DOVERA/VKLAD

Moderátor: Moderátoři

DOVERA/VKLAD

Příspěvekod DEDE » pon úno 26, 2007 16:23

Zalozil som toto tema,vzhladom na mnoziace sa argumenty ohladom vysokej dovery a nizkych kurzov,tak sa prosim vyjadrite a takisto budem velmi rad ked sa vyjadria aj admini a moderatori,mozno dospejeme k niecomu co by sa z tym dalo robit...
Bol by som sa keby si minimalizovala hranica kurzu daneho zapasu,moj navrh je cca 1.50 a vyssie,tym by sa predislo nizkym kurzom z vysolymi doverami,co v pripade solo stavky je absolutne nevyhovujuce,ak to dotycny nehra do kombi,alebo akovky,ale kedze toto skript neumoznuje:double,treble a podobne,takze bol by som rad ak by sa na fore objavovali zapasy od 1,5 vyssie z primeranymi doverami a vkladmi,ohladom vkladov a dovery je to u kazdeho individualne,to chapem,ale tiez mozno niekto pride zo zaujimavym nazorom,takze ti co mate k tomu nieco povedat alebo pripomenut tak sa prezentujte :wink:
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod JayJay » pon úno 26, 2007 16:26

S minimalizováním hranice kurzu tedy zásadně nesouhlasím, je to imho naprostá blbost (promiň mi ten výraz :oops: ), protože já si vklidu vsadím kurzy třeba 1,30 i 1,15. Jenže za předpokladu, že já bych vypsal třeba kurz 1,10 resp. 1,05. Prostě ten kurz má v mých očích hodnotu. O tom to vlastně celé je :roll:
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod metallica » pon úno 26, 2007 16:27

toto je vec s ktorou bojuju na mnohych strankach, hlavne kde sa sutazi o nejaku financnu hotovost a zaver je ze sa tomu jednoducho neda vyhnut ... tunak je rovnaky problem ak sa niekto dostane do minusu, tak sa naspat bude chciet dostat co najrychlejsie a k tomu upravi aj svoju doveru
Obrázek
metallica
Host
Host
 
Příspěvky: 259
Registrován: čtv črc 14, 2005 21:06

Příspěvekod JayJay » pon úno 26, 2007 16:27

Jinak už to nforest nakousl, je nás tu 100+, každý pes, jiná věs, budiž. Objektivní měřítko se tu zavedlo, chvilku si počkejme a bude jasno, co kdo jak dělá dobře či špatně.
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod Mafix » pon úno 26, 2007 16:30

Na uvod suhlasim, ze diskusia ohladom dovery/vkladu je potrebna, ale mam pochybnosti ci sa niekam pohneme, nakolko takych diskusii tu uz bolo viac. Tak isto si myslim, ze k jednotnej rovnici pre vsetky pripady sa neda dopracovat.

Diskusie tu mozme viest siahodlhe. Moj navrh je aby sa vypracovala nejaka tabulka dovery, nejaka vseobecna, a dala sa k pravidlam ako ODPORUCANIE. Pokial ide o vklady, pre kazdeho je 7/10 ina suma, preto stale musime hovorit skor o dovere.

Dede, tvoj navrh sa mi nepozdava. Limitovat vyber zapasov kurzami sa mi nezda vhodne. Kazdy ma inu taktiku a ked je niekto uspsny s malymi kurzami, a to tak ze vie odhadnut vzdy prekvapenia, tak prosim, netreba mu to brat Dede. Kazdy ma PRAVO ist vlastnou cestou a az tabulka PRAVDY ukaze, ktora je najschodnejsia. Tvoj navrh sa mi nezda vobec dobry.

Tolko k tomu odo mna.
Ex Moderator England Premiership
Uživatelský avatar
Mafix
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1951
Registrován: pon srp 30, 2004 2:11
Bydliště: Kosice

Příspěvekod Temlis » pon úno 26, 2007 16:42

JayJay píše:Jinak už to nforest nakousl, je nás tu 100+, každý pes, jiná věs, budiž. Objektivní měřítko se tu zavedlo, chvilku si počkejme a bude jasno, co kdo jak dělá dobře či špatně.


Já myslím, že nás tady je dost, ale o každém z nás, třeba já mám svůj názor (nebo se ho snažím mít, alespoň nějaký). Některou práci, když tady vidím od někoho, tak už automaticky ani nečtu, protože když mám zafoxované, že tady přečtu něco a na konci vidím pořád jen 8/10 nebo 9/10 tak je mi jasné, že nemůžu usoudit kdy ten člověk doopravdy chce upozornit na to, že je třeba toto zahrát. Nebudu zde uvádět konkrétní případy, to třeba víte každý sám, ale já vím, že když tady někdo píše a informuje “dle pravdy” (netuším jak přesněji to napsat) a najednou u něj zbystřím vyšší vklad)důvěru, zarazí mě to a čtu, protože si řeknu, heleďme se, tady je něco, co se nám snaží někdo říct, ale když narazím na práci od membera, který z 10 sázek dá 9x 8/10 a výše, tak ani netuším proč tohle číst, protože on se nesnaží pomoct, ale hrabe se třeba z mínusu ve kterém je, což je naprostá hloupost a sám member ač třeba nechtěně), přichází o značné % důvěry zbytků memberů v něj.
Já osobně si vice vážím tipů, které se pohybují v “normální” hladině, což dejme tomu příklad by mohlo být 5/10 (doopravdy to beru jen jako příklad) a když vidím někoho jak píše a najednou vloží 7/10 vidím, že někde je nějaká hodnota v kurzu, který by se měl zahrát. Ale u takových což jsem popsal výše to nepoznám, jelikož jejich práce pro mě postrádá význam a smysl.
Možná to je jen můj subjektivní názor, ale nevnímám práci těch, kteří se za každou cenu hrabou z mínusu a doufají, že to zlomí každým dalším tipem s vyšší důvěrou, místo toho aby pomalu šplhali zpět. V mých očích by měli svou cenu, jelikož bych si počkal na jejich případné tipy s vyšší důvěrou/vkladem, ale takto pro mě nemá cenu sledovat jejich práci, jelikož jejich vyšší důvěra/vklad je na každý tip a tak nelze rozeznat jejich pohled na value kurz..
Snad jsem to napsal trošku pochopitelně ;-)
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvekod Bender » pon úno 26, 2007 16:48

Temlis píše:
Já myslím, že nás tady je dost, ale o každém z nás, třeba já mám svůj názor (nebo se ho snažím mít, alespoň nějaký). Některou práci, když tady vidím od někoho, tak už automaticky ani nečtu, protože když mám zafoxované, že tady přečtu něco a na konci vidím pořád jen 8/10 nebo 9/10 tak je mi jasné, že nemůžu usoudit kdy ten člověk doopravdy chce upozornit na to, že je třeba toto zahrát. Nebudu zde uvádět konkrétní případy, to třeba víte každý sám, ale já vím, že když tady někdo píše a informuje “dle pravdy” (netuším jak přesněji to napsat) a najednou u něj zbystřím vyšší vklad)důvěru, zarazí mě to a čtu, protože si řeknu, heleďme se, tady je něco, co se nám snaží někdo říct, ale když narazím na práci od membera, který z 10 sázek dá 9x 8/10 a výše, tak ani netuším proč tohle číst, protože on se nesnaží pomoct, ale hrabe se třeba z mínusu ve kterém je, což je naprostá hloupost a sám member ač třeba nechtěně), přichází o značné % důvěry zbytků memberů v něj.
Já osobně si vice vážím tipů, které se pohybují v “normální” hladině, což dejme tomu příklad by mohlo být 5/10 (doopravdy to beru jen jako příklad) a když vidím někoho jak píše a najednou vloží 7/10 vidím, že někde je nějaká hodnota v kurzu, který by se měl zahrát. Ale u takových což jsem popsal výše to nepoznám, jelikož jejich práce pro mě postrádá význam a smysl.

No na me mas sice specialni nazor ale pod tohle bych se podepsal. Vystihuje to presne i můj nazor.
Takze diky temlisovi ze mi usetril psani. :wink:
Uživatelský avatar
Bender
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 678
Registrován: pát dub 28, 2006 15:07
Bydliště: CZ

Příspěvekod DEDE » pon úno 26, 2007 16:55

JayJay píše:S minimalizováním hranice kurzu tedy zásadně nesouhlasím, je to imho naprostá blbost (promiň mi ten výraz :oops: ), protože já si vklidu vsadím kurzy třeba 1,30 i 1,15. Jenže za předpokladu, že já bych vypsal třeba kurz 1,10 resp. 1,05. Prostě ten kurz má v mých očích hodnotu. O tom to vlastně celé je :roll:


Vsetko ma svoje pre a proti,ale ber to tak jaky ma vyznam robit analyzu na kurzy cca 1.10-1.30,vacsina profi for ani taketo kurzy neakaceptuje,ja ti enberem ze si vsadis,kolkokrat aj ja,ale nebudem sa predsa zatazovat takym kurzom tuto,tak som to myslel..
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

.

Příspěvekod DEDE » pon úno 26, 2007 17:16

Ok Mafixi tvoj nazor akceptujem,samozrejme kazdy ma inu cestu,pravda je vzdy niekde uprostred,jay jay spravne spomenul hodnotny kurz a to moze byt aj pripad,ktory spomenul,mate pravdu vsetko ukaze tabulka na konci marca,len aby sa tu nezacali mnozit zapasy z nizkymi kurzami a vysokou doverou len za cenu zotrvania v profi..
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Re: .

Příspěvekod JayJay » pon úno 26, 2007 17:17

DEDE píše:Ok Mafixi tvoj nazor akceptujem,samozrejme kazdy ma inu cestu,pravda je vzdy niekde uprostred,jay jay spravne spomenul hodnotny kurz a to moze byt aj pripad,ktory spomenul,mate pravdu vsetko ukaze tabulka na konci marca,len aby sa tu nezacali mnozit zapasy z nizkymi kurzami a vysokou doverou len za cenu zotrvania v profi..


Dlouhodobě je to stejně vytrestá
:wink:
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Další

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron