidí co jsi pro forum udělal. Tedy na čem jsi měl zásluhu, co jsi kdy pro fórum udělal atd atd. Nikde není nic napsáno (nemyslím to tak, že by jste se měli chvástat), ale prostě jak my kibicové můžeme vědět co jsi Ty tady udělal? Já Tě tady vnímám jako admina, který tady je delší dobu, sem tam tady vylepí nabídku své ligy, potom párkrát napíše nějaký cze hokej, vylepí tady providla (což byla práce skupiny lidí) a pak komentuje, ale jak máme vidět co děláš?
Neber to jako útok proti sobě, ale chci Ti ukázat, že nelze Tě brát jako otce, matku či syna nebo dceru tohoto fora, když nikdo krom další adminů nemá tucha co jsi tady pro forum udělal..
Je potom velmi špatné navzájem se tady urážet, protoýe Ty máš pocit, že jsi jedním z nejvyšších na tomto fóru a my ostatní (tedy někteří z nás) Tě můžeme brát jako né až tak sobě rovného, ale prostě ikonu s nápisem moderátor + admin, když to přeženu..
Já tedy nevidím sebemenší důvod někoho tady napadat, jelikož přiznejme si to, byl jsi Ty jako první kdo začal s urážkami vůči jiným members. tohle se mi nelíbí a ač se tady probírá něco jiného, měl jsem povinnost se ozvat.
Bylo mi vytýkáno, že někdy reaguju, i když se mě věci vůbec netýkají, ale není to proto že bych chtěl dělat dusno, ale proto že vidím ve svých očích nějakou krutost či něco podobného, která se děje a chci vyhjárřit svůj názor, který je asi odlišný než názor toho dotyčného, ale je zde ke konverzaci..


na toto odpovim ja... na foru jsou cca tak 3 lide, kteri mohou konkurovat zrovna Quintonovi v tom co pro forum udelali, cimz chci naznacit, ze Quinton za ty roky udelal prace opravdu hodne. Valna cast te prace, je prace mravenci, moderatorska, stovky prispevku a straveneho casu v moderatorske sekci. Zkratka veskera starost o forum, kterou nikdo nevidi.

JayJay to napsal velmi spravne, ze v teto sekci si stezuje jen nekolik malo lidi... Nejsmutnejsi na tom je, ze jsou to prevazne lide, kteri pro forum udelali minimum (ted nemam na mysli treba Johnnyho)

Prijde Ranger, ktery tady pise jak pro neho neni problem 250 analyz rocne, coz doklada lonskymi statistikami ... a ja pritom jasne vidim, ze tady na foru nema za NEKOLIK LET ani 200 prispevku :!: Co je nam z fora platne, ze kdesi napsal 250 tipu za rok, kdyz sem jich pise rocne par
A pritom tady nejvice repta ze vsech,vyvolava konflikty a prirovnal admina k blbci s funkci...?

Kde to jsme? :cry:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Temlis » úte úno 06, 2007 13:10

kali, díky za vysvětlení, já to respektuju, ale musel jsem napsat, jak na to můžeme koukat my, jak bylo napsáno kibicové..

A ještě mi to nedá zareagovat na jednu věc, snad se proti mě nesnese vlna kritiky, ale prostě musím, když jsou nějaká pravdidla (mimojiné je na web vylepoval quinton), tak jak říkal Čvrtníček, pro všechny..

Quintone, v pravidlech je přesně toto:
1) Na fóru nejsou přípustné žádné urážky a vulgarismy, které by točily na jakékoliv současné či bývalé fyzické i právnické subjekty. Nejsou přípustné výrazy, obrázky, nebo texty útočící na nějakou rasu, víru, národnost či náboženství. Toto se týká textů v příspěvcích, v podpisu i v avataru. Případné porušení tohoto pravidla či případné náznaky hádek budou smazány a řešeny podmíněným trestem (délku určí admini), nepodmíněným trestem -> KICK ze skupiny members, popřípadě BANem na IP adresu.

Ty jsi reagoval na Rangera a ten nemířil nic proti Tobě jak píšeš, doslova jsi ho urazil, viz..

quinton píše:to Ranger: ... CHUDÁKU !!!


Já se ptám: "Dostaneš dočasný BANán, kdo Ti určí déli nepodmíněného trestu? Nebo jsou pravidla pro legraci?
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvekod kali » úte úno 06, 2007 13:12

Temlis píše:kali, díky za vysvětlení, já to respektuju, ale musel jsem napsat, jak na to můžeme koukat my, jak bylo napsáno kibicové..

A ještě mi to nedá zareagovat na jednu věc, snad se proti mě nesnese vlna kritiky, ale prostě musím, když jsou nějaká pravdidla (mimojiné je na web vylepoval quinton), tak jak říkal Čvrtníček, pro všechny..

Quintone, v pravidlech je přesně toto:
1) Na fóru nejsou přípustné žádné urážky a vulgarismy, které by točily na jakékoliv současné či bývalé fyzické i právnické subjekty. Nejsou přípustné výrazy, obrázky, nebo texty útočící na nějakou rasu, víru, národnost či náboženství. Toto se týká textů v příspěvcích, v podpisu i v avataru. Případné porušení tohoto pravidla či případné náznaky hádek budou smazány a řešeny podmíněným trestem (délku určí admini), nepodmíněným trestem -> KICK ze skupiny members, popřípadě BANem na IP adresu.

Ty jsi reagoval na Rangera a ten nemířil nic proti Tobě jak píšeš, doslova jsi ho urazil, viz..

quinton píše:to Ranger: ... CHUDÁKU !!!


Já se ptám: "Dostaneš dočasný BANán, kdo Ti určí déli nepodmíněného trestu? Nebo jsou pravidla pro legraci?


Temlisi, mozna jsi prehledl prispevek Rangera davno pred tim, kde Ranger prirovnal admina k blbci s funkci... :? Tudiz BANan byl prvotne smerovan k Rangerovi. Toto uz byla jen doprovodna reakce
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod quinton » úte úno 06, 2007 13:26

Temlisi, otevři si prosím nějakou encyklopedii, slovník či mluvnici a porovnej význam slov CHUDÁK a BLBEC !!!

Až toto uděláš, řekni mi prosím, které z těch dvou je urážka a vulgarismus.

Klidně ti tu můžu oponovat, že jsem svůj výrok myslel jako politování :roll:

Vůbec nechápu o co ti jde, že se tu ve všem začínáš rejpat ... zřejmě tě to baví a tím těmto stránkám jen pomáháš :thumbup1:
Uživatelský avatar
quinton
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 4764
Registrován: ned dub 11, 2004 12:51
Bydliště: Czech Republic

Příspěvekod Temlis » úte úno 06, 2007 13:40

Aha, takže když začne jeden, může i druhý.

Ranger není uveden v seznamu members, to znamená že mu byl odepřen vstup, ale když se někdo pustí do něj, je vše OK.

Ranger napsal Blbec s funkcí..
Quinton napsal Chudáku, ale v jakém kontextu? Každý rozumný pochopil, že to byla urážka..

Ranger už není mezi members, Quinton je plácaný do hrudi, jaký je borec..

Vidím, že se tady měří jiným metrem, záleží o koho jde. Super :!:

Tímto končím svou diskuzi k tomuto, každý ať si udělá obrázek sám..
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvekod Johnny72 » úte úno 06, 2007 13:43

nedo píše:
Johnny72 píše:Tipuji hlavně fotbal, to je o mě asi dostatečně známo, takže si samozřejmě musím udržovat jakýsi přehled o důležitých ligách, ovšem i přesto pokládám to pravidlo povinného počtu analýz (a to se týká těch "specializačních" i "ostatních") za nešťastné a nedomnívám se, že nějak výrazně pozvedne kvalitu "profisázkaře"....
Nerad se do toho pletu, ale smím se zeptat o čem Johnny vlastně diskutuješ? Pořád se tu omílá nespokojenost s tímto bodem pravidel (tedy povinné přispívání i v době kdy se nehraje "tvůj" sport či liga) a přitom už tu jasně bylo napsáno


Teď diskutuji hlavně o tom, že povinný počet analýz toto fórum podle mě prostě nikam výrazně nepozvedne. Vždyť otázka neaktivity se řešila i v minulosti, pokud se dobře pamatuji a tam se podobné nápady (povinný počet přispěvků apod.) většinou zavrhly.

nedo píše:
kali píše:
JayJay píše:Aktivita je problém všech fór, nejenom tu. Nekvantifikuje se - lidé jsou líní. Kvantifikuje se - lidé nadávají, že jsou k něčemu nuceni. Bohužel, zatím se žádná veličina mezi těmito dvěma možnostmi nevymyslela. Jediné, co mě ještě tak napadá, že by se mohlo prozkoumat, jsou nějaké principy klouzavých průměrů či něčeho podobného. Řekněme, že by každý musel splnit průměrně 8 tipů na měsíc ve všech trojicích po sobě jdoucích měsíců. Čili pokud někdo jeden měsíc dá 12 tipů, může si relativně orazit další měsíc, dát třeba 4 tipy, a další zase třeba 11. Jak ale půjde čas, bude muset vždycky vyrovnávat výkyvy, buď přidat, nebo bude moci ubrat, pokud bude chtít nějaké volno, leč to se mu za další 2 měsíc vrátí, bo bude muset doplnit tu "díru" z měsíce, kdy si trochu "vorazil". Osobně nic lepšího dostupného nevidím, jak vyřešit situaci, a po pravdě řečeno, asi bych se přimlouval za tuhle variantu, přecijenom pokud dá někdo 7+14 tipů, je to více, než 8+8, přičemž ten první bude narozdíl od druhého v problémech. Navíc v tom nevidím problém, pokud by byl nucen další měsíce svoji o chlup nižší aktivitu vyvážit zvýšeným počtem tipů. Dávám každopádně ke zvážení.


Bude provedena zmena pravidel v tom smyslu, ze bude dan povinny pocet tipu za jeden kalendarni rok. Presne zneni tohoto navrhu prodiskutuji moderatori a bude vlozen do pravidel do 12.2.2007 (do tydne)
Nebo prostě čteš jen to co se hodí a co zavdává příčinu k vyjádření nespokojenosti? Vstřícné gesto z naší strany je přehlídnuto a stále se bude argumentovat nad "špatným" pravidlem (které už se předělává a bylo to dáno všem na vědomí) ?
Teď už je to prostě jen diskuse mající za cíl vnášet sem neustále rozruch a nepokoj.
A tomu zase nerozumím já.
Ještě jednou se omlouvám, že jsem vám vstoupil do dialogu.


Vstřícné gesto nebylo přehlídnuto, protože o tom jak toto gesto vypadá se teprve dozvíme. A já si na něj pochopitelně počkám.

A rozhodně tady nechci vyvolávat nějaký rozruch či nepokoj, prostě vyjadřuji odlišný postoj k některým pravidlům.Toť vše.
Uživatelský avatar
Johnny72
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2086
Registrován: sob bře 13, 2004 19:22
Bydliště: Beroun

Příspěvekod nedo » úte úno 06, 2007 13:48

Johnny72 píše:Vstřícné gesto nebylo přehlídnuto, protože o tom jak toto gesto vypadá se teprve dozvíme. A já si na něj pochopitelně počkám.

A rozhodně tady nechci vyvolávat nějaký rozruch či nepokoj, prostě vyjadřuji odlišný postoj k některým pravidlům.Toť vše.
OK Johnny :thumbup1:
Také myslím že nejlepší je si počkat a nekritizovat za každou cenu něco, co už pozbylo platnosti a mění se
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron