Navrh na moznost vkladat DOUBLE do scriptu..

Moderátor: Moderátoři

Navrh na moznost vkladat DOUBLE do scriptu..

Příspěvekod matrim » čtv úno 15, 2007 22:08

Dovoluji si zde uvest navrh na moznost vlozeni double sazky (asi kazdy vi..ale radeji upresnim - AKU sazka dvou zapasu)

K predlozeni navrhu me vede dnesni den, kdy jsem vylozene tuto potrebu pocitil.. jelikoz jsem si vybral dva zapasy, ale sam jsem ani jeden solo nehral..a presto jsme byl nucen hledat duveru pro kazdy z nich..

Myslim ze tato myslenka neni spatna jelikoz dva zapasy do sebe hraje asi skoro kazdy z nas dost casto..zejmena kdyz kurz neni na solo sazku.
Dnes jsem mel sice vybrane slusne kurzy..(1,72 a 1,95) ale na solo jsem se neodvazil ani v jednom pripade..diky masivnimu podavani techto zapasu v cele evrope..

Muj nazor je za double ve scriptu by byla uzitecna vec, zejmena u nizsich kurzu..(pokud tedy ma script byt objektivni a nejen jako soutez)

Cekam nazory opravnenych, ci komentare jestli nekdo sdili mou myslenku.. :wink:
Uživatelský avatar
matrim
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1886
Registrován: ned úno 12, 2006 21:18
Bydliště: Praha

Re: Navrh na moznost vkladat DOUBLE do scriptu..

Příspěvekod Pikalek » čtv úno 15, 2007 22:26

matrim píše:(pokud tedy ma script byt objektivni a nejen jako soutez)

Myslim, ze sis na to odpovedel sam.. ;-)
Aby byl skript objektivni je nutno podavat pouze sola... analyzu nebo nejake info taky pises o jednom zapase.. pokud by se povolili double sazky pak by to byla teprve soutez ;-)
tot muj nazor.. podle me je tohle krok spravnym smerem a podavani doublu krok zpet 8)
Gabriel And Dresden - Tracking Treasure Down

zkuste: http://www.travian.cz/?uc=cz1_18262
Uživatelský avatar
Pikalek
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1402
Registrován: ned srp 22, 2004 20:46
Bydliště: Praha

Příspěvekod nedo » čtv úno 15, 2007 22:29

Já to vidím naprosto stejně jako Pikalek - včetně toho zdůvodnění.
:thumbup1:
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Re: Navrh na moznost vkladat DOUBLE do scriptu..

Příspěvekod matrim » čtv úno 15, 2007 22:38

Pikalek píše:
matrim píše:(pokud tedy ma script byt objektivni a nejen jako soutez)

Myslim, ze sis na to odpovedel sam.. ;-)
Aby byl skript objektivni je nutno podavat pouze sola... analyzu nebo nejake info taky pises o jednom zapase.. pokud by se povolili double sazky pak by to byla teprve soutez ;-)
tot muj nazor.. podle me je tohle krok spravnym smerem a podavani doublu krok zpet 8)


Ano..tohle musim uznat.. :idea:

Cili pridam jeste dotaz.. Neni proti pravidlum rozebrat dva zapasy...treba jako jsem dnes psal o Lens a NC..neuvest u tipu duveru..napsat ji jen u double a nepocitat to do "souteze" ve scriptu ?

Jde mi ciste o objektivnost..pokud nekoho zrovna me tipy oslovi..rad bych podal objektivni informaci za kolik je sam podavam..
:wink:
Uživatelský avatar
matrim
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1886
Registrován: ned úno 12, 2006 21:18
Bydliště: Praha

Re: Navrh na moznost vkladat DOUBLE do scriptu..

Příspěvekod nedo » čtv úno 15, 2007 22:49

matrim píše:Cili pridam jeste dotaz.. Neni proti pravidlum rozebrat dva zapasy...treba jako jsem dnes psal o Lens a NC..neuvest u tipu duveru..napsat ji jen u double a nepocitat to do "souteze" ve scriptu ?




No - jenže Ty jsi u obou tipů důvěru uvedl :
matrim píše:LENS - Panathinaikos 15.2.07 - 20.45 tip 1 kurz 1,72 (tipsport) duvera 4/10
matrim píše:Z. Waregem - NEWCASTLE 15.2.07 - 20.45 tip 2 kurz 1,95 (tipsport) duvera 5/10
a tak jsi to také vložil do skriptu. A tak je to správně. Pokud bys u jednoho z obou tipů důvěru na fóru neuvedl, byl by Ti ze skriptu vymazán. Pokud bys ji neuvedl ani u jednoho a uvedl důvěru pouze pro combo, byly by Ti oba sólo tipy ze skriptu smazány.

No a co se týče
matrim píše:rad bych podal objektivni informaci za kolik je sam podavam..
tak o tomto přece tyto stránky vůbec nejsou. Navíc je to velice subjektivní. pro někoho může být sázka za 5.000,-Kč úplným maximem a dá ji jen v extra vyjímečném případě, pro druhého je to každodenní rutina.
Výška vkladu nic nevypovídá o kvalitě tipu :wink:
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Re: Navrh na moznost vkladat DOUBLE do scriptu..

Příspěvekod matrim » pát úno 16, 2007 8:32

nedo píše:
matrim píše:Cili pridam jeste dotaz.. Neni proti pravidlum rozebrat dva zapasy...treba jako jsem dnes psal o Lens a NC..neuvest u tipu duveru..napsat ji jen u double a nepocitat to do "souteze" ve scriptu ?




No - jenže Ty jsi u obou tipů důvěru uvedl :
matrim píše:LENS - Panathinaikos 15.2.07 - 20.45 tip 1 kurz 1,72 (tipsport) duvera 4/10
matrim píše:Z. Waregem - NEWCASTLE 15.2.07 - 20.45 tip 2 kurz 1,95 (tipsport) duvera 5/10
a tak jsi to také vložil do skriptu. A tak je to správně. Pokud bys u jednoho z obou tipů důvěru na fóru neuvedl, byl by Ti ze skriptu vymazán. Pokud bys ji neuvedl ani u jednoho a uvedl důvěru pouze pro combo, byly by Ti oba sólo tipy ze skriptu smazány.

No a co se týče
matrim píše:rad bych podal objektivni informaci za kolik je sam podavam..
tak o tomto přece tyto stránky vůbec nejsou. Navíc je to velice subjektivní. pro někoho může být sázka za 5.000,-Kč úplným maximem a dá ji jen v extra vyjímečném případě, pro druhého je to každodenní rutina.
Výška vkladu nic nevypovídá o kvalitě tipu :wink:


Asi jsi me nepochopil uplne presne a nebo ja jsem to spatne napsal..proto zkusim jeste upresnit..

Vim ze jsem to dnes udelal spravne..uvedl jsem duveru u obou tipu a take jsem je po te zanesl do scriptu..

Ale me zajima..jestli je realna varianta : Uvest dva tipy - kazdy z nich bez duvery a pod ne napsat jen duveru v double z techto dvou tipu..a do scriptu nezanaset nic.. Doufam ze tim pravidla neporusuji..

Jinak jeste co se tyce vyse vkladu..tak souhlasim..ale nevim jak jsi Nedo dosel k tomu ze bych tady chtel uvadet nejakou sazku v penezich.. :?:
Presne to odpovida tomu pokud napisu prave zminovany double 2/10, tak pro nekoho je sazaka 2/10 - 20,-kc pro nekoho 2000,- pro nekoho 20.000,-..pro dalsiho uplne neco jina suma..to je jasny.. :wink: Ale kazdy si to proste poda 2/10 dle svych moznosti a situace..(pokud tedy ma chut se tipu svezt ze stejnou duverou)
Ale prijde mi ze v tom jsem objektivni..ze napisu jakou sazkou to hraji ja..2/10..nebo Ty vis kolik je penez treba pro me sazka 2/10 :wink: :?:
Uživatelský avatar
matrim
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1886
Registrován: ned úno 12, 2006 21:18
Bydliště: Praha

Re: Navrh na moznost vkladat DOUBLE do scriptu..

Příspěvekod nedo » pát úno 16, 2007 10:01

matrim píše:Ale me zajima..jestli je realna varianta : Uvest dva tipy - kazdy z nich bez duvery a pod ne napsat jen duveru v double z techto dvou tipu..a do scriptu nezanaset nic.. Doufam ze tim pravidla neporusuji..
Tím pravidla neporušuješ

matrim píše:Jinak jeste co se tyce vyse vkladu..tak souhlasim..ale nevim jak jsi Nedo dosel k tomu ze bych tady chtel uvadet nejakou sazku v penezich.. :?:
Já k tomu došel tak, že Ty sám jsi napsal větu "...rad bych podal objektivni informaci za kolik je sam podavam...". Nemluvíš tam o důvěře, používáš slovní spojení "za kolik". Pokud jsi to tak nemyslel, tak je to jen dobře. :wink:

Ale na to co je asi Tvojí hlavní otázkou jsem Ti odpověděl... Tebou zmíněný double bys ani s udáním důvěry do skriptu nedal, ale byl bys tím sám bit - nijak by se to neprojevilo na Tvé bilanci, i když by Ti ty doubly vycházely. Můj názor je, že pokud věříš oběma zápasům tak, že je vsadíš společně, pak nemůžeš nic ztratit když jim dáš i na fóru důvěru jednotlivě a také je jednotlivě do skriptu vsadíš. Ale to je jen můj názor - rozhodně Ti nechci radit nebo Tě do něčeho nutit. Takže závěr : na fórum napíšeš dva tipy, oba bez důvěry. napíšeš ale důvěru k sázce na double. Do skriptu pak nemůžeš přidat nic - protože doubly se do skriptu nedávají a k sólo sázkám nemáš uvedenou důvěru. :wink:
GL
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod matrim » pát úno 16, 2007 13:17

Oki diky...dostatecne..vycerpavajici.. :wink:
Uživatelský avatar
matrim
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1886
Registrován: ned úno 12, 2006 21:18
Bydliště: Praha


Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron