ICQ

Moderátor: Moderátoři

ICQ

Příspěvekod fear » pát srp 27, 2004 17:36

nevim,proc sem vsichni strkate ICQ cisla......clovek se vam snazi naspsat a vy mu ani neodepise at otravuje...bud si smazte,ty vase ICQ co mate vzdy pod prispevkem anebo odpovidejte.....me se ozvali 3 lidi vsem jsem odpovedel a jsem s nimi v kontaktu....ja jsem napsal 7 lidem a ozvali se 2 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: je to od vas celkem svinstvo
Uživatelský avatar
fear
Host
Host
 
Příspěvky: 871
Registrován: pát črc 09, 2004 11:33

Příspěvekod kali » pát srp 27, 2004 18:05

nevim, jestli jsi psal konktretne mne, ale je pravda, ze ICQ uz nepouzivam, protoze mi denne otravovalo kolem 50ti lidi ktere jsem vubec neznal, abych jim poslal to co sazim :roll:

ti, se kterymi jsem si pres ICQ psal, vi ze uz ho nemam, takze jsem nijak neresil to, jestli to mam v profilu.
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod fear » pát srp 27, 2004 19:00

kali píše:nevim, jestli jsi psal konktretne mne, ale je pravda, ze ICQ uz nepouzivam, protoze mi denne otravovalo kolem 50ti lidi ktere jsem vubec neznal, abych jim poslal to co sazim :roll:

ti, se kterymi jsem si pres ICQ psal, vi ze uz ho nemam, takze jsem nijak neresil to, jestli to mam v profilu.


nejen tebe...me o tipy vubec nejde spis,vystacim si uplne se svymi,spis pokecat a kdyz tak vymenit poznatky...ponevadz i ja v te anglii nebo ted na OH vzdy neco mam a OH mi pekne nese...tipy tak nedavam jen tak....to me nebavi na tipovani....spis si vymenim tipy s lidmi,kteri k tomu maji co rict a spis spusobem neco za neco,ponevadz se nerad citim dluznikem...........

GL
Uživatelský avatar
fear
Host
Host
 
Příspěvky: 871
Registrován: pát črc 09, 2004 11:33

...

Příspěvekod fear » pát srp 27, 2004 19:02

kua...co jsem to napsal ???? spusobem.....kua ja su hovado :!: :!: :evil: :evil: :evil: :? :? ZPUSOBEM ZPUSOBEM ZPUSOBEM ZPUSOBEM ZPUSOBEM ZPUSOBEM ZPUSOBEM a jeste 50 x na papir,at si to zapamatuju :D :D :D
Uživatelský avatar
fear
Host
Host
 
Příspěvky: 871
Registrován: pát črc 09, 2004 11:33

Příspěvekod Honano » pát srp 27, 2004 19:10

Tak jestli máš MSN mùžem komunikovat....já mám taky celkem dost informací.... :lol:
Uživatelský avatar
Honano
Host
Host
 
Příspěvky: 2036
Registrován: pon bře 01, 2004 7:45
Bydliště: Praha

Příspěvekod kali » pát srp 27, 2004 19:31

Jasne, nebyla to narazka na tebe, ale spis vysvetleni proc jsem to zrusil :wink:

Messenger v soucasne dobe instaluju tez. Na druhou stranu na vymenu tipu je preci forum, proti pokecu samozrejme nic nemam :) Muzem hodit rec, ted to zrovna nastavuju
Uživatelský avatar
kali
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9968
Registrován: pon led 19, 2004 1:47
Bydliště: Manama

Příspěvekod zirkonxx » pát srp 27, 2004 21:28

Všechno je to jenom o nastavení ICQ staèí jen poøádnì nastavit

Mùžete si nastavit od koho budete pøijmat zprávy atd ...

Jinak jako klienta doporuèuji Mirandu http://mirandaplus.wz.cz
GAGIN už ví že je super.... vyzkoušejte kdyžtak sesmolím návod jak to všechno nastavit...
Zbyněk, program Tipni a můj deníček viz http://vysledek.cz/blog/ ICQ 338999418
Uživatelský avatar
zirkonxx
Host
Host
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte bře 02, 2004 16:32
Bydliště: Hranice


Zpět na PROFISAZKAR.COM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků