elitey a podobni..

Moderátor: Moderátoři

elitey a podobni..

Příspěvekod matrim » čtv čer 28, 2007 1:18

Momentalni deni na foru me donutilo napsat tento topic..zejmena pro membera Elitey..

Pred nekolika dny jsem zacal litovat chvile, kdy jsem zvednul palec pro tohoto membera..aby byl prijat do fora..jelikoz prevazna cast jeho topicu me pripomina (a verim ze nejen me) trosku jine forum..tipovani.cz.. A toto forum je ponekud jinde..zde je prevazna vetsina, dle me velmi kvalitnich tiperu..a dokonce i par lidi co se sazenim zivi.. Ja osobne bych byl velmi nerad, kdyby forum kazilo tipy, jako pise posl. dobou jiz zminovany member..***nize specifikovano *** A bohuzel u Eliteye nezustava jen u tipu..ale i jizlivych a mnoho clenu poburujicch komentaru..

*** tipy s duverou 8-9/10 oduvodnene jednou vetou a na prvni pohled se jedna o tipy spekulativni ci nejake nastrely..nerikam ze to nemuze vyjit..ale asi to neni podstata tohoto fora.. a jsem na 99,9% presvedcen ze tato vysoka duvera je davana jen z duvodu pripadne zachrany z hluboke propasti cervenych cisel v yieldu..***

Takze abych to nejak shrnul..rad bych aby forum zustalo nadale kvalitni a tim padem zde pro cleny tohoto tipu proste neni misto.. :!:

Jeste dodam, ze podobnych pripadu zde bylo a asi jeste bude vic..takze muj "utok" neni namiren jen proti Tobe Elitey..jen me Tve chovani v posl. par dnech dohnalo k napsani tohoto..

Takze doufam ze jiz zadny memeber me nedozene k psani neceho podobneho..jelikoz me to vazne necini nejake poteseni toto psat a uz vubec se nechci do nekoho navazet (ac to mozna tak vypada) :?

A take zde verejne priznavam..ze dokud budu ve funkci moderatora..budu osobne pri prijmani novych clenu daleko optrnejsi..a ten palec pro prijeti uz nezvednu jen z duvodu.."dejme mu sanci".. Nerad bych riskoval dusnou atmosferu zde ci dokonce odchod ci omezene psani tipu nekterych members..kteri jsou urcite naopak velkym prinosem..(panove urcite vedi koho ted myslim.. :wink: )

Dekuji za precteni, pochopeni a omluva za uprimnost..
Uživatelský avatar
matrim
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1886
Registrován: ned úno 12, 2006 21:18
Bydliště: Praha

Příspěvekod frantapriklep » čtv čer 28, 2007 6:18

Ja sa musím len pridať.

Bohužial elitey v posledných dňoch rozpútal naozaj zlé nálady tu na fóre,hoci niektoré veci myslel inak ako to nakoniec vypálilo...

Elitey má určite aktivitu,len to zobral trochu z iného konca.Snáď aj tento topic ho prinúti k tomu aby prehodnotil svoje príspevky a prispieval naozaj iba k veci.

Dusno tu však bolo aj v iných sekciách,a to je škoda,lebo pred 2 týždňami sa nálada počas "hondurasománie" dosť zlepšila a fórum vtedy vyzeralo že smeruje k lepšiemu.

Raz som už písal apel ku všetkým členom a tak ho musím len zopakovať...

KAŽDÝ MÁ PRÁVO NA SVOJ NÁZOR,ALE OSOBNÉ ÚTOKY SÚ ZLÝM SIGNÁLOM!...

Preto Vás všetkých žiadam,a platí to aj pre mňa (lebo aj ja niekedy "vybuchnem" :oops: ) skúsme sa viac tolerovať a POMÁHAŤ SI!!

Lebo o to nám tu vlastne ide...nie?!...
"It's better to be silent and be thought a fool,than speak and remove all doubts..."
Uživatelský avatar
frantapriklep
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1220
Registrován: čtv úno 02, 2006 23:56
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Příspěvekod Gagin » čtv čer 28, 2007 11:38

Naprostý souhlas s těmito názory, mělo by se to vyřešit, kvalita fóra jde dolu a dle mého je to právě díky příspěvkům eliteye :cry:
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

Re: elitey a podobni..

Příspěvekod ringo74 » čtv čer 28, 2007 16:48

matrim píše:..budu osobne pri prijmani novych clenu daleko optrnejsi..


:arrow: toto je ta spravna veta :thumbup1: lebo nielen elitey ale aj zvysni tzv. novici, zatial podla mna nejako neoslnili (cest vynimkam), a preto si stojim za svojim vyhlasenim že radsej menej ale kvalita!!!
Musíme si pomáhat!!!
ringo74
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1124
Registrován: pon srp 22, 2005 8:48
Bydliště: TN

Re: elitey a podobni..

Příspěvekod Bender » čtv čer 28, 2007 17:30

Treba ted simferopol se mi docela zamlouva rozhodne bych ho tady videl radsi nez elitey-e :-)
Uživatelský avatar
Bender
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 678
Registrován: pát dub 28, 2006 15:07
Bydliště: CZ

Re: elitey a podobni..

Příspěvekod DEDE » čtv čer 28, 2007 17:57

Bender píše:Treba ted simferopol se mi docela zamlouva rozhodne bych ho tady videl radsi nez elitey-e :-)



:wink: Simferopol je good,sme aj v sukromnom kontakte
Obrázek
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Re: elitey a podobni..

Příspěvekod frantapriklep » pát čer 29, 2007 6:19

Bender píše:Treba ted simferopol se mi docela zamlouva rozhodne bych ho tady videl radsi nez elitey-e :-)


http://www.profisazkar.com/forum/viewto ... ht=#132987

:wink:
"It's better to be silent and be thought a fool,than speak and remove all doubts..."
Uživatelský avatar
frantapriklep
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1220
Registrován: čtv úno 02, 2006 23:56
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Re: elitey a podobni..

Příspěvekod elitey » pát čer 29, 2007 7:18

frantapriklep píše:
Bender píše:Treba ted simferopol se mi docela zamlouva rozhodne bych ho tady videl radsi nez elitey-e :-)


http://www.profisazkar.com/forum/viewto ... ht=#132987

:wink:


Klasický český človíček.... ten BENDER

:ludo: :ludo: :ludo: :lmao: :lmao: :lmao: :LOL
Obrázek
elitey
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 290
Registrován: sob kvě 12, 2007 9:30
Bydliště: okolí Prahy

Re: elitey a podobni..

Příspěvekod Bender » pát čer 29, 2007 14:45

Simferopol ma doporuceni i od DEDE-ho kteremu verim ze by nestal za nekym kdo se v sazeni nevyzna. Trefil kurz 4,00 to neni trestne dat smajlika kdyz sem jeho praci neznal prilis dobre ne?
Btw. Elitey sam musis uznat ze tvoje marny nahaneni unitů na konci mesice aby si se dostal do plusu je vazne ubohy. :roll:
Uživatelský avatar
Bender
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 678
Registrován: pát dub 28, 2006 15:07
Bydliště: CZ

Re: elitey a podobni..

Příspěvekod Temlis » pát čer 29, 2007 15:17

elitey píše:Klasický český človíček.... ten BENDER

:ludo: :ludo: :ludo: :lmao: :lmao: :lmao: :LOL


Elitey, já si myslím, že je velký rozdíl jak jsi se prezentoval ve free a jak se prezentuješ nyní, když jsi IN.
Ve free jsi psal analýzy, i když to bylo poměrně dost o štěstí, viz ona remíza Sparty s Libercem atd atd. To nechám na každém, ale co jsi se dostal IN, tak mi připadáš jak kdyby jsi se zbavil koule u nohy, která Tě tížila ve free. Předvedl jsi tady neskutečné výkony, které Tě myslím zařadili do takové pozice, že v současné době vsadí zápas, který zde napíšeš, jen šílenec nebo člověk, který ho vsadí dle vlastního úsudku již dříve než ho zde postneš Ty. Rozhodně si nemyslím, že na základě toho jaké informace přineseš, jelikož Tvé příspěvky se často, co do přínosu, rovnají nule..

Jak napsal Seb, osobně mi Tvůj postoj k tomuto foru a formulace Tvých příspěvků, stejně jako prezentace Tvé osoby, vadí a nevyhovuje, ale stejně tak toto může napsat další řada kluků/chlapů směrem na mě. Takže Ti přeju ať se Ti v hlavě všechno velmi brzo srovná a uvědomíš si o co tady vlastně přesně jde nebo by jít mělo..
Obrázek

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne..
Uživatelský avatar
Temlis
Host
Host
 
Příspěvky: 2632
Registrován: čtv led 26, 2006 12:40
Bydliště: Praha

Další

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron