elitey a podobni..

Moderátor: Moderátoři

Re: elitey a podobni..

Příspěvekod Bender » pát čer 29, 2007 15:31

Temlis píše:Elitey, já si myslím, že je velký rozdíl jak jsi se prezentoval ve free a jak se prezentuješ nyní, když jsi IN.

Podpis :-)
Uživatelský avatar
Bender
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 678
Registrován: pát dub 28, 2006 15:07
Bydliště: CZ

Re: elitey a podobni..

Příspěvekod DEDE » pát čer 29, 2007 19:32

Bender píše:Simferopol ma doporuceni i od DEDE-ho kteremu verim ze by nestal za nekym kdo se v sazeni nevyzna. Trefil kurz 4,00 to neni trestne dat smajlika kdyz sem jeho praci neznal prilis dobre ne?
Btw. Elitey sam musis uznat ze tvoje marny nahaneni unitů na konci mesice aby si se dostal do plusu je vazne ubohy. :roll:



Simferopol nie je zas az tak novacik,poniektori si ho urcite pamataju ked pisal analyzy pre liga.cz,alebo stavky.com,uz vtedy ma zaujal ani nie tak uspesnostou ako prinosom infa,momentalne prevadzkuje vlastny tipersky web,to su hlavne dovody preco si ho jeho pracu vazim a odporucil som mu profisazkar nech skusi.
Cele sa to zomlelo nahodou,hravam icq poolovu ligu a mal som v ho skupine,zahrali sme pool a pritom sa dali do reci,vypadlo z neho ze ma o tipovani prehlad,vravim mu nech skusi aj tu,mal zaujem a snazi sa :),odvtedy si piseme stale aj sukromne a nelutujem :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod frantapriklep » pát čer 29, 2007 19:58

No pozrite,napísalo sa,čo sa napísalo....

Elitey prekročil určitú čiaru,ale to neznamená že by mal byť ihneď odpísaný.
Na fóre sa posledný mesiac deje vinou malej ponuky iba málo a tak takéto veci vyplávajú na povrch skôr ako počas sezóny keď sa to nikomu nechce rozmazávať...
Aj iní výborní prispievatelia už tu stavili na jeden zápas veeeeľa unitov,všakže,a aj to sa vtedy preberalo ale nie tolko.

Aj podla mňa Elitey viacero vecí prehnal a aj som to tu napísal keď sa mi niečo nepáčilo.Ale trochu mám pocit že v niektorých veciach mu bolo uškodené.Aj v tej "hádke" so Sebom.Je jasné že každý kto je napadnutý sa nejak bráni,nuž a všetci ruku na srdce,tolko výpadov ako teraz pri niektorých veciach na eliteya,bolo tu na fóre na málokoho.

Tým nechcem ospravedlňovať niektoré jeho prehrešky,mne osobne najviac vadil ten s postnutými vymyslenými tiketmi,ale myslím že každý má dostať druhú šancu...

Dajme ju teda aj my jemu,a uvidíme ako sa jej zhostí...
"It's better to be silent and be thought a fool,than speak and remove all doubts..."
Uživatelský avatar
frantapriklep
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1220
Registrován: čtv úno 02, 2006 23:56
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Příspěvekod DEDE » pát čer 29, 2007 20:22

Franto tak potom asi chodis v poslednom case na forum,alebo nechces vidiet veci ako sa maju realne,je prosim ta normalne aby dotycny member prispieval v poslednom case denne cca 6-7 tipmi,niekedy aj viac za 8-9 units velkou vacsinou,a ked bol na to upozorneny,nieze nezvolnil ale este pridal a robil to dalej,takze v podstate sa vysmial celemu foru a stale to robi..,to ma byt ako prinos?a neber to tak ze to pisem ja,len preto ze som mal asi najvacsie nervy tuto na neho,(pohadal som sa hard z Wbk a musim uznat Indian ze mal cistu pravdu :!: ,kvoli nemu a uz mi to viac nestoji za to)ale takto podobne to vidi vacsina memberov,takze urcite tu nepisem nic z brucha...
Ja ta chapem ze chces vychadzat z kazdym zadobre,ja v podstate tiez,ale toto nie je problem Elitey-DEDE ale Elitey-dovolim si trufnut povedat 3/4 celkoveho foruma a to uz stoji za zamyslenie..
Mozno sa uz opakujem a vela negativneho bolo povedane na neho ale asi to treba opakovat stale dokola,lebo ten clovek si nevie alebo nechce zobrat z toho ponaucenie,a nejde len o dovery a dvojriadkove analyzy(kazdy ma vlastnu tvorbu)ale o celkovy pristup k ostatnym tohto dotycneho membera
Ja na jeho mieste keby som cakal na BAN a dostanem len podmienku,tak si poviem,aha dostal som druhu sancu,este ma neodpisali celkom,tak spravim okamzite otocku o 180 stupnov a zacnem makat na sebe,halvne eliminovat to spatne..
A u mna neobstoji vyhovorka typu dostal som podmienku cca par dni pred koncom mesiaca,a preto musim davat teraz kvantum tipov za vysoke stake,len preto aby som si zachranil zadok a preplazil sa do dalsieho mesiaca,tie cervene cisla sa neurodili za tych par dni,takze toto neberiem.,ja verim tomu ze keby admin+mods po udeleni podmienky videli zmenu u toho dotycneho membera,ze fakt zacal pracovat na sebe,ze by prejavili benevolentnost a podmienku za chovanie zrusili 1.7 a nechali pravdepodobne len tu druhu podmienku za cervene cisla..
Nemusel som reagovat ale budiz stalo sa a mozte ma napadnut kto chce,nech sa paci,svoj nazor si viem obhajit a z konstruktivnou kritikou nemam problem..
Obrázek
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Seb » sob čer 30, 2007 18:31

kdyz uz tu jsem zminen ...

Ja nemam problem s nikym na foru a pokud by nekdo psal to co on jinde,asi bych si toho poradne ani nevsimnul,ale v sekci,kde jsem skoro jako doma ano ...
Me se jeho prispevky nelibi,je v nich spousta otazniku a "snad",bodovani je vec ciste jeho,ale ani to mi neprijde nejstastnejsi.Navic se stava,ze bud primo v prispevku,nebo v nasledne reakce dokonce od sveho tipu neprimo odrazuje,ci napise vec,ktera muze ostani podle me zmast ...

viz. Jankovic-Safarova,kdy sazi presny vysledek 2-0 s komentarem,ze Safarova odehraje jen par micku...
JayJay píše:Já myslel, že analýza má obvykle podporovat tip, ne ho zpochybňovat :lol:

Pokud ano, spíš jen odehrát pár míčků


Jankovic win 2-0, Pinnacle @1,39, 9/10


Pise o sazce na Benesovou,s komentarem jsem mel problem(to muze byt klidne jen muj,ostatni ho mozna mohly shledat jako hodnotny),ale dalsi jeho reakce ...
elitey píše:Benešová má problémy, ale v rodinném životě... otázka je jak se s tím vyrovná... jestlli jí to nebude bavit tak je to na ho***, ale Wimbledon snad bere vážně a nebude - li jí jedno jak to odehraje, pak vyhraje...

..opet tip zpochybnuje ...

Tak mi neprijdou jeho tipy moc stastne a komentare se mi taktez nelibi. Za sebe mam ciste svedomi,jednal bych tak i v pripade nekoho jineho.
Uživatelský avatar
Seb
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2247
Registrován: úte led 11, 2005 8:52
Bydliště: onthewomenstour

Předchozí

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron