cervenec - vyhodnoceni / pripominky,namety (upravy pravidel)

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Mathieu » stř srp 01, 2007 17:12

Bender píše:Pokud se zajemce o prijeti nespecializuje hlasovali by vsichni?

jj, presne tak jsem to myslel.

Co se tyce dedeho navrhu, +10% mi prijde take moc. Nejde ani tak o to, ze nemusi byt tak tezke se na ne dostat, ale spise o to ze 10% nerovna se 10%, jestli chapete. Alespon pro me tu jsou lidi, kteri tech 10% nesplnuji (v soucasnosti, nepochybuji o tom ze dlouhodobe jsou mnohem vys - napr. nedo, temlis) ale ve srovnani s jinymi (bez urazky), kteri jsou +10% jsou napr. prave tito dva pro me daleko prinosnejsi a tipersky kvalitnejsi nez jini, co jsou yieldove vys. Myslim, ze by se treba mohlo uvazovat o hranici +5%, kdyz uz.

To gagin : 10 tipu bych ponechal, podminky by se samy o sobe pritvrdily tim, ze by byla poskytnuta moznost hlasovat memberum. Aspon si to myslim :). O zavedeni mod teamu na prijimani clenu bych nehlasoval.

Tot me nazory :)
"Kdyz vyloucite nemozne, pak to, co zbyva, musi byt pravda, byt je to sebenepravdepodobnejsi"
<b>Staking :</b> 2/10 small, 2,5/10 small-medium, 3/10 medium, 3,5/10 medium-high, 4-5/10 high
Uživatelský avatar
Mathieu
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 2479
Registrován: ned črc 10, 2005 1:08
Bydliště: Praha

Příspěvekod DEDE » stř srp 01, 2007 18:15

Predtym to bol informacny server,ked sa zaviedla yieldova uspesnost,server sa preorientoval na ziskovy a tam je uz 0%yield malo..Ke uz nie 10% aspon tych plus 5% by nebolo naskodu..
Obrázek
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod kali » stř srp 01, 2007 18:27

fajn, je dobre, ze se diskuse rozhorela.

Aktualne tedy mame dva body diskuse:

1. prijimani novych clenu
2. hranice yieldu pro udrzeni se na foru

Pokud ma jeste nekdo podnet na dalsi bod do diskuse, tak sem s nim :wink:

Ad bod 2, ja jsem ted mrknul na cisla:
:arrow: aktualne 37 memberu je nad 10 procent
:arrow: 9 memberu je mezi 5 - 9 procenty
:arrow: 5 memberu je mezi 0 - 4 procenty
:arrow: 10 memberu je aktualne v minusu

Z tech cisel je patrne, ze tech lidi mezi 0 - 10 procenty zase tolik neni, majorita lidi je nad 10 procent. Nicmene navrh zvysovat nutnou hranici pro udrzeni se, to se mi celkem i zamlouva. Ale rozhodne to nejde udelat raz naraz a pozadovat ze dne na den, abych se vsichni prehoupli nad 10 procent. Ale jako dlouhodobejsi cil se mi to libi :yes: Myslim si ale, ze by se ta hranice musela zvysovat pozvolna (napr. za tri mesice zvysit hranici na +1 procento, za dalsi 3 mesice na 2 procenta atd.), protoze prejit k tomu ze dne na den by vystavilo lidi, kterych se to tyka zbytecnemu tlaku, ktery je podle mne kontraproduktivni. Na tipovani je treba pohoda a s nozem na krku a vedomim, ze musim honem rychle z 0 na +10 procent... to by podle mne jen uskodilo. Ale poskocit v prubehu tri mesicu o procento vys, to je myslim realny cil pro kazdeho (bavime-li se o skoku z 0 procent na +1 procento, z +1 na +2 atd. az do tech +5 procent, nebo tech +10. Vyssi hranici uz bych ani v budoucnu nenastavoval, uz tech 10 procent je vcelku dost). Nazory, komentare?
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Bender » stř srp 01, 2007 18:31

kali píše:fajn, je dobre, ze se diskuse rozhorela.

Aktualne tedy mame dva body diskuse:

1. prijimani novych clenu
2. hranice yieldu pro udrzeni se na foru

Jeste dede navrhoval sjednotit stupnici duvery tusim :-)
Uživatelský avatar
Bender
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 678
Registrován: pát dub 28, 2006 15:07
Bydliště: CZ

Příspěvekod kali » stř srp 01, 2007 18:37

Bender píše:
kali píše:fajn, je dobre, ze se diskuse rozhorela.

Aktualne tedy mame dva body diskuse:

1. prijimani novych clenu
2. hranice yieldu pro udrzeni se na foru

Jeste dede navrhoval sjednotit stupnici duvery tusim :-)


aha, diky, na to jsem zapomnel.

No ono to ma jednu nevyhodu a to je nerealnost toho jak to uvest v praxi. Pokud jsem spravne pochopil, jak to DEDE mysli, tak mel na mysli to, ze budou tri varianty nizky vklad 1 "unit" x kurs, stredni 2 "units" x kurs a velky 3 "units" x kurs. Ovsem ve chvili kdybychom na tohle presli, tak vsichni ti, kteri doposud pouzivali hodnoceni ve skale treba 5-8/10 a ted by do skriptu zadavali misto 5ti units 1 unit, misto 6ti 2units a misto 7 units 3 units, tak by jim to zcela zkreslilo yield. Jestlize si tady nekdo "jel tu svou" a mel small za 5 units a najednou by mel big za 3 units, tak by mu to yield zcela rozhodilo.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod DEDE » stř srp 01, 2007 18:49

No vyborny napad,postupne zvysovat yield,len skor sa mi zda ze o to 1% by sa dalo aj kazdy mesiac,1% zas nie je tak vela,aby sa niekto mohol ztazovat :wink:

Co sa tyka dovery,chapem,ale mohlo by to ist,keby sa yieldy nastavili od zaciatku nejakeho mesiaca vsetkym na 0.00 a slo by sa odznova,ale z tym by pravdepodobne nesuhlasila horna polovica rebricka v yielde :idiot:,inak asi nie..pisalo by sa len nizka,stredna,vysoka dovera a skript by si to uz vedel sam vyratat(1,2,3),ty co davaju vyssie dovery by o nic neprisli,lebo by to bolo to iste,len jednotne pre vsetkych..
Obrázek
Uživatelský avatar
DEDE
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1237
Registrován: stř lis 08, 2006 12:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod frantapriklep » stř srp 01, 2007 18:54

Nuž keďže som sa dostal zase na chvíľu k počítaču a vidím tu zaujímavú tému,nedá mi nereagovať.

1.Prijímanie nových členov
myslím že by sa fórum kľudne mohlo vrátiť k starému spôsobu.Ja by som zbytočne neinicializoval žiadne hlasovania memberov,myslím že admins a mods sú natolko zbehlí že po troch tipoch už vedia o akého tipéra ide,takže ja osobne by som kľudne prenechal prijímanie nových členov plne v kompetencii mods.

2.Hranica 10%
Myslím že tu je naozaj dobrá myšlienka,aby bolo fórum úspešné a ziskové tak by sa tá hranica mohla zvýšiť.Napriek tomu že by to momentálne reálne ohrozilo aj mňa.Trochu by sa však mal dať pozor na skutočnosť že akýkoľvek ďalší tlak na úspešnosť membera podstatne zníži jeho ochotu riskovať...

3.Dôvera,dôvera,dôvera,.....
Má to ešte zmysel?....Myslím že to tu už bolo nespočetne krát preberané.NIKDY!NIKDY sa nedá zjednotiť subjektivita jednotlivých tipérov ako aj ich systém,podľa ktorého unity vsádzajú.
Preto si myslím že súčasný spôsob je asi najlepší.Už som to tu sám niekoľkokrát písal,každý si postupne zaradí dôveru kolegu do svojich "hraníc".

:vlak
"It's better to be silent and be thought a fool,than speak and remove all doubts..."
Uživatelský avatar
frantapriklep
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 1220
Registrován: čtv úno 02, 2006 23:56
Bydliště: Trenčín,Slovensko

Příspěvekod kali » stř srp 01, 2007 19:04

frantapriklep píše:1.Prijímanie nových členov
myslím že by sa fórum kľudne mohlo vrátiť k starému spôsobu.Ja by som zbytočne neinicializoval žiadne hlasovania memberov,myslím že admins a mods sú natolko zbehlí že po troch tipoch už vedia o akého tipéra ide,takže ja osobne by som kľudne prenechal prijímanie nových členov plne v kompetencii mods.


no, prave, ze to je ten problem, ze ja se napr. kompetentni k prijimani tiperu tenisu necitim. Na tomto poli jsem totalni zacatecnik a navzdy jim zustanu, protoze tenis jde mimo mne. Takze abych rozhodoval o tom, zda ma byt dany tiper prijat ci ne... to je pro mne velmi tezke, lepe receno zcela nemozne. Ja ten jeho potencialni prinos posoudit nedokazu, protoze nejsem schopen tu analyzu objektivne zhodnotit a pokud bude plna nesmyslu, tak ja to proste nepoznam, protoze nevim jestli je Becker pravak, antukar nebo treba popelar. Proste nevim... :) Takze kdyz tam napise nekdo uplne plky, tak ja to nepoznam :oops: Tudiz nejsem kompetentni k tomu, abych hlasoval o jeho osude
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod kali » stř srp 01, 2007 19:08

DEDE píše:No vyborny napad,postupne zvysovat yield,len skor sa mi zda ze o to 1% by sa dalo aj kazdy mesiac,1% zas nie je tak vela,aby sa niekto mohol ztazovat :wink:


jasne, tri mesice byl jen priklad a mas pravdu, ze asi zbytecne dlouha doba, mesic by asi bohate stacil :yes: Treba prvnich 5 skoku po mesici (do +5 procent) po mesici (tedy 5 mesicu) a pak dalsi skoky (pokud bychom chteli tu hranici jeste zvysovat na zminenych 10 procent) treba po dvou mesicich. Kazdopadne ten skok z 0 procent na 1 procent atd. je u vetsiny lidi otazka treba 1-2 vyhranych sazek, coz je vazne malinko, takze ten mesic je asi dostatecny.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod Gagin » stř srp 01, 2007 19:25

Souhlasím se zvyšováním yieldu, ovšem stojím si za svým že 10% je moc a z dlouhodobého hlediska je to velice dobrý yield, jistě vítěe o čem mluvím, a nemluvím jen o půl roce ale o 3 a více letech kdy projdete různými krizemi apod. tak udržet se na +10% je velice dobré.

Proto bych navrhoval kompromis + 7% yield.

Jinak co se týče důvěry, nechal bych tak jak to je, každý má svůj systém, někdo sází 8/10, 9/10 at.d někdo má max. stake 3/10 dyt je to přeci na každém z nás. Takže do důvěry bych se nemíchal, jelikož jsem takto zažitý, je nesmysl měnit každému zažitý styl.

Další věc je příjímání nových členů, myslím si kali, že to může zůstat v rukou mods. Přeci jen mezi mods máte nějakého tenisáka, ten vám jistě řekne jestli je ten dotyčný pro forum přínosem, stejně tak vy mu povíte zfotbalového hlediska, nejde tu o každého moderátora zvlášť který dá hlas či ne ale o celý moderátorský tým, ten nakonec rozhoduje o přijetí. nebral bych to jako jednotlivý moderátoři. HLasování už by měla být jen formalita. :wink:
Uživatelský avatar
Gagin
Exmember
Exmember
 
Příspěvky: 5100
Registrován: ned lis 23, 2003 20:32
Bydliště: Czech republic

PředchozíDalší

Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron