Myslíte to vážně?

Moderátor: Moderátoři

Myslíte to vážně?

Příspěvekod Ranger » úte úno 06, 2007 19:33

Opravdu jste mě vyloučili za použití slova blbec, i když nebylo směřovaný na nikoho konkrétního, a kdybych použil slovo chudák, tak by to prošlo? :lol:

Nebo to bylo tím, že jsem si dovolil kritizovat bezchybnou práci některých geniálních adminů? :D
Uživatelský avatar
Ranger
Host
Host
 
Příspěvky: 191
Registrován: úte čer 22, 2004 12:19
Bydliště: Česko

Re: Myslíte to vážně?

Příspěvekod Phoenixman » úte úno 06, 2007 19:51

Ranger píše:Opravdu jste mě vyloučili za použití slova blbec, i když nebylo směřovaný na nikoho konkrétního, a kdybych použil slovo chudák, tak by to prošlo? :lol:

Nebo to bylo tím, že jsem si dovolil kritizovat bezchybnou práci některých geniálních adminů? :D


Už u nich prostě nemáš šanci na nápravu. :twisted: POCHOPIL JSI!? :lol: :o :twisted:

PS: zdravím Pikalka, drž se chlape a hodně štestí!! :wink: :twisted:
"Obecné pocity ovlivòují profesionální úsudek"
www.phoenixman.ic.cz
Uživatelský avatar
Phoenixman
Host
Host
 
Příspěvky: 660
Registrován: čtv črc 29, 2004 14:51
Bydliště: Strabenice; Ostrava

Příspěvekod kali » úte úno 06, 2007 19:52

Uz je to celkem unavne Rangere. Stale do nekonecna vyhledavas konflikty a vyzivas se v tom. Prestoze tvuj prinos pro forum byl za celou dobu tveho pusobeni rekneme minimalni, nebot vetsinu tipu pises jinam a ne sem, tak zde stale jen pusobis v roli kritika a chodis se sem vyradit. Tak si ty neustale problemy res tam, kde pises tipy. Diky

Potrestan jsi byl za vyvolani konfliktu naprosto dle pravidel, momentalne se v moderatorske sekci resi i pripadny trest pro admina, ktery reagoval na tvoji urazku, stejne jako se vcera vyresil problem s tebou.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama


Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron