březen - z profíka lezem :-)

Moderátor: Moderátoři

březen - z profíka lezem :-)

Příspěvekod Hochstapler » čtv bře 01, 2007 0:29

máme tu 1. březen, čili měsíc již fungují pravidla, někde ste psali, že první měsíc je zkušební, tedka bude vše vynulováno a ostrej start bude až nyní ? co ti, kteří nesplnili limit 8 analýz ? analýza, která je pak void je počítaná jako splněná nebo nesplněná ?

možná je o tom někde v diskuzi o pravidlech již napsáno, ale nechce se mi to celý pročítat jako asi nikomu, tudíž sem radši založil nový téma, věřím, že ostatní to taky zajímá .... díky za odpovědi na moje otázky
Uživatelský avatar
Hochstapler
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 269
Registrován: pát říj 27, 2006 17:34
Bydliště: Jihomoravský Kraj

Re: březen - z profíka lezem :-)

Příspěvekod nedo » čtv bře 01, 2007 0:44

Hochstapler píše:máme tu 1. březen, čili měsíc již fungují pravidla, někde ste psali, že první měsíc je zkušební, tedka bude vše vynulováno a ostrej start bude až nyní ?
První měsíc byl zkušební v tom smyslu, že jsme za provozu zjišťovali co dobrého a špatného přinesla nová pravidla. Ta která budou platit "naostro" budou ještě dnes (1.3.2007) vyvěšena. Jinak ale neznamená to, že by se statistiky z tohoto měsíce nulovaly (i když třeba já bych to uvítal :oops: ). Jediné co je zkušební ve vztahu ke statistice je to, že nedostanou podmínku ti co jsou v minusu. To až případně na konci března :wink:

Hochstapler píše:co ti, kteří nesplnili limit 8 analýz ?
Limit 8 analýz měsíčně platí jen pro ty, kterým se v únoru hrála jejich nahlášená liga. Ostatní tento měsíční limit plnit nemusí - to až v měsíci kdy se hraje jejich soutěž, přičemž všech se samozřejmě týká roční limit.

Hochstapler píše:analýza, která je pak void je počítaná jako splněná nebo nesplněná ?
Void je jen tip, nikoliv analýza. Pisatel nemůže za to, že k odehrání zápasu nedošlo. Takže je to analýza splněná.

Hochstapler píše:možná je o tom někde v diskuzi o pravidlech již napsáno, ale nechce se mi to celý pročítat jako asi nikomu, tudíž sem radši založil nový téma, věřím, že ostatní to taky zajímá .... díky za odpovědi na moje otázky
Snad Ti to takto stačí.
:wink:
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod Seb » čtv bře 01, 2007 8:32

jen se zeptam na jedno,jelikoz jsem to dukladne neprocital ... :oops:

Mel jsem dojem,ze dulezitejsi je splneni rocniho limitu zapasu...Pokud bych to vzal na svuj pripad,nejaky turnaj uplne vynechal+pracovni vytizeni a pak v dobe GS to zase dohnal diky velikemu poctu utkani....(cili treba duben 5 zapasu a kveten 15)
Tak to tedy neni?
Uživatelský avatar
Seb
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2247
Registrován: úte led 11, 2005 8:52
Bydliště: onthewomenstour

Příspěvekod Hochstapler » čtv bře 01, 2007 8:41

nedo stačí, díky, už v tom mám v hlavě pořádek :-)
Uživatelský avatar
Hochstapler
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 269
Registrován: pát říj 27, 2006 17:34
Bydliště: Jihomoravský Kraj

Příspěvekod kali » čtv bře 01, 2007 18:23

v prubehu dnesniho vecera bude zverejneno vyhodnoceni unora, diky za trpelivost :wink:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod nedo » čtv bře 01, 2007 18:26

Já bych jen doplnil tolik, že Sebe Ty dostaneš odpověď na svoji otázku právě v tom večer zveřejněném vyhodnocení. :wink:
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika


Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron