Stavajici spory a situace na foru..

Moderátor: Moderátoři

Stavajici spory a situace na foru..

Příspěvekod matrim » sob kvě 19, 2007 21:16

Takze dost me rmouti ze jsem nucen napsat tento topic..ale dost dobre nechapu to co se ted tady deje.. :?: :!:

Nejprve bych se chtel nejaky komentar ke scriptu a davani tipu do nej ci nikoliv..

- Myslim ze je treba dodrzovat urcita pravidla, ktera jsou zde nastavena jasne..cili pokud uvedu tip s duverou..automaticky jej vlozim do scriptu.. A dost dobre mi neni jasne..v cem nebo kde je problem ???

Pokud mam mluvit za sebe..tak jsem myslim napsal pomerne dost rozboru a zadny problem nebyl..prijde mi vse jasne a zretelne..a uvadel jsem tipy jak do scriptu tak jen na forum.. Takze me opravdu zarazi ze jsou okolo tohoto tematu porad nejake dohady.. Pokud uz se pisu s nejakym rozborem..tak si zapas asi chci vsadit i normalne..tak nevidim jediny duvod proc nezanest do scriptu.. Pokud dany uzivatel nevedomky zapomene uvest nejaky detail ktery tip musi obsahovat...myslim ze ho nekdo z mods upozorni na to co chybi ci sam doplni..

Nedokazu pochopit proc nekteri z vas zamerne vynechaji nejaky udaj..a pak se ohani tim ze tip nechteji do sckriptu nebo naopak..(je tak tezke napsat napr. chci jete hrat Real - MU 1cku..za stredni duveru..ale nestiham napsat detaily..)

Myslim ze pravidla jsou srozumitelna..(pochopil jsem je casem i ja a nemam problem :lol: ) tak opravdu verim ze je muze pochopit kazdy.. :!:

Takze vas pratele vsechny vyzivam...pojdme se venovat sazeni a tipovani..a neresit porad dokola nejake rozbroje a naschvaly.. :!: :!:
Uživatelský avatar
matrim
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1886
Registrován: ned úno 12, 2006 21:18
Bydliště: Praha

Re: Stavajici spory a situace na foru..

Příspěvekod celyzhavy » sob kvě 19, 2007 21:36

matrim píše:
Takze vas pratele vsechny vyzivam...pojdme se venovat sazeni a tipovani..a neresit porad dokola nejake rozbroje a naschvaly.. :!: :!:


:bouncy: :thumbup1: :bouncy:
Obrázek
Uživatelský avatar
celyzhavy
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 456
Registrován: sob črc 08, 2006 9:48
Bydliště: Broumov

Příspěvekod Temlis » ned kvě 20, 2007 16:17

Možná jsem si něčeho nevšimnul, nebo jsem něco omylem přešel, ale chtěl jsem se zeptat na jednu věc..
Pokud se nepletu, tak na "začátku" nových pravidel bylo dáno, že v aktivním měsíci musí member přispět minimálním počtem 8 tipů a v měsících, kdy se mu nehraje soutěž, kterou nahlásil, to byly 4 tipy. Celkově za rok však member musel přispět 90tipy.
V součásné době (možná proběhla nějaká změna, kterou jsem nezaregistroval) jsem v pravidlech zmíněnou podmínku 4 tipů v měsíci, kdy se memberovi nehraje jeho nahlášená soutěž, nenašel. Je tedy zrušena a hlavním kritériem je 90 tipů za kalendářní rok?
Jen mě napadlo se zeptat, zda tedy je prvořadé držet v "neaktivním" měsíci minimální počet 4 tipů nebo je prvořadé mít 90 tipů za kalendářní rok, bez ohledu na to, zda všech 90 tipů member splní v měsících kdy se mu hraje jeho nahlášená soutěž a v jiných měsících aktivní není.
Neříkám, že pro mě osobně je v nenahlášených měsících problém 4 tipy vymyslet, ptám se však proto, že mám nahlášenou swe hokejovou ligu, tedy přes "prázdniny" neaktivní měsíce a nerad bych se ocitl mezi napomínanými za aktivitu v případě, že ty zmíněné 4 tipy (například v červenci nebo srpnu) nesplním..

Díky za odpověď a omlouvám se, jestli jsem si nějaké změny nevšimnul, v současné době jsem bohužel odpověď na mou otázku v pravidlech nenašel
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvekod nedo » ned kvě 20, 2007 16:39

Temlisi, jistě se Ti dostane fundované odpovědi, ale já osobně jsem nikdy nezaznamenal nějakou podmínku či pravidlo, kde by byly určeny 4 tipy v měsíci kdy se nehraje Tvoje soutěž.
A také Pravidla jasně říkají
kali píše:III. MEMBERS
2) Každy člen Members je povinen aktivně se účastnit na fóru. Pod pojmem aktivně se rozumí následující: celkově je member povinen během kalendářního roku prezentovat nejméně 90 tipů. Přitom v měsících, ve kterých se hraje soutěž, kterou Member uvedl jako svoji hlavní, musí prezentovat nejméně 8 tipů. Jinak je rozdělení počtu 90ti tipů za rok zcela na každém memberovi. Každý tip musí být samozřejmě s odpovídající analýzou na fóru.
Takže myslím si, že je to naprosto jasné - a pokud stihneš 90 ročně, pak v měsících kdy se nehraje Tvoje soutěž může být Tvůj příspěvek 0 tipů za měsíc.
Ale jak říkám - je to jen můj názor, takže třeba se pletu.
0,5/10-zkouska
1/10-small
2/10-middle
3/10-big
3,5 and more/10-extraordinary
Uživatelský avatar
nedo
Host
Host
 
Příspěvky: 6765
Registrován: ned bře 14, 2004 10:16
Bydliště: Brno, Česká republika

Příspěvekod JayJay » ned kvě 20, 2007 16:41

Pokud se nepletu, je třeba mít kumulativně odpovídající počet tipů jednotlivým měsícům. Tzn např. pokud má někdo 4 měsíce za sebou, kdy měl dodat 8 tipů/měsíc, musí jich mít 32. Aspon já jsem to tak pochopil.
Uživatelský avatar
JayJay
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2101
Registrován: pát úno 11, 2005 18:00

Příspěvekod Temlis » ned kvě 20, 2007 16:43

nedo píše:Temlisi, jistě se Ti dostane fundované odpovědi, ale já osobně jsem nikdy nezaznamenal nějakou podmínku či pravidlo, kde by byly určeny 4 tipy v měsíci kdy se nehraje Tvoje soutěž.


Aha, tak to se omlouvám, někde jsem měl zafixované, že v době, kdy nemám nahlašenou soutěž, mám přispět min. 4 tipy nebo alespoň se mí zdálo, že jsem to někde četl.

Díky za odpověď
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Příspěvekod Mathieu » ned kvě 20, 2007 19:35

Temlis píše:
nedo píše:Temlisi, jistě se Ti dostane fundované odpovědi, ale já osobně jsem nikdy nezaznamenal nějakou podmínku či pravidlo, kde by byly určeny 4 tipy v měsíci kdy se nehraje Tvoje soutěž.


Aha, tak to se omlouvám, někde jsem měl zafixované, že v době, kdy nemám nahlašenou soutěž, mám přispět min. 4 tipy nebo alespoň se mí zdálo, že jsem to někde četl.

Díky za odpověď


Ja mam zato, ze 4 tipy v neaktivnim mesici se ti nezdaly, ale kdysi to pravidlo bylo. A protoze (jak bylo receno) pravidla se vyvijela za pochodu, tusim, ze se 4 tipy v neaktivnim mesici pote zrusili na misto podminky 90 tipu v roce. Aspon myslim, ze to tak je :wink:
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod kali » pon kvě 21, 2007 16:21

Mathieu píše:
Temlis píše:
nedo píše:Temlisi, jistě se Ti dostane fundované odpovědi, ale já osobně jsem nikdy nezaznamenal nějakou podmínku či pravidlo, kde by byly určeny 4 tipy v měsíci kdy se nehraje Tvoje soutěž.


Aha, tak to se omlouvám, někde jsem měl zafixované, že v době, kdy nemám nahlašenou soutěž, mám přispět min. 4 tipy nebo alespoň se mí zdálo, že jsem to někde četl.

Díky za odpověď


Ja mam zato, ze 4 tipy v neaktivnim mesici se ti nezdaly, ale kdysi to pravidlo bylo. A protoze (jak bylo receno) pravidla se vyvijela za pochodu, tusim, ze se 4 tipy v neaktivnim mesici pote zrusili na misto podminky 90 tipu v roce. Aspon myslim, ze to tak je :wink:


bylo to v uplne puvodnim navrhu pravidel, ale bylo to zruseno hned na zacatku unora (a vedly se kolem toho dlouhe debaty :) ) :wink:
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama


Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron