Chceme vyhrávať alebo sa hádať?!?

Moderátor: Moderátoři

Ste za to, aby bol Member pri zosmiešnení iného vyhodený z fóra?

jednoznačne
10
43%
v žiadnom prípade
3
13%
dať mu podmienku
10
43%
 
Celkem hlasů : 23

Příspěvekod Mafix » stř bře 07, 2007 14:28

Suhlasim s Nedom, taketo chovanie v pravidlach uz je zakomponovane.
Tato debata zrejme neprinesie teda nic nove :oops:

Otazku potom trebalo polozit inak -> Napr: Je reakcia moderatorov dostatocna vzhladom na porusovanie uvedeneho pravidlaniektorymi clenmi ?

A ja si myslim, ze odpoved je kladna. Myslim si, ze tuto otazku tu members, ktori nie su clenmi MOD nevyriesia. Pretoze v sekcii pre MOD sa tieto veci zaiste preberaju s dostatocnou vaznostou, o com ja nepochybujem.

p.s. S bezpodmienecnym vylucenim by som bol tiez opatrny, ono to zalezi vzdy od konkretneho porusenia pravidiel.
Ex Moderator England Premiership
Uživatelský avatar
Mafix
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1951
Registrován: pon srp 30, 2004 2:11
Bydliště: Kosice

Příspěvekod KODA1 » stř bře 07, 2007 14:53

Souhlasím s Temlisem a nforest,tak vysoká důvěra by opravdu neměla padat.Nesleduji,jestli je to opakovaně nebo poprvé.Ale už se to tu řešilo,mám pro vás radu,jak už bylo řečeno dříve.Prostě si těchto memberů nevšímejte.

Sorry Cabadaj,že jsem si vybral zrovna tebe,ale viděl jsem zápas Kladno-Znojmo 1 7/10.Pousmál se,přečetl si jeho důvody,pousmál se podruhé,vsadil 02 podle své hlavy a vyřízeno.

Udělej to Temlis taky tak,nemá cenu se tu rozčilovat :wink:
Uživatelský avatar
KODA1
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1497
Registrován: ned zář 26, 2004 9:54
Bydliště: Jemnice

Příspěvekod Wbk » stř bře 07, 2007 14:57

Temlis píše:Je rozdíl někoho urážet nebo se mu vysmívat nebo ukázat na fakt, že někomu PRAVIDELNĚ “padá“ vysoká důvěra, jinak k tomuto se vracet a vyjadřovat nebudu, aby neměl nikdo radost..


Taky souhlas :!: Pekne napsano, Temlisi.
Uživatelský avatar
Wbk
Member
Member
 
Příspěvky: 1884
Registrován: stř říj 25, 2006 17:30
Bydliště: Slovensko

Příspěvekod frantapriklep » stř bře 07, 2007 15:04

No vidíte ... :D

Tak ja nemyslím že tá téma bola otvorená zbytočne...

Napísalo sa tu to, čo som chcel aby sa napísalo...

A je jasné že len MOD majú právo na exekutívne činy,ale len podla takýchto ankiet a diskusii si môžu urobiť obraz o nálade na fóre.

Každý už zhruba máme svojich "top" od ktorých "opisujeme" tipy,a takých od ktorých neopíšeme ani ak si tipnú s dôverou 11/10.

Ako bolo vyššie napísané, najlepšie je takých členov si nevšímať, a O TO MI IDE,NEVŠÍMAŤ SI,NIE ZOSMIEŠŇOVAŤ...
"It's better to be silent and be thought a fool,than speak and remove all doubts..."
Uživatelský avatar
frantapriklep
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1220
Registrován: čtv úno 02, 2006 23:56
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Příspěvekod Cabadaj » stř bře 07, 2007 15:05

KODA1 píše:Souhlasím s Temlisem a nforest,tak vysoká důvěra by opravdu neměla padat.Nesleduji,jestli je to opakovaně nebo poprvé.Ale už se to tu řešilo,mám pro vás radu,jak už bylo řečeno dříve.Prostě si těchto memberů nevšímejte.

Sorry Cabadaj,že jsem si vybral zrovna tebe,ale viděl jsem zápas Kladno-Znojmo 1 7/10.Pousmál se,přečetl si jeho důvody,pousmál se podruhé,vsadil 02 podle své hlavy a vyřízeno.

Udělej to Temlis taky tak,nemá cenu se tu rozčilovat :wink:


No je mi jedno jedno co si o tom mysliš, ale reaguješ trošku pozdě. A když si hral 02 tak si to tam měl dat ještě ten den a napadnout mě hned. Jo a z důvěrou je to subjektivní názor. Dám příklad možná se někomu nebude zdát, ale já to tak vidím. To máš jako se ženskou, kdybych ji tady postavil a vybral třeba 30 lidi z vás. Mám strach,že by ze všech 30lidí, kdyby ji měli hodnotit od 1 do 10 všichni zhodli. Jo a myslim si, že určitě každému co jste tady se stalo nebo stane, že precenil nebo přecení svou důvěru.
:ave:
Uživatelský avatar
Cabadaj
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 406
Registrován: úte úno 13, 2007 6:22

Příspěvekod Bender » stř bře 07, 2007 15:06

Temlis píše:Je rozdíl někoho urážet nebo se mu vysmívat nebo ukázat na fakt, že někomu PRAVIDELNĚ “padá“ vysoká důvěra, jinak k tomuto se vracet a vyjadřovat nebudu, aby neměl nikdo radost..


Už podruhe nebo dokonce potreti bych se podepsal pod to co napsal temlis (jak jen to dela ? :wink: )
Uživatelský avatar
Bender
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 678
Registrován: pát dub 28, 2006 15:07
Bydliště: CZ

Příspěvekod KODA1 » stř bře 07, 2007 15:12

Cabadaj:nijak tě nenapadám,ale byl to vlastně zápas Třinec-K.V. a reakce je dokonce u příslušného zápasu.A zápas Kladno-Znojmo byl tomu podobný :!:
Uživatelský avatar
KODA1
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1497
Registrován: ned zář 26, 2004 9:54
Bydliště: Jemnice

Příspěvekod Mafix » stř bře 07, 2007 15:19

Ja myslim, ze aj tak ziadny hmatatelny vysledok tejto debaty zatial neexistuje. Tieto veci uz v pravidlach su.
Ex Moderator England Premiership
Uživatelský avatar
Mafix
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1951
Registrován: pon srp 30, 2004 2:11
Bydliště: Kosice

Příspěvekod frantapriklep » stř bře 07, 2007 15:27

Mafix píše:Ja myslim, ze aj tak ziadny hmatatelny vysledok tejto debaty zatial neexistuje. Tieto veci uz v pravidlach su.


Ste za to, aby bol Member pri zosmiešnení iného vyhodený z fóra?
jednoznačne
40% [ 4 ]
v žiadnom prípade
20% [ 2 ]
dať mu podmienku
40% [ 4 ]

Celkem hlasů : 10



Zatial nie ale ešte hlasovalo len 10 ľudí :wink:
"It's better to be silent and be thought a fool,than speak and remove all doubts..."
Uživatelský avatar
frantapriklep
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1220
Registrován: čtv úno 02, 2006 23:56
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Příspěvekod nedo » stř bře 07, 2007 15:31

Mafix píše:Ja myslim, ze aj tak ziadny hmatatelny vysledok tejto debaty zatial neexistuje. Tieto veci uz v pravidlach su.
Přesně tak. Jak jsem říkal na začátku - úplně zbytečný příspěvek který jen jitří emoce. :cry:
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron