DOVERA/VKLAD

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod KODA1 » pon úno 26, 2007 20:08

A nezapomen mi napsat SZ na 2 stránky :P
Uživatelský avatar
KODA1
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1497
Registrován: ned zář 26, 2004 9:54
Bydliště: Jemnice

Příspěvekod Devron » pon úno 26, 2007 20:23

presne jak pise kali - zasadni rozpor je vklad vs. duvera... a proto se snazit neco jednotit neni uplne to prave... pokud si tiper o nekom mysli, ze sazi podkurzy a jeho duvera je prehnana, tak tohle mu zanedlouho ukaze "tabulka pravdy"...

problem vysokych duver/vkladu neni ale uplne cernobily... pokud nekdo haze casto 8/10 - tak presne jak pise kali, muze to byt jeho styl a pokud je uspesny tak proc ne... ostatni si jen otevrou historii jeho tipu a reknou si aha, on to dela takto... a maji jasno... takze ani to bych neodsuzoval... kdyz uz od nekoho neco opisujete, je dobre vedet jakym stylem to dela...

u tech nizskych kurzu... ony sice snizuji yield, ale upovenujiho... a pokud ma nekdo stabilni yield treba jen 5% at uz sazi kurzy 2,8+ nebo neco kolem 1,15, tak pro "opisujiciho" sazkare je to v prumeru stejna vec...

to ze ma nekdo yield 5% jeste nerika nic o tom, ze by byl horsi nez ten kdo ma 30%... zalezi jeste na kvantite... pri dostatecnem poctu zapasu muze byt clovek s 5% yieldem uspesnejsi nez s yieldem 30%, takze ani z tohoto pohledu bych nizske kurzy neodsuzoval :)
yres.cz
Uživatelský avatar
Devron
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 380
Registrován: pon lis 01, 2004 0:13

Příspěvekod richardt » pon úno 26, 2007 21:58

nforest píše:K tej dovere este tolko,ze tu absolutne chyba aj naznak pocitu ZODPOVEDNOSTI k ostatnym...


Toto je jak u koho.

Ale v podstatě je částečně problém i v samotných nových pravidlech,která nutí membery natipovat 8 tipů měsíčně.

Jakou hodnotu má tip a analýza o které nejsem absolutně přesvědčen,ale musím ho napsat abych splnil normu ?

Možná se to nestane a každý měsíc najdu 8 (nebo i více) tipů.
Pokud ale budu nucen dávat i tipy pouze ke splnění normy,budu to u nich uvádět !

Zatím se mi zdá,že tak trochu vítězí kvantita nad kvalitou...
Specializace:MS silnièních motorek
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod Mafix » pon úno 26, 2007 22:01

richardt píše:
nforest píše:K tej dovere este tolko,ze tu absolutne chyba aj naznak pocitu ZODPOVEDNOSTI k ostatnym...


Toto je jak u koho.

Ale v podstatě je částečně problém i v samotných nových pravidlech,která nutí membery natipovat 8 tipů měsíčně.

Jakou hodnotu má tip a analýza o které nejsem absolutně přesvědčen,ale musím ho napsat abych splnil normu ?

Možná se to nestane a každý měsíc najdu 8 (nebo i více) tipů.
Pokud ale budu nucen dávat i tipy pouze ke splnění normy,budu to u nich uvádět !

Zatím se mi zdá,že tak trochu vítězí kvantita nad kvalitou...


Dobre, ale ako vyriesis toto, ze niekto ma 4 tipy OK a za cely rok je na fore potom bez dalsej prace, nejake minimum tu byt zialbohu musi.
Otazka je ako to urobit lepsie,. ak sa to da.
Ex Moderator England Premiership
Uživatelský avatar
Mafix
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1951
Registrován: pon srp 30, 2004 2:11
Bydliště: Kosice

Příspěvekod richardt » pon úno 26, 2007 22:14

Mafix píše:Dobre, ale ako vyriesis toto, ze niekto ma 4 tipy OK a za cely rok je na fore potom bez dalsej prace, nejake minimum tu byt zialbohu musi.
Otazka je ako to urobit lepsie,. ak sa to da.


Ano,máš pravdu - toto je opravdu problém...

Já ten limit nekritizuji.Jen jsem uváděl,že v rámci zodpovědnosti za své tipy vůči ostatním budu dávat upozornění k tipu,který jsem dal pouze z důvodu splnění limitu.
Specializace:MS silnièních motorek
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod JayJay » pon úno 26, 2007 22:21

richardt píše:
Mafix píše:Dobre, ale ako vyriesis toto, ze niekto ma 4 tipy OK a za cely rok je na fore potom bez dalsej prace, nejake minimum tu byt zialbohu musi.
Otazka je ako to urobit lepsie,. ak sa to da.


Ano,máš pravdu - toto je opravdu problém...

Já ten limit nekritizuji.Jen jsem uváděl,že v rámci zodpovědnosti za své tipy vůči ostatním budu dávat upozornění k tipu,který jsem dal pouze z důvodu splnění limitu.


Tak jednak nevidím problém těch 8 tipů za měsíc vysolit. Nechápu nějak, jak by se dotyčný měl na kvalitní úrovni věnovat sázení, pokud nemá ani 8 tipů. I kdyby měl dlouhodobě na sólech yield 20% (a to že je fakt strašně hodně), tak z nějakých 4 tipů by opravdu nic nevyhrál. 4 tipy vyrobím pohledem do nabídky jak nic. A to tipuju jen fotbal a od pohledu hokej.

Druhá věc je, že se zrušilo 8 měsíců jako takových ,ale nějak průměrně, jestli jsem něco nepřehlédl, tak platí tuším snad 90 tipů ročně nebo tak nějak, s tím že se samozřejmě bude vyžadovat aktivita v hlavní sezoně toho kterého sportu, na který se dotyčný specializuje.

Ale tvrdit, že 8 tipů měsíčně v hlavní sezoně je moc, mi přijde jako pořádný alibismus.
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod richardt » pon úno 26, 2007 22:45

JayJay píše: 4 tipy vyrobím pohledem do nabídky jak nic.

Ale tvrdit, že 8 tipů měsíčně v hlavní sezoně je moc, mi přijde jako pořádný alibismus.


Je to samozřejmě věc názoru a přístupu k sázení.
Já pohledem do nabídky vyrobím i 20 tipů,ale jaká bude jejich kvalita to je jiná věc...

(Já věděl,že se nemám pouštět do diskuze).
Specializace:MS silnièních motorek
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod JayJay » pon úno 26, 2007 22:50

richardt píše:
JayJay píše: 4 tipy vyrobím pohledem do nabídky jak nic.

Ale tvrdit, že 8 tipů měsíčně v hlavní sezoně je moc, mi přijde jako pořádný alibismus.


Je to samozřejmě věc názoru a přístupu k sázení.
Já pohledem do nabídky vyrobím i 20 tipů,ale jaká bude jejich kvalita to je jiná věc...

(Já věděl,že se nemám pouštět do diskuze).


Jsou to tipy, kde jsem si jistý, že dohromady dlouhodobě vydělají. Samozřejmě že jsou úlety, kde vidím třeba 20%++ yield a tipy s lehoučkým value v řádu jednotek procent. Ale rozhodně tipy, které mě nepotáhou ke dnu.
Asi tak :roll:
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

:-)

Příspěvekod AC_28 » úte úno 27, 2007 9:39

Servuz chlope...

add: cca 8 tipov/mesiac je myslim si uplne v pohode splnitelnych... rozmyslal som ako to naplnit, a cesta ktoru som zvolil je podla mna schodna - Allsvenskan od 5 do 10 mesiaca a zvysok bundesliga ako vedlejsak... myslim si system ako taky je vhodna alternativa pre vacsinu tiperov tuna...


add dovera: myslim si ze system v tej pomyselnej desiatkovej skale je dobry, aj ked ja osobne sa dostavam v dovere maximalne na 6-7/10... vsetci vieme aky je fotbal, a 10/10 je absolutna istota... no, neviem... snad 10 minuit pred koncom ked favorit vedie 4:0... Preto som zato, ze nesledujem ani tak doveru aku dotycny tomuto prideluje, ako skor to, kto to je, aku ma uspesnost a v akej je periode... ci mu to ,,ide" a ci je zrovna v obdobi ked sa nedari... preto ani nie je dolezite, kolko tomu ktosi dava bodov z desiatky, ale KTO to je, a ako sa mu dari... samozrejme zavazi ake informacie su v analyze, a tak... No vzdy a furt sa vraciam k tej myslienke, zaradenia tiperov podla yieldu do nejakej elitnejsej ligy, druhej ligy a zbytku sveta... ked by sa postupovalo/zostupovalo kazdy mesiac... no a kedze treba dat cca 8 tipov mesacne, tieto vysledky by boli podla mna dost smerodajne. Je to vzdy lepsie riesenie ako obmedzovat tipera vyskou kurzu...

GL priatelia!
Tipy na každý deň:

http://acbetts.org/
Uživatelský avatar
AC_28
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 586
Registrován: pát čer 04, 2004 21:13
Bydliště: Dunajska Streda

:-)

Příspěvekod AC_28 » úte úno 27, 2007 9:45

...samozrejme, este by som rad doplnil... ono to zadelenie do ,,tiperskych lig" by nebolo o predvadzani sa, ale kvoli lepsej orientacii... vidiet hned pri avatare ,,kvalitu" tipera. pre mna osobne zavazi viac jeho tip s hodnotenim 6/10 ako niekoho kto nie je dlhodobo stabilne na istej urovni a udava mi tam nejakych 9/10...
Tipy na každý deň:

http://acbetts.org/
Uživatelský avatar
AC_28
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 586
Registrován: pát čer 04, 2004 21:13
Bydliště: Dunajska Streda

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron