Navrh na upravu novych pravidel..

Moderátor: Moderátoři

.

Příspěvekod DEDE » úte úno 13, 2007 11:54

Aby bolo jasne...

To ze som v podstate novy vobec nic neznamena,sme si vsetci rovni bez ohladu na to ci je niekto novacik alebo expert,a ked mam na nejaku vec iny pohlad,alebo nazor tak o tom diskutujem,v tom by som pricinu nehladal,je to logicke a normalne..
Co sa tyka prispevku od Franta Priklep,tak tam uz boli vidiet zbytocne emocie,treba vediet posudzovat realitu,to jest ci ta nova analyza na ten isty zapas nieco priniesla,alebo je to v podstate len minimalne upravena podoba predchadzajuceho prispevku,ale dost bolo reci,nie je to moja vec posudzovat inych prispevky,ono to je v sulade z pravidlami(zalezi len na adminoch ci to,jak to posudia),povedal som si len svoj vlastny nazor,naco som mal urcite pravo a tym tato diskusia na danu temu z mojej strany konci..idem sa radsej venovat svojej praci ako to dalej zbytocne rozvijat :wink:
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod kali » úte úno 13, 2007 12:19

2 Redaktor: Prvni mesic pravidel ma ukazat pripadne problemy a nesrovnalosti. V tematu o novych pravidlech, kde probihala diskuse se o tom, ze prvni mesic bude tzv. "hajeni", kdy lide nebudou dostavat za neuspesnost podminku, jiz diskutovalo a najdes tam i duvody.

Ja je zde jeste jednou pro poradek vysvetlim:

Clovek, ktery bude na konci mesice v minusu (celkove za cele pusobeni na foru) dostava podminku a pristi mesic musi skoncit v plusu (za dany mesic). Pokud se tim zaroven dostane do celkovych plusovych cisel, tak je mu podminka zrusena, jinak plati i pro dalsi mesic. Prvni mesic ma kazdy moznost si v klidu nahrat nejake plusove body a nemusi se nervovat, pokud zrovna zahaji spatnou serii. Neni prijemne byt pod tlakem podminky a jelikoz je normalni, ze se nekomu sem tam mesic nepodari, tak tento prvni mesic tuto pripadnou spatnou serii z kraje resi.

Toto bylo zverejneno hned z pocatku, takze teorie o tom, ze je to kvuli tusim 3 moderatorum z 9, kteri jsou v tomto okamziku v minusu, to je usmevna teorie :)
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Redaktor4 » úte úno 13, 2007 12:43

kali píše:2 Redaktor: Prvni mesic pravidel ma ukazat pripadne problemy a nesrovnalosti. V tematu o novych pravidlech, kde probihala diskuse se o tom, ze prvni mesic bude tzv. "hajeni", kdy lide nebudou dostavat za neuspesnost podminku, jiz diskutovalo a najdes tam i duvody.

Ja je zde jeste jednou pro poradek vysvetlim:

Clovek, ktery bude na konci mesice v minusu (celkove za cele pusobeni na foru) dostava podminku a pristi mesic musi skoncit v plusu (za dany mesic). Pokud se tim zaroven dostane do celkovych plusovych cisel, tak je mu podminka zrusena, jinak plati i pro dalsi mesic. Prvni mesic ma kazdy moznost si v klidu nahrat nejake plusove body a nemusi se nervovat, pokud zrovna zahaji spatnou serii. Neni prijemne byt pod tlakem podminky a jelikoz je normalni, ze se nekomu sem tam mesic nepodari, tak tento prvni mesic tuto pripadnou spatnou serii z kraje resi.

Toto bylo zverejneno hned z pocatku, takze teorie o tom, ze je to kvuli tusim 3 moderatorum z 9, kteri jsou v tomto okamziku v minusu, to je usmevna teorie :)



OK, Kali tohle beru. To, že se za první měsíc nebude udělovat podmínka, jsem někde přehlédl. Moje chyba, tímto se moderátorům omlouvám. :)

Ke spekulacím bych se nemusel uchýlit, kdyby určená pravidla zůstala v platnosti a důsledně se dodržovala :!:
Uživatelský avatar
Redaktor4
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 790
Registrován: čtv zář 30, 2004 14:31

Příspěvekod nforest » úte úno 13, 2007 19:15

frantapriklep píše:
Ale niekto môže mať zápas vyhliadnutý,prdiávať si k nemu poznámky dlhší čas a obetovať tomu veľa času, a keď sa konečne dostane k postnutiu,tip tam už bude....
To má svoju prácu zahodiť?...

Ako príklad uvediem Neda (píše dlhé a kvalitné info) a viem si predstaviť že mu to musí zabrať veľa času,tak hádam nevymaže svoju prácu po tom,ako niekto pred ním dá tip či analýzu na rovnaký zápas?!?!?


TAK PROSÍM VÁS VŠETKÝCH,NEHĽADAJTE "BUBÁKOV" TAM,KDE NIE SÚ!!!


A kto chce,aby niekto,kto si dal pracu s analyzou ju zahodil,ked uz bude nahodou na fore ??? Myslim,ze JayJay hovoril o niecom uplne inom ....
A uplne suhlasim s DEDEM
DEDE píše:Aby bolo jasne...

To ze som v podstate novy vobec nic neznamena,sme si vsetci rovni bez ohladu na to ci je niekto novacik alebo expert,a ked mam na nejaku vec iny pohlad,alebo nazor tak o tom diskutujem,v tom by som pricinu nehladal,je to logicke a normalne..
Co sa tyka prispevku od Franta Priklep,tak tam uz boli vidiet zbytocne emocie,treba vediet posudzovat realitu,to jest ci ta nova analyza na ten isty zapas nieco priniesla,alebo je to v podstate len minimalne upravena podoba predchadzajuceho prispevku,ale dost bolo reci,nie je to moja vec posudzovat inych prispevky,ono to je v sulade z pravidlami(zalezi len na adminoch ci to,jak to posudia),povedal som si len svoj vlastny nazor,naco som mal urcite pravo a tym tato diskusia na danu temu z mojej strany konci..idem sa radsej venovat svojej praci ako to dalej zbytocne rozvijat
Uživatelský avatar
nforest
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1689
Registrován: stř srp 25, 2004 7:50
Bydliště: Petržalka

:-)

Příspěvekod AC_28 » úte úno 13, 2007 22:17

Servuz chlope...

Citam si kopu nazorov, a v podstate pravidla a ich zmeny ako take mi vobec nevadia, vitam to, fakt s tym bolo treba nieco spravit. Osobne som sa uz zacal angazovat viac v bundeslige, a o dva mesiace klasika allsvenskan. Teraz k veciam, kde sa nazory roznia, ale berte to len ako moj subjektivny pohlad, resp navrh na riesenie...

K panike ohladne minusovych cisel.
Tak ako kazdy tip vyzaduje od tipera stupen dovery... tak by nebolo od veci vyjadrit stupen dovery v tipera... :lol: Myslim si, ze by bolo vcelku zaujimave (a mozno ani nie technicky obtiazne) spravit si taku pomyselnu ,,ligu" tiperov, ktora by sa mohla podla yieldu zo skriptu rozdelit na 3 ligy, mesacne by postupovali/zostupovali najlepsi/najhorsi... pohyby v ligach by sa mohli sledovat v osobitnom temate, ktore by sa vypracovalo len koncom mesiaca... stale sa vraciam k myslienke, ze nestaci povedat ze 8/10 na leverkusen napriklad... ale ze toto povedal niekto z prvej ligy, s yieldom 25%... Takze takto to vidim ja. rozhodne treba byt v pluse, netreba robit paniku, verim tomu ze tieto zlepsenia budu v prospech fora... GL kolegove!!!!
Tipy na každý deň:

http://acbetts.org/
Uživatelský avatar
AC_28
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 586
Registrován: pát čer 04, 2004 21:13
Bydliště: Dunajska Streda

Re: :-)

Příspěvekod Mafix » úte úno 13, 2007 22:41

AC_28 píše:Servuz chlope...

Citam si kopu nazorov, a v podstate pravidla a ich zmeny ako take mi vobec nevadia, vitam to, fakt s tym bolo treba nieco spravit. Osobne som sa uz zacal angazovat viac v bundeslige, a o dva mesiace klasika allsvenskan. Teraz k veciam, kde sa nazory roznia, ale berte to len ako moj subjektivny pohlad, resp navrh na riesenie...

K panike ohladne minusovych cisel.
Tak ako kazdy tip vyzaduje od tipera stupen dovery... tak by nebolo od veci vyjadrit stupen dovery v tipera... :lol: Myslim si, ze by bolo vcelku zaujimave (a mozno ani nie technicky obtiazne) spravit si taku pomyselnu ,,ligu" tiperov, ktora by sa mohla podla yieldu zo skriptu rozdelit na 3 ligy, mesacne by postupovali/zostupovali najlepsi/najhorsi... pohyby v ligach by sa mohli sledovat v osobitnom temate, ktore by sa vypracovalo len koncom mesiaca... stale sa vraciam k myslienke, ze nestaci povedat ze 8/10 na leverkusen napriklad... ale ze toto povedal niekto z prvej ligy, s yieldom 25%... Takze takto to vidim ja. rozhodne treba byt v pluse, netreba robit paniku, verim tomu ze tieto zlepsenia budu v prospech fora... GL kolegove!!!!


Suhlasim. Zmena sa jednoducho ziadala. Nic nie je uplne idealne a az cas ukaze co to s forom spravi. Tabulka pravdy tu je, tvoje riesenie s pomyselnymi ligami nie je zly napad, ale ja by som to videl v strednodobom casovom horizonte, prilis vela zmien naraz :) Nechajme forum toto predychat.
Ex Moderator England Premiership
Uživatelský avatar
Mafix
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1951
Registrován: pon srp 30, 2004 2:11
Bydliště: Kosice

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron