CO MI VADÍ

Moderátor: Moderátoři

CO MI VADÍ

Příspěvekod richardt » pát kvě 18, 2007 15:14

CO MI VADÍ

Slovo forum pochází ze starověkého Říma a znamená náměstí.V antice se na náměstích scházeli lidé,aby si vyměňovali názory a dověděli se co je nového.
Sázkařská fora fungují na podobném principu - jen místem už není náměstí,ale medium nejmladší a nejdemokratičtější - internet.

Je samozřejmé,že na takovém foru musí být někdo,kdo dává pozor na to,aby se diskuze nezvrhla špatným směrem ( vulgární urážky,hanobení národa,rasy,atd ).Vždy se bohužel najdou jedinci,kteří chtějí zneužít svobodu projevu...

Nevadí mi,že je zde tým lidí (modereátoři),který má mimo jiné i funkci dozírat na ostatní,jestli jejich projev nepřekračuje stanovená pravidla.
Nevadí mi,že se neustále mění pravidla - naposledy úlevy ohledně počtu tipů pro members kterým se hraje v jejich lize play off,nebo jejich liga končí.Byť účelovost tohoto opatření je do očí bijící.

Vadí mi ( ale jsem to ochoten překousnout ) že se nepovažuje za nutné oznámit ostatním members,jak se moderátoři rozhodli řešit některé případy,které se v nedávné době vyskytly.Zavání to arogancí - MY jsme rozhodli,protože MY máme tu pravomoc a vám do toho nic není !
Vadí mi (ale ještě pořád jsem ochoten akceptovat ) že pravidla jsou vykládána velmi podivně.Někomu je neúplný tip smazán ze skriptu,někomu je ponechán,jiný je nucen přidat neúplný tip do skriptu !?

Co ale naprosto nekompromisně odmítám je mazání nebo dokonce pozměňování příspěvků bez souhlasu autora.
O co jde ? Vyjádřil jsem se k situaci na foru - reakce nebyla vedena vulgární formou.Někdo z moderátorů ( nevím který - učinil tak anonymně ) aniž by se mě zeptal jestli s tím souhlasím,mou reakci smazal a příspěvek upravil podle svého vkusu.
Celkem prkotina,že ?
Ano,byla by - jenže je zde jedno velké ALE.Až příliš se to podobá cenzuře a tu rozhodně nejsem ochoten akceptovat v jakékoli formě ! Byl to můj názor a za tím si stojím ! Kdokoli se mnou může polemizovat,ale NIKDO mi nebude upírat právo svobodně se vyjádřit !

Možná zmíněný moderátor namítne - neudělal jsem to ve zlém úmyslu, já jsem nevěděl,že ti to bude tak vadit.V mých očích to ale není omluva ! Je to jednání, kdy se přezíravost a arogance stává normou !

Pokud se toto forum hodlá ubírat tímto směrem ( tvůj názor se nám nelíbí,takže ho mažeme nebo přepíšeme k obrazu svému ) nemám tady už dále co dělat.Ono by to totiž nakonec mohlo skončit tak,že by někdo mým jménem urážel někoho jiného.

Byl bych rád,kdyby se k tomu někdo kompetentní vyjádřil.
Uvítám i názory ostatních members - jestli by jim něco podobného vadilo nebo ne.
Specializace:MS silnièních motorek
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod kali » pát kvě 18, 2007 15:44

Ad smazani prispevku: o zadnem mazani nevim. Moderatori maji dle pravidel mazat hanlive ci urazilive prispevky (pises, ze se nejednalo o vulgarni prispevek, ja nevim, ktery prispevek byl smazan, takze to nedokazu posoudit)

Ad rozhodovani mod tymu, Petranek udelal koncem dubna "nastenku" na hlavni strance, kde by se mela vsechna rozhodnuti objevit. Nastenku jsem zanedbal ja, protoze jsem poslednich 14 dnu resil neodkladane zalezitosti, sazeni se nevenoval a na foru prakticky nebyl. Tudiz neaktulizovanost nastenky je jen a jen moje chyba.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Rafael » pát kvě 18, 2007 15:58

richardte netuším o co ti jde, nikdo tobě ani nikomu jinému právo na svobodné vyjádření neubírá, ten příspěvek o kterém mluvíš jsem editoval já s jediným záměrem, abys měl tu důvěru/vklad nebo co to tam chybělo pěkně v jednom příspěvku...
0,5/10 small
1/10 medium
1,5/10 big
Uživatelský avatar
Rafael
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 3381
Registrován: stř úno 11, 2004 10:04
Bydliště: Umag

Re: CO MI VADÍ

Příspěvekod petranek80 » pát kvě 18, 2007 17:22

richardt píše:Vadí mi (ale ještě pořád jsem ochoten akceptovat ) že pravidla jsou vykládána velmi podivně.Někomu je neúplný tip smazán ze skriptu,někomu je ponechán,jiný je nucen přidat neúplný tip do skriptu !?


Napis mi prosim, komu byl neuplny tip ponechan ve skriptu a ja se to pokusim napravit. Nekomu je neuplny tip vymazan? Jestli se jedna o tip nforesta, tak ten mu smazal jiz byvaly moderator a v tomto pripade se rozhodlo tak, ze nforest si tip do skriptu vrati. Navic se udelala uprava skriptu tak, ze jsou vsechny udaje povinne a nejde pridat neuplny tip, cas vykopu je minimalne ve skriptu. Pokud vim, tak nikdo nebyl nucen tip pridat do skriptu. Nedokazu si predstavit, ze by nekdo z moderatoru nekoho nutil pridat tipy do skriptu. Melo by se vsechno vysvetlit, jak to do opravdy bylo a dale se nezabyvat takovyma prkotinama, neustalyma konfliktama. Prosim vas, venujme se sazeni a pokusme se vytvorit pratelske prostredi bez konfliktu
Uživatelský avatar
petranek80
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: pon pro 12, 2005 13:36

Příspěvekod richardt » pát kvě 18, 2007 22:43

Rafael píše:richardte netuším o co ti jde, nikdo tobě ani nikomu jinému právo na svobodné vyjádření neubírá, ten příspěvek o kterém mluvíš jsem editoval já s jediným záměrem, abys měl tu důvěru/vklad nebo co to tam chybělo pěkně v jednom příspěvku...


Víš dobře o čem mluvím- vymazal jsi celý komentář,proč znovu uvádím tip,který jsem už jednou zadal.
Specializace:MS silnièních motorek
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Re: CO MI VADÍ

Příspěvekod richardt » pát kvě 18, 2007 22:51

petranek80 píše:
richardt píše:Vadí mi (ale ještě pořád jsem ochoten akceptovat ) že pravidla jsou vykládána velmi podivně.Někomu je neúplný tip smazán ze skriptu,někomu je ponechán,jiný je nucen přidat neúplný tip do skriptu !?


Napis mi prosim, komu byl neuplny tip ponechan ve skriptu a ja se to pokusim napravit. Nekomu je neuplny tip vymazan? Jestli se jedna o tip nforesta, tak ten mu smazal jiz byvaly moderator a v tomto pripade se rozhodlo tak, ze nforest si tip do skriptu vrati. Navic se udelala uprava skriptu tak, ze jsou vsechny udaje povinne a nejde pridat neuplny tip, cas vykopu je minimalne ve skriptu. Pokud vim, tak nikdo nebyl nucen tip pridat do skriptu. Nedokazu si predstavit, ze by nekdo z moderatoru nekoho nutil pridat tipy do skriptu. Melo by se vsechno vysvetlit, jak to do opravdy bylo a dale se nezabyvat takovyma prkotinama, neustalyma konfliktama. Prosim vas, venujme se sazeni a pokusme se vytvorit pratelske prostredi bez konfliktu


Ale no tak chlapci nedělejte ze sebe hlupáky !
Přece dobře víte,o čem je řeč. Tip který byl ponechán,ačkoli neobsahoval všechny náležitosti byl tip od nicku vh - upozorňoval na to nedo.

Nuceně přidat neúplný tip do skriptu byl nedo - minulé kolo rakouské ligy.
Specializace:MS silnièních motorek
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod Wbk » pát kvě 18, 2007 23:14

Z kaluže do blata... Dobrú noc.
Uživatelský avatar
Wbk
Member
Member
 
Příspěvky: 1884
Registrován: stř říj 25, 2006 17:30
Bydliště: Slovensko

Re: CO MI VADÍ

Příspěvekod kali » sob kvě 19, 2007 14:03

richardt píše:Nevadí mi,že se neustále mění pravidla - naposledy úlevy ohledně počtu tipů pro members kterým se hraje v jejich lize play off,nebo jejich liga končí.Byť účelovost tohoto opatření je do očí bijící.


Tohle jsem vcera prehledl a tak si dovolim reagovat:
- ja myslim, ze jestlize ma nekdo napsanou specializaci treba rekneme NHL a prijde treba kveten, kdy se mu hraje v mesici vsehovsudy treba 8 zapasu za cely mesic, tak pozadovat v takove situaci 8 tipu by nebylo ku prospechu fora ani nikoho z memberu - na tom se asi vsichni shodneme.

To, ze na to pravidla drive nepomyslela, muze byt autorum pravidel kladeno za vinu, nicmene predem bylo jasne a dopredu proklamovane, ze pravidla se budou za behu upravovat v zavislosti na tom jake diry cas ukaze.

Cilem pravidel je postupne zkvalitnovani fora a pravidel samotnych. Nekdo to bohuzel delat musi a pro nas neni take dvakrat prijemne, ze proti kazdemu pravidlu se vzdy najde nekdo, kdo s nim nesouhlasi.

Ja za sebe muzu rici, ze bych klidne s chuti predal rozhovani vsem memberum, jenze valna cast memberu se stara o sazeni a podobne diskuse necte, na tvorbe pravidel nema zajem a tak vseobecne hlasovani a spolecne reseni kazde malickosti je prakticky nerealne :wink:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod richardt » sob kvě 19, 2007 14:34

No nic - promiňte všichni,že jsem obtěžoval.
Slibuji,že už se to opravdu nestane !
Specializace:MS silnièních motorek
richardt
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1198
Registrován: pát lis 12, 2004 20:17
Bydliště: Brno

Příspěvekod v.h » sob kvě 19, 2007 14:59

richardt píše:No nic - promiňte všichni,že jsem obtěžoval.
Slibuji,že už se to opravdu nestane !


OK, z mojej strany uplne v pohode, omnoho viac si cenim ludi ktory vyjadria svoj nazor ako takych ktory len ticho mlcia 8)

Na jednu vec sa ta vsak spytam, pises ze
richardt píše:Přece dobře víte,o čem je řeč. Tip který byl ponechán,ačkoli neobsahoval všechny náležitosti byl tip od nicku vh - upozorňoval na to nedo.


hmm, nespominam si zeby ma niekto upozornil na neuplny tip a ani ked som prebehol prispevky od nedo v sekcii anglickeho futbalu (vsetky moje tipy su z albionu) som nic nenasiel. Je mozne ze som ho prehliadol takze mozes ukazat ktory tip nie je kompletny a co v nom chyba? Ak to nechces riesit verejne tak kludne posli SZ.

Diky

VH
Obrázek
Uživatelský avatar
v.h
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 425
Registrován: sob zář 30, 2006 17:46

Další

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron